1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Celoslovenský turnaj mladších žiakov: 6. 2. 1986 - TJ Slovan Agro Levice
27 kg 1. Laskot M, Hlohovec 30 kg 1. Nagy A., Lučenec
2. Kováč M., Nové Zámky 2. Pilinský D., Levice
3. Pokrývka B., Trnava 3. Malúska P., Martin
4. Krško M., Ilava 4. Cseke R., Kolárovo
       
33 kg 1. Augustín M., Trnava 36 kg 1. Maník I., Ml. Rim. Sobota
2. Tománek J., PS Bratislava 2. Dudík P., Ml. Rim. Sobota
3. Utis R., Ml. Rim. Sobota 3. Ivan J., Levice
Nemeth A., Štúrovo Andráš I., Lok. R. Sobota
       
40 kg 1. Bačík R., Levice 44 kg 1. Palonder R., Levice
2. Pokorný L., Štúrovo 2. Vužnár S., Sl. Prešov
3. Zán P., Ml. Rim. Sobota 3. Čudrnák T., BSP Bratislava
Kompauer M., BSP Bratislava Bria A., Nitra
       
48 kg 1. Križan V., Štúrovo 53 kg 1. Gajan M., Poprad
2. Šintaj P., Lipt. Hrádok 2. Dávid P., Štúrovo
3. Honeczi A., Ml. Rim. Sobota 3. Repka R., Martin
Matuškovič A., Trnava Šustek M., Žilina
   
nad 53 kg 1. Kmec M., Bardejov
2. Binder E., Lipt. Hrádok
3. Kučera P., Žilina
 
Majstrovstá SSR: starších žiakov 8. 11. 1986 - Mladosť ODPM Rimavská Sobota
36 kg 1. Matúszek M., Lok. Pezinok 40 kg 1. Pavlík J., Hlohovec
2. Spurný P., Lučenec 2. Príhoda M., ČH Prešov
3. Raczko A., Štúrovo 3. Gačo R., Slávia Prešov
Kišantal J., Lučenec Vaško R., Slávia Prešov
       
44 kg 1. Tománek M., PS Bratislava 48 kg 1. Kabát B., Hlohovec
2. Puckaller L., Levice 2. Kovi E., Ml. Rim. Sobota
3. Herko A., Ml. Rim. Sobota 3. Janík M., SVŠM B. Bystrica
Vinkler R., Levice Kubáň Š., Pezinok
       
53 kg 1. Rác R., ZŤS Martin 58 kg 1. Jager R., BSP Bratislava
2. Netopil E., ZŤS Martin 2. Didi Z., Levice
3. Baláž L., BSP Bratislava 3. Varga M., BSP Bratislava
   
Barto M., Ml. Rim. Sobota Vraštiak P., PS Bratislava
64 kg 1. Olajac D., PS Bratslava 72 kg 1. Kačmár O., ČH Prešov
2. Lás J., Ml. Rim. Sobota 2. Utis I., Ml. Rim. Sobota
3. Luknár K., BSP Bratislava 3. Lipjanec P., Sl. Prešov
Gabčo M., ZŤS Dubnica Bystrický D., BSP Bratislava
   
nad 72 kg 1. Pepíc M., Hlohovec
2. Kľuka R., Zvolen
3.Hanuš M., Ml. Rim. Sobota
Durkač C., Slávia Prešov
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – 2. 5. 1986 – ASVŠ Dukla Banská Bystrica
44 kg 1. Sahúl V., Hlohovec 48 kg 1. Čulka R., VSŽ Košice
2. Čurma V., Michalovce 2. Bodnár G., Ml. Rim. Sobota
3. Bobáľ M., Lučenec 3. Kulich L., Kolárovo
Gombala P., Ml. Rim. Sobota Maruna R., Martin
5. Bobák M., Michalovce 5. Šarkády D., BSP Bratislava
       
53 kg 1. Karaba I., Sl. SVŠT Bratislava 57 kg 1. Koky A., SVŠM B. Bystrica
2. Jezso A., Štúrovo 2. Lontoš R., SVŠM B. Bystrica
3. Slaný R., Dukla B. Bystrica 3. Horník J., Martin
Račko R., Lučenec Kende R., SVŠM B. Bystrica
5. Jager R., BSP Bratislava 5. Babjak P., Michalovce
Čopak G., Michalovce Koša Ľ., Mier Nitra
       
62 kg 1. Jamrich Ľ., Žilina 68 kg 1. Vraka J., BSP Bratislava
2. Mudronček M., Poprad 2. Tomášek R., BSP Bratislava
3. Kačerík P., Lučenec 3. Kall M., VSŽ Košice
Molnár T., Štúrovo Zajac T., BSP Bratislava
5. Pintér Š., Štúrovo 5. Kalvoster M., Poprad
Kolesár P., VSŽ Košice Kalamár E., Ml. Rim. Sobota
       
75 kg 1. Kiss R., SVŠT Bratislava nad 75 kg 1. Babinčák L., SVŠM B. Bystrica
2. Zachar J., Ml. Rim. Sobota 2. Slovinec M., SVŠT Bratislava
3. Žilka P., Martin 3. Kuneš M., VLÚ Prešov
Stromko Ľ., Martin Hruška R., Zvolen
5. Brožek R., VSŽ Košice 5. Maslák Ľ., Pov. Bystrica
Slušný M., Žilina Štefina J., Pov. Bystrica
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – družstvá – 25. 10. 1986 – Košice
1. TJ Mladosť ODPM Rimavská Sobota 40 bodov
2. TJ Mladosť Poprad 34
3. TJ Vinohrady BSB Bratislava 28
4. TJ ZŤS Martin 18
5. TJ Slávia Trnava 18
6. TJ VSŽ Košice 15
 
Kvalifikácia o postup do SNL dorastencov: 11. 1. 1986 – Martin
1. ZŤS Martin
2. Slávia VŠDS Žilina
3. Slávia Trnava
JCP Štúrovo
5.-6. SVŠT Bratislava
ZV Michalovce
7.-8. Mier Nitra
ZVL Považská Bystrica
9.-10. Lokomotíva Zvolen
PS Bratislava

Majstrovstvá SSR: dorastenky – 25. 10. 1986 – Vinohrady BSP Bratislava
47 kg 1. Papíková L., Patronka Blava 50 kg 1. Slatinská K., BSP Bratislava
2. Gecková A., ZV Michalovce 2. Urbancová A., Lok. Košice
3. Gergeľová I., LB Zvolen 3. Jašová E., Patronka Bratislava
Kinčáková I., Slávia Prešov Dušeková S., Lok. Pezinok
       
53 kg 1. Kraslová M., Slávia Prešov 56 kg 1. Sládeková L., BSP Bratislava
2. Surovcová J., BSP Bratislava 2. Andrášová Ľ., Lok. Rim. Sobota
3. Michalovčíková I., Michalovce 3. Volentierová J., PF B. Bystrica
       
59 kg 1. Fábryová P., Patronka Blava nad 64 kg 1. Prnová K., BSP Bratislava
2. Bednárová I., Slávia Žilina 2. Zajíčková K., Patronka Bratislava
3. Bardáková J., Slávia Žilina 3. Korpicsová M., BSP Bratislava
Micíková D., Zemplín Michalovce Monovová M., Patronka Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorasteniek – družstvá
1. Vinohrady BSP Bratislava
2. Slovan Patronka Bratislava
3. Slávia UPJŠ Prešov
4. Zemplín Vihorlat Michalovce
 
Majstrovstvá SSR: juniori – 21. 6. 1986 – TJ ZŤS Martin
55 kg 1. Lukáč Š., Slávia Trnava 60 kg 1. Smejkal R., Dukla B. Bystrica
2. Šurina R., Slávia Trnava 2. Prospech P., Slávia VŠDS Žilina
3. Bodnár G., Ml. Rim. Sobota 3. Koky A., Slávia Poprad
Horník J., ZŤS Martin Hlinka R., Ml. Rim. Sobota
5. Donner M., SVŠT Blava 5. Kende R., SVŠM B. Bystrica
Babjak P., ZV Michalove Jendželovský M., ZV Michalovce
       
65 kg 1. Štrait F., Dukla B. Bystrica 71 kg 1. Zanovit I., ZŤS Martin
2. Smuda J., SVŠM B. Bystrica 2. Homola V., ZŤS Martin
3. Kalovester M., Slávia Poprad 3. Major M., VLU Prešov
Balciar D., Ml. Rim. Sobota Milo J., Slávia VŠDS Žilina
5. Jambrich Ľ., Slávia VŠDS Žilina 5. Novotný M., Dukla Lip. Mikuláš
Zigo D., Slávia VŠDS Žilina Dvonč M., Slávia VŠDS Žilina
       
78 kg 1. Oros P., VSŽ Košice 86 kg 1. Fáber I., BSP Bratislava
2. Rozenkranc O., VVLŠ Košice 2. Riňák V., SVŠM B. Bystrica
3. Stromko Ľ., ZŤS Martin 3. Juráček R., VVLŠ Košice
Komora A., Slávia Poprad Péter Š., Ml. Rim. Sobota
5. Chamila R., Slávia Poprad 5. Burda M., Slávia VŠDS Žilina
Žilka P., ZŤS Martin Barto I., Ml. Rim Sobota
       
95 kg 1. Babinčák L., SVŠM B. B. nad 95 kg 1. Frigyik A., SVŠM B. Bystrica
2. Bydžovský V., Dukla B. B. 2. Čanda P., Dukla B. Bystrica
3. Slovinec M., SVŠT Blava 3. Chaláni I., PS Bratislava
4. Hruška R., LB Zvolen 4. Rajnoha M., Dukla Lip. Mikuláš
 
Majstrovstvá SSR: muži - 22. 2. 1986 – TJ VSŽ Košice
60 kg 1. Marušin J., ZŤS Martin 65 kg 1. Kallay J., VSŽ Košice
2. Malovec K., Slávia Trnava 2. Smuda J., Ml. Rim. Sobota
3. Jendželovský M., ZV Michalovce 3. Žigo D., VŠDS Žilina
Ometák R., VŠDS Žilina Malát V., VVLŠ Košice
5. Filípko Z., PS Bratislava 5. Balciar D., Mier Nitra
Kolenčík M., ZŤS Matrin Franický M., Mier Nitra
       
71 kg 1. Kozák Z., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Tobiáš M., VSŽ Košice
2. Mareček P., VŠDS Žilina 2. Oros P., VSŽ Košice
3. Slabý J., Dukla B. Bystrica 3. Strýček V., PS Bratislava
Zanovit I., ZŤS Martin Korčák M., VSŽ Košice
5. Matúš P., BSP Bratislava 5. Chynoranský R., Dukla B. Bystrica
Fris J., ZŤS Martin Houba J., VŠDS Žilina
       
86 kg 1. Tuma S., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Babinčák A., VSŽ Košice
2. Brožek J., Dukla B. Bystrica 2. Hasil J., Dukla B. Bystrica
3. Banszel J., ZŤS Martin 3. Šennkár M., VŠDS Žilina
Korčák V., VSŽ Košice Lipjanec M., Slávia UPJŠ Prešov
5. Kalčík Ľ., Dukla B. Bystrica 5. Bydžovský V., Dukla B. Bystrica
Fáber I., BSP Bratislava Kolka V., BSP Bratislava
   
nad 95 kg 1. Zajac M., VŠDS Žilina
2. Mahút J., VŠDS Žilina
3. Lipjanec J., VSŽ Košice
Hoťka M., ZŤS Martin
5. Duda E., BSP Bratislava
Čanda P., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá SSR: muži – 1. 11. 1986 – Košice
1. VSŽ Košice 38 bodov
2. ZŤS Martin 26
3. Pozemné stavby Bratislava 18
4. Vinohrady BSP Bratislava 14
5. VVLŠ SNP Košice 14
6. Slávia UPJŠ Prešov 10
 
Majstrom SSR pre rok 1986 sa stalo družstvo TJ VSŽ Košice. Z Národnej ligy zostupuje družstvo Slávia UPJŠ Prešov do krajských majstrovstiev a VVLŠ SNP Košice do kvalifikačného turnaja o postup do Národnej ligy 1987.
 
Kvalifikačný turnaj o postup do SNL mužov: 6. 12. 1986 – Trnava
1. VTS VVLŠ SNP Košice 4 body
2. ZVL Považská Bystrica 4
3. ODPM Mladosť R. Sobota 2
4. Slávia Trnava 2
 
Do národnej ligy 1987 postupujú družstvá VVLŠ SNP Košice a ZVL Považská Bystrica.
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 1. 11. 1986 – Košice
48 kg 1. Husivargová A., UPJŠ Prešov 52 kg
 
Majstrovstvá SSR: ženy – družstvá – 1. 11. 1986 – Košice
1. Slovan Patrónka Bratislava
2. Slávia UPJŠ Prešov
3. Slávia PF Banská Bystrica
 
Žiacke majstrovstvá ČSSR jednotlivcov starších žiakov
Rozhonutím sekretariátu ÚV ČSZTV bol do systému celoštátnych majstrovských súťaží džuda zaradené od r. 1986 žiacke majstrovstvo ČSSR jednotlivcov starších žiakov.
 
Majstrovstvá ČSSR: starší žiaci 29. 11. 1986 - Jihlava
36 kg 1. Matuszek M., Lok. Pezinok 40 kg 1. Ružička A., Tatran Prachatice
2. Šabart František, Mod. Jihlava 2. Pavlík J., Drôtovňa Hlohovec
3. Bura L., Baník Karviná 1. máj 3. Černota D., Baník Ostrava OKD
Spurný P., Junior Lučenec Vaško R., Sl. UPJŠ Prešov
       
44 kg 1. Přinda P., Škoda Plzeň 48 kg 1. Vališ M., RH Hradec Králové
2. Nováček P., Modeta Jihlava 2. Trávniček Z., KS Brno
3. Balcárek M., MEZ Mohelnice 3. Kopeček M., Sp. ZVU Hr. Králové
Vinkler R., Slovan Agro Levice Petru M., Sp. ZVU Hradec Králové
       
53 kg 1. Bartovský T., Škoda Plzeň 58 kg 1. Vykoupil B., NHKG Ostrava
2. Lízal R., Modeta Jihlava 2. Šafařovský J., Slav. Severotuk Ústí n.
3. Záhorský J., ZVU Hr. Králové 3. Jodas F., Liaz Jablonec n. N.
Kuba M., Baník Přibram Didi Z., Slovan Agro Levice
       
64 kg 1. Švec T., Chodos Chodov 72 kg 1. Kačmár O., ČH Prešov
2. Svoboda V., TJ Jičín 2. Boháč T., ZVU Hradec Králové
3. Jančík R., Baník Karviná 3. Svoboda J., RH Litomeřice
Olajec D., PS Bratislava Lipjaniec P., SVŠT Bratislava
   
nad 72 kg 1. Valášek P., RH Karlový Vary
2.Pekný V., ZPA Košíře
3. Kolbl J., Baník Ostrava OKD
Ulrych J., TJ Turnov
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – 31. 5. 1986 – Turnov
44 kg 1. Landsman M., Hr. Králove 48 kg 1. Puchel V., Baník Karviná 1. máj
2. Pavlica M., Baník Ostrava OKD 2. Janča R., Baník Ostrava OKD
3. Hembál J., Hr. Králové 3. Záhorský J., ZVÚ Hr. Králové
Hubálek T., Spoje Praha Bodnár G., Ml. Rim. Sobota
       
53 kg 1. Koky A., SVŠM B. Bystrica 62 kg 1. Nováček R., Škoda Plzeň
2. Lontoš R., SVŠM B. Bystrica 2. Lauro L., Spartak Hulín
3. Tokárčik M., TJ Jičín 3. Jambrich Ľ., VŠDS Žilina
Červím V., RH Litomeřice Hubálek T., ZVÚ Hr. Králové
       
68 kg 1. Scheker J., Škoda Plzeň 75 kg 1. Zachar J., Ml. Rim. Sobota
2. Mareš M., TJ Jičín 2. Pilař J., ZVÚ Hr. Králové
3. Foltýnek ., VŠ Praha 3. Kiss R., SVŠT Bratislava
Luks J., Slezan STS Opava Pour J., Spoje Praha
   
nad 75 kg 1. Kotek O., VŠ Praha
2.Babinčák L., SVŠM B. Bystrica
3. Zelenka S., Dačice
Slabý J., Spoje Praha
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – družstvá: 1986
1. Mladosť Poprad 10 bodov
2. Spartak ZVÚ Hradec Králové 8
3. Baník Ostrava OKD 4
4. Škoda Plzeň 4
5. Mladosť ODPM Rimavská Sobota 2
6. TJ Jičín 2
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 6. 12. 1986 – Hradec Králové
47 kg 1. Štelcová M., Baník Karviná 50 kg 1. Justová K., ZVÚ Hr. Králové
2. Gecková A., BSP Bratislava 2. Púčková I., Stadion Nový bor
3. Papíková L., Patronka Blava 3. Koláříková R., TJ Gottwaldov
4. Dušková V., ZVÚ Hr. Králové 4. Urbancová A., Lok. Košice
       
53 kg 1. Kraslová M., UPJŠ Prešov 56 kg 1. Ševčíková A., Jiskra Kyjov
2. Vášová K., Sparta ČKD Praha 2. Hozáková L., ZVÚ Hr. Králové
3. Fajfarová N., ZVÚ Hr. Králové 3. Sládeková L., BSP Bratislava
4. Surovcová J., BSP Bratislava 4. Smysitelová H., Moravská Slávia Brno
       
59 kg 1. Hamzová J., Spartak Hulín 64 kg 1. Potužáková D., Vršovice 1870
2. Jánošíková M., BSP Blava 2. Hefková K., BSP Bratislava
3. Špoková R., Lok. Ostrava 3. Bardáková J., Slávia UPJŠ Prešov
Nechýková M., ZVÚ Hr. Králové 4. Smítková J., VTŽ Chomutov
   
nad 64 kg 1. Jelínková M., Spartak Hulín
2. Palantová V., ZVÚ Hr. Králové
3. Brabencová R., RH Litomeřie
4. Prnová K., BSP Bratislava
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky - družstvá – 7. 12. 1986 – Hradec Králové
1. Spartak ZVÚ Hradec Králové 8 bodov
2. Vinohrady BSP Bratislava 6
3. Lokomotíva Ostrava 4
4. Spartak Hulín 2
5. Slovan Patronka Bratislava 0
 
Majstrovstvá ČSSR: juniori – 20. 9. 1986 – Jičín
55 kg 1. Koky Z., VŠ Praha 60 kg 1. Foltýn R., Baník Ostrava OKD
2. Puchel V., Baník Karviná 2. Košuba J., Baník Ostrava OKD
3. Lukáč Š., Slávia Trnava 3. Vařech R., TJ Gottwaldov
Šurina R., Slávia Trnava Pražský D., VŠ Praha
       
65 kg 1. Štrait F., Dukla B. Bystrica 71 kg 1. Vensek J., Dukla B. Bystrica
2. Nováček R., VŠ Praha 2. Veselý L., VŠ Praha
3. First R., Spoje Praha 3. Matejíček J., VŠ Praha
Smuda J., SVŠM B. Bystrica Jiřič S., TJ Jičín
       
78 kg 1. Báča M., VŠ Praha 86 kg 1. Hampl M., ZVÚ Hr. Králové
2. Mlenský P., VŠ Praha 2. Karger R., VŠ Praha
3. Oros P., VSŽ Košice 3. Rinák V., SVŠM B. Bystrica
Vajskébr P., Slávia Havířov Gregor L., Modeta Jihlava
       
95 kg 1. Rydžovský V., Dukla. B. B. nad 95 kg 1. Frigyik A., SVŠM B. Bystrica
2. Hasil J., Dukla B. Bystrica 2. Rybár J., Sokol Kostice
3. Pařík R., Slávia Havířov 3. Čanda P., Dukla B. Bystrica
Babinčák L., SVŠM B. Bystrica Doležal J., Lok. České Budej
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 12.-13. 4. 1986 – Praha
60 kg 1. Petřikov P., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Dr. Šefl V., VŠ Praha
2. Šedivák P., VŠ Praha 2. Šilar M., Baník Ostrava OKD
3. Kuchárik M., Dukla B. Bystrica 3. Melíšek T., TJ Jičín
Folýn R., Baník Ostrava OKD Jeník T., Dukla B. Bystrica
       
71 kg 1. Slabý J., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Sýkora S., VŠ Praha
2. Kalaš J., ZVÚ Hr. Králové 2. Letošník M., TJ Jičín
3. Vyčítal J., Dukla B. Bystrica 3. Chynoranský R., Dukla B. Bystrica
Godál P., VJ VVŠPV Vyškov Mareček B., Baník Ostrava OKD
       
86 kg 1. Túma S., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Sosna J., VŠ Praha
2. Sosna Z., Sparta ČKD Praha 2. Pfaur J., Baník Ostrava OKD
3. Purkert K., Baník Ostrava OKD 3. Babinčák A., VSŽ Košice
Štros J., VŠ Praha Šenkár M., VŠDS Žilina
       
nad 95 kg 1. Furák I., VŠ Praha Absol. kat. 1. Furák I., VŠ Praha
2. Řezáč M., Dukla B. B 2. Votruba V., Dukla B. Bystrica
3. Svoboda J., VŠ Praha 3. Svoboda J., VŠ Praha
Popelák P., TJ Jičín Řezáč M., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 1986
1. Vysoké školy Praha 40 bodov
2. Dukla Banská Bystrica 34
3. Baník Ostrava OKD 32
4. Spartak ZVU Hr. Králové 18
5. TJ Jičín 16
6. Sparta ČKD Praha 16
7. VTJ VVŠ PV LS Vyškov 8
8. Slávia VŠDS Žilina 4
 
Majstrom ČSSR družstiev mužov pre rok 1986 sa stalo družstvo TJ Slávia Vysoké školy Praha. Z I. celoštátnej ligy zostupuje družstvo TJ Slávia VŠDS Žilina a pre rok 1987 sa zaraduje do slovenskej národnej ligy.
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 29. 11. 1986 – Prešov
48 kg 1. Haladová H., KIN Dečice 52 kg 1. Hanudelová Z., Slávia Prešov
2. Husivargová A., Slávia Prešov 2. Švecová A., MEZ Mohelnice
3. Vrbková L., Lok. Ostrava 3. Degnerová I., PF B. Bystrica
4. Papíková L., Patronka Bratislava 4. Čornejová J., ZŤS Martin
       
56 kg 1. Vávrová A., TJ Gottwaldov 61 kg 1. Šindlerová L., ZVÚ Hr. Králové
2. Farenzenová R., Patronka Blava 2. Kováčová M., VŠ Praha
3. Kraslová M., Slávia Prešov 3. Nemcová J., Slezan STS Opava
Štepánková M., Český lev Neštemice Krásna V., Sokol Kostice
       
66 kg 1. MUDr.Meřinská R., Hr. Králové 72 kg 1. Jenčíková I., Český lev Neštemice
2. Stratilová H., RH Ostrava 2. Bartošová J., TJ Turnov
3. Bernardová I., TJ Turnov 3. Groborzová R., Technika Brno
Marhanová K., Hradec Králové Kručinská A., Slávia UPJŠ Prešov
       
nad 72 kg 1. Faksová J., Slezan STS Ostrava absol. 1. Faksová J., Slezan STS Ostrava
2. Ing. Pelantová V., TJ Turnov 2. Šindlerová L., Sp. ZVÚ Hr. Králové
3. Danková A., Patronka Bratislava 3. Groborzová I., TJ Turnov
4. Kolerová J., TJ Znojmo
 
Majstrovstá ČSSR: ženy – družstvá – 30. 11. 1986 – Prešov
1. TJ Turnov 8 bodov
2. Slávia UPJŠ Prešov 4
3. Slezan STS Opava 4
4. Slovan Patronka Bratislava 2
5. Český lev Neštemice 2
 
Majstrovstvá Európy: muži – 8.-11. 5. 1986 – Beograd
95 kg 3. Sosna Jiří, VŠ Praha
 
Hry dobrej vôľe: muži – 16.-30. 7. 1986 – Moskva
95 kg 3. Sosna J., VŠ Praha +95 kg bez umiestnenia Furák I., VŠ Praha
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1986