1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Celoslovenský turnaj mladších žiakov: 3. 11. 1984 – štúrovo
29 kg 1. Spurný P., Lučenec 31 kg 1. Puckaler L., Levice
2. Németh A., Štúrovo 2. Kaďak M., Štúrovo
3. Vaško R., Prešov 3. Papp P., Lučenec
Belfi R., Levice Gombala M., Rim. Sobota
       
33 kg 1. Rosa P., Levice 35 kg 1. Orieščík S., Martin
2. Tománek M., PS Bratislava 2. Végh M., Nové Zámky
3. Karafa R., Levice 3. Slanina D., Slávia Prešov
Príhoda M., Lok. Prešov Herko A., Rim. Sobota
       
36 kg 1. Kabát B., Hlohovec 38 kg 1. Didi Z., Levice
2. Soták R., VSŽ Košice 2. Vinkler R., Levice
3. Tóth F., Štúrovo 3. Dušek H., Levice
Šimon M., VSŽ Košice Varga T., VSŽ Košice
       
40 kg 1. Bilka I., Martin 47 kg 1. Zemančík P., Rim. Sobota
2. Torónyi V., PS Bratislava 2. Jager R., BSP Bratislava
3. Hospodár J., Michalovce 3. Šnajdr M., PS Bratislava
Dudek R., Lok. Prešov Jacko M., Michalovce
       
53 kg 1. Láz J., Rim. Sobota 60 kg 1. Pavlík R., Hlohovec
2. Kubík V., Štúrovo 2. Kačmár O., Lok. Prešov
3. Utis I., Rim. Sobota 3. Szvitek A., VSŽ Košice
 
Majstrovstvá SSR: starší žiaci – 8. 12. 1984 – Rim. Sobota
30 kg 1. Čurma V., ZV Michalovce 40 kg 1. Bobáľ M., Lučenec
2. Bobák M., ZV Michalovce 2. Hlasný N., BSP Bratislava
3. Petr L., Poprad 3. Tychanič F., Slávia Prešov
Marek P., Levice Čopák G., ZV Michalovce
       
44 kg 1. Varga ., VSŽ Košice 48 kg 1. Kompauer E., BSP Bratislava
2. Halász V., Štúrovo 2. Babjak P., ZV Michalovce
3. Nemec M., VSŽ Košice 3. Tomášek R., BSP Bratislava
Macášek I., Levice Sokol R., Štúrovo
       
53 kg 1. Koky A., Poprad 58 kg 1. Kolesár P., VSŽ Košice
2. Prexta M., Slávia Prešov 2. Bacmaňák M., BSP Bratislava
3. Somoray R., Rim. Sobota 3. Kováč L., Levice
Molnár T., Štúrovo Druga J., Lučenec
       
64 kg 1. Mikulišin M., VSŽ Košice 72 kg 1. Lištinský M., Lipt. Hrádok
2. Kondáš P., VSŽ Košice 2. Potocký R., Mladosť Rim. Sobota
3. Novosad T., Levice 3. Kolesár R., VSŽ Košice
Malček P., Loko Rim. Sobota
   
nad 72 kg 1. Matušek M., SVŠT Bratislava
2. Rabinský S., Lok. Prešov
 
Majstrovstvá SSR: mladší dorastenci – 14. 4. 1984 – Poprad
44 kg 1. Lukáč Š., Slávia Trnava 48 kg 1. Koky A., Mladosť Poprad
2. Slaný R., Ml. Rim. Sobota 2. Malovec K., Slávia Trnava
3. Šurina R., Slávia Trnava 3. Somoray R., Mladosť Rim. Sobota
Babjak P., ZV Michalovce Oľha M., ZV Michalovce
5.-6. Kompauer E., BSP Bratislava 5.-6. Várady B., VSŽ Košice
Nemec M., VSŽ Košice Mitro J., Slávia Žilina
       
53 kg 1. Hlinka R., Ml. Rim. Sobota 57 kg 1. Smuda J., Mladosť Rim. Sobota
2. Lontoš R., BSP Bratislava 2. Kočiščák P., VSŽ Košice
3. Jeszo A., Štúrovo 3. Raczko R., Štúrovo
Mudronček M., Mladosť Poprad Tomášek R., BSP Bratislava
5.-6. Baník P., VSŽ Košice 5.-6. Mila J., Slávia Žilina
Sahúľ Ľ., Hlohovec Hornák M., VSŽ Košice
       
62 kg 1. Homola V., ZŤS Martin 68 kg 1. Dvonč M., Slávia Žilina
2. Megela M., Ml. Rim. Sobota 2. Fris J., Slávia Žilina
3. Ondruš M., ZVL Pov. Bystrica 3. Mikula B., Slávia Trnava
Takáč Z., Hlohovec Peter Š., Mladosť Rim. Sobota
5.-6. Kiš R., VSŽ Košice 5.-6. Chamila R., Slávia Prešov
Tevec S., BSP Bratislava Kišš R., BSP Bratislava
       
75 kg 1. Slušný M., Slávia Žilina nad 75 kg 1. Fridik A., VSŽ Košice
2. Ondrážka R., Slávia Trnava 2. Fedák A.., Poprad
3. Bendík M., Mladosť Poprad 3. Babinčák L., Slávia Prešov
4. Baranovský M., Slávia Trnava 4. Slovinec M., Slávia SVŠT Bratislava
5. Hruška R., LB Zvolen
 
Majstrovstvá SSR: mladší dorastenci – družstvá – 13. 10. 1984 – Košice
1. Mladosť ODPM Rim. Sobota 36 bodov
2. VSŽ Košice 30
3. Mladosť Poprad 14
4. Vinohrady BSP Bratislava 14
5. Slávia VŠDS Žilina 14
6. Slávia Trnava 12
 
Kvalifikačný turnaj o postup do SNL mladších dorastencov: 11. 2. 1984 – Poprad
1. Slávia Trnava 6 bodov
2. Mladosť Poprad 4
3. JUHCELPAP Štúrovo 2
4. ZŤS Martin 0
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – 17. 11. 1984 – Banská Bystrica
47 kg 1. Babčanská, Žilina 50 kg 1. Kraslová, Prešov
2. Geržová, Patrónka Bratislava 2. Hudecová Štúrovo
3. Kočiščáková, Prešov 3. Pálešová Prievidza
Gergelová, Zvolen Pavlovičová, Patrónka Bratislava
       
53 kg 1. Slamková, Žilina 56 kg 1. Bardáková, Prešov
2. Sihalníková, Žilina 2. Nurková, ZV Michalovce
3. Plichová, Lok. Košice 3. Šálková, Lučenec
Hajdučková, ZV Michalovce Bocova, BSP Bratislava
       
59 kg 1. Csibová, Štúrovo 64 kg 1. Jursová, Prievidza
2. Kapriová, Prievidza 2. Repková, Prievidza
3. Fábryová, Patrónka Bratislava 3. Šteinerová, Banská Bystrica
Krajčiová, Patrónka Bratislava Kováčová, Banská Bystrica
   
nad 64 kg 1. Hlavinová, Poprad
2. Hricová, Banská Bystrica
3. Deáková, Banská Bystrica
Zajíčková, Patrónka Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – družstvá – 17. 11. 1984 – Banská Bystrica
1. Slávia PF Banská Bystrica
2. Baník Cígeľ Prievidza
3. Slovan Patrónka Bratislava
Zemplín Vihorlat Michalovce
5. Slávia UPJŠ Prešov
Lokomotíva Košice
 
Majstrovstvá SSR: starší dorastenci (juniori) – 16. 9. 1984 – Banská Bystrica
55 kg 1. Marušin J., Bardejov 60 kg 1. Berec J., Bardejov
2. Arendáč J., Bardejov 2. Miko E., Pov. Bystrica
3. Suchančok J., Košice 3. Plávka J., Košice
Malata J., Martin Kalvoster M., Poprad
5. Malovec K., Trnava 5. Hrnčiar I., Trnava
Kolenčík M., Martin Hazír Š., Rim. Sobota
       
65 kg 1. Dvonč M., Žilina 71 kg 1. Kozák Z., Martin
2. Moščák P., Košice 2. Oros P., Košice
3. Vráb P., Martin 3. Matúš P., BSP Bratislava
Rigo D., Pov. Bystrica Milo J., Žilina
5. Pozník P., Pov. Bystrica 5. Chamila R., Prešov
Fris J., Žilina Bardák J., Prešov
       
78 kg 1. Hartman P., Prešov 86 kg 1. Fáber I., BSP Bratislava
2. Riňák V., Košice 2. Štefina M., Pov. Bystrica
3. Pribula V., Košice 3. Hoťka M., Martin
Pintér D., SVŠT Bratislava Kolenka B., Košice
5. Daníšek M., Žilina 5. Dom J., Martin
Kubajtka T., Žilina Ďurč J., Zlaté Moravce
   
95 kg 1. Žilika V., Martin
2. Levay A., Dukla B., Bystrica
 
Majstrovstvá SSR: muži – 7. 4. 1984 – Bratislava
60 kg 1. Urban L., Pov. Bystrica 65 kg 1. Kuthan Z., Dukla B. Bystrica
2. Bibr V., Dukla B. Bystrica 2. Dyntar M., Dukla B. Bystrica
3. Hríbik P., ZŤS Martin 3. Horváth B., SVŠT Bratislava
3. Novotný J., Dukla B. Bystrica 3. Leitmann Š., Sl. UPJŠ Prešov
5.-6. Nociar J., SVŠT Bratislava 5.-6. Májovský V., BSP Bratislava
Berec J., Sl. UPJŠ Prešov Korčák M., Sl. UPJŠ Prešov
       
71 kg 1. Smrčka J., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Kulich M., Dukla B. Bystrica
2. Kozák Z., ZŤS Martin 2. Vašek L., Dukla B. Bystrica
3. Korčák V., Sl. UPJŠ Prešov 3. Banszel J., ZŤS Martin
3. Marček P., Sl. VŠDS Žilina 3. Korčák Mich., Sl. UPJŠ Prešov
5.-6. Chobot V., SVŠT Bratislava 5.-6. Tobiáš M., VSŽ Košice
Houba J., Sl. VŠDS Žilina Jukl T., BSP Bratislava
       
86 kg 1. Straka J., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Šenkár M., Sl. VŠDS Žilina
2. Wolf M., Dukla B. Bystrica 2. Král M., VSŽ Košice
3. Zvara J., BSP Bratislava 3. Babinčák A., Sl. UPJŠ Prešov
3. Žák E., Slávia Trnava 3. Marschitz V., BSP Bratislava
5.-6. Uhliar J., Sl. VŠDS Žilina 5.-6. Kolka V., BSP Bratislava
Korčák J., Sl. UPJŠ Prešov Tóth K., Kolárovo
       
nad 95 kg 1. Lupták J., Sl. VŠDS Žilina absolút. 1. Babinčák A., Sl. UPJŠ Prešov
2. Mahut J., Sl. VŠDS Žilina 2. Wolf M., Dukla B. Bystrica
3. Lipjanec J., Sl. UPJŠ Prešov 3. Merschitz V., BSP Bratislava
3. Zajac M., Sl. VŠDS Žilina 3. Korčák J., Sl. UPJŠ Prešov
5.-6. Vybíral J., Dukla B. Bystrica 5.-6. Lipjanec J., Sl. UPJŠ Prešov
Kolárovič M., Slávia Trnava Kolka V., BSP Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: muži – družstvá – 20. 10. 1984 – Košice
1. Slávia VŠDS Žilina 36 bodov
2. Slávia UPJŠ Prešov 30
3. Vinohrady BSP Bratislava 20
4. ZŤS Martin 18
5. VSŽ Košice 10
6. PS Bratislava 6
 
Kvalifikačný turnaj o postup do SNL 1985: muži – družstvá – 8. 12. 1984 – Trnava
1. VSŽ Košice 7 bodov
2. Slávia SVŠT Bratislava 6
3. ZVL Pov. Bystrica 4
4. Dukla Košice 3
5. Slávia Trnava 0
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 27. 10. 1984 – Prešov
48 kg 1. Husivargová, Prešov 52 kg 1. Zemanová, SVŠT Bratislava
2. Sedláčková, Prešov 2. Hanudelová, Prešov
3. Degnerová, Ban. Bystrica 3. Čorejová, Martin
Šimonová, ZV Michalovce Zaušková, Zvolen
       
56 kg 1. Kocáková, Zvolen 61 kg 1. Lubyová, Banská Bystrica
2. Petríková, Nové Zámky 2. Dobrotová, Banská Bystrica
3. Ivančová, Prešov 3. Sopková, Prešov
Čuková, Prešov Wemetzová, BSP Bratislava
       
66 kg 1. Kručinská, Prešov 72 kg 1. Špirengová, Prešov
2. Kelemenová, Lok Košice 2. Ščevlíková, BSP Bratislava
3. Králičeková, Lok. Košice 3. Hricová, Banská Bystrica
Hluchá, Banska Bystrica Šteinerová, Banská Bystrica
   
nad 72 kg 1. Danková, Patrónka Bratislava
2. Varsová, Martin
3. Slivková, Zvolen
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá – 27. 10. 1984 – Prešov
1. Slávia UPJŠ Prešov
2. Slávia PF Banská Bystrica
3. Slávia SVŠT Bratislava
Vinohrady BSP Bratislava
5. ZŤS Martin
Zemplín Vihorlat Michalovce
 
Majstrovstvá ČSSR: mladší dorastenci – 19. 5. 1984
44 kg 1. Koky Z., Slezan STS Opava 48 kg 1. Malovec K., Slávia Trnava
2. Tokaršík M., TJ Jičín 2. Novotný P., Sp. ZVÚ Hr. Králové
3. Slaný R., Dukla B. Bystrica 3. Koky A., Mladosť Poprad
Lukáš Š., Slávia Trnava Drahota P., Sparta Vršovice 1870
       
53 kg 1. Hýtl J., TJ Jičín 57 kg 1. Foltýn R., Slávia Kroměříž
2. Malíšek I., TJ Turnov 2. Nováček R., Škoda Plzeň
3. Kundrát A., Škoda Plzeň 3. Smuda J., Mladosť Rim. Sobota
Vít Z., TJ Turnov Gargulák A., TJ Gottwaldov
       
62 kg 1. Homola V., ZŤS Martin 68 kg 1. Oros P., VSŽ Košice
2. Kobida O., Baník Ostrava 2. Kyzivát R., TJ Jičín
3. Matejček J., VŠ Praha 3. Fris J., Slávia VŠDS Žilina
Megela M., Mladosť Rim. Sobota Zbirovský L., Sp. ZVÚ Hr. Králové
       
75 kg 1. Riňák V., VSŽ Košice nad 75 kg 1. Rejchrt P., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Novotný J., Sp. Hr. Králové 2. Slabý J., Spoje Praha
3. Bláha O., Sp. Velká Biteš 3. Pour J., TJ Jičín
Bača M., VŠ Praha Vašica M., Baník Ostrava OKD
 
Majstrovstvá ČSSR: mladší dorastenci – družstvá – 27. 10. 1984 – Prachatice
1. VSŽ Košice 10 bodov
2. Sp. ZVÚ Hradec Králové 6
3. Škoda Plzeň 6
4. Mladosť ODPM Rim. Sobota 4
5. TJ Jičín 2
6. Kralovopolská Brno 2
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 8. 12. 1984 – Dačice
47 kg 1. Mášová I., Slávia Kroměříž 50 kg 1. Ševčíková A., Jiskra Kyjov
2. Geržová Z., Patrónka Bratislava 2. Szabová P., Slávia Prešov
3. Kočiščáková Z., Slávia Prešov 3. Vášová K., Mělník
Kovářová B., TJ Turnov Šubertová R., Baník Karviná
       
53 kg 1. Kvasničková I., KIN Dačice 56 kg 1. Nohýnková M., Autoškoda Ml. Boleslav
2. Jakubíčková M., RH Litoměřice 2. Kyzivátová R., TJ Turnov
3. Hudecová K., VŠ Praha 3. Poledňáková A., Slávia Kroměříž
Nováková S., Modeta Jihlava Bardáková J., Slávia Prešov
       
59 kg 1. Hamzová J., SP. Hulín 64 kg 1. Straková V., Sokol Kostice
2. Csibová K., Juhcelpap Štúrovo 2. Hoffmanová K., Chodos Chodov
3. Šanková B., MEZ Mohelnice 3. Hradská M., Moravská Slávia Brno
Kostková P., Slávia Kroměříž Beranová H., RH Litoměřice
   
nad 64 kg 1. Rybarová E., Sokol Kostice
2. Hlavinová M., Baník Prievidza
3. Hricová L., Slávia F B. Bystrica
Bartošová J., TJ Turnov
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – družstvá – 9. 12. 1984 – Dačice
1. RH Litoměřice 8 bodov
2. Slávia Kroměříž 6
3. Slávia PF Banská Bystrica 4
4. TJ Turnov 2
5. Baník Prievidza 0
 
Majstrovstvá ČSSR: starších dorastencov (juniori) – 3. 11. 1984 – Jičín
55 kg 1. Marušin J., ODPM Bardejov 60 kg 1. Borbely R., Baník Ostrava OKD
2. Brendl V., TJ Jičín 2. Svitič J., Baník Ostrava OKD
3. Árendáč J., Sl. ODPM Bardejov 3. Smejkal R., RH Litoměřice
Suchančok J., VSŽ Košice Janda M., Sokol Božtešice
       
65 kg 1. Melíšek T., TJ Jičín 71 kg 1. Vyčítal J., TJ Jičín
2. Štrait F., Sp. ZVÚ Hr. Králové 2. Kuthan J., VTJ VVŠ PV Vyškov
3. Stebel V., Slávia Havířov 3. Slabý J., RH Litoměřice
Rychetský P., VŠ Praha Kozák Z., VTJ VVŠ PV Vyškov
       
78 kg 1. Zbožínek J., ZVÚ Hr. Králové 86 kg 1. Hampl M., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Chynoranský R., TJ Jičín 2. Fáber I., BSP Bratislava
3. Karger R., VŠ Praha 3. Ringler R., Škoda Plzeň
Paclík Z., RH Litoměřice Čermák J., VŠ Praha
       
95 kg 1. Žilka V., ZTS Martin nad 95 kg 1. Rybár J., Sokol Kostice
2. Andráš K., RH Litoměřice 2. Havelka K., Baník Meziboří
3. Hora R., Škoda Plzeň 3. Čanda P., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Lévay A., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 23.-24. 6. 1984 – Hradec Králové
60 kg 1. Petřikov P., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Šefl V., VŠ Praha
2. Šedivák P., VŠ Praha 2. Melíšek T., TJ Jičín
3. Svtič J., Baník Ostrava OKD 3. Dyntar M., Dukla B. Bystrica
Kuchárik M., Dukla B. Bystrica Kalaš J., SP. ZVÚ Hr. Králové
       
71 kg 1. Ulčník K., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Bárta V., VŠ Praha
2. Tuma S., Dukla B. Bystrica 2. Mareček B., Dukla B. Bystrica
3. Smržka J., Dukla B. Bystrica 3. Miškela E., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Sosna J., Sparta ČKD Praha Král J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
       
86 kg 1. Purkert K., Baník Ostrava 95 kg 1. Sosna Ji., VŠ Praha
2. Straka J., VTJ VVŠ PV Vyškov 2. Lauer J., VŠ Praha
3. Fouz J., Dukla B. Bystrica 3. Švec J., SP. MEZ Mohelnice
Gregor J., Dukla B. Bystrica Šenkár M., Slávia VŠDS Žilina
       
nad 95 kg 1. Kocman V., VŠ Praha absol. 1. Kocman V., VŠ Praha
2. Furák I., VŠ Praha 2. Sosna Ji., VŠ Praha
3. Lupták J., Slávia VŠDS Žilina 3. Furák I., VŠ Praha
Popelák P., TJ Jičín Gregor J., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – družstvá – 1984
1. VŠ Praha 22 bodov
2. Dukla Banská Bystrica 20
3. Baník Ostrava OKD 18
4. Sp. ZVÚ Hradec Králové 8
5. TJ Jičín 16
6. LIAZ Jablonec n/N 12
7. Sparta Praha ČKD 8
8. Škoda Plzeň 0
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 1. 12. 1984 – Bratislava
48 kg 1. Haladová H., KIN Dačice 52 kg 1. Zemanová E., SVŠT Bratislava
2. Švecová A., MEZ Mohelnice 2. Kořenská L., KIN Dačice
3. Husivargová A., Slávia Prešov 3. Cmielová D., Baník Karviná
Sedláčková A., Slávia Prešov Šilarová J., MEZ Mohelnice
       
56 kg 1. Kováčová M., VŠ Praha 61 kg 1. Šindlerová L., RH Litoměřice
2. Rehořová J., VŠ Praha 2. Ing. Lovitová O., VŠ Praha
3. Michálková M., KIN Dačice 3. Vávrová A., TJ Gottwaldov
Koutková I., TJ Turnov Lubyová I., Sl. VŠ Ban. Bystrica
       
66 kg 1. Dr. Měřinská R., Hr. Králové 72 kg 1. Bartošová J., TJ Turnov
2. Groborzová R., Baník Karviná 2. Stratilová H., Baník Karviná
3. Marhanová K., RH Litoměřice 3. Špirengová B., Slávia Prešov
Trávniková H., Technika Brno Štastná M., LIAZ Jablonec n/A
       
nad 72 kg 1. Ing. Pelantová V., TJ Turnov absol. 1. Groborzová R., Baník Karviná
2. Faksová J., Slezan STS Opava 2. Šindlerová L., RH Litoměřice
3. Molíková J., Technika Brno 3. Faksová J., Slezan STS Opava
Danková A., Patrónka Bratislava Ing. Lovitová O., VŠ Praha
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – družstvá – 2. 12. 1984 – Bratislava
1. Technika Brno 8 bodov
2. Slávia UPJŠ Prešov 4
3. VŠ Prešov 4
4. RH Litoměřice 4
5. Slávia PF Banská Bystrica 0
 
Majstrovstvá Európy: muži – 3.-6. 5. 1984 – Liege (Belgicko)
60 kg 9. Petřikov Pavel
65 kg 2. Kříž Jaroslav
71 kg Ulčník Karel – bez umiestnenia
78 kg 9. Bárta Vladimír
86 kg Purkert Karel – bez umiestnenia
95 kg 5. Sosna Jiří
nad 95 kg 3. Kocman Vladimír
OPEN Kocman Vladimír – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: muži – družstvá – 28. 10. 1984 – Paríž (Francúzsko)
  3. Československo
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 4.-6. 11. 1984 – Cádiz (Španielsko)
65 kg 9. Věnsek Josef
71 kg Sýkora Peter – bez umiestnenia
78 kg 7. Sýkora Stanislav
86 kg Votruba V., - bez umiestnenia
nad 95 kg 5. Řezáč Milan
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1984