1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SSR: muži – 25. 2. 1978 – B. Bystrica
60 kg 1. Káčer, BSP Bratislava 86 kg 1. Ing. Hefka, BSP Bratislava
2. Netrval, Dukla Žilina 2. Švec, Dukla B. Bystrica
3. Mik, VŠD Žilina 3. Šamkút, Slávia SVŠT
Kondrk, VŠD Žilina
65 kg 1. Kříž, Dukla B. Bystrica
2. Sládek Ján, Martin 95 kg 1. Lacina, Dukla B. Bystrica
3. Korčák M., VŠD Žilina 2. Lupták, VŠD Žilina
Sládek Jozef, Martin 3. Juga, Dukla B. Bystrica
Kantor, Dukla B. Bystrica
71 kg 1. Tuma, Dukla B. Bystrica
2. Dobiáš, Dukla B. Bystrica nad 95 kg 1. Novák, Dukla B. Bystrica
3. Búry, VŠD Žilina 2. Ježek, Dukla B. Bystrica
Jirsák, Dukla B. Bystrica 3. Kocman, Dukla B. Bystrica
Tvrdý, BSP Bratislava
78 kg 1. Lukáček, Slávia SVŠT
2. Šimáček, Dukla B. Bystrica
3. Ing. Chudý, PS Bratislava
Král, Dukla B. Bystrica
 
SNL: muži – družstvá – 1978
1. BSP Vinohrady Bratislava (40)
2. Dukla Žilina (28)
3. VSŽ Košice (18)
4. Slávia SVŠT Bratislava (16)
5. VŠ Prešov (12)
6. Dubnica (6)
 
Majstrovstvá SSR: juniori – 10. 6. 1978 – Košice
60 kg 1. Káčer, BSP Bratislava 78 kg 1. Král, Dukla B. Bystrica
2. Chovanec, Dukla B. Bystrica 2. Korčák M., VŠ Prešov
3. Bedˇ, VŠ Prešov 3. Banszel, VG B. Bystrica
Sporina, BSP Bratislava Kožík, BSP Bratislava
65 kg 1. Hutňan, VŠ Prešov 86 kg 1. Babinčák, VŠ Prešov
2. Diviš, Slávia SVŠT Blava 2. Szilárd, ČH Komárno
3. Kyjac, PS Bratislava
Sládek Jozef, Dubnica 95 kg 1. Juga, Dukla B. Bystrica
2. Kvas, Rimavská Sobota
71 kg 1. Babál, BSP Bratislava
2. Korčák V., VŠ Prešov nad 95 kg 1. Majerník, ČH Komárno
3. Kurian, VSŽ Košice 2. Maršík, LB Zvolen
Fekete, PS Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – 29. 4. 1978 – Bratislava
53 kg 1. Hutňan A., VŠ Prešov 68 kg 1. Lazenga, VG B. Bystrica
2. Tesař, BSP Bratislava 2. Fekete, PS Bratislava
3. Rosocha, Slávia SVŠT 3. Nagy, PS Bratislava
Hnidka, Martin
75 kg 1. Babál Jo., VSŽ Košice
57 kg 1. Važan, PS Bratislava 2. Slávik, PS Bratislava
2. Nociar, Lok. Rim. Sobota 3. Tománek, D. Nitra
3. Labudza, BSP Bratislava Jakubík, Pov. Bystrica
Hynek, VSŽ Košice
83 kg 1. Král, VSŽ Košice
62 kg 1. Veréb, VSŽ Košice 2. Svátek, Slávia Trnava
2. Nagy, Lok. Rim. Sobota 3. Cigánik, Pov. Bystrica
3. Fáber, Slávia SVŠT
Durana, VŠD Žilina nad 85 kg 1. Babinčák, VŠ Prešov
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 4. 11. 1978 – Bratislava
48 kg 1. Tomanicová, Patronka Blava 66 kg 1. Snopková, PF B. Bystrica
2. Veinrebová, BSP Bratislava 2. Szalayová, BSP Bratislava
3. Koczkášová, PF B. Bystrica 3. Belayová, BSP Bratislava
4. Gavenčiaková J., Sl. Trnava 4. Dzurányiová J., Slávia SVŠT Bratislava
5. Tirpáková M., Zemplín Michalovce 5. Agostonová V., BSP Bratislava
52 kg 1. Badlíková, Lok. Košice 72 kg 1. Babálová, Patronka Blava
2. Borbélyová, BSP Bratislava 2. Bachoríková, Martin
3. Zemanová, Patronka Blava 3. Dudová, PF B. Bystrica
4. Tirpáková J., Zemplín Michalovce 4. Lišková A., Sl. VŠD Žilina
5. Desatová E., Stroj. Martin
6. Zelinková Z., Sl. PF B. Bystrica
       
56 kg 1. Lazuková, Michalovce nad 72 kg 1. Danková, Patronka Blava
2. Abrahámfyová, PF B. B. 2. Štefanová, Patronka Blava
3. Blahutová, BSP Bratislava 3. Bajnociová, PF B. Bystrica
4. Richterová M., Sl.Trnava
5. Gazdiková M., Pov. Bystrica
   
61 kg 1. Kelemenová, Lok. Košice
2.Dzurillová, Patronka Blava
3. Fašaneková, BSP Bratislava
4. Mikulášová J., Patrónka Bratislava
5. Gaňová J., ZVL P. Bystrica
Križanová O., SVŠT Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – 4. 11. 1978 – Bratislava
50 kg 1. Poloová, Kollárovo 59 kg 1. Vranovská, Patronka Blava
2. Kohútová, Lok. Košice 2. Chrobáková, PF B. Bystrica
3. Potočková, LB Zvolen 3. Strečková, PF B. Bystrica
4. Urbanová Ľ., BSP Bratislava 4. Radzimáková J., BSP Bratislava
5. Bažíková K., Loko Košice
       
53 kg 1. Lazuková, Michalovce 64 kg 1. Tvrdá, Patronka Bratislava
2. Bernátová, Patronka Blava 2. Knapíková, Patronka Blava
3. Šáková, PF B. Bystrica 3. Beňová, Lok. Košice
4. Stadtruckerová A., BSP Bratislava 4. Hluchá A., Sl. PF B. Bystrica
5. Mižíková J., Elán Rožňava 5. Borská A., Loko Košice
Dannanajová J., Slávia Trnava
       
56 kg 1. Hojerová, Lok. Košice nad 64 kg 1. Davidková, Lok. Košice
2. Petyková, PF B. Bystrica 2. Okáliová, Patronka Blava
3. Warenitsová, Patronka Blava 3. Megelová, Rožňava
4. Kulichová M., Zvolen
5. Hojerová ?., Lok Košice
Nicaková Z., Lok. Košice
 
Majstrovstvá SSR: ženy – trojčlené družstvá – 1978
1. Vinohrady BSP Bratislava ,,A” 10 bodov
2. Slovan Patrónka ,,A” 8
3. Slávia PF Ban. Bystrica 6
4. Slovan Patrónka ,,B” 4
5. Vinohrady BSP Bratislava ,,B” 2
6. Strojárne Martin 0
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – družstvá – Bratislava
1. VSŽ Košice (34)
2. BSP Vinohrady Bratislava (31)
3. PS Bratislava (19)
4. Lokomotíva Rimavská Sobota (16)
5. Považská Bystrica (12)
6. Slávia Trnava (8)
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá – Bratislava
1. BSP Vinohrady Bratislava 40 bodov
2. Slovan Patronka Bratislava ,,A“ 28
3. PF Banská Bystrica 22
4. Zemplín Vihorlat Michalovce 17
5. Loko Košice 9
6. Slávia Žilina 0
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – družstvá – Bratislava
1. Slovan Patronka Bratislava ,,A“ 6 bodov
2. Slovan Patronka Bratislava ,,B“ 4
3. Lokomotíva Košice 2
4. Slávia PF Banská Bystrica 0
 
Slovenský pohár: muži – družstvá
1. Dukla Banská Bystrica
2. VŠD Žilina
3. BSP Vinohrady Bratislava
 
Slovenská národná liga: ženy – družstvá – 1978
1. Slovan Patronka Bratislava (40)
2. BSP Vinohrady Bratislava (28)
3. PF Banská Bystrica (22)
4. Zemplín Michalovce (17)
5. Lokomotíva Košice (9)
6. VŠD Žilina (0)
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 18.-19. 3. 1978 – Praha
60 kg 5. Mik, VŠD Žilina 95 kg 3. Juga, Dukla B. Bystrica
Chovanec, Dukla B. Bystrica
nad 95 kg 2. Kocman, Dukla B. Bystrica
71 kg 1. Tuma, Dukla B. Bystrica 3. Ježek, Dukla B. Bystrica
2. Jirsák, Dukla B. Bystrica 3. Chlouopek, VŠD Žilina
5. Kondrík, VŠD Žilina
   
86 kg 1. Gregor, Dukla B. Bystrica
3. Švec, Dukla B. Bystrica
5. Konork, VŠD Žilina
 
Majstrovstá ČSSR: juniori – 28. 10. 1978 – Hradec Králové
60 kg 1. Petřikov, Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Hutňan V., Sl. VŠ Prešov
2. Chovanec, Dukla B. Bystrica 2. Sládek J., Sp. Dubnica
3. Somogyi, VSŽ Košice 3. Seibert A., Sl. Kroměřiž
Bucek L., Loko Trutnov Janoušek J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
       
71 kg 1. Nesvadba, Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Purkert K., Dukla B. Bystrica
2. Miškela E., Sp. ZVÚ Hr. Králové 2. Král J., Dukla B. Bystrica
  3. Bienek P., Sl. Kroměříž   3. Novotný R., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Bloch J., MDPM Kaplice Berg J., Baník Ostrava OKD
       
86 kg 1. Vlček Z., Škoda Plzeň 95 kg 1. Skácel M., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Babinčák A., Sl. VŠ Prešov 2. Střecha V., VTJ Jihlava
3. Paukert T., Sp. ZVÚ Hr. Králové 3. Macháček J., VTJ Jihlava
4. Branšovský , RH Písek
   
nad 95 kg 1. Jonáš V., KPB Brno
2. Nývlt M., Loko Trutnov
  3. Muller M., VTŽ Chomutov
4. Majerník L., ČH Komárno
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – 3. 6. 1978 – Trnava
53 kg 1. Blaho P., VTŽ Chomutov 57 kg 1. Šedivák P., VŠ Praha
2. Kostka J., Modeta Jihlava 2. Letošník M., TJ Jičín
3. Vávra Z., Sparta Praha ČKD 3. Važan R., PS Bratislava
Soukup M., TJ Jičín Bauer F., VŠ Praha
       
62 kg 1. Smrčka J., Sp. ZVÚ Hr. Králové 68 kg 1. Vašek L., Baník Ostrava OKD
2. Veréb M., VSŽ Košice 2. Lazenga D., VG SNP B. Bystrica
3. Bucek L., Lokomotíva Trutnov 3. Ulčník K., Baník Ostrava OKD
Ondruš R., Baník Karviná 1.máj Fekete T., PS Bratislava
5. Rohla R., VTŽ Chomutov Havel S., TJ Jičín
       
75 kg 1. Kroužek Č., Baník Karviná 1.máj 83 kg 1. Uswald V., Tatran Studénka
2. Vitásek P., VŠ Praha 2. Král M., VSŽ Košice
3. Bárta Z., Sp. ZVÚ Hr. Králové 3. Koller M., Slezan Opava STS
Kalvach M., Sp. ZVÚ Hr. Králové Svátek J., Slávia Trnava
   
nad 83 kg 1. Babinčák A., Slávia VŠ Prešov
2. Chilko V., Spoje Praha
3. Vyhnálek J., Tatra Studénka
4. Ministr I., NHKG Ostrava
5. Hujer L., TJ Jičín
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 25.-26. 11. 1978 – Gottwaldov
48 kg 1. Czaganová L., B. 1.máj Karviná 61 kg 1. Švecová B., MEZ Mohelnice
2. Švecová A., MEZ Mohelnice 2. Velcová B., Sl. VŠ Praha
  3. Tomanicová, Patronka Blava   3. Kelemenová, Lok. Košice
  4. Koczkásova, PF B. Bystrica   Božicová A., TJ Rumburk
       
52 kg 1. Polesová A., TJ Gottwaldov 72 kg 1. Babálová, Patronka Blava
2. Mihálová A., Zbrojovka Brno 2. Uchytilová L., Technika Brno
3. Zemanová, Patronka Blava 3. Márníková N., Sl. Universita Olomouc
56 kg 1. Vávrová A., TJ Gottvaldov nad 72 kg 1. Danková, Patronka Blava
2. Kalivodová E., Sl. VŠ Praha 2. Knotková M., Technika Brno
3. Abrahámfyová, PF B. Bystrica 3. Pokiserová E., Baník Ostrava OKD
Kotašková O., Sl. VŠ Praha 4. Štefanová A., Patrónka Bratislava
       
66 kg 1. Vondrášková R., Olomouc absol. 1. Knotková M., Technika Brno
2. Rádlová Z., Technika Brno 2. Uchytilová L., Technika Brno
3. Drahoňovská A., Sl. VŠ Praha 3. Márníková N., Sl. Universita Olomouc
Horodyská E., RH Brno Vondrášková R., Sl. Universita Olomouc
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 25.-26. 11. 1978 – Gottwaldov
50 kg 1. Vichlendová I., Sport Kroměříž 64 kg 1. Brettová I., Český lev Neštěmice
2. Slezáková D., rudolfova huť Dubí 2. Gajdošíková D., Baník 1. Máj Karviná
3. Adámková H., Universita Olomouc 3. Křížková D., MEZ Mohelnice
4. Kohútová M., Loko Košice Tvrdá D., Patrónka Bratislava
       
53 kg 1. Pozziová E., Sport Kroměříž nad 64 kg 1. Faksová J., Slezan STS Opava
2. Bernardová I., Sklostroj Turnov 2. Bořutová I., Baník Ostrava OKD
3. Kudláčková V., Sl. Kroměříž 3. Davitková G., Loko Košice
   
56 kg 1. Petyková S., Sl. PF B. Bystrica
2. Chňoupková I., Moravská Slávia Brno
3. Hojerová A., Loko Košice
4. Holzerová J., Sl. Universita Olomouc
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – družstvá – I. liga 1978
1. Dukla Banská Bystrica
5. VŠD Žilina
 
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – družstvá – 2. 12. 1978 – Bratislava
1. Baník 1. máj Karviná 10 bodov
2. Spartak ZVÚ Hradec Králové 8
3. KPS Brno 6
4. BSP Vinohrady Bratislava 4
5. Spoje Praha 2
6. VSŽ Košice 0
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – trojčlenné družstvá – Gottwaldov
1. Technika Brno 6 bodov
2. Sl. VŠ Praha 4
3. BSP Vinohrady Bratislava 2
4. Slovan Patronka Bratislava 0
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – trojčlenné družstvá – Gottwaldov
1. Český lev Neštěmice 6 bodov
2. Slovan Patronka Bratislava ,,A“ 4
3. Spartak Hulín 2
4. Slovan Patronka Bratislava ,,B“ 0
PMEZ – I. ročník
1. Slávia VŠ Praha
 
Majstrovstvá Europy: muži – 5.-7. 5. 1978 – Helsinky
71 kg 5. Tuma, Dukla B. Bystrica Absol. kat. 5. Novák, Dukla B. Bystrica
78 kg 5. Bárta, VŠ Praha
 
Majstrovstvá Europy: juniori – 17.-19. 11. 1978 – Miškolc
78 kg 1. Purkert, Dukla B. Bystrica 60 kg 7. Petřikov, Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá Europy: juniori – 17.-19. 11. 1978 – Miškolc
83 kg 3. Král, VSŽ Košice
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1978