1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SSR: mladší žiaci – 29. 11. 1981 – Žilina
27 kg 1. Bodnár, Ml. Rim. Sobota 30 kg 1. Hnatko, Bardejov
2. Gajdoš, Zvolen 2. Duna, Košice
3. Nemec, Košice 3. Slaný R., B. Bystrica
Bobák, Michalovce Janíček, Martin
       
33 kg 1. Horecký, Žilina 36 kg 1. Somogyi, Košice
2. Čarnoky, Rim. Sobota 2. Šurina, Trnava
3. Šmehýl, Žilina 3. Vlčko, Žilina
Adamkovič, Prešov 4. Šoltýs, Bardejov
       
40 kg 1. Maťaš, Košice 44 kg 1. Baran, Rim. Sobota
2. Slaný B., B. Bystrica 2. Smuda, Rim. Sobota
3. Vlčko, Žilina 3. Bezák, SVŠT Bratislava
4. Šoltýs, Bardejov Kiss, Košice
       
48 kg 1. Tevec, SVŠT Brtislava 53 kg 1. Oliver, Košice
2. Homola, Martin 2. Megela, Rim. Sobota
3. Kočiščák, Košice 3. Kele, Kolárovo
Čapla, Trnava Peter, Rim. Sobota
       
62 kg 1. Fris, Žilina nad 62 kg 1. Selecký, Štúrovo
2. Pindiak, Rim. Sobota 2. Suchár, Prešov
3. Fridík, Košice 3. Pivko, Žilina
Řiňák, Košice
 
Majstrovstvá SSR: starší žiaci – 29. 11. 1981 – Žilina
40 kg 1. Árendáč, Bardejov 44 kg 1. Racko, Štúrovo
2. Bartek, Trnava 2. Pavliš, Martin
3. Bednár, Martin 3. Hudák, Bardejov
Dráb
48 kg 1. Sladký, Kolárovo 53 kg 1. Duroška, BSP Bratislava
2. Hasný, BSP Bratislava 2. Sereš, Rim. Sobota
3. Matúšek, BSP Bratislava 3. Frlkovič, Trnava
Poruba, Dubnica Feiler, SVŠT Bratislava
       
58 kg 1. Zigo, Pov. Bystrica 64 kg 1. Milo, Žilina
2. Podhradský, Rim. Sobota 2. Štefina, Pov. Bystrica
3. Lazúr, Bardejov 3. Ragan, Bardejov
Ríz, B. Bystrica Lorincz, Rim. Sobota
       
72 kg 1. Šimko, BSP Bratislava nad 72 kg 1. Faber, SVŠT Bratislava
2. Baranek Š., Žilina 2. Daníšek, Žilina
3. Rusiňák, Prešov 3. Žilka, Martin
Pliska, Trnava
 
Hodnotenie oddielov:
1. Mladosť Rimavská Sobota 52, 5 bodov
2. VŠDS Žilina 48,5
3. VSŽ Košice 48,0
4. Slávia Bardejov 29,0
5. SVŠT Bratislava 24,0
6. Slávia Trnava 23,5
7. Vinohrady BSP Bratislava 23,0
8. ZŤS Martin 22,0
9. Prešov 15,5
10. Štúrovo 14,5
11. Mladosť Banská Bystrica 13,5
12.-13. ZVL Považská Bystrica 12,0
Kolárovo 12,0
14. LB Zvolen 9,5
15. Zemplín Michalovce 3,5
16. ZŤS Martin 3,0
17. PS Bratislava 1,5
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – 7. 3. 1981 – Žilina
48 kg 1. Zigo D., Pov. Bystrica 53 kg 1. Miko E., Pov. Bystrica
2. Babušiak R., Ml. Rim. Sobota 2. Hazír Š., Ml. Rim. Sobota
3. Tjučev J., Košice 3. Plávka J., Košice
Maťaš V., Košice Boboš R., Košice
5. Balciar D., Ml. Rim. Sobota 5. Litavec V., ardejov
Tormasy R., Košice Podhradský J., Ml. Rim. Sobota
       
57 kg 1. Berec J., Bardejov 62 kg 1. Gažúr P., Ml. Rim. Sobota
2. Tychanič J., Prešov 2. Kanát J., Ml. Rim. Sobota
3. Golec R., Bardejov 3. Fris R., Žilina
Kravenda K., SVŠT Bratislava Šulavík J., Pov. Bystrica
5. Obuch L., BSP Bratislava 5. Mosčák P., Košice
Uhrín M., BSP Bratislava Bučo, Žilina
       
68 kg 1. Kozák Z., Martin 75 kg 1. Papaj F., Martin
2. Kovarovič D., PS Bratislava 2. Hartman P., Prešov
3. Kanka R., Zvolen 3. Jakubík J., Pov. Bystrica
Vaňo M., Prešov Kolenka J., Košice
5. Mašura Ľ., BSP Bratsava 5. Zvara J., BSP Bratislava
Bardák J., Prešov Bárta L., Ml. Rim. Sobota
   
nad 75 kg 1. Štefanovský M., Martin
2. Vatga R., BSP Bratislava
3. Bačík I., Pov. Bystrica
Kukla I., BSP Bratislava
5. Zajacz G., Komárno
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – družstvá – 31. 10. 1981 – Žilina
1. Mladosť Rim. Sobota 36 bodov
2. Slávia VŠDS Žilina 26
3. VSŽ Košice 24
4. ZVL Pov. Bystrica 22
5. Komárno 8
6. Lokomotíva Rim. Sobota 2
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – 31. 10. 1981 – Bratislava
50 kg 1. Lukyová I., PF B. Bystrica 53 kg 1. Kmentová L., BSP Bratislava
2. Kuchárová M., PF. B. Bystrica 2. Dobrotová N., Sl. PF B. Bystrica
3. Káčerová M., BSP Bratislava
4. Maleterová M., Loko Košice 59 kg 1. Knapíková A., Patrónka Bratislava
2. Smekalová L., Loko Košice
56 kg 1. Ráczová J., Sl. PF B. Bystrica 3. Hanuliaková I., Sl. VŠDS Žilina
2. Hrušková A., BSP Bratislava 4. Nemetzová Z., BSP Bratislava
       
64 kg 1. Hajossyová S., BSP Bratislava nad 64 kg 1. Kuraňová Z., Loko Košice
2. Slivková E., Loko Zvolen 2. Kručinská A., Poprad
3. Tomková D., Loko Košice
4. Babinčáková V., Sl. VŠ Prešov
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – družstvá – 14. 11. 1981 – Košice
1. Slávia PF Banská Bystrica
2. TJ Vinohrady BSP Bratislava
3. Lokomotíva Košice
 
Majstrovstvá SSR: juniori – 20. 6. 1981 – VSŽ Košice
60 kg 1. Hynek T., VSŽ Košice 65 kg 1. Durmik R., BSP Bratislava
2. Králiček Ľ., VSŽ Košice 2. Marček P., Martin
3. Hnidka V., Martin 3. Horváth J., PS Bratislava
Kostka J., Dukla B. Bystrica Houba J., Loko Rim. Sobota
5. Ometák R., VŠDS Žilina 5. Jukl T., BSP Bratislava
Tesař E., BSP Bratislava Franický M., Poprad
       
71 kg 1. Škorík Š., VŠDS Žilina 78 kg 1. Jakubík J., Pov. Bystrica
2. Križan M., BSP Bratislava 2. Škvarek O., VŠDS Žilina
3. Strýček V., PS Bratislava 3. Papaj Ľ., Martin
Ružič M., BSP Bratislava Papaj F., Martin
       
86 kg 1. Trantalič B., PS Bratislava 95 kg 1. Šenkár M., Martin
2. Pršo S., Martin
3. Ret M., Loko Rim. Sobota
Goč J., Michalovce
nad 95 kg 1. Šaro Ľ., Prešov
 
Majstrovstvá SSR: muži – 11. 4. 1981 – Banská Bystrica
60 kg 1. Kostka J., Dukla B., Bystrica 65 kg 1. Durmik R., BSP Bratislava
2. Urban L., Pov. Bystrica 2. Fazekáš J., VSŽ Košice
3. Molčan M., Prešov 3. Kallay J., VSŽ Košice
Hutňan A., Prešov Marček P., Martin
5.-6. Hynek T., VSŽ Košice 5.-6. Májovský V., BSP Bratislava
Tschur T., SVŠT Bratislava Korčák M., Dukla Žilina
       
71 kg 1. Tuma S., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Chudý J., PS Bratislava
2. Sosna J., Dukla B. Bystrica 2. Korčák M., VŠD Žilina
3. Čechura K., Dukla B. Bystrica 3. Babál J., BSP Bratislava
Tobiáš M., VSŽ Košice Kurian F., VSŽ Košice
5.-6. Strýček V., PS Bratislava 5.-6. Michalička F., Dukla Žilina
Nagy F., PS Bratislava Veréb M., VSŽ Košice
       
86 kg 1. Sosna J., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Lauer J., Dukla B. Bystrica
2. Švec J., Dukla B. Bystrica 2. Lacina K., Dukla B. Bystrica
3. Gregor J., Dukla B. Bystrica 3. Hefka M., BSP Bratislava
5.-6. Pavera I., Dukla Žilina Babinčák A., Prešov
Pačaj L., VSŽ Košice 5.-6. Šenkár M., Martin
Mahot J., VŠD Žilina
nad 95 kg 1. Kocman V., Dukla B. Bystrica
2. Muller M., Dukla B. Bystrica
3. Modrák J., Michalovce
Zajac M., VŠD Žilina
5.-6. Kolárovič M., Trnava
Jonáš V., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá SSR: muži – družstvá – 14. 11. 1981 – Trnava
1. ZŤS Martin 40 bodov
2. PS Bratislava 28
3. VSŽ Košice 23
4. Slávia Prešov 13
5. Slávia Trnava 10
6. BSP Bratislava 6
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 31. 10. 1981 – Bratislava
48 kg 1. Husivargová A., Sl. Prešov 52 kg 1. Zemanová E., Patrónka Bratislava
2. Grmanová J., BSP Bratislava 2. Abrahámfyová S., SVŠT Bratislava
3. Potočková O., Loko Bučina Zvolen 3. Kubišová Ľ., BSP Bratislava
4. Petrovičová I., Sl. PF B. Bystrica 4. Beňová E., Loko Košice
       
56 kg 1. Tvrdá D., Patrónka Bratislava 61 kg 1. Dzurilová E., Patrónka Bratislava
2. Kulichová M., Loko Zvolen 2. Krížková D., Sl. SVŠT Bratislava
3. Horváthová A., Patrónka Bratislava 3. Vranovská Z., Sl. Patrónka Bratislava
4. Hojerová A., Loko Košice 4. Hajossyová J., BSP Bratislava
       
66 kg 1. Križanová O., SVŠT Bratislava 72 kg 1. Dudová B., SVŠT Bratislava
2. Ščevlíková J., BSP Bratislava 2. Okáliová D., Patrónka Bratislava
3. Chrobáková J., Sl. PF B. Bystrica 3. Peržeľová A., ZŤS Martin
4. Fašková E.,Sl. PF B. Bystrica 4. Dávitková G., Loko Košice
   
nad 72 kg 1. Danková A., Patrónka Bratislava
2. Hluchá A., Sl. PF B. Bystrica
3. Stajsková V., ZV Michalovce
4. Čičáková D., SVŠT Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá – 14. 11. 1981 – Košice
1. Patrónka Bratislava 39 bodov
2. Slávia SVŠT Bratislava 24
3. TJ Vinohrady BSP Bratislava 18
4. Slávia PF B. Bystrica 18
5. Lokomotíva Košice 16
6. Lok. Bučina Zvolen 3
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – 28. 3. 1981 – Jičín
48 kg 1. Baláž M., Mor. Sl. Brno 53 kg 1. Borbely R., Sl. Haviřov
2. Smejkal R., RH Litoměřice 2. Štrajt F., Hr. Králové
3. Zigo D., Pov. Bystrica 3. Melíšek T., Turnov
Stašák J., Hr. Králové Hurina Č., NHKG Ostrava
       
57 kg 1. Vyčítal J., Jičín 62 kg 1. Lapin I., Baník Ostrava
2. Wald R., Mor. Sl. Brno 2. Škvor J., RH Litoměřice
3. Stébel L., Sl. Havířov 3. Kanát J., Ml. Rim. Sobota
Himmel R., Jihlava Šlapeta P., Sl. Havířov
       
68 kg 1. Kozák Z., ZŤS Martin 75 kg 1. Zbožírek, Kroměříž
2. Chynoranský R., Jičín 2. Papaj F., Martin
3. Kovarovič D., PS Bratislava 3. Hartmann P., Prešov
Slabý J., RH Litoměřice Jakubík J., Pov. Bystrica
   
nad 75 kg 1. Řezáč M., Hr. Králové
2. Raška V., KPS Brno
3. Ringer R., Klatovy
Hargal V., NHKG Ostrava
 
Mastrovstvá ČSFR: dorastenci – družstvá – 21. 11. 1981 – Štúrovo
1. NHKG Ostrava 10 bodov
2. KPS Brno 6
3. RH Litoměřice 6
4. Mladosť Rim. Sobota 6
5. Spartak ZVÚ Hr. Králové 2
6. Slávia VŠDS Žilina 0
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – 4.-5. 12. 1981 – Turnov
50 kg 1. Cmielová D., Karviná 53 kg 1. Koptová D., Karviná
2. Bukovská D., Karviná 2. Králičková L., Svinov
3. Kuchárová M., Sl. PF B. Bystrica 3. Němcová V., Slezan Opava
Horáková D., Svinov Drvotová M., VŠ Praha
       
56 kg 1. Menšíková J., Kroměříž 59 kg 1. Knapíková A., Patrónka Bratislava
2. Kaltnerová I., Jablonec n/N 2. Jislová L., Turnov
3. Straková V., Kostice 3. Marhanová K., Litoměřice
Janalíková R., Baník Ostrava
       
64 kg 1. Rubešová J., Sparta Praha nad 64 kg 1. Stojanová A., Rumburk
2. Jandová L., Litoměřice 2. Molíková J., Znojmo
3. Tomková D., Loko Košice 3. Kuráňová Z., Loko Košice
Šimsová H., Znojmo Čermáková A., NHKG Ostrava
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – družstvá – 12. 12. 1981 – Svinov
1. Baník Karviná 8 bodov
2. Vinohrady BSP Bratislava 6
3. Liaz Jablonec n/Nis. 4
4. Lokomotíva Svinov 2
5. Slávia PF Banská Bystrica 0
 
Majstrovstvá ČSFR: juniori – 10. 10. 1981 – Žilina
60 kg 1. Králik V., Baník Ostrava 65 kg 1. Stébel L., Baník Ostrava
2. Novotný J., Sp. ZVÚ Hr. Králové 2. Jeník T., VŠ Praha
3. Janev I., NHKG Ostrava 3. Marček P., Sl. Žilina
Kuthan Z., Sp. ZVÚ Hr. Králové Durmik R., BSP Bratislava
       
71 kg 1. Lutonský T., Hr. Králové 78 kg 1. Štross J., VŠ Praha
2. Mareček B., Kroměříž 2. Egrt M., Sp. ZVÚ Hr. Králové
3. Volek K., Sparta Praha 3. Sýkora S., VŠ Praha
Kozák Z., Martin Dařbujan J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
       
86 kg 1. Brožek J., Sokol Rochlice 95 kg 1. Svoboda J., Dukla B. Bystrica
2. Wolf M., Škoda Plzeň 2. Šenkár M., ZŤS Martin
3. Goč J., ZV Michalovce 3. Slíž J., DPM Třinec
Faměra Z., VŠ Praha 4. Prokop M., TJ Jičín
   
nad 95 kg 1. Řezáč M., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Věřba R., NHKG Ostrava
3. Stehlík P., Baník Meziboří
4. Šaro Ľ., Sl. VŠ Prešov
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – 30.-31. 5. 1981 – Banská Bystrica
60 kg 1. Šedivák P., VŠ Praha 65 kg 1. Kalaš J., Dukla B. Bystrica
2. Švec M., Hr. Králové 2. Šefl V., Dukla B. Bystrica
3. Andr I., Hr. Králové 3. Durmik R., BSP Bratislava
Šindelář Ľ., Tj Jičín Marček P., Martin
       
71 kg 1. Tuma S., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Novotný R., Hr. Králové
2. Miškela E., Dukla B. Bystrica 2. Bárta V., VŠ Praha
3. Kříž J., Dukla B. Bystrica 3. Kulich M., Hr. Králové
Tobiáš M., VSŽ Košice Kříž R., Baník Ostrava
       
86 kg 1. Sosna J., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Nikodým J., Hr. Králové
2. Švec J., Dukla B. Bystrica 2. Lauer J., Dukla B. Bystrica
3. Gregor J., Dukla B. Bystrica 3. Čanda F., Dukla B. Bystrica
Tomek J., Hr. Králové Bábka P., Hr. Králové
   
nad 95 kg 1. Kocman V., Dukla B. Bystrica
2. Holb J., Baník Ostrava
3. Tuček L., Prachatice
Muller M., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – družstvá – 21. 11. 1981 – Hradec Králové, Bratislava
Skupina,,A“ – Hradec Králové  
1. VŠ Praha 18 bodov
2. Dukla Banská Bystrica 16
3. Spartak ZVÚ Hr. Králové 14
4. Baník Ostrava 8
5. Škoda Plzeň 4
6. TJ Jičín 0
Skupina,,B“ – Bratislava  
7. Sparta Praha ČKD 20 bodov
8. Slávia VŠDS Žilina 20
9. Slezan STS Opava 16
10. Slávia Kroměříž 14
11. VTJ VVŠTTZ Žilina 12
12. TJ Vinohrady BSP Bratislava 10
 
Kvalifikačný turnaj o postup do Národnej ligy 1981: muži – 31. 1. 1981 – Trnava
1. PS Bratislava 8 bodov
2. Slávia Trnava 4
3. ZVL Pov. Bystrica 4
4. SVŠT Bratislava 2
5. ZV Michalovce 2
 
Do NL 1981 postupujú družstvá ktoré sa umiestnili na prvom a druhom mieste.
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – 4.-5. 12. 1981 – Turnov
48 kg 1. Haladová H., Dačice 52 kg 1. Zemanová E., Patrónka Bratislava
2. Hladková K., jihlava 2. Kudláčková V., Kroměříž
3. Švarcová A., Sparta Praha 3. Uličná P., NHKG Ostrava
Hynieová L., VŠ Praha
       
56 kg 1. Vávrová A., Gottwaldov 61 kg 1. Kováčová M., RH Litoměřice
2. Kotášková O., VŠ Praha 2. Jakubcová D., Slávia VŠT Brno
3. Velcová B., VŠ Praha 3. Bernardová I., Turnov
Šindlorová Z., RH Litoměřice Vítová V., České Budejovice
       
66 kg 1. Brettová I., Čes. lev. Neštěmice 72 kg 1. Měřinská R., Sl. Olomouc
2. Zoubková B., Slávia VŠT Brno 2. Uchytilová L., Sávia VŠT Brno
3. Drahoňovská A., Turnov 3. Okáliová D., Patrónka Bratislava
Trávniková H., Slávia VŠT Brno Márniková N., Loko Prešov
       
nad 72 kg 1. Danková A., Pa. Bratislava absolút. 1. Brettová I., Neštěmice
2. Pelantová V., VŠ Praha 2. Faksová J., Slezan Opava
3. Faksová J., Slezan Opava 3. Měřinská R., Sl. Olomouc
Danková A., Patrónka Bratislava
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – družstvá – 12. 12. 1981 – Svinov
1. ČH Litoměřice 8 bodov
2. VŠ Praha 6
3. Slávia VŠT Brno 4
4. Patrónka Bratislava 2
5. Slávia SVŠT Bratislava 0
 
Majstrovstvá Európy: muži 14.-17. 5. 1981 – Debrecen (Maďarsko)
60 kg 3. Petřikov Pavel, Dukla B. Bystrica
71 kg 5. Tuma Stanislav, Dukla B. Bystrica
78 kg 2. Novotný Roman, Hradec Králové
nad 95 kg Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica – bez umiestnenia
OPEN 5. Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 30.-31. 10. 1981 – San Maríno
65 kg 5. Stébel L., Baník Ostrava
78 kg 3. Štross, VŠ Praha
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 3.-6. 9. 1981 – Mastricht (Holandsko)
60 kg 2. Petřikov Pavel, Dukla B. Bystrica
78 kg 5. Novotný R., Hradec Králové
nad 95 kg 3. Kocman Vladimír, Dukla B. Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1981