1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SSR: mladší žiaci – 29. 11. 1980 – Žilina
27 kg 1. Šmehly S., Sl. Žilina 30 kg 1. Čarnoky R., Mladosť Rim. Sobota
2. Bodnár G. ml., Rim. Sobota 2. Horecký V., Slávia Žilina
3. Hnatko S., Bardejov 3. Kende, Košice
Janíček, Martin Lukáč Š., Trnava
       
33 kg 1. Baran M., Ml. Rim. Sobota 36 kg 1. Pauliš, Martin
2. Šoltýs J., Bardejov 2. Smuda J., Ml. Rimavská Sobota
3. Voda R., SVŠT Bratislava 3. Hlinka R., Ml. Rimavská Sobota
Bednář V., Martin Mlynár M., Ml. Rimavská Sobota
       
40 kg 1. Szlatky F., Kolárovo 44 kg 1. Megela M., Rimavská Sobota
2. Arendáč J., Bardejov 2. Friss J., Žilina
3. Homola, Martin 3. Mikula B., Trnava
Kubena M., Žilina Mišík, Martin
       
48 kg 1. Zigo D., Pov. Bystrica 53 kg 1. Lorinz Š., Rimavská Sobota
2. Pindiak I., Rimavská Sobota 2. Barto I., Rimavská Sobota
3. Macko, Košice 3. Ragan Ľ., Bardejov
Dubinský P., Bardejov Baláž O., Rimavská Sobota
   
62 kg 1. Štefina J., Pov. Bystrica
2. Fáber I., SVŠT Bratislava
3. Milko J., Žilina
Lacko P., Rimavská Sobota
 
Majstrovstvá SSR: starší žiaci – 29. 11. 1980 – Žilina
36 kg 1. Marušin J., Bardejov 44 kg 1. Balciar D., Rimavská Sobota
2. Hrnčiar I., Trnava 2. Tjutčev, Košice
3. Némethy K., Štúrovo
Konečný P., BSP Bratislava
       
48 kg 1. Hazir Š., Rimavská Sobota 53 kg 1. Berec J., Bardeov
2. Hatiar J., Žilina 2. Polívka E., Rimavská Sobota
3. Babik O., Rimavská Sobota 3. Doboš, Košice
Želinský R., Bardejov
       
58 kg 1. Vašíček P. Trnava 64 kg 1. Bardák J., Prešov
2. Hlinka D., Rimavská Sobota 2. Mišík P., Martin
3. Uhrín M., BSP Bratisava 3. Roháľ, Košice
Tefelner R., Žilina 4. Dzurovčin, Košice
   
72 kg 1. Moravčík M., Žilina
2. Bárta L., Rimavská Sobota
3. Priatka V., Rimavská Sobota
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci
53 kg 1. Kanát J., Ml. Rim. Sobota 57 kg 1. Fulop O., Kolárovo
2. Fris R., VŠD Žilina 2. Gažúr P., Ml. Rimavská Sobota
3. Hríbik P., Ml. Rimavská Sobota 3. Lipovský M., PS Bratislava
Baran M., Ml. Rimavská Sobota Nagy T., Ml. Rimavská Sobota
       
62 kg 1. Králiček Ľ., VSŽ Košice 68 kg 1. Bartonusz V., Komárno
2. Klokoner R., Komárno 2. Strýček V., PS Bratislava
3. Križan M., BSP Bratislava 3. Višnai P., VSŽ Košice
Šandor J., Loko Rim. Sobota Kovarovič D., PS Bratislava
       
75 kg 1. Jakubík J., Pov. Bystrica 83 kg 1. Holica Ľ., Ml. Rimavská Sobota
2. Foldi O., Loko Rim. Sobota 2. Réthy M., Loko Rimavská Sobota
3. Kolenka B., VSŽ Košice 3. Trantalič B., PS Bratislava
Bujňák M., Bardejov 4. Vincze T., Loko Rimavská Sobota
   
nad 83 kg 1. Medrický P., Bardejov
2. Boroš Z., Komárno
 
Na M-SSR sa nominovalo 70 pretekárov, štartovalo 57 z 15 oddielov. Nezúčastnili sa pretekári z VG B. Bystrica a ZV Michalovce.
 
Úspešnosť oddielov:
1. Ml. Rimavská Sobota
2. ČH Komárno
3.-5. Loko Rim. Sobota
PS Bratislava
VSŽ Košice
6. ODPM Bardejov
7.-8. Považská Bystrica
Kolárovo
9. VŠD Žilina
10. BSP Bratislava
11.-15. SVŠ Bratislava
Štúrovo
Martin
Ml. B. Bystrica
Zvolen
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – družstvá – 8. 11. 1980 – Bratislava
1. BSP Vinohrady Bratislava 5 bodov
2. Slávia PF B. Bystrica 5
3. Lokomotíva Košice 2
5. Slávia VŠ Prešov 0
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – 1. 11. 1980 – Bratislava
50 kg 1. Novotná, Loko Košice 53 kg 1. Bobrotova, B. Bystrica
2. Lubyová, B. Bystrica 2. Šúnová, Sl. Žilina
3. Ivaničová, Prešov 3. Tkáčová, Prešov
       
56 kg 1. Knapíková, Patrónka Bratislava 59 kg 1. Chrobaková, B. Bystrica
2. Ráczová, B. Bystrica 2. Rehořová, Loko Košice
3. Vondrová, B. Bystrica 3. Oliková, BSP Bratislava
3. Poliaková, B. Bystrica 3. Nemetzová, BSP Bratislava
       
64 kg 1. Slivková, Zvolen nad 64 kg 1. Sucháčová, Loko Košice
2. Korčáková, Prešov 2. Kručinská, Poprad
3. Ščevlíková, BSP Bratislava 3. Ledereitnerová, BSP Bratislava
3. Hajossyová, BSP Bratislava 3. Krajňáková, Zvolen
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – družstvá – 8. 11. 1980 – Bratislava
1. BSP Vinohrady Bratislava 5 bodov
2. Slávia PF B. Bystrica 5
3. Lokomotíva Košice 2
4. Slávia VŠ Prešov 0
 
Majstrovstvá SSR: muži – 8. 3. 1980 – Banská Bystrica
60 kg 1. Káčer P., BSP Bratislava 65 kg 1. Leitmann Š., Prešov
2. Harsányi C., VSŽ Košice 2. Durnik R., BSP Bratislava
3. Hynek, Košice 3. Jankovics L., BSP Bratislava
4. Urban L., Pov. Bystrica Marček P., Martin
       
71 kg 1. Tuma S., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Ing. Chudý J., PS Bratislava
2. Jirsák F., Dukla B. Bystrica 2. Jakš J., Dukla B. Bystrica
3. Tobiáš, VSŽ Košice 3. Korčák M., VŠD Žilina
Bienek P., Dukla Žilina Sosna J., Dukla B. Bystrica
       
86 kg 1. Křemenák J., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Lauer J., Dukla B. Bystrica
2. Gregor J., Dukla B. Bystrica 2. Lacina K., Dukla B. Bystrica
3. Lazar M., PS Bratislava 3. Čanda F., Dukla B. Bystrica
Vrbata J., Dukla B. Bystrica Hefka M., BSP Bratislava
   
nad 95 kg 1. Novák V., Dukla B. Bystrica
2. Lupták J., VŠD Žilina
3. Tvrdý Š., Dukla B. Bystrica
Chloupek V., VŠD Žilina
 
Majstrovstvá SSR: muži – družstvá – 25. 10. 1980 – Košice
1. VSŽ Košice 24 bodov
2. Sl. Prešov 18
3. ZŤS Martin 16
4. BSP Bratislava 14
5. PS Bratislava 8
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 1. 11. 1980 – Bratislava
48 kg 1. Husivargová, Prešov 52 kg 1. Zemanová, Patrónka Bratislava
2. Weinrebová, BSP Bratislava 2. Petrovičová, B. Bystica
3. Rendeková, B. Bystrica
4. Čuchová, Prešov
       
56 kg 1. Horváthová, Patrónka Bratis. 61 kg 1. Dzurillová, Patrónka Bratislava
2. Kulichová, Zvolen 2. Vranovská, Patrónka Bratisava
3. Hojerová, Loko Košice 3. Jesenská, Loko Košice
3. Beňová, Loko Košice 3. Kováčiková, Zvolen
       
66 kg 1. Tvrdá, Patrónka Bratislava 72 kg 1. Lehotayová, BSP Bratislava
2. Križanová, SVŠT Bratilava 2. Okáliová, Patrónka Bratislava
3. Snopková, B. Bystrica 3. Udová, SVŠT Bratislava
3. Vavreková, Zvolen 3. Stajsková, Michalovce
   
nad 72 kg 1. Sýkorová, SVŠT Bratislava
2. Hluchá, B. Bystrica
3. Čičáková, Michalovce
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá
1. Slovan Patrónka Bratislava 39 bodov
2. Slávia SVŠT Bratislava 29
3. Loko Bučina Zvolen 20
4. Vinohrady BSP Bratislava 18
5. Slávia PF B. Bystricas 13
6. ZVL Pov. Bystrica 1
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – 1980
53 kg 1. Borbely R., Slávia Havířov
57 kg 1. Karhan Z., Rudá hvězda Plzeň
62 kg 1. Králiček L., VSŽ Košice
68 kg 1. Kozák Z., ZŤS Martin
75 kg 1. Štros V., VŠ Praha
83 kg 1. Holica Ľ., Mladosť Rimavská Sobota
nad 83 kg 1. Raška V., Královopolská strojírna Brno
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – družstvá – 22. 11. 1980 – Hradec Králové
1. Sp. ZVÚ Hradec Králové 8 bodov
2. NHKG Ostrava 8
3. KS Brno 8
4. Ml. Rim. Sobota 4
5. ČH Komárno 2
6. Sokol Božtěšice 0
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 30. 11. 1980
50 kg 1. Hladková K., Modeta Jihlava 53 kg 1. Kováčová M., RH Litoměřice
2. Koptová D., Baník Karviná 2. Oravská Š., Baník Karviná
3. Teperová Š., Sl. Kroměříž 3. Bieneková E., Slávia Kroměříž
Cmielová D., Baník Karviná
       
56 kg 1. Šindlorová L., RH Litoměřice 59 kg 1. Rubešová J., Sparta Praha
2. Menšíková J., Sl. Kroměříž 2. Machanová K., RH Litoměřice
3. Knapiková A., Patrónka Bratislava 3. Jislová Ľ., Sklostroj Turnov
Paciovka I., Baník Karviná
       
64 kg 1. Kolková M., Liaz Jablonec nad 64 kg 1. Štastná M., Liaz Jablonec
2. Chroustová L., Neštemice 2. Kručinská A., Mladosť Poprad
3. Korčáková V., Sl. Prešov 3. Podešvová M., Loko Svinov
Čermáková A., NHKG Ostrava
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – družstvá – 13. 12. 1980 – Karviná
1. RH Litoměřice 6 bodov
2. Sl. Kroměříž 6
3. Baník Karviná 6
4. Sl. PF Banská Bystrica 2
5. Vinohrady BSP Bratislava 0
 
Majstrovstvá ČSSR: juniori – 13. 9. 1980 – Jičín
60 kg 1. Šedivák P., VŠ Praha 65 kg 1. Letošník M., Baník Ostrava
2. Králik V., Karviná 2. Stébel L., Baník Ostrava
3. Soukup M., Jičín 3. Durmik R., BSP Bratislava
Bauer F., VŠ Praha Jeník T., VŠ Praha
       
71 kg 1. Ulčník K., Baník Ostrava 78 kg 1. Kulich M., Hr. Králové
2. Smrčka J., Hr. Králové 2. Vašek L., VŠ Praha
3. Malina P., Hr. Králové 3. Kroužek Č., Baník Ostrava
Bukviš M., VŠDS Žilina Dařbuján J., Hr. Králové
       
86 kg 1. Král M., Baník Ostrava 95 kg 1. Voves M., VŠ Praha
2. Svátek J., Trnava 2. Šenkár M., Martin
3. Skřenek L., Sp. Praha 3. Prokop M., Jičín
Nývit K., Hr. Králové Urban J., Rochlice
   
nad 95 kg 1. Jonás V., KSB Brno
2. Furák I., VŠ Praha
3. Svoboda J., Sp. Praha
Horák R., Č. Budejovice
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 1980
60 kg 1. Štepánek J., VŠ Praha
65 kg 1. Kříž J., Dukla B. Bystrica
71 kg 1. Tuma S., Dukla B. Bystrica
78 kg 1. Bárta V., VŠ Praha
86 kg 1. Gregor J., Dukla B. Bystrica
95 kg 1. Nykodým J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
nad 95 kg 1. Kocman V., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – družstvá I. liga 1980
1. Dukla B. Bystrica 20
2. VŠ Praha 16
3. Sp. Hr. Králové 12
4. TJ Jičín 6
5. Spartak ČKD Praha 4
6. Baník Ostrava 2
7. Sl. VŠDS Žilina 22
8. VTJ Dukla Žilina 20
9. BSP Bratislava 20
10. Škoda Plzeň 16
11. Sl. MF Praha 16
12. VTŽ Chomutov 0
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 29.-30. 11. 1980 – Opava
48 kg 1. Švecová A., MEZ Mohelnice 52 kg 1. Švindraňová M., VŠ Praha
2. Haladová H., Kin Dačice 2. Zemanová E., Patrónka Bratislava
3. Michelová M., VŠ Praha 3. Hynieová L., VŠ Praha
Abrahámfyová, SVŠT Bratislava
       
56 kg 1. Kotašková O., VŠ Praha 61 kg 1. Švecová B., MEZ Mohelnice
2. Velcová B., VŠ Praha 2. Boricová A., TJ Rumburk
3. Fulleková M., Neštemice 3. Jakubcová D., Sl. VŠT Brno
Vávrová A., TJ Gottwaldov Dzurillová E., Patrónka Bratislava
       
66 kg 1. Brettová I., Č. lev Neštemice 72 kg 1. Pěničková D., Spoje Praha
2. Tvrdá D., Patrónka Bratislava 2. Uchytilová L., Sl. VŠT Brno
3. Drahonovská A., Sklostroj Turnov 3. Klinkovská A., Baník Ostrava
Križanová O., SVŠT Bratislava Dudová B., SVŠT Bratislava
       
nad 72 kg 1. Knotková M., Sl. VŠT Brno absolút. 1. Knotková M., Sl. VŠT Brno
2. Faksová J., Slezan Opava 2. Faksová J., Slezan Opava
3. Pelantová V., VŠ Praha 3. Božicová A., TJ Rumburk
Danková A., Patrónka Bratislava
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – družstvá – 13. 12. 1980 – Karviná
1. Patrónka Bratislava 8 bodov
2. VŠ Praha 6
3. Česky lev Neštemice 4
4. Sl. VŠT Brno 2
5. SVŠT Bratislava 0
 
Majstrovstvá Európy: muži – 15.-18. 5. 1980 – Viedeň (Rakúsko)
65 kg 7. Kríž Jaroslav, Dukla B., Bystrica
78 kg 5. Bárta Vladimír, VŠ Praha
95 kg 5. Nikodým Jaroslav, Hradec Králové
nad 95 kg 5. Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica
OPEN 3. Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica
 
Olympijské Hry: muži – 19. 7. – 3. 8. 1980 – Moskva (Rusko)
60 kg 5. Petřikov Pavel, Dukla B. Bystrica
65 kg 7. Kříž Jaroslav, Dukla B. Bystrica
nad 95 kg 3. Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 11.-16. 11. 1980 – Lisabon (Portugalsko)
60 kg 5. Králik V., Karviná
86 kg 5. Král Martin, VSŽ Košice
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1980