1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Celoslovenský turnaj mladších žiakov: 23. 11. 1985 – Trnava
27 kg 1. Varga M., Mier Nitra 30 kg 1. Kišantal J., Lučenec
2. Belfi E., Levice 2. Javorský R., Poprad
3. Haluška P., Martin 3. Debnár G., Prešov
4. Gamrač M., Michalovce Gábor R., Košice
       
33 kg 1. Rác M., Martin 36 kg 1. Pavlík J., Hlohovec
2. Šándor J., Štúrovo 2. Bačík R., Levice
3. Spurný P., Lučenec 3. Tománek M., PS Bratislava
Vardžík P., Zvolen Holinga P., Košice
       
40 kg 1. Schovanec M., Martin 44 kg 1. Vinkler R., Levice
2. Vegh M., N. Zámky 2. Gajan M., Poprad
3. Viluda J., Martin 3. Kopsa C., Košice
Rosa P., Levice Kačani M., Prievidza
       
48 kg 1. Schovanec I., Martin 52 kg 1. Varga M., BSP Bratislava
2. Szabo A., Rim. Sobota 2. Šnajdr M., PS Bratislava
3. Strečko R., Zvolen 3. Kordoš M., BSP Bratislava
Kubán Š., Pezinok
   
nad 52 kg 1. Utis I., Rim. Sobota
2. Šulek R., PS Bratislava
 
Majstrovstvá Slovenska: starší žiaci – 23. 11. 1985 – Levice
36 kg 1. Puckaler L., Levice 40 kg 1. Bobáľ M., Lučenec
2. Bobák M., ZV Michalovce 2. Fedorčák M., Slávia Prešov
3. Gačo R., Slávia Prešov 3. Balciar E., Rim. Sobota
More R., ČH Prešov Mojsej N., ZV Michalovce
       
44 kg 1. Sahúľ V., Hlohovec 48 kg 1. Miško J., VSŽ Košice
2. Dušek H., Štúrovo 2. Šarkády D., BSP Bratislava
3. Maruna R., Martin 3. Hlasný N., BSP Bratislava
Dudek R., ČH Prešov Soták R., VSŽ Košice
       
53 kg 1. Macášek I., Levice 58 kg 1. Molnár T., Štúrovo
2. Vraštiak P., PS Bratislava 2. Pinter Š., Štúrovo
3. Zemančík P., Rim. Sobota 3. Škrabala P., Martin
Karaba I., BSP Bratislava Koša Ľ., Nitra
       
64 kg 1. Drugda J., Lučenec 72 kg 1. Paulík R., Hlohovec
2. Baločko R., VSŽ Košice 2. Skalský M., PS Bratislava
3. Raši R., VSŽ Košice 3. Kačmar O., ČH Prešov
Molnár R., Zlaté Moravce Lipjanec P., Slávia Prešov
   
nad 72 kg 1. Oros Š., VSŽ Košice
2. Geľo Ľ., Rim. Sobota
3. Kluka R., Zvolen
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – 27. 4. 1985 – Rimavská Sobota
44 kg 1. Bodnár G., Ml. Rim. Sobota 48 kg 1. Šurina R., Trnava
2. Mažári M., Poprad 2. Slaný R., Dukla B. Bystrica
3. Kiss C., Štúrovo 3. Karaba I., SVŠT Bratislava
Rusnák R., BSP Bratislava Machač J., Ilava
5. Hlasný N., BSP Bratislava 5. Babjak P., Michalovce
Halász V., Štúrovo Varga J., VSŽ Košice
       
53 kg 1. Koky A., Ml. Poprad 57 kg 1. Lontoš R., BSP Bratislava
2. Kende R., VSŽ Košice 2. Baranec E., Ml. Rim. Sobota
3. Adamovič P., Slávia Prešov 3. Kolesár P., VSŽ Košice
Lukáč Š., Trnava Mundronček M., Poprad
5. Mitro J., Žilina 5. Mikulišin , VSŽ Košice
Janto M., BSP Bratislava Kačerík P., Lučenec
       
62 kg 1. Smuda J., Ml. Rim. Sobota 68 kg 1. Fris J., Žilina
2. Kočiščák I., VSŽ Košice 2. Čapla S., Trnava
3. Kalvoster M., Poprad 3. Megela M., Ml. Rim. Sobota
Gallo I., VSŽ Košice Ondruš M., Ml. Poprad
5. Jambrich , Žilina 5. Kalmár E., Ml. Rim. Sobota
Vranka J., BSP Bratislava Gabáni , Sl. Prešov
       
75 kg 1. Riňák , VSŽ Košice nad 75 kg 1. Frigyik , VSŽ Košice
2. Oros P., VSŽ Košice 2. Štefina J., Pov. Bystrica
3. Péter Š., Ml. Rim. Sobota 3. Babinčák , Sl. Prešov
Chamila R., Sl. Prešov Baranovský M., Trnava
5. Takács Z., Hlohovec 5. Putz P., Štúrovo
Kiss R., SVŠT Bratislava Slovinec M., SVŠT Bratislava
 
SNL: dorastenci – 1985
1. Mladosť ODPM Rim. Sobota 34 bodov
2. VSŽ Košice 24
3. Vinohrady BSP Bratislava 20
4. Mladosť Poprad 20
5. Slávia Trnava 14
6. Slávia VŠDS Žilina 8
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – 9. 11. 1985 – Štúrovo
47 kg 1. Babčanská S., Žilina 50 kg 1. Kraslová M., Prešov
2. Papíková L., Patrónka Bratislava 2. Michalovčíkova I., ZV Michalovce
3. Geržová Z., Patrónka Bratislava 3. Hudecová I., Štúrovo
Kočiščáková Z., Prešov Gergelová I., Zvolen
       
53 kg 1. Surovcová J., BSP Bratislava 56 kg 1. Šalková G., Lučenec
2. Plichtová M., Lok. Košice 2. Sihelniková M., Žilina
3. Slamková Z., Žilina 3. Sládeková L., BSP Bratislava
Bohušová A., Prievidza Palešová K., Prievidza
       
59 kg 1. Csibová K., Štúrovo 64 kg 1. Baranová I., ZV Michalovce
2. Ľuricová , Zvolen 2. Ličaková J., Prešov
3. Bardáková J., Prešov 3. Kapriová A., Prievidza
Fabriová P., Patrónka Bratislava Maliková Z., Žilina
   
nad 64 kg 1. Zajíčková M., Patrónka Bratislava
2. Hupková V., Pezinok
3. Podmerová A., Štúrovo
Plutková A., ZV Michalovce
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky družstvá – 9. 11. 1985 – Štúrovo
1. Slovan Patrónka Bratislava
2. Vinohrady BSP Bratislava
3. Slávia UPJŠ Prešov
Baník Prievidza
 
Majstrovstvá SSR: juniori – 18. 5. 1985 – Považská Bystrica
55 kg 1. Marušin J., ZŤS Martin 60 kg 1. Malata J., Martin
2. Jendželovský M., Michalovce 2. Hrnčiar I., Trnava
3. Suchančok J., VSŽ Košice 3. Hlinka R., Ml. Rim. Sobota
Janto M., BSP Bratislava Berec J., Bardejov
       
65 kg 1. Zigo D., ZVL Pov. Bystrica 71 kg 1. Kozák Z., Dukla B. Bystrica
2. Zanovit I., ZŤS Martin 2. Megela M., Ml. Rim. Sobota
3. Széky P., VSŽ Košice 3. Milo J., Slávia Žilina
Pozník P., VVLŠ Košice Breska P., VVLŠ Košice
       
78 kg 1. Chynoranský R., Dukla B. B. 86 kg 1. Jakubík J., Dukla B. Bystrica
2. Oros P., VSŽ Košice 2. Kolenka B., VSŽ Košice
3. Vašíček P., Trnava 3. Štefina M., ZVL Pov. Bystrica
Fritz L., Dukla B. Bystrica Babinčák L., Slávia Prešov
       
95 kg 1. Levay A., Du. B. Bystrica nad 95 kg 1. Chalanyi I., Hlohovec
2. Žilka V., Martin 2. Cibuľa V., Slávia Bratislava
3. Ledl P., Slávia Žilina 3. Slovinec M., Slávia Bratislava
4. Grega V., Slávia Prešov
 
Majstrovstvá SSR: muži – 25. 5. 1985 – Banská Bystrica
60 kg 1. Hríbik P., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Jeník T., Dukla B. Bystrica
2. Urban L., ZVL P. Bystrica 2. Leitman Š., Slávia Prešov
3. Marušin J., ZŤS Martin 3. Kallay J., VSŽ Košice
Nociar J., SVŠT Bratislava Novotný J., Dukla B. Bystrica
5. Hrnčiar I., Slávia Trnava 5. Pozník P., VVLŠ Košice
Kohút V., ZV Michalovce Zigo D., ZVL P. Bystrica
       
71 kg 1. Kozák Z., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Strýček V., PS Bratislava
2. Marček P., Slávia Žilina 2. Chynoranský R., Dukla B. Bystrica
3. Šimek R., Dukla B. Bystrica 3. Fritz L., Dukla B. Bystrica
Chobot M., SVŠT Bratislava Korčák M., Slávia Prešov
5. Farkaš M., PS Bratislava 5. Škvarek O., Slávia Žilina
Kišš O., VSŽ Košice Uhliar J., Rim. Sobota
       
86 kg 1. Wolf M., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Babinčák A., Slávia Prešov
2. Fous J., Dukla B. Bystrica 2. Gregor J., Dukla B. Bystrica
3. Korčák V., Slávia Prešov 3. Šenkár M., Slávia Žilina
Michalička F., Slávia Trnava Levay A., Dukla B. Bystrica
5. Žák E., PS Bratislava 5. Tóth K., Kolárovo
Šuhaj I., PS Bratislava Lipjanec M., Slávia Prešov
       
nad 95 kg 1. Lupták J., ZV Michalovce absol. 1. Gregor J., Dukla B. Bystrica
2. Mahút J., Slávia Žilina 2. Wolf M., Dukla B. Bystrica
3. Vybíral J., Dukla B. Bystrica 3. Vybíral J., Dukla B. Bystrica
Lipjanec J., Slávia Prešov Levay A., Dukla B. Bystrica
5. Adamus M., Mier Nitra 5. Adamus M., Mier Nitra
SNL: muži – 1985
1. Slávia VŠDS Žilina 35 bodov
2. VSŽ Košice 24
3. Slávia UPJŠ Prešov 23
4. ZŤS Martin 21
5. Vinohrady BSP Bratislava 14
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 26. 10. 1985 – Zvolen
48 kg 1. Husivargová A., Sl. Prešov 52 kg 1. Takácsová E., SVŠT Bratislava
2. Čorejová J., Martin 2. Hanudeľová Z., Slávia Prešov
3. Geržová Z., Patrónka Bratislava 3. Degnerová I., Slávia Prešov
4. Filipková E., Sl. B. Bystrica 4. Kmentová L., BSP Bratislava
       
56 kg 1. Kulichová M., Slávia Prešov 61 kg 1. Temkovitzová B., Lok. Košice
2. Sedláčková A., Slávia Prešov 2. Nurková Ľ., ZV Michalovce
3. Ivančová M., Slávia Prešov 3. Smekalová L., Slávia Prešov
4. Čuhová G., Sláva Prešov 4. Čiefová A., Lok. Košice
       
66 kg 1. Sopková E., Slávia Prešov 72 kg 1. Špirengová B., Slávia Prešov
2. Laučíková J., Pov. Bystrica 2. Hlavinová M., Prievidza
3. Fecková J., Slávia Prešov 3. Kručinská A., Slávia Prešov
4. Krajčová E., SVŠT Bratislava 4. Kováčová K., Sl. B. Bystrica
   
nad 72 kg 1. Danková A., Slávia Prešov
2. Slivková E., Zvolen
3. Steinerová G., Sl. B. Bystrica
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá – 26. 10. 1985 – Zvolen
1. Slávia UPJŠ Prešov 4 body
2. Slávia PF B. Bystrica 2
3. Baník Prievidza 0
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – 25. 5. 1985
44 kg 1. Puchel V., Baník Karviná 48 kg 1. Hroudný R., Spartak Hulín
2. Janča R., Baník Karviná 1.máj 2. Stankovič J., Baník Ostrava OKD
3. Víteček S., Slezan STS Opava 3. Bartoš P., MEZ Mohelnice
Hnát J., TJ Jičín Fišer V., TJ Jičín
       
53 kg 1. Pražský D., Vršovice 1870 57 kg 1. Brabec B., Škoda Plzeň
2. Novotný P., ZVÚ Hr. Králové 2. Kundrát A., Skoda Plzeň
3. Tokarčík M., TJ Jičín 3. Schicker J., Škoda Plzeň
Horský M., Sp. ZVÚ Hr. Králové Lontoš R., BSP Bratislava
       
62 kg 1. Salaba R., Spoje Praha 68 kg 1. Kyzivát R., TJ Jičín
2. First R., Spoje Praha 2. Pilař J., SP. ZVÚ Hr. Králové
3. Foltýn R., Slávia Kroměříž 3. Lukašík J., Spartak Hulín
Kočiščák I., VSŽ Košice Čapla S., Slávia Havířov
       
75 kg 1. Riňák V., VSŽ Košice nad 75 kg 1. Báča M., VŠ Praha
2. Voltr V., ZVÚ Hr. Králové 2. Rejchrt P., Sp. Zvú Hr. Králové
3. Knotek A., Spartak Hulín 3. Pour J., TJ Jičín
Oros P., VSŽ Košice Babinčák L., Slávia Prešov
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – družstvá – 23. 11. 1985 – Hulín
1. Sp. ZVÚ Hradec Králové 10 bodov
2. Mladosť Rimavská Sobota 6
3. Škoda Plzeň 6
4. VSŽ Košice 4
5. TJ Jičín 2
6. Spartak Hulín 0
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 7. 12. 1985 – Brno
47 kg 1. Dušková V., ZVÚ Hr. Králové 50 kg 1. Lintnerová J., RH Litoměřice
2. Svobodová B., RH Litoměřice 2. Kraslová M., Slávia Prešov
3. Babčanská S., Slávia VŠDS Žilina 3. Szabová P., Loko Přerov
Geržová Z., Patrónka Bratislava Kloudová L., Moravská Slávia Brno
       
53 kg 1. Šubertová R., Baník Karviná 56 kg 1. Ševčíková A., Spartak Hulín
2. Plichtová M., Loko Košice 2. Kyzivátová R., TJ Turnov
3. Hozáková L., Sp. ZVÚ Hr. Králové 3. Sinelníková M., Slávia VŠDS žilina
Bartoňková P., Sp. Hulín Kvasničková I., KIN Dačice
       
59 kg 1. Csibová K., Juhcelpap Štúrovo 64 kg 1. Beranová R., RH Litoměřice
2. Hamzová J., Spartak Hulín 2. Němcová J., Slezan STS Opava
3. Potužáková D., Vršovice 1870 3. Hradská M., Moravská Slávia Brno
Bardáková J., Slávia UPJŠ Prešov 4. Baranová I., ZV Michalovce
nad 64 kg 1. Jelínková M., Spartak Hulín
2. Brabencová R., RH Litoměřice
3. Zajíčková M., Patrónka Bratislava
4. Majorová O., Autoškoda Mladá Boleslav
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – družstvá – 8. 12. 1985 – Brno
1. RH Litoměřice 8 bodov
2. Spartak Hulín 6
3. Slovan Patrónka Bratislava 4
4. Vršovice 1870 2
5. Vinohrady BSP Bratislava 0
 
Majstrovstvá ČSSR: juniori – 20. 10. 1985 – Jičín
55 kg 1. Marušin J., ZŤS Martin 60 kg 1. Borbély R., Dukla B. Bystrica
2. Suchančok J., VTJ Vyškov 2. Svitič J., Baník Ostrava OKD
3. Blahuta R., Baník Ostrava OKD 3. Smejkal R., Dukla B. Bystrica
Pražský D., VŠ Praha Kašuba J., Baník Ostrava OKD
       
65 kg 1. Věnsek J., Dukla B. Bystrica 71 kg 1. Vyčítal J., Dukla B. Bystrica
2. Štrajt F., VTJ Vyškov 2. Kozák Z., Dukla B. Bystrica
3. Melíšek T., TJ Jičín 3. Kyzivát R., TJ Jičín
Rychecký P., VŠ Praha Veselý L., VŠ Praha
       
78 kg 1. Báča M., VŠ Praha 86 kg 1. Hampl M., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Zbožínek J., ZVÚ Hr. Králové 2. Karger R., VŠ Praha
3. Oros P., VSŽ Košice 3. Ivanka I., Dukla B. Bystrica
Riňák V., Dukla B. Bystrica Jakubík J., VTJ Vyškov
       
95 kg 1. Levay A., Dukla B. B. nad 95 kg 1. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
2. Bydžovský L., Dukla B. B. 2. Rybár J., Sokol Kostice
3. Žilka V., ZŤS Martin 3. Chalanyi I., Drôtovňa Hlohovec
Hora R., Škoda Plzeň Čanda P., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 22.-23. 6. 1985 – Hradec Králové
60 kg 1. Šedivák P., VŠ Praha 65 kg 1. Věnsek J., Baník Ostrava OKD
2. Kuchárik M., Dukla B. Bystrica 2. Šilar M., Baník Ostrava OKD
3. Borbély R., Dukla B. Bystrica 3. Kalaš J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Svitič J., Baník Ostrava OKD Jeník T., Dukla B. Bystrica
       
71 kg 1. Smrčka J., ZVÚ Hr. Králové 78 kg 1. Letošník M., TJ Jičín
2. Ulčník K., Dukla B. Bystrica 2. Vašek L., Baník Ostrava OKD
3. Vyčítal J., TJ Jičín 3. Král J., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Kozák Z., Dukla B. Bystrica Mareček B., Baník Ostrava OKD
       
86 kg 1. Purkert K., Baník Ostrava 95 kg 1. Sosna J., VŠ Praha
2 Fous J., Dukla B. Bystrica 2. Šenkár ., Slávia VŠDS Žilina
3. Votruba V., Dukla B. Bystrica 3. Berg J., Baník Ostrava OKD
Novotný R., Sp. ZVÚ Hr. Králové Pfaur J., Žďár nad Sázavou
       
nad 95 kg 1. Kocman V., VŠ Praha absol. 1. Kocman V., VŠ Praha
2. Furák I., VŠ Praha 2. Furák I., VŠ Praha
3. Popelák P., TJ Jičín 3. Pfaur J., Žďár nad Sázavou
Svoboda J., VŠ Praha Berg J., Baník Ostrava OKD
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – družstvá – 1985
1. Dukla Banská Bystrica 38 bodov
2. VŠ Praha 38
3. Baník Ostrava OKD 32
4. Spartak ZVÚ Hradec Králové 18
5. TJ Jičin 17
6. Sparta ČKD Praha 15
7. VTJ VVŠ PV LS Vyškov 10
8. LIAZ Jablonec n/N 0
 
Kvalifikácia do celoštátnej ligy 1986: muži – družstvá – 23. 11. 1985 – Plzeň
1. Slávia VŠDS Žilina 4 body
2. Škoda Plzeň 2
3. KPS Brno 0
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 30. 11. 1985 – Hradec Králové
48 kg 1. Švecová A., MEZ Mohelnice 52 kg 1. Čmielová D., VŠ Praha
2. Švarcová A., Sparta ČKD Praha 2. Hladková K., Technika Brno
3. Haladová H., KIN Dačice 3. Kořenská L., Silon Sezimovo Ústí
Husivargová A., Slávia UPJŠ Prešov Degnerová I., Slávia PF B. Bystrica
       
56 kg 1. Kováčová M., VŠ Praha 61 kg 1. Šindlerová L., VŠ Praha
2. Vávrová A., TJ Gottwaldov 2. Jakubcová D., Technika Brno
3. Šilarová J., MEZ Mohelnice 3. Brettová I., Český lev Neštěmice
Kyzivátová R., TJ Turnov Barvinková I., Vršovice 1870
       
66 kg 1. Kostková P., Mor. Sl. Brno 72 kg 1. Groborzová R., Technika Brno
2. MUDr. Měřinská R., Hr. Králové 2. Jančíková I., Český lev Neštěmice
3. Marhanová K., Český lev Neštěmice 3. Bartošová J., TJ Turnov
Stratilová H., RH Ostrava Ing. Vytasilová I., Spoje Praha
       
nad 72 kg 1. Faksová J., Slezan STS Opava absol. 1. Šindlerová L., VŠ Praha
2. Danková A., Slávia UPJŠ Prešov 2. Ing. Pelantová V., TJ Turnov
3. Hromádková I., Český lev Neštěmice 3. Groborzová R., Technika Brno
Slivková E., Lokomotíva Zvolen 4. Slivková E., Lokomotíva volen
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – družstvá – 1. 1. 1985 – Hradec Králové
1. TJ Turnov 8 bodov
2. Český lev Neštěmice 6
4. VŠTJ Technika Brno 2
5. Slávia PF Banská Bystrica 0
 
Majstrovstá Európy: muži – 9.-12. 5. 1985 – Hamar (Nórsko)
60 kg 5. Petřikov Pavel
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 26.-29. 9. 1985 – Seoul (Kórea)
OPEN 5. Sosna Jiří

Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1985