1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 8. 12. 1990 – Žilina
27 kg 1. Ruffini T., Lučenec 30 kg 1. Jagerčík J., Ml. Rim. Sobota
2. Paľo J., Bardejov 2. Halendár M., Sl. Trnava
3. Katial R., Prievidza
       
33 kg 1. Dubovský P., Pezinok 36 kg 1. Gergely P., Sl. Trnava
2. Mede L., Ml. Rim. Sobota 2. Moravčík J., Ml. B. Bystrica
3. Fábra J., B. Prievidza 3. Huszágh Ľ., VSŽ Košice
3. Adamovič J., Sl. Prešov 3. Parkányi P., Štúrovo
       
40 kg 1. Gogh T., Kolárovo 44 kg 1. Pôbiš M., SVŠT Bratislava
2. Kúdela T., SVŠT Bratislava 2. Hupka M., BSP Bratislava
3. Ablonczy V., VSŽ Košice 3. Kocka S., Lok. R. Sobota
3. Bury M., SVŠT Bratislava 3. Bokor M., Jun. Lučenec
       
48 kg 1. Jurčík M., B. Bystrica 53 kg 1. Mikeš J., VSŽ Košice
2. Bátora M., Prievidza 2. Barborík J., Bardejov
3. Kašparec P., BSP Bratislava 3. Málek J., PS Bratislava
3. Beneš R., BSP Bratislava 3. Modlocký R., Galanta
       
58 kg 1. Michalička M., SVŠT Brat. 64 kg 1. Rumanko T., PS Bratislava
2. Heriban D., BSP Bratislava 2. Červenák B., Jun. Lučenec
3. Mlynár M., Poprad 3. Řehák Ľ., PS Bratislava
3. Šutek M., Ml. Rim. Sobota
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 10. 11. 1990 – Dubnica nad Váhom
36 kg 1. Paríšek M., Lok. Pezinok 40 kg 1. Pokrývka B., Slávia Trnava
2. Morvay M., Prievidza 2. Slamka M., Lok. Pezinok
3. Giertli R., Lok. Humenné 3. Tverdík M., Sl. Prešov
3. Kostka R., VSŽ Košice 3. Borbel P., ZV Michalovce
       
44 kg 1. Szarvas M., Jun. Lučenec 48 kg 1. Moravčík M., Dukla B. Bystrica
2. Kačmar M., Sl. Prešov 2. Ševčík J., ZŤS Martin
3. Brinda P., Dubnica 3. Šándor M., Štúrovo
3. Kamenec T., SVŠT Bratislava 3. Chasník J., Mladosť Žilina
       
53 kg 1. Vamoš P., Jun. Lučenec 58 kg 1. Mamza J., Mier Nitra
2. Neu R., Lok. Pezinok 2. Cisár P., BSP Bratislava
3. Šamaj R., Mier Nitra 3. Švarc V., Prievidza
3. Očenáš O., BSP Bratislava 3. Maník M., ZŤS Martin
       
64 kg 1. Čičmanec R., BSP Brat. 72 kg 1. Macák M., BSP Brat.
2. Kolesár O., Dukla B. Bystrica 2. Batta A., Štúrovo
3. Kelecsenyi Š., Štúrovo 3. Bielák M., ZŤS Martin
3. Novotný B., Ml. Rim. Sobota 3. Lilge M., ZŤS Martin
   
nad 72 kg 1. Peteja B., Slávia Žilina
2. Filkor P., Dukla B. Bystrica
3. Honz R., SVŠT Bratislava
3. Ščestný R., Topolčany
 
Majstrovstvá SR: starších žiakov – družstvá – 16. 6. 1990 – Pezinok
1. Vinohrady BSP Bratislava
2. Spartak Dubnica
3. Slávia SVŠT Bratislava
4. Lokomotíva Pezinok
5. Slávia UPJŠ Prešov
6. Elán Rožňava
7. Lokomotíva Topoľčany
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 20. 10. 1990 – Pezinok
30 kg 1. Dragunová M., Lok. Košice 33 kg 1. Hricová Ľ., Lok. Košice
2. Budkovská D., ZV Michalovce 2. Matúšová E., Kolárovo
3. Molnárová M., Lok. Košice 3. Hostačná S., Prievidza
       
36 kg 1. Micíková K., ZV Michalovce 40 kg 1. Terkovičová K., BSP Bratislava
2. Kunešová K., Humenné 2. Veselská L., BSP Bratislava
3. Uhrínová K., Kolárovo 3. Hilovská K., Lok. Košice
3. Kočišová Z., Humenné 3. Šramková M., Kolárovo
       
44 kg 1. Hanzelová M., BSP Bratislava 48 kg 1. Dorčáková A., ZV Michalovce
2. Žilinková M., BSP Bratislava 2. Baloghová K., BSP Bratislava
3. Záhorčáková A., ZV Michalovce 3. Olleová D., SVŠT ABC Bratislava
3. Timková M., Sl. Prešov
       
53 kg 1. Čordášová G., Jun. Lučenec 58 kg 1. Máčovská J., SVŠT ABC Bratislava
2. Fratričová L., BSP Bratislava
3. Čižmárová K., ZV Michalovce
nad 64 kg 1. Pechrová P., BSP Bratislava
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 20. 10. 1990 – Pezinok
36 kg 1. Kurbelová I., Prievidza 40 kg 1. Kamenská Z., Jun. Lučenec
2. Hurová Z., ZV Michalovce 2. Sidorová J., Prievidza
3. Štefanovská M., Sl. Trnava 3. Goghová Z., Kolárovo
3. Goltíková N., B. Bystrica
       
44 kg 1. Síkorová K., Žilina 48 kg 1. Píšová Z., Galanta
2. Dubovská P., Pezinok 2. Drobenová Z., Pezinok
3. Murgašová D., Prievidza 3. Lukačínová D., Humenné
3. Bajčiová B., ZV Michalovce 3. Blahutová J., Patrónka Bratislava
       
53 kg 1. Herdová L., Pezinok 58 kg 1. Hefková A., BSP Bratislava
2. Ukropová F., Žilina 2. Kačalová I., Sl. Prešov
3. Pavlíková E., Ml. Poprad 3. Zátrochová Ľ., SVŠT ABC Bratislava
3. Ďurkovičová J., Jun. Lučenec 3. Ďurkovičová D., Jun. Lučenec
       
64 kg 1. Vargová M., Jun. Lučenec 72 kg 1. Groneová K., BSP Bratislava
2. Kozárová A., Humenné
3. Kozáková G., Humenné
3. Harcsaová Z., Kolárovo
   
nad 72 kg 1. Mariánková M., Žilina
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 24. 3. 1990 – Banská Bystrica
48 kg 1. Rác R., Lučenec 53 kg 1. Belfi E., Stavoindustr. BB
2. Nagy A., Lučenec 2. Utia R., Mladosť R. Sobota
3. Očenáš O., Vinohrady Bratislava 3. Užovič O., Vinohrady Bratislava
3. Vámoš P., Lučenec 3. Andráš I., Lok. R. Sobota
       
57 kg 1. Belfi R., Stavoindustr. BB 62 kg 1. Príhoda M., Slávia Prešov
2. Spurný P., Stavoindustr. BB 2. Tománek M., Pezinok
3. Hoclár M., Mladosť Poprad 3. Schovanec M., Martin
3. Zábojník R., Vinohrady Bratislava 3. Mathé P., Poprad
       
68 kg 1. Svitek M., Slávia Bratislava 75 kg 1. Vinkler R., Dukla B. Bystrica
2. Gobán D., Slávia Prešov 2. Madej M., VSŽ Košice
3. Žofčák N., VSŽ Košice 3. Barto M., Ml. R. Sobota
3. Gajan M., Poprad 3. Hubán Š., Stavoindustr. BB
       
83 kg 1. Varga M., Vinohrady Blava nad 83 kg 1. Havran P., Lučenec
2. Havlík Ľ., Slávia Prešov 2. Bárta M., Nitra
3. Herda P., Dubnica 3. Onderčo P., Martin
3. Utis R., Ml. R. Sobota 3. Húska L., Dukla B. Bystrica
 
Poradie oddielov
1. Jun. Lučenec 25,5 bodov
2. Stav. B. Bystrica 20,5
3. BSP Bratislava 19
4. Sl. Prešov 17
5. Dukla B. Bystrica 14
6. Ml. R. Sobota 12
7. Košice 11,5
8. Ml. Poprad 10,5
9.-10. Martin 8,5
SVŠT Bratislava 8,5
11. Mier Nitra 8
12. L. Pezinok 5
13.-14. Lok. R. Sobota 3,5
Dubnica 3,5
15. PS Bratislava 3
16.-19. Kolárovo 1,5
Michalovce 1,5
Štúrovo 1,5
Bardejov 1,5
 
Celkové poradie družstiev v SNL dorastencov v jude r. 1990
1. ZŤS Martin 40
2. Junior Lučenec 30
3. Lok. Pezinok 27
4. BSP Bratislava 26
5. Ml. Rimavská Sobota 18
6. SVŠT Bratislava 16
7. Slávia Prešov 7
8. VSŽ Košice 4
 
Majstrovstvá SR: dorastenky – 22. 9. 1990 – Pezinok
44 kg 1. Šugárová Z., BSP Bratislava 48 kg 1. Gecková Z., ZV Michalovce
2. Viravcová L., Lok. Humenné 2. Marmulová B., Patrónka Bratislava
3. Wittnerová L., Slávia Prešov 3. Matiová K., Lok. Humenné
3. Dubovská P., Lok. Pezinok
       
52 kg 1. Veselá P., BSP Bratislava 56 kg 1. Jarošová M., Lok. Košice
2. Sebestyenová BSP Bratislava 2. Balašková A., Patrónka Bratislava
3. Poláková I., Sl. Prešov 3. Tešlová D., Ml. Poprad
3. Hvižďáková A., ZV Michalovce 3. Berkyová R., Slávia B. Bystrica
       
61 kg 1. Martinkovičová V., BSP Br. 66 kg 1. Mateášíková Z., Drôt. Hlohovec
2. Kitanová P., Ml. Poprad 2. Valentíková J., Patrónka Bratislava
3. Zemanová A., BSP Bratislava 3. Zajacová A., Patrónka Bratislava
3. Kozáková A., Lok. Humenné 3. Vargová M., Jun. Lučenec
       
72 kg 1. Kolecsenyiová Š., BSP B. nad 72 kg 1. Krišková J., Lok. Pezinok
2. Marešová Z., Sl. Žilina 2. Marianková Z., Sl. Žilina
3. Kovaľanová Ľ., ZV Michalovce 3. Hupková A., Patrónka Bratislava
 
 
Konečné poradie SNL dorasteniek v jude r. 1990
1. BSP Vinohrady Bratislava 28
2. Lokomotíva Humenné 27
3. Lokomotíva Pezinok 23
4. Patrónka Bratislava 22
5. Slávia Prešov 18
6. Slávia Žilina 6
7. ZV Michalovce 2
 
Majstrovstvá SR: juniorov – 2. 6. 1990 – Martin
55 kg 1. Tománek J., Lok. Pezinok 60 kg 1. Janča R., ASVŠ Dukla B. Bystrica
2. Alezár Ľ., PS Bratislava 2. Čulka R., SVŠM Dukla B. Bystrica
3. Užovič O., BSP Bratislava 3. Bobáľ M., Junior Lučenec
3. Racz R., Junior Lučenec 3. Bilka I., ZŤS Martin
       
65 kg 1. Petr Ľ ., SVŠM Dukla B. B. 71 kg 1. Stankovič J., ASVŠ Dukla B. B.
2. Schovanec I., SVŠM Dukla B. B. 2. Torónyi V., PS Bratislava
3. Schovanec M., ZŤS Martin 3. Vinkler R., SVŠM Dukla B. Bystrica
3. Donner M., SVŠT Bratislava 3. Rác R., ZŤS Martin
       
78 kg 1. Maruna R., ZŤS Martin 86 kg 1. Kropáček J., ASVŠ Dukla B. B.
2. Netopil E., ZŤS Martin 2. Žilka P., ZŤS Martin
3. Kubán Š., SVŠMDukla B. B. 3. Vaškovič P., PS Bratislava
3. Krejčí P., SVŠM Bratislava 3. Varga M., BSP Bratislava
       
95 kg 1. Panák J., VŠDS Žilina nad 95 kg 1. Parkan Ľ., BSP Bratislava
2. Raši R., VSŽ Košice 2. Húska I., SVŠM Dukla B. B.
3. Havran P., Junior Lučenec 3. Lipjanec P., Solivar Prešov
3. Herda P., Dubnica n/Váhom 3. Mlynár M., ZŤS Pov. Bystrica
 
Majstrovstvá SR: muži – 8. 9. 1990 – Žilina
60 kg 1. Matuszek M., Lok. Košice 65 kg 1. Hrnčiar I., Slávia Trnava
2. Lontoš R., ASVŠ D. B. B. 2. Petr Ľ ., ASVŠ Dukla B. B.
3. Filipko Z., PS Bratislava 3. Zigo D., VŠDS Žilina
3. Arendáč J., ZŤS Martin 3. Schovanec I., SVŠM Dukla B. B.
       
71 kg 1. Stankovič J., ASVŠ D. B. B. 78 kg 1. Maruna R., ZŤS Martin
2. Schicker J., ASVŠ Dukla B. B. 2. Auterský P., ASVŠ Dukla B. B.
3. Vraštiak P., SVŠM Dukla B. B. 3. Balvan B., VŠDS Žilina
3. Kozák Z., ZŤS Martin 3. Krejčí P., SVŠT Bratislava
       
86 kg 1. Jakubík J., ZŤS Martin 95 kg 1. Sivák I., ZŤS Martin
2. Stromko Ľ., ZŤS Martin 2. Fáber I., BSP Bratislava
3. Schoffer R., ASVŠ Dukla B. B. 3. Knotek A., ASVŠ Dukla B. B.
3. Pršo S., ZŤS Martin 3. Svátek J., Sl. Trnava
   
nad 95 kg 1. Hoťka M., ZŤS Martin
2. Húska I., SVŠM Dukla B. B.
3. Chalány I., Sl. Trnava
3. Matúšek M., BSP Bratislava
 
Konečné poradie I. celoštátnej ligy mužov v jude r. 1990
1. Vysoké školy Praha
2. SK Spartak Hradec Králové
3. Dukla Banká Bystrica
4. Baník Ostrava
5. Sparta Praha ČKD
6. ZŤS Martin
7. TJ Jičín
8. KPS Brno
9. Slávia VŠDS Žilina
10. VTJ VVŠ PV Vyškov
 
Konečné poradie SNL mužov v jude r. 1990
1. Pozemné stavby Bratislava
2. Slávia Trnava
3. Vinohrady BSP Bratislava
4. VSŽ Košice
5. Solivar Prešov
6. Slávia Prešov
 

Kvalifikačný turnaj do I. celoštátnej ligy

1. Pozemné stavby Bratislava
2. Liaz Jablonec n/Nisou
3. VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SR: ženy – 21. 4. 1990 – Michalovce
48 kg 1. Gecková Z., ZV Michalovce 52 kg 1. Jarošová M., Lok. Košice
2. Hanudelová Z., Slávia Prešov 2. Veselá P., BSP Bratislava
3. Marmulová B., Slovan Patrónka 3. Vašíčková A., Hlohovec
3. Žigmundová Z., Sl. PF B. Bystrica 3. Geržová Z., Patrónka Bratislava
       
56 kg 1. Jánošíková M., BSP Bratislava 61 kg 1. Nurková Ľ., ZV Michalovce
2. Michalovčíková I., Michalovce 2. Mateašíková Z., Hlohovec
3. Dobošová M., Lučenec 3. Sopková E., Slávia Prešov
3. Blašková A., Patrónka Bratislava 3. Zemanová A., BSP Bratislava
       
66 kg 1. Michalová A., BSP Bratislava 72 kg 1. Kelecsényiová Š., BSP Bratislava
2. Tóthová M., Kolárovo 2. Jancová D., Sl. Žilina
3. Felomajerová D., Sl. PF. B. B. 3. Micíková D., ZV Michalovce
3. Sedláčková A., Slávia Prešov 3. Marianková K., Sl. Žilina
   
nad 72 kg 1. Kríšková J., Lok. Košice
2. Steinerová G., Sl. PF B. Bystrica
3. Zátrochová A., BSP Bratislava
 
Konečné poradie SNL žien v jude r. 1990
1. BSP Vinohrady Bratislava 20
2. Zemplín Vihorlat Michalovce 19
3. Slávia UPJŠ Prešov 19
4. Judo club Patrónka Bratislava 18
5. Lokomotíva Pezinok 10
6. Slávia PF Banská Bystrica 4
 
Majstrovstvá ČSFR: starší žiaci – 8. 12. 1990 – Hradec Králové
36 kg 1. Švec L., MEZ Mohelnice 40 kg 1. Čapek F., VŠ Praha
2. Giertly R., Loko Humenné 2. Štětkář J., SK Hulín
3. Víšek R., Loko Trutnov 3. Vegricht Z., EMĚ Mělník
Kostka R., VSŽ Košice Stankuš O., SL. Havířov
5. Štefánik P., B. Karvina 1.máj 5. Pokrývka B., Sl. Trnava
Zajíček O., Budo club Písek Mikšovský M., Český lev Neštěmice
       
44 kg 1. Gregor J., Dukla B. Bystrica 48 kg 1. Moravík M., Dukla B. Bystrica
2. Daňo M., Slezan Opava 2. Ševčík J., ZŤS Martin
3. Eigner J., Tatran Prachatice 3. Šohaj P., EMĚ Mělník
Murka S., SK Zlín Babinec J., Baník Ostrava OKD
5. Sarvaš M., Junior Lučenec 5. Kašpar R., VŠ Praha
Černý M., VŠ Praha Kozák P., Sokol Blovice
       
53 kg 1. Švec J., MEZ Mohelnice 58 kg 1. Choleva T., Baník Ostrava OKD
2. Pelz V., Baník Ostrava OKD 2. Mašek P., Loko Česká Třebová
3. Kulovaný J., EMĚ Mělník 3. Vašina J., AŽ Mladá Boleslav
Jiřík R., TJ Znojmo Oláh E., Junior Lučenec
5. Nestrojil Z., SK Jihlava 5. Vošta P., SK Jihlava
Hájek V., Baník Ostrava OKD Hamza J., Mier Nitra
       
64 kg 1. Baloun J., VŠ Praha 72 kg 1. Sedlák M., VŠ Praha
2. Berka M., Budo club Písek 2. Kalous M., VŠ Praha
3. Kolesár O., Dukla B. Bystrica 3. Egermaier M., Škoda Plzeň
Novotný B., Ml. R. Sobota Batta A., Juhcelpap Štúrovo
5. Trnka K., SK Jihlava 5. Hrabina M., BSP Bratislava
Doskočil J., MEZ Mohelnice Král K., SK Jihlava
   
nad 72 kg 1. Bek M., Slezan Opava
2. Papež V., Tempo Praha
3. Peteja B., Sl. VŠDS Žilina
Procházka M., Budo club Písek
5. Eibl R., Vltava České Budejovice
Filkor P., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSFR: staršíe žiačky – 17. 11. 1990 – Praha
36 kg 1. Svatá I., Slezan Opava 40 kg 1. Barnová V., Vršovice 1870
2. Barcalová P., Slezan Opava 2. Haldějová J., Start Kolín
3. Kurbelová I., Baník Prievidza 3. Hozová K., Sp. Hradec Králové
4. Hurová Z., ŠK Michalovce Hlaváčová K., Sp. Hradec Králové
5. Kamenská Z., Junior Lučenec Hlasová O., Start Kolín
       
44 kg 1. Hamplová S., Hradec Králové 48 kg 1. Holendová A., Slovan Varnsdorf
2. Dubovská P., Loko Pezinok 2. Sosnová M., Severotuk Ústí n.L
3. Lebedová Š., Slezan Opava 3. Husková M., Vršovice 1870
4. Sýkorová K., Slávia Žilina Čurdová M., Centropen Dačice
5. Bajčiová M., ŠK Michalovce 5. Lukačinová D., Loko Humenné
Kafková M., SKP Litoměřice
       
53 kg 1. Nešťáková M., Sl. Brno 58 kg 1. Hrubá P., Zbrojovka Brno
2. Bulínová E., Elektrárna Mělník 2. Nekoneczná L., Elektrárna Mělník
3. Jelínková A., Elektrárna Mělník 3. Peřinková P., TJ Znojmo
Hrabáková H., Elektrárna Mělník 4. Hefková A., BSP Bratislava
5. Úkropová F., Slávia Žilina 5. Groneová K., BSP Bratislava
Herdová L., Loko Pezinok
       
64 kg 1. Vargová M., Jun. Lučenec nad 64 kg 1. Koháková V., Slovan Varnsdorf
2. Techlovská P., Ele. Mělník 2. Pagáčová M., Sp. Hradec Králové
3. Swaczynová S., Baník Karviná 3. Marianková M., Slávia Žilina
Krchová G., LIAZ Jablonec n.N 4. Fedorková A., Baník Karviná
5. Kašová A., Sokol Žitenice 5. Groneová K., BSP Bratislava
 
Úspešnosť oddielov na ČSFR starších žiačok jednotlivkyň:
1. Elektrárna Mělník 22 bodov
2. Sp. Hradec Králové 19
3. Slezan Opava 16
4. Slovan Varnsdorf 14
5. Vršovice 1870 10,5
6.-7. Junior Lučenec 8,5
Slávia Žilina 8,5
8.-9. Mor. Sl. Brno 7
Zbrojovka Brno 7
10.-12. Start Kolín 6,5
Loko Pezinok 6,5
Baník Karviná 6,5
13.-15. ŠK Zemplín 5
Severotuk Ústí 5
Vino. BSP Bratislava 5
16.-17. Baník Prievidza 4
TJ Znojmo 4
18.-19. Centr. Dačice 3,5
LIAZ Jablonec 3,5
20. Loko Humenné 3
21. Sl. Prešov 2
22.-23. Sokol Žitenice 1,5
SKP Litoměřice 1,5
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – 1990
48 kg 1. Bosák M., RH Ostrava
53 kg 1. Pešek J., Tatran Prachatice
57 kg 1. Belfi R., Stavoindustria B. Bystrica
62 kg 1. Kašpar M., MEZ Mohelnice
68 kg 1. Ogrocký V., Baník Ostrava OKD
75 kg 1. Saksa M., MEZ Mohelnice
83 kg 1. Varga M., Vinohrady Bratislava
nad 83 kg 1. Kolbl J., Baník Ostrava OKD
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – družstvá – 24. 11. 1990 – Bratislava
1. Baník Ostrava 10
2. MEZ Mohelnice 8
3. Škoda Plzeň 4
4. TJ Jičín 4
5. ZŤS Martin 2
6. Junior Lučenec 2
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky 13. 10. 1990 – Jablonec n/Nisou
44 kg 1. Hamplová S., Sp. Hr. Králové 48 kg 1. Gecková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Mertová M., Vltava Č. Budej. 2. Kotková J., Vršovice 1870
3. Beková G., Sp. Hr. Králové 3. Matiová K., Loko Humenné
3. Kretscherová K., VŠ Praha 3. Marmulová B., Patrónka Bratislava
       
52 kg 1. Wojtowiczová J., TJ Jičín 56 kg 1. Jarošová M., Loko Košice
2. Macáková M., Sl. Varnsdorf 2. Jiránková M., Loko Poběžovice
3. Veselá P., BSP Bratislava 3. Bláhová R., Vršovice 1870
3. Nedošínska J., Sl. Varnsdorf 3. Kohutová J., Loko Poběžovice
       
61 kg 1. Vernerová M., LIAZ Jablonec 66 kg 1. Martinová D., Sp. Hradec Králové
2. Moulisová J., Loko Pobězovice 2. Šulcová H., Sp. Hradec Králové
3. Mateašíková Z., Drôt. Hlohovec 3. Zajacová A., Patrónka Bratislava
3. Valentíková J., Patrónka Bratislava 3. Zrnová B., Vršovice 1870
       
72 kg 1. Maříková D., Sp. Hr. Kr. nad 72 kg 1. Kučírková L., Sp. Hradec Králové
2. Šafaříková R., Tatran Brno 2. Krišková., Loko Pezinok
3. Cabalková E., Sp. Hradec Králové 3. Marianková Z., Slávia Žilina
3. Marešová Z., Slávia Žilina 3. Rúžičková V., Slezan Opava
 
Úspešnosť oddielov na ČSFR dorasteniek:
1. SK Spartak Hradec Králové 43 bodov
2.-3. Praha Vršovice 1870 13,5
Lokomotíva Poběžovice 13,5
4. Patrónka Bratislava 10,5
5. Vinohrady BSP Bratislava 9,5
6. Slovan Varnsdorf 8,5
7.-11. ŠK Zemplín Michalovce 7
TJ Jičín 7
Lokomotíva Košice 7
LIAZ Jablonec n. N. 7
Slávia Žilina 7
12.-15. Vltava České Budejovice 5
Slezan Opava 5
Tatran Brno 5
Lokomotíva Pezinok 5
16.-18. Vysoké školy Praha 3,5
Lokomotíva Humenné 3,5
Drôtovňa Hlohovec 3,5
19. Lokomotíva Děčín 3
20.-25. Sokol Žitenice 1,5
Slavoj Severotuk 1,5
SKP Karlový Vary 1,5
Mělník 1,5
SK Jihlava 1,5
Rudolfova huť Dubí 1,5
 
Majstrovstvá ČSSR: dorasteniek – družstiev – 14. 10. 1990 – Jablonec nad Nisou
1. SK Spartak Hradec Králové 10
2. Praha Vršovice 1870 8
3. Vinohrady Bratislava 6
4. Lokomotva Poběžovice 4
5. Slovan Varnsdorf 2
6. Lokomotíva Humenné 0
 
Majstrovstvá ČSFR: juniori – 20. 10. 1990 – Hradec Králové
55 kg 1. Luppi R., Tatran Prachatice 60 kg 1. Matuszek M., Loko Pezinok
2. Pešek J., Tatran Prachatice 2. Kašpar M., MEZ Mohelnice
3. Tobolič B., Slávia Kroměříž 3. Janča R., Dukla B. Bystrica
3. Malacha P., Baník Ostrava OKD 3. Březina M., VŠ Praha
       
65 kg 1. Klimek Z., VŠ Praha 71 kg 1. Ulč J., Dukla B. Bystrica
2. Motlíček M., Baník Ostrava 2. Stankovič J., Dukla B. Bystrica
3. Šimsa R., Dukla B. Bystrica 3. Ogrocký V., Baník Ostrava OKD
3. Hroudný R., Sp. Hr. Králové 3. Kvaček R., Sp. Hradec Králové
       
78 kg 1. Babjak P., VŠ Praha 86 kg 1. Kropáček J., Baník Ostrava OKD
2. Saksa M., MEZ Mohelnice 2. Žilka P., ZŤS Martin
3. Vaňátko R., Dukla B. Bystrica 3. Martínek P., VŠ Praha
3. Kocián P., VŠ Praha 3. Schoffer R., Dukla B. Bystrica
       
95 kg 1. Pepic S., D. B. Bystrica nad 95 kg 1. Kolbl J., Baník Ostrava OKD
2. Hrabák T., VŠ Praha 2. Húska I., Dukla B. Bystrica
3. Raši R., VSŽ Košice 3. Pavlík K., SKP Praha
3. Panák J., Sl. VŠDS Žilina 3. Skopec L., Čes. lev Neštěmice
 
Úspešnosť oddielov na ČSFR juniorov:
1. Dukla Banská Bystrica 41 bodov
2. Vysoké školy Praha 31
3. Baník Ostrava OKD 29
4. SK Spartak Hradec Králové 13
5. Tatran Prachatice 12
6. MEZ Mohelnice 11,5
7. Lokomotíva Pezinok 7
8.-9. Slávia Kroměříž 5
ZŤS Martin 5
10.-13. VSŽ Košice 3,5
Slávia VŠDS Žilina 3,5
SKP Praha 3,5
Český lev Neštěmice 3,5
14.-18. Vinohrady Bratislava 1,5
TJ Jičín 1,5
ZŤS Dubnica 1,5
SKP Prostějov 1,5
EMĚ Mělník 1,5
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – 6.-7. 10. 1990 – Martin
60 kg 1. Marušin J., ASVŠ D.B.B. 65 kg 1. Petřikov P., Hradec Králové
2. Borbely R., ASVŠ D.B.B. 2. Nováček R., ASVŠ D.B.B.
3. Kašuba J., Hradec Králové 3. Štrait F., Hradec Králové
3. Matuszek M., Lok. Pezinok 3. Králik V., Baník Ostrava
       
71 kg 1. Věnsek J., ASVŠ D.B.B. 78 kg 1. Chynoranský R., VŠ Praha
2. Veselý L., VŠ Praha 2. Báča M., VŠ Praha
3. Drahota P., VŠ Praha 3. Riňák V., ASVŠ D.B.B.
3. Kantor P., Baník Ostrava 3. Vyčítal J., TJ Jičín
       
86 kg 1. Karger R., ASVŠ D.B.B. 95 kg 1. Bečka B., VŠ Praha
2. Matejíček J., VŠ Praha 2. Hampl M., Hradec Králové
3. Sýkora S., Sparta Praha 3. Babinčák L., Solivar Prešov
3. Stromko Ľ., ZŤS Martin 3. Sivák I., ZŤS Martin
   
nad 95 kg 1. Furák I., ASVŠ D.B.B.
2. Řezáč M., ASVŠ D.B.B.
3. Babinčák A., Solivar Prešov
3. Knap J., KPS Brno
 
Úspešnosť oddielov na ČSFR mužov:
1. Dukla Banská Bystrica 49,5 bodov
2. VŠ Praha 40
3. SK Sp. Hradec Králové 19
4. Baník Ostrava OKD 10
5. TJ Jičín 8
6.-7. ZŤS Martin 7
Solivar Prešov 7
8. Sparta Praha 5
9.-10. KPS Brno 3,5
Lokomotíva Pezinok 3,5
11. Slávia Trnava 1,5
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – 29. 9. 1990 – Hradec Králové
48 kg 1. Hanudeľová Z., UPJŠ Prešov 52 kg 1. Wojtowiczová J., Sp. Hradec Králové
2. Gecková Z., ZV Michalovce 2. Kopečná A., Sp. Hradec Králové
3.-5. Marmulová B., Patrónka Bratislava 3. Jiránková M., Loko Poběžovice
Jurecová D., LIAZ Jablonec 3. Veselá P., Vinohrady Bratislava
Žigmundová Z., Sl. PF B. Bystrica
6. Debnárová M., Vršovice 1870
       
56 kg 1. Jánošíková M., Vi. Bratislava 61 kg 1. Šindlerová L., Sp. Hradec Králové
2. Kaderábková M., SKP Litoměřice 2. Pěchovičová P., Baník Ostrava
3. Jarošová M., Loko Košice 3. Arvaiová Z., LIAZ Jablonec
3. Burešová P., Sp. Hradec Králové 3. Křupalová P., Sp. Hradec Králové
       
66 kg 1. Štusáková R., LIAZ Jablonec 72 kg 1. Hefková K., Sp. Hradec Králové
2. Martinová D., Sp. Hr. Králové 2. Jenčíková I., Čes. lev Něsťemice
3. Potužáková D., Vršovice 1870 3. Bartošová J., TJ Turnov
3. Groborzová R., Sp. Hradec Králové 3. Nezvalová L., SK Zlín
   
nad 72 kg 1. Faksová J., LIAZ Jablonec
2. Pelantová V., TJ Turnov
3. Nešporová E., Sokol Kostice
3. Kríšková J., Loko Pezinok
 
Úspešnosť oddielov na ČSFR žien:
1. SK Spartak Hradec Králové 43 bodov
2. LIAZ Jablonec 23,5
3. Vinohrady Bratislava 11,5
4. TJ Turnov 8,5
5. Zemplín Michalovce 8
6.-7. Sl. UPJŠ Prešov 7
Loko Poběžovice 7
8. Český lev Nešťěmice 6,5
9.-10. Baník Ostrava OKD 5
SKP Litoměřice 5
11. Praha Vršovice 1870 4,5
12.-15. Loko Košice 3,5
SK Zlín 3,5
Sokol Kostice 3,5
Loko Pezinok 3,5
16.-17. Slovan Patrónka Bratislava 3
Sl. PF B. Bystrica 3
18. Tatran Praha 2
19. Spoje Praha 1,5
 
Majstrovstvá ČSFR: žien – družstiev – 30. 9. 1990 – Hradec Králové
1. SK Hradec Králové 6 bodov
2. LIAZ Jablonec nad Nisou 4
3. Vinohrady Bratislava 2
4. ŠK Zemplín Michalovce 0
 
 
Majstrovstvá Európy: muži – 10.-13. 5. 1990 – Frankfurt (Nemecko)
78 kg 5. Chynoranský Roman – Dukla B. Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1990