1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 -1985 -1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SSR: mladších žiakov – 3. 12. 1988 – Lučenec
30 kg 1. Lipták P., Bardejov 35 kg 1. Pokrývka B., Trnava
2. Kopilec P., Dubnica 2. Hrinda P., Dubnica
3. Tucudík M., Prešov 3. Sarvaš M., Lučenec
4. Krnáč J., PS Bratislava Ševčík J., Martin
       
36 kg 1. Csányi A., Štúrovo 40 kg 1. Purdeš P., Bardejov
2. Vančo P., Lučenec 2. Hollý P., Martin
3. Šándor M., Štúrovo 3. Meu R., Pezinok
Gregor J., B. Bystrica Mujavý J., Dubnica
       
44 kg 1. Ivan J., Levice 48 kg 1. Hamza J., Nitra
2. Švarc V., Prievidza 2. Kamenský P., Lučenec
3. Majazáč R., Levice 3. Novotný B., R. Sobota
Svorča R., MRS – R. Sobota Pavlík P., Hlohovec
       
53 kg 1. Macák M., BSP Bratislava 58 kg 1. Denis D., Dubnica
2. Petrovič B., BSP Bratislava 2. Herda M., Dubnica
3. Batta A., Štúrovo 3. Konárik P., BSP Bratislava
Farkaš R., SVŠT
   
nad 58 kg 1. Filkor P., B. Bystrica
2. Sochor M., Trnava
3. Kuba P., Žilina
Hrabina M., BSP Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: starších žiakov – 15. 10. 1988 – Pezinok
36 kg 1. Nagy A., Junior Lučenec 40 kg 1. Tománek J., Loko Pezinok
2. Strečko Ľ., Junior Lučenec 2. Zábojník R., BSP Bratislava
3. Kvinta M., TJ Drôtovna Hlohovec 3. Bačenko M., Sl. Prešov
3. Habovčík S., Sl. Prešov 3. Utis R., Ml. Rim. Sobota
       
44 kg 1. Korba R., ODPM Bardejov 44 kg 1. Marušin M., ODPM Bardejov
2. Maník I., Ml. Rim. Sobota 2. Zahn P., Ml. Rim. Sobota
3. Gaži M., Junior Lučenec 3. Dančo M., Junior Košice
3. Belfi E., Junior Lučenec 3. Rečo R., VSŽ Košice
       
53 kg 1. Žofčák N., VSŽ Košice 58 kg 1. Tomala Ľ., Ml. Poprad
2. Garančovský S., Ml. Poprad 2. Olajec Š., PS Bratislava
3. Príhoda J., Sl. Prešov 3. Mišovič V., BSP Bratislava
3. Bona R., Juhcelpap Štúrovo 3. Magula M., PS Bratislava
       
64 kg 1. Viner E., Zemplín Michalovce 72 kg 1. Prna J., BSP Bratislava
2. Takáč R., BSP Bratislava 2. David R., Juhcelpap Štúrovo
3. Klinko J., BSP Bratislava 3. Úrádník R., PS Bratislava
3. Gajan M., Ml. Poprad 3. Vereš P., Ml. Žilina
   
nad 72 kg 1. Moravčík J., PS Bratislava
2. Pokorný P., Ml. Žilina
3. Olszynský B., Sl. Prešov
3. Magula M., TJ Drôtovňa Hlohovec
 
Majstrovstvá SSR: starších žiačok – 22. 10. 1988 – Žilina
36 kg 1. Viravcová L., TJ Humenné 40 kg 1. Rešková K., TJ Elán Rožňava
2. Medvedzová D., TJ Humenné 2. Kalnová Ž., Loko Zvolen
3. Šugarová Z., TJ Sl. SVŠT Blava 3. Šimgáňová K., BSP Bratislava
3. Karabínová A., TJ Humenné
44 kg 1. Matiová K., TJ Elán Rožňava 48 kg 1. Jarošová M., VSŽ Košice
2. Krnáčová J., Sl. Patronka 2. Gecková Z., TJ Zemlín Michalovce
3. Habaniková M., Junior Lučenec 3. Šadláková H., Pov. Bystrica
3. Sojková R., Zemplín Michalovce 3. Kooššová Timea, Rim. Sobota
       
53 kg 1. Petrová J., Sl. Patronka Blava 58 kg 1. Lukáčová J., Sl. Patronka
2. Drimlová E., Sl. VŠDS Žilina 2. Križalkovičová M., Sl. Prešov
3. Vašičková A., TJ Hlohovec 3. Kolářová I., Štúrovo
3. Slaninová Z., Sl. VŠDS Žilina 3. Berkyová R., Sl. PF B. Bystrica
       
64 kg 1. Zemanová A., Rapid Blava nad 64 kg 1. Kelecsényová, TJ Juhcelpap Štúrovo
2. Szabová L., Sl. Patronka 2. Pavlíková, Ml. Poprad
3. Zajacová A., Sl. Patronka 3. Šušková, BSP Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – 23. 4. 1988 – Banská Bystrica
44 kg 1. Matuszek M., SVŠT Bratislava 48 kg 1. Spurný P., Lučenec
2. Toporcer E., ČH Prešov 2. Žofčák N., VSŽ Košice
3. Holiga P., Sl. Prešov 3. Kompauer M., BSP Bratislava
Pavlík J., Hlohovec Rác M., Martin
       
53 kg 1. Bobák M., Zemplín Michalovce 57 kg 1. Čulka R., VSŽ Košice
2. Bobáľ M., Lučenec 2. Donner M., SVŠT Bratislava
3. Vaško R., Sl. Prešov 3. Petr Ľ., SVŠM B. Bystrica
Tománek M., SVŠT Bratislava Janík M., SVŠM B. Bystrica
       
62 kg 1. Karaba I., SVŠT Bratislava 68 kg 1. Miško J., VSŽ Košice
2. Baláž L., BSP Bratislava 2. Vraštiak P., SVŠT Bratislava
3. Maruna R., Martin 3. Káčerík P., Lučenec
Schovanec I., Martin Koša Ľ., Nitra
       
75 kg 1. Krejčí P., SVŠT Bratislava nad 75 kg 1. Pepic S., Hlohovec
2. Drugda J., Lučenec 2. Panák J., Pov. Bystrica
3. Gabčo M., Čadca 3. Brož L., Sl. Prešov
Kačmár O., ČH Prešov Vaškovič P., SVŠT Bratislava
 
Majstrovstvá SSR: dorastenci – družstvá – 5. 11. 1988 - Poprad
1. Slávia SVŠT Bratislava 34 bodov
2. Junior Lučenec 25
3. Slávia Trnava 24
4. Slávia Prešov 18
5. VSŽ Košice 15
6. ZŤS Martin 10
7. Mladosť Poprad 0
 
Majstrovstvá SSR: dorasteniek – 14. 5. 1988 – Rimavská Sobota
48 kg 1. Marmulová B., Pat. Bratislava 52 kg 1. Hanzelová E., Sl. Žilina
2. Parobková D., Zvolen 2. Jandrelová A., Patronka Bratislava
3. Dřímalová L., Matrin 3. Gecková A., Zemplín Michalovce
Gecková Z., Zemplín Michalovce Vašíčková A., Hlohovec
5.-6. Koošová T., Ml. Rim. Sobota 5.-6. Urbancová A., Loko Košice
Kilhofová E., Pezinok Fitzová Z., Patronka Bratislava
       
56 kg 1. Mateašíková Z., Loko Pezinok 61 kg 1. Sládeková L., BSP Bratislava
2. Slatinská K., BSP Bratislava 2. Tothová M., Kolárovo
3. Dobošová M., Lučenec 3. Burianová D., Zvolen
Dušeková S., Loko Pezinok Jirsákova K., B. Bystrica
5.-6. Michalovčíková I., Michalovce 5.-6. Skučková K., Zvolen
Bodokyová R., Ml. Rim. Sobota Čonková M., Zemplín Michalovce
       
66 kg 1. Hefková K., BSP Bratislava 72 kg 1. Baginová N., Loko Pezinok
2. Micíková D., Zemp. Michalovce 2. Martinčoková M., Zempín Michalovce
3. Čajková Z., Loko Košice 3. Jancová D., Žilina
Kostková A., Prieviza Lacinová J., Nitra
5.-6. Chupeková S., Žilina 5.-6. Plutková A., Zemplín Michalovce
Stuchlá K., Prievidza Krišková J., Loko Pezinok
   
nad 72 kg 1. Hupková V., Loko Pezinok
2. Marianková Z., Žilina
 
Majstrovstvá SSR: dorastenky – družstvá – 14. 5. 1988 – Ml. ODPM Rimaská Sobota
1. Vinohrady BSP Bratislava
2. Zemplín Vihorlat Michalovce
3. Lokomotíva Zvolen
Lokomotíva Pezinok
5.-6. Slovan Patrónka Bratislava
Slávia VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SSR: juniori – 1988
55 kg 1. Čurma V., SVSM D. B. Bystrica 60 kg 1. Koky A., SVSM D. B. Bystrica
2. Janík M., SVSM D. B. Bystrica 2. Lukáč Š., Sl. Trnava
3. Slaný B., Sl. VŠDS Žilina 3. Petr L., SVSM D. B. Bystrica
Bodnár G., Ml. R. Sobota Šimonič J., SVŠT Bratislava
5. Príhoda M., ČH Prešov 5. Horník J., SVSM D. B. Bystrica
Bobák M., ZV Michalovce Čopák G., ZV Michalovce
       
65 kg 1. Šurina R., Sl. Trnava 71 kg 1. Babjak P., SVSM D. B. Bystrica
2. Karaba I., SVŠT Bratislava 2. Smuda J., SVSM D. B. Bystrica
3. Kende R., SVSM D. B. Bystrica 3. Kolesár P., SVSM D. B. Bystrica
Jambrich Ľ., Sl. VŠDS Žilina Lukašík P., VVLŠ Košice
5. Miško J., VSŽ Košice 5. Vraštiak P., SVŠT Bratislava
Toronyi V., SVŠT Bratislava Vranka J., BSP Bratislava
       
78 kg 1. Riňák V., ASVŠ D. B. Bystrica 86 kg 1. Zachar J., SVSM D. B. Bystrica
2. Kiss R., PS Bratislava 2. Žilka P., SVSM D. B. Bystrica
3. Kalmár E., Ml. R. Sobota 3. Stromko Ľ., SVSM D. B. Bystrica
Dovhomilja J., VVLŠ Košice Brož L., Sl. Prešov
5. Szorád M., ČH Galanta 5. Matušek M., BSP Bratislava
Krejčí P., SVŠT Bratislava Vaškovič P., SVŠT Bratislava
       
95 kg 1. Babinčák L., SVSM D. B. B. +95 kg 1. Kluka R., LB Zvolen
2. Pařík R., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Pepic S., Sl. Trnava
 
Majstrovstvá SSR: muži – 27. 2. 1988 – Martin
60 kg 1. Marušin J., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Svitič J., Dukla B. Bystrica
2. Koky A., Dukla B. Bystrica 2. Kallay J., VSŽ Košice
3. Lukáč Š., Sl. Trnava 3. Hnidka V., ZŤS Martin
Malata J., ZŤS Martin Zigo D., Sl. Žilina
       
71 kg 1. Kozák Z., ZŤS Martin 78 kg 1. Vollek P., Dukla B. Bystrica
2. Ulčník K., Dukla B. Bystrica 2. Riňák V., Dukla B. Bystrica
3. Kiss O., VSŽ Košice 3. Houba J., VVLŠ Košice
Heller R., Dukla B. Bystrica Gríger J., ZŤS Martin
       
86 kg 1. Hampl M., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Šenkár M., ZŤS Martin
2. Korčák M., Solivar Trebišov 2. Babinčák A., Solivar Prešov
3. Banszel J., ZŤS Martin 3. Levay A., Solivar Prešov
Ivanka I., Dukla B. Bystrica 4. Babinčák L., Dukla B. Bystrica
       
nad 95 kg 1. Řezáč M., Dukla B. Bystrica abs. kat 1. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
2. Mahút J., ZŤS Martin 2. Svátek J., Sl. Trnava
3. Sivák I., ZŤS Martin 3. Babinčák A., Solivar Prešov
4. Chaláni I., Sl. Trnava Korčák J., Solivar Prešov
 
Majstrovstvá SSR: muži – družstvá – 29. 10. 1988 – Bratislava
1. VŠDS Žilina 33 bodov
2. BSP Bratislava 28
3. VSŽ Košice 22
4. PS Bratislava 20
5. VVLŠ Košice 17
6. Slávia UPJŠ Prešov 0
 
Majstrovstvá SSR: ženy – 12. 3. 1988 – Prešov
48 kg 1. Husivargová A., Slávia Prešov 52 kg 1. Hanueľová Z., Sl. Prešov
2. Papíková L., Pat. Bratislava 2. Nádaždyová G., Patronka Bratislava
3. Gergelová I., BSP Bratislava 3. Geržová Z., Patronka Bratislava
4. Žigmundová Z., B. Bystrica 4. Degnerová I., B. Bystrica
       
56 kg 1. Jánošíkova M., BSP Bratislava 61 kg 1. Sihelníková M., Žilina
2. Surovcová J., BSP Bratislava 2. Feldmayerová D., B. Bystrica
3. Bardáková J., Sl. Prešov 3. Sopková E., Sl. Prešov
4. Michalovčíková I., Z. Michalovce 4. Nurková Ľ., Sl. Prešov
       
66 kg 1. Sládeková L., BSP Bratislava 72 kg 1. Michalová A., Prievidza
2. Ličáková J., Sl. Prešov 2. Kručinská A., Sl. Prešov
3. Fábryová P., Patr. Bratislava 3. Martinčeková M., Sl. Prešov
4. Prnová K., BSP Bratislava 4. Šteinerová G., B. Bystrica
   
nad 72 kg 1. Danková A., Patronka Bratislava
2. Velčíková J., BSP Bratislava
3. Marjaková K., Žilina
 
Majstrovstvá SSR: ženy družstvá – 12. 3. 1988 – Prešov
1. Slávia UPJŠ Prešov 8 bodov
2. Vinohrady BSP Bratislava 6
3. Slávia VŠDS Žilina 4
4. Slávia Banská Bystrica 2
5. Patronka Bratislava 0
 
Majstrovstvá ČSSR: starší žiaci
36 kg 1. Beránek M., RH Brno 40 kg 1. Hanzelík Z., RH Karlový Vary
2. Sekáč S., Tatran Prachatice 2. Zábojník R., BSP Bratislava
3. Kubiš M., NHKG Ostrava 3. Kapoun P., Vršovice 1870
Vondra Z., Hradec Králové Šubrt M., Baníkn Ostrava OKD
5. Lidák R., Tatran Prachatice Tománek J., Loko Pezinok
       
44 kg 1. Český J., Liaz Jablonec 48 kg 1. Vanous R., Loko Česká Třebová
2. Daněk P., Tatran Holešov 2. Pospíšil T., Sp. Hradec Králové
3. Koza D., Baník Ostrava OKD 3. Bárta O., Baník Ostrava OKD
Kreidl V., Škoda Plzeň Hubinka M., MEZ Mohelnice
       
53 kg 1. Žofčák N., VSŽ Košice 58 kg 1. Sajaš M., Slezan Opava
2. Pernička R., RH. Hr. Králové 2. Kalous L.,VŠ Praha
3. Bocek P., Sp. ZVÚ Hr. Králové 3. Hubinger K., 4eské Budejovice
Schneider M., Spoje Praha Štastný P., LIAZ Jablonec
5. Príhoda J., Sl. UPJŠ Prešov 5. Olajec Š., PS Bratislava
Honomichl V., Loko Cheb Tomala Ľ., Mladosť Poprad
       
64 kg 1. Jelínek M., EMĚ Mělník 72 kg 1. Gonda M., SP. ZVÚ Hr. Králové
2. Nesnídal Ľ., MPDM Plzeň 2. Zátopek M., Slezan STS Opava
3. Sýkora J., TJ Gottwaldov 3. Příhoda M., Secheza Lovosice
Gajan M., Mladosť Poprad Jarcoviak D., TJ Gottwaldov
5. Viner E., Zemplín Michalovce 5. Rogl M., Spoje Praha
Beneš R., ZPA Praha Dávid R., Juhcelpap Štúrovo
   
nad 72 kg 1. Offenbartl F., Modeta Jihlava
2. Ráčák K., Český lev Neštěmice
3. Horák Z., Spartak ČKD Praha
Škopek V., Škoda Plzeň
5. Šamárek P., Slezan STS Opava
Olszynský B., SL. UPJŠ Prešov
 
Majstovstvá ČSSR: dorastenci – 21. 5. 1988 – TJ Jičín
44 kg 1. Bura Ľ., B. Ostrava 48 kg 1. Černota D., B. Ostrava
2. Matuszek M., SVŠT Bratislava 2. Motolíček M., B. Ostrava
3. Bosák M., RH Ostrava 3. Tobolič B., Sl. Kroměriž
Folta E., Jičín Březina M., Sl. Opava
5. Holinga P., Sl. Prešov 5. Žofčák N., VSŽ Košice
Vaňous R., Č. Třebová Fojtík Š., Prachatice
       
53 kg 1. Přinda P., Š. Plzeň 57 kg 1. Klímek Z., B. Ostrava
2. Kopeček M., Hr. Králové 2. Petr Ľ., Dukla B. Bystrica
3. Jarolímek J., Hr. Králové 3. Vainer J., Š. Plzeň
Petrú M., Hr. Králové Donner M., SVŠT Bratislava
5. Bobák M., Zemplín Michalovce 5. Ťupa F., Spoje Praha
Bobál M., Lučenec Čulka R., VSŽ Košice
       
62 kg 1. Jošt M., Hr. Králové 68 kg 1. Vykoupil Boris NHKG Ostrava
2. Karaba I., SVŠT Bratislava 2. Ulč J., Jablonec
3. Nosek P., Spje Praha 3. Čejka R., NHKG Ostrava
Hnát J., Jičín Barták K., Hr. Králové
5. Baláž L., BSP Bratislava 5. Kvaček R., Hr. Králové
Limr T., Č. Lev Neštěmice Miško J., VSŽ Košice
       
75 kg 1. Vaňátko R., Hr. Králové nad 75 kg 1. Kudrnáč M., Jičín
2. Josis F., Jablonec 2. Sedlák J., VŠ Praha
3. Štoll S., Sp. Hulín 3. Pepic S., Hlohovec
Jančík R., B. Ostrava Hrabák T., Ústi n /L.
5. Krejčí P., SVŠT Bratislava 5. Skopec L., Č. Lev Neštěmice
Palach R., B. Ostrava Kolbl J., B. Ostrava
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenci – družstvá – 26. 11. 1988 – Jihlava
1. Baník Ostrava 10 bodov
2. Sl. SVŠT Bratislava 8
3. Sp. ZVÚ Hradec Králové 5
4. Škoda Plzeň 4
5. Junior Lučenec 2
6. TJ Jičín 1
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – 25. 6. 1988 – Turnov
48 kg 1. Wojtowiczová J., TJ Jičín 52 kg 1. Pěchovičová P., Baník Ostrava OKD
2. Machová P., ZVÚ Hr. Králové 2. Gecková A., Zemplín Michalovce
3. Jasenská E., Baník Ostrava 3. Bystra D., Slovan Varnsdorf
4. Marhulová B., Patrónka Bratislava 4. Hanzelová E., BSP Bratislava
5. Nedošínska J., Slovan Varnsdorf 5. Strachovová N., VŠ Praha
Parobková D., Loko Zvolen Slabá M., RH Litoměřice
       
56 kg 1. Burešová P., Sp. Hr. Králové 61 kg 1. Fejfarová N., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Bínová E., Baník Ostrava OKD 2. Vernerová M., Slovan Varnsdorf
3. Mateašíková Z., BSP Bratislava 3. Štusáková R., Rudolfova huť Dubí
4. Bubáková K., VŠ Praha Tóthová M. ZVL Kolárovo
5. Slatinská K., BSP Bratislava 5. Smyslitelová H., Moravská Slávia Brno
6. Hrušecká M., Zbrojovka Brno Šulcová H., RH Litoměřice
       
66 kg 1. Hefková K., BSP Bratislava 72 kg 1. Kučírková L., Loko Děčín
2. Michalčáková K., TJ Gottwaldov 2. Pellantová V., Sp. ZVÚ Hradec Králové
3. Kaňková K., B. Ostrava OKD 3. Jancová D., Slávia VŠDS Žilina
4. Micíková D., Zemp. Michalovce Baginová N., BSP Bratislava
5. Maříková D., ZVÚ Hr. Králové 5. Martinčoková M., Zemplín Michalovce
6. Horňáková Š., Loko Poběžovice Petřivá I., TJ Turnov
   
nad 72 kg 1. Zelenková V., Vršovice 1870
2. Holeyšovská Z., SECHEZA Lovosice
3. Hupková V., BSP Bratislava
4. Mariánková Z., Slávia VŠDS Žilina
5. Ružičková V., Slezan STS Opava
 
Hodnotenie úspešnosti družstviev dorasteniek
1. Spartak ZVÚ Hradec Králové 26 bodov
2. Vinohrady BSP Bratislava 23,5
3. Baník Ostrava OKD 21
4. Slovan Varnsdorf 16
5. Zemplín Vihorlat Michalovce 9,5
6.-8. TJ Jičín 7
Loko Děčín 7
Vršovice 1870 7
 
Majstrovstvá ČSSR: dorastenky – družstvá – 26. 6. 1988 – Turnov
1. Hradec Králové 8 bodov
2. Ostrava 4
3. Vansdorf 4
4. Zemplín Michalovce 4
5. Vinohrady Bratislava 0
  O umiestnení na 2 až 4 mieste rozhodovalo skóre.
 
Majstrovstvá ČSSR: juniorov – 22. 10. 1988 – Hradec Králové
55 kg 1. Puchel V., TJ Turnov 60 kg 1. Blahuta R., Dukla B. Bystrica
2. Kopeček M., ZVÚ Hr. Králové 2. Pražský D., VŠ Praha
3. Bodnár G., Mladosť Rim. Sobota 3. Koky A., Dukla. B. Bystrica
Skalický R., Spoje Praha Foltýn R., Dukla B. Bystrica
5. Jaromír J., ZVÚ Hr. Králové 5. Horník J., Dukla B. Bystrica
Ťupa F., Spoje Praha Kubaščík M., VŠ Praha
       
65 kg 1. Hroudný R., ZVÚ Hr. Králové 71 kg 1. Schicker J., VŠ Praha
2. Nováček R., VŠ Praha 2. Drahota P., VŠ Praha
3. Brabec B., Dukla B. Bystrica 3. Tokarčík M., VTJ Vyškov
Vařecha R., VTJ Vyškov Smuda J., Dukla B. Bystrica
5. Kundrát A., VŠ Praha 5. Babjak P., Dukla B. Bystrica
Hnát J., TJ Jičín Ulč J., Liaz Jablonec n/N.
       
78 kg 1. Riňák V., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Báča M., VŠ Praha
2. Pilar J., Dukla B. Bystrica 2. Kotek O., VŠ Praha
3. Prokeš M., VTJ Vyškov 3. Kropáček S., Dukla B. Bystrica
Kyzivát R., Dukla B. Bystrica Stromko Ľ., Dukla B. Bystrica
5. Kiss R., PS Bratislava 5. Kopuletý P., KS Brno
Matějček J., VŠ Praha Reichrt P., VŠ Praha
       
95 kg 1. Babinčák L., B. Bystrica nad 95 kg 1. Fridyik A., VTJ Vyškov
2. Pařík R., Dukla B. Bystrica 2. Klika M., Liaz Jablonec n/N.
3. Novotný J., VŠ Praha 3. Kolbl J., Baník Ostrava OKD
Bečka B., VŠ Praha 4. Kluka R., Dukla B. Bystrica
5. Macnár J., TJ Jičín 5. Bařinka J., Sparta ČKD Praha
Havlíček R., Slávia Kavířov
 
Hodnotenie úspešnosti družstiev juniorov
1. Dukla Banská Bystrica 61,5 bodov
2. Vysoké školy Praha 47
3. VTJ VVŠ LS Vyškov 24,5
4. Sp. ZVÚ Hradec Králové 13,5
5. Liaz Jablonec n/N. 6,5
6. Spoje Praha 5
7. Baník Ostrava OKD 4
8. Mladosť Rimavská Sobota 3,5
9. TJ Jičín 3
10. Spartak ČKD Praha 2
11.-13. Slávia Havířov 1,5
Pozemné stavby Bratislava 1,5
KS Brno 1,5
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 16.-17. 4. 1988 – Praha
60 kg 1. Borbely R., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Šedivák P., Dukla B. Bystrica
2. Marušin J., Dukla B. Bystrica 2. Jeník T., Sparta ČKD Praha
3. Pražský D., VŠ Praha 3. Petřikov P., Dukla B. Bystrica
Foltýn R., Baník Ostrava Nováček R., VŠ Praha
5. Smejkal R., Sparta ČKD Praha 5. Šilar M., Baník Ostrava OKD
Koky A., Dukla B. Bystrica Krejza K., VŠ Praha
       
71 kg 1. Věnsek J., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Chznoranský R., Dukla B. Bystrica
2. Sýkora P., VŠ Praha 2. Volek P., Dukla B. Bystrica
3. Vyčítal J., TJ Jičín 3. Matejček J., VŠ Praha
Dr. Šefl V., Sparta ČKD Praha Letošník M., TJ Jičín
5. Veselý L., VŠ Praha 5. Riňák V., Dukla B. Bystrica
Drahota P., VŠ Praha Kyzivát R., VTJ Vzškov
       
86 kg 1. Karger R., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Sosna J., VŠ Praha
2. Hamol M., Dukla B. Bystrica 2. Pfaur J., Baník Ostrava OKD
3. Votruba V., VŠ Praha 3. Brožek J., Baník Ostrava OKD
Zbožínek J., ZVÚ Hr. Králové Šenkár M., ZŤS Martin
5. Štros J., VŠ Praha 5. Štastný J., VŠ Praha
Ivanka I., Dukla B. Bystrica Babinčák L., Dukla B. Bystrica
       
nad 95 kg 1. Furák I., Dukla B. Bystrica absol. kat 1. Sosna J., VŠ Praha
2. Řezáč M., Dukla B. Bystrica 2. Furák I., Dukla B. Bystrica
3. Nešporek P., Baník Ostrava 3. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
Svoboda J., VŠ Praha Svoboda J., VŠ Praha
5. Čanda P., ZVÚ Hr. Králové 5. Pfaur J., Baník Ostrava OKD
Mahút J., ZŤS Martin Brožek J., Baník Ostrava OKD
 
Hodnotenie úspešnosti družstiev mužov
1. Dukla Banská Bystrica 80 bodov
2. VŠ Praha 47,5
3. Baník Ostrava OKD 20
4. Sparta ČKD Praha 10
5. TJ Jičín 7
6.-7. Sp. ZVÚ Hradec Králové 5
ZŤS Martin 5
8. VTJ Vyškov 1,5
 
Majstrovstvá ČSSR: muži – 1988
1. Dukla Banská Bystrica 34 bodov
2. Vysoké školy Praha 26
3. Baník Ostrava OKD 20
4. Sp. ZVÚ Hradec Králové 20
5. TJ Jičín 14
6. Sparta ČKD Praha 10
7. ZŤS Martin 8
8. VTJ VVŠ VL Výškov 4
 
Majstrom ČSSR sa stalo družstvo Dukla Banská Bystrica. Z I. ligy zostupuje do cloštátnej kvalifikačnej súťaže o postup do I. ligy mužstvo VTJ VVŠ Vyškov.
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – 23. 4. 1988 – Hradec Králové
48 kg 1. Husivargová A., UPJŠ Prešov 52 kg 1. Rabasová D., Baník 1.máj Karviná
2. Haladová H., KIN Dačice 2. Hanudeľova Z., Slávia UPJŠ Prešov
3. Durecová D., LIAZ Jablonec n/N. 3. Justová K., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Dušková V., ZVÚ Hr. Králové 4.-6. Nádaždyová G., Patrónka Bratislava
5. Kostlivá Z., Vršovice 1870 Geržová Z., Patrónka Bratislava
Gergeľová I., BSP Bratislava Degnerová I., Slávia PF B. Bystrica
       
56 kg 1. Kadeřábková M., VŠ Praha 61 kg 1. Šindlerová L., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Jánošíková M., BSP Bratislava 2. Arvaiová Z., LIAZ Jablonec n/N.
3. Surovcová J., BSP Bratislava 3. Hozáková L., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Štepánková M., TJ Turnov Špoková R., Slezan STS Opava
5. Barvínková I., Vršovice 1870 5. Sihelníková M., Slávia VŠDS Žilina
Fejfarová N., ZVÚ Hr. Králové Nurková Ľ., Zemplín Michalovce
       
66 kg 1. Dr. Měrínska R., Hr. Králové 72 kg 1. Groborzová R., Technika Brno
2. Němcová J., LIAZ Jablonec n/N. 2. Jenčíková I., Český Lev Neštěmice
3. Sládeková L., BSP Bratislava 3. Pelantová V., Sp. ZVÚ Hr. Králové
Bernardová I., TJ Turnov Vytasilová I., Spoje Praha
5. Krásna V., Sokol Kostice 5. Kručinská A., Slávia UPJŠ Prešov
Dospívová K., LIAZ Jablonec n/N. Bartošová J., TJ Turnov
       
nad 72 kg 1. Jelínková M., Zbroj. Brno absol. kat. 1. Šindlerová L., Sp. ZVÚ Hr. Králové
2. Faksová J., Jablonec n/N. 2. Faksová J., LIAZ Jablonec n/N.
3. Nešporová E., Sokol Kostice 3. Kadřábková M., VŠ Praha
Ing. Pelantová V., TJ Turnov Ing. Pelantová V., TJ Turnov
5. Boldiová E., ZVÚ Hr. Králové 5. Groborzová R., Technika Brno
Valčeková J., BSP Bratislava Bartošová J., TJ Turnov
 
Majstrovstvá ČSSR: ženy – družstvá – 24. 4. 1988 – Hradec Králové
1. Vinohrady BSP Bratislava 6 bodov
2. TJ Turnov 6
3. Sp. ZVÚ Hradec Králové 5
4. Slávia UPJŠ Prešov 2
5. Sokol Kostice 1
 
Majstrovstvá Európy : muži – 19.-22. 5. 1988 – Pamplona (Španielsko)
60 kg 7. Šedivák P., VŠ Praha
65 kg 5. Petřikov P., Dukla B. Bystrica
86 kg bez umiestnenia Karger R., Dukla B. Bystrica
+95 kg 7. Furák I., Dukla B. Bystrica
Absolutna 5. Furák I., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 23.-27. 11. 1988 – Glasgow
65 kg 3. Nováček R., Hradec Králové
71 kg 5. Drahota
78 kg 3.Riňák V., Dukla B. Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1988