1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 30. 11. 1991 – Rimavská Sobota
30 kg 1. Tóth J., VSŽ Košice 33 kg 1. Helnár M., Slávia Trnava
2. Muchanič M., Prešov 2. Katial R., Prievidza
3. Rendek R., Prievidza 3. Lupták M., Lučenec
3. Rufíni T., Lučenec 3. Štefanovský M., Slávia Trnava
       
36 kg 1. Babic B., Rimavská Sobota 40 kg 1. Spurný M., Lučenec
2. Lelák M., VSŽ Košice 2. Statko J., Mier Nitra
3. Kolman M., Slávia Trnava 3. Jamrich P., Poprad
3. Michalec M., Považská Bystrica 3. Molnár P., Slávia STU Bratislava
       
44 kg 1. Strapko M., Prievidza 48 kg 1. Čapucha J., Lokomotívá Pezinok
2. Huszágh Ľ., VSŽ Košice 2. Dufala M., Lokomotívá Pezinok
3. Honz M., Slávia STU Bratislava 3. Jakabiš J., Rimavská Sobota
3. Hakulin J., Slávia STU Bratislava 3. Drnaj A., Prievidza
       
53 kg 1. Iro R., Slávia Trnava 58 kg 1. Kašparec P., Sokol Bratislava
2. Bohinský Š., Lučenec 2. Molnár S., Sokol Bratislava
3. Chudík M., Poprad 3. Barto P., Rimavská Sobota
3. Barák E., Žilina
       
64 kg 1. Červenák B., Lučenec nad 64 kg 1. Guláš R., ZV Michalovce
2. Kadeřábek J., P. Bystrica 2. Hudák M., Mladosť Rimavská Sobota
3. Řehák Ľ., PS Bratislava
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 12. 10. 1991 – Bratislava
30 kg 1. Tabová Ž., Sokol Bratislava 33 kg 1. Uhrová L., Lokomotíva Humenné
2. Ambrózová M., Mladosť Poprad 2. Popelášová L., Lokomotíva Humenné
3. Andreidesová L., Mladosť Poprad 3. Vaculová I., Sokol Bratislava
3. Marková P., Sokol Bratislava
       
36 kg 1. Popíková L., ZV Michalovce 40 kg 1. Spurná M., Lučenec
2. Bittnerová E., Banská Bystrica 2. Mazúrová J., Mladosť Poprad
3. Michalová Z., ZŤS Martin 3. Dubovská N., Lokomotíva Pezinok
3. Michalová K., ZŤS Martin 3. Kittanová P., Mladosť Poprad
       
44 kg 1. Luptáková H., Loko Humenné 48 kg 1. Šimonová M., Trnava
2. Tadlová A., Banská Bystrica 2. Fialíková B., Sokol Bratislava
3. Neiplová Z., Mladosť Poprad
3. Bílá V., Mladosť Poprad
   
53 kg 1. Berkyová A., Banská Bystrica
2. Záhorčáková A., ZV Michalovce
3. Vasilová M., Prievidza
3. Kamencová J., Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starších žiakov – 9. 11. 1991 – Martin
36 kg 1. Jagerčík J., Ml. R. Sobota 40 kg 1. Dubovský P., Loko Pezinok
2. Melko M., ZV Michalovce 2. Tokarčík J., JC Martin
3. Németh G., Baník Prievidza 3. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov
3. Droppa M., STU Bratislava
       
44 kg 1. Pokrývka B., Trnava 48 kg 1. Slamka M., Loko Pezinok
2. Movay M., STU Bratislava 2. Sivý M., STU Bratislava
3. Pôbiš M., STU Bratislava 3. Kimák M., VSŽ Košice
3. Parišek M., Loko Pezinok 3. Jurčík M., Dukla B. Bystrica
       
53 kg 1. Gregor J., Dukla B. Bystrica 58 kg 1. Spál B., Trnava
2. Krnáč J., PS Bratislava 2. Nemethy R., Trnava
3. Hanzlík R., Trnava 3. Poliak R., Mladosť Poprad
3. Hupka M., Sokol Bratislava 3. Bičianek A., Mladosť Žilina
       
64 kg 1. Štefanský I., STU Bratislava 72 kg 1. Beseda P., PS Bratislava
2. Oláh E., Junior Lučenec 2. Cisár P., Sokol Bratislava
3. Neu R., Loko Pezinok 3. Ďurana M., VŠDS Žilina
3. Hausner M., Mladosť Poprad 3. Sýkora M., Mladosť Poprad
   
nad 72 kg 1. Štolc O., Mladosť Poprad
2. Honz R., STU Bratislava
3. Kianička V., VŠDS Žilina
3. Urban J., Baník Prievidza
 
 
Majstrovstvá SR: starších žiakov – družstvá – 22. 6. 1991 – Pezinok
1. Lokomotíva Pezinok
2. STU Bratislava
3. Mladosť Poprad
4. Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starších žiačok – 12. 10. 1991 – Bratislava
36 kg 1. Hurová Z., ZV Michalovce 40 kg 1. Uhrínová K., Kolárovo
2. Budkovská D., ZV Michalovce 2. Kurbelová I., Prievidza
3. Kočišová Z., Humenné 3. Klímová M., ZV Michalovce
3. Matusová E., Kolárovo
       
44 kg 1. Micíková K., ZV Michalovce 48 kg 1. Knížatová M., Nitra
2. Žilinková M., Sokol Bratislava 2. Hurová K., ZV Michalovce
3. Kunečová K., Humenné 3. Murgačová D., Prievidza
3. Goghová Ž., Kolárovo 3. Baďuriková M., Poprad
       
53 kg 1. Hanzelová M., Sokol Bratislava 58 kg 1. Herdová L., Pezinok
2. Košová D., Sokol Bratislava 2. Predajnianska M., Lučenec
3. Lukačová J., Lučenec 3. Závacká J., Sokol Bratislava
3. Blahutová J., Patrónka Bratislava 3. Ollcová D., ABC Bratislava
   
64 kg 1. Anna Paulenková Žilina
2. Ďurkovičová D., Lučenec
3. Máčovská J., ABC Bratislava
3. Lukáčová A., Humenné
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 13. 4. 1991 – Štúrovo
48 kg 1. Gregor J., B. Bystrica 53 kg 1. Utis R., Rim. Sobota
2. Brinda P., Dubnica n/V. 2. Nagy R., Galanta
3. Futo M., Bardejov 3. Viner I., ZV Michalovce
3. Holeci I., SVŠT Bratislava 3. Szabó R., Kolárovo
       
57 kg 1. Belfi E., B. Bystrica 62 kg 1. Zábojník R., Sokol Bratislava
2. Németh A., Štúrovo 2. Andráš I., B. Bystrica
3. Purdeš P., Bardejov 3. Príhoda J., Prešov
3. Bačenko M., Prešov 3. Minárik P., P. Bystrica
       
68 kg 1. Olajec Š., PS Bratislava 75 kg 1. Gajan M., Poprad
2. Benuš V., Lučenec 2. Žofčák N., Košice
3. Novotný B., Rim. Sobota 3. Viner E., ZV Michalovce
3. Viglaš P., Sokol Bratislava 3. Bravčok R., B. Bystrica
       
83 kg 1. Lilge P., Martin nad 83 kg 1. Džupon V., Dubnica
2. Dávid P., JCP Štúrovo 2. Úradník R., PS Bratislava
3. Čudrnák T., Sokol Bratislava 3. Bárta M., Nitra
3. Sivý R., ZV Michalovce 3. Kňažek P., Dubnica
 
Slovenská národná liga: dorastencov – konečné poradie – 26. 10. 1991 - Lučenec
1. Junior Lučenec 26 bodov
2. Mladosť R. Sobota 26
3. STU Bratislava 26
4. Mladosť Poprad 26
5. Lokomotíva Pezinok 24
6. Juhcelpap Šturovo 16
7. ZŤS Martin 12
8. Sokol Bratislava 12

Majstrovstvá SR: dorastenky – 28. 9. 1991 – Humenné
44 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 48 kg 1. Gecková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Kamenská Z., Junior Lučenec 2. Wiinerová I., Mladosť Poprad
3. Chudá A., Mier Nitra 3. Lukačinová D., Lokomotíva Humenné
3. Macháčová M., Loko Pezinok 3. Dubovská P., Loko Pezinok
       
52 kg 1. Matiová K., Loko Humenné 56 kg 1. Mazúrová E., Mladosť Poprad
2. Veselá P., Sokol Bratislava 2. Berkyová R., Sl. PF B. Bystrica
3. Blahutová J., Patrónka Bratislava 3. Hefková A., Sokol Bratislava
3. Poláková I., Sl. UPJŠ Prešov 3. Pavlíková M., Mladosť Poprad
       
61 kg 1. Valentíková J., Pat Bratislava 66 kg 1. Martinkovčová V., Sokol Bratislava
2. Jarošová M., Loko Košice 2. Vargová M., Junior Lučenec
3. Melová T., Sp. P. Bystrica 3. Kittanová Pa., Mladosť Poprad
3. Vírosteková A., Mladosť Poprad 3. Pavlíková S., Mladosť Poprad
   
72 kg 1. Kelecséniová Š., Sokol Bratislava
2. Mariánková M., Slávia VŠDS Žilina
3. Hupková A., Patrónka Bratislava
 
Slovenská národná liga (SNL): dorastenky – 29. 9. 1991 – Humenné
1. Sokol Bratislava 48 bodov
2. Junior Lučenec 31
3. Lokomotíva Humenné 28
4. Slávia UPJŠ Prešov 27
5. Lokomotíva Pezinok 14
6. Slávia VŠDS Žilina 10
7. Judo klub Patrónka 10
 
Majstrovstvá SR: juniori – 1. 6. 1991 – Bratislava SVŠT
55 kg 1. Utis R., B. Bystrica 60 kg 1. Matuszek M., B. Bystrica
2. Vámoš P., Lučenec 2. Belfi R., B. Bystrica
3. Pisoň M., STU Bratislava 3. Tománek J., Pezinok
3. Rác R., Lučenec 3. Giba M., PS Bratislava
       
65 kg 1. Donner M., STU Bratislava 71 kg 1. Vraštiak P., B. Bystrica
2. Šimonič J., STU Bratislava 2. Rác R., Martin
3. Schovanec M., Martin 3. Ulč J., B. Bystrica
3. Spurný P., B. Bystrica 3. Schovanec I., Martin
       
78 kg 1. Krejčí P., STU Bratislava 86 kg 1. Maruna R., Martin
2. Natopil E., Martin 2. Vaškovič P., PS Bratislava
3. Kubán Š., Pezinok 3. Kačmár O., Slávia Prešov
3. Varga M., Sokol Bratislava 3. Skála P., B. Bystrica
       
95 kg 1. Mlynár M., Pov. Bystrica nad 95 kg 1. Pepic S., B. Bystrica
2. Raši R., VSŽ Košice 2. Klouda T., B. Bystrica
3. Herda P., Dubnica 3. Mojžiš P., Zvolen
 
Majstrovstvá SR: muži – 16. 3. 1991 – Martin
60 kg 1. Matuszek M., Lok. Pezinok 65 kg 1. Pražský D., Dukla B. Bystrica
2. Belfi R., Junior Č. BB 2. Hroudný R., Dukla B. Bystrica
3. Malovec K., Slávia Trnava 3. Koky A., Ml. Poprad
3. Arendáč J., ZŤS Martin 3. Hrnčiar I., Sl. Trnava
       
71 kg 1. Ulč J., ASVŠ D. B. B. 78 kg 1. Schicker J., ASVŠ D. B. B.
2. Kozák Z., ZŤS Martin 2. Varga M., Sokol Bratislava
3. Vraštiak P., ASVŠ D. B. B. 3. Kiss R., SVŠT Bratislava
3. Šimsa R., ASVŠ D. B. B. 3. Banszel J., ZŤS Martin
       
86 kg 1. Stromko Ľ., ZŤS Martin 95 kg 1. Babinčák L., Solivar Prešov
2. Schoffer R., Dukla B. Bystrica 2. Svátek J., Sl. Trnava
3. Jukl T., Dukla B. Bystrica 3. Korčák M., Solivar Prešov
3. Maruna R., ZŤS Martin 3. Sivák I., ZŤS Martin
   
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Babinčák A., Solivar Prešov
3. Parkan Ľ., Sokol Bratislava
3. Žilka V., ZŤS Martin
 
Slovenská národná liga (SNL): muži – 9. 11. 1991 – Košice
1. ZŤS Martin 36 bodov
2. Slávia VŠDS Žilina 30
3. Slávia Trnava 18
4. Sokol Bratislava 16
5. VVLŠ Košice 12
6. VSŽ Košice 8
 
Kvalifikačný turnaj do SNL: muži – 7. 12. 1991 – Považská Bystrica
1. VTJ VVLŠ Košice 6 bodov
2. Sparta Považská Bystrica 3
3. Lokomotíva Pezinok 2
4. Judo club Prešov 1
 
Majstrovstvá SR: ženy – 23. 3. 1991 – Michalovce
48 kg 1. Gecková Z., Michalovce 52 kg 1. Hanzolová E., VŠDS Žilina
2. Prevužnáková Z., Prešov 2. Veselá P., Sokol Bratislava
3. Žigmundová Z., Sl. B. B. 3. Mazurová E., Ml. Poprad
3. Achbergová A., L. Pezinok
       
56 kg 1. Jánošíková M., Sokol Brati. 61 kg 1. Gecková A., Michalovce
2. Jarošová M., Košice 2. Mateášíková Z., Pezinok
3. Michalovčíková I., Michalovce 3. Martinkovičová V., Sokol Brati.
3. Bystrá D., Prievidza 3. Nurková Ľ., Michalovce
       
66 kg 1. Valentíková J., JKP Bratislava 72 kg 1. Kelecsenyiová Š., Sokol Bratislava
2. Michalová A., Sokol Bratislava 2. Steinerová G., B. Bystrica
3. Kittanová P., Mladosť Poprad 3. Micíková D., Michalovce
3. Kollárová A., Štúrovo
       
nad 72 kg 1. Krišková J., Pezinok absol. kat. 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Mariánková Z., VŠDS Žilina 2. Krišková J., Pezinok
3. Hupková V., Loko Pezinok 3. Michalová A., Sokol Bratislava
3. Valentíková J., JKP Bratislava
 
SNL: ženy – 27. 10. 1991 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 40 bodov
2. Slávia UPJŠ Prešov 28
3. Slávia PF B. Bystrica 16
4. ŠK Zemplín Michalovce 16
5. Lokomotíva Pezinok 12
6. Patrónka Bratislava 8
 
Majstrovstvá ČSFR: starší žiaci – 7. 12. 1991 – Hradec Králové
36 kg 1. Libo O., Sl Opava 40 kg 1. Švec L., MEZ Mohelnice
2. Prejda T., Sl. Opava 2. Zajíček O., Budo Písek
3. Stroka D., Baník Ostrava 3. Štefánek P., B. Karviná
3. Švarc R., Sl. Opava 3. Havlíček Z., MEZ Mohelnice
       
44 kg 1. Pokrývka B., Slávia Trnava 48 kg 1. Stankuš O., Sl. Havířov
2. Kaňa J., Baník Ostrava 2. Černý M., USK Praha
3. Paríšek M., Lokomotíva Pezinok 3. Čapek F., USK Praha
3. Zelenka R., JC Litom. 3. Mihok S., Baník Ostrava
       
53 kg 1. Šohaj P., EMĚ Mělník 58 kg 1. Neu R., Lokomotíva Pezinok
2. Kopeček D., Sokol Hr. Králové 2. Hájek V., Baníik Ostrava
3. Krnáč J., PS Bratislava 3. Bosák P., USK Praha
3. Gregor J., Dukla B. Bystrica
       
64 kg 1. Švec J., MEZ Mohelnice 72 kg 1. Kalous M., USK Praha
2. Bulant M., JC Litoměřice 2. Beseda P., PS Bratislava
3. Minárik A., ZŤS Martin 3. Hovězák J., Maravská Slávia Brno
3. Žižka P., Sl. Liberec 3. Hanák R., Baník Ostrava
   
nad 72 kg 1. Skrbek T., TJ Jičín
2. Gottfried J., USK Praha
3. Pilecký S., ST Ústí nad Labem
3. Honz R., STU Bratislava
 
Majstrovstvá ČSFR: staršie žiačky – 16. 11. 1991 – Žilina
36 kg 1. Barcalová P., Sl. Opava 40 kg 1. Svatá I., Sl. Opava
2. Dragunová M., Košice 2. Haldějová J., Start Kolín
3. Svobodová Z., Sl. Zbraslav 3. Procházková R., Sl. Litoměřice
3. Trnková V., Start Kolín 3. Kurbelová I., Prievidza
       
44 kg 1. Hlúzová M., EMĚ Mělník 48 kg 1. Swaczynová S., Karviná
2. Barnová V., Sokol Vršovice 2. Vebrová M., Lokomotíva Č. Třebová
3. Mejzlíková Z., TJ Žřebíč 3. Hozová K., Sokol Hradec Králové
3. Goghová Ž., Kolárovo 3. Doležalová J., TJ Kladno
       
53 kg 1. Košová D., Sokol Bratislava 58 kg 1. Nešťáková M., Moravská Slávia Brno
2. Sosnová M., ST Ústí nad Labem 2. Vladyková M., ST Ústí nad Labem
3. Blahutová J., Patrónka Bratislava 3. Feniková M., Spoje Praha
3. Lukáčová J., Lučenec 3. Knoblochová Z., Sokol Vršovice
       
64 kg 1. Máčovská J., ABC Bratis. nad 64 kg 1. Šlégrová Š., Sparta Praha
2. Ďurkovičová D., Lučenec 2. Pagáčová M., Sokol Hradec Králové
3. Hanousková E., Sok. Hr. Kr. 3. Tumpešová N., Sokol Brno
3. Pavlenková A., Slávia Žilina 3. Machačová V., ST Ústí nad Labem
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – 11. 5. 1991 – B. Bystrica
48 kg 1. Dědek R., Baník Ostrava 53 kg 1. Hradil M., MEZ Mohelnice
2. Gregor J., Dukla B. Bystrica 2. Koza D., Baník Ostrava
3. Kopeček D., Sokol Hr. Králové 3. Gajdi M., Severotuk Ústí nad Labem
3. Šohaj P., EMĚ Mělník 3. Jiřík R., TJ Znojmo
       
57 kg 1. Vaňous R., TJ Jičín 62 kg 1. Pšenička R., Sokol Hr. Králové
2. Belfi E., Dukla B. Bystrica 2. Kršík Š., Slezan Opava
3. Sunkovský P., VŠ Praha 3. Dluhoš D., Baník Ostrava
3. Pejša J., Severotuk Ústí nad Labem 3. Dostál V., TJ Jičín
       
68 kg 1. Sajaš M., Slezan Opava 75 kg 1. Povr M., TJ Jičín
2. Vaňek P., Škoda Plzeň 2. Zafouk F., VŠ Praha
3. Zetek J., Sparta Praha 3. Dostrašil R., Severotuk Ústí nad Labem
3. Olajec Š., PS Bratislava 3. Fencl D., VŠ Praha
       
83 kg 1. Jiran M., Hr. Králové nad 83 kg 1. Zátopek M., Slezan Opava
2. Lilge P., ZŤS Martin 2. Račák K., Český lev Neštěmice
3. Manhart M., VŠ Praha 3. Sedmík Z., SKP Most
3. Poch M., Severotuk Ústí n. L. 3. Tříska T., Sokol Hr. Králové
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – družstvá – 23. 11. 1991 – Praha
1. Baník Ostrava 10 bodov
2. USK Praha 8
3. TJ Jičín 6
4. Škoda Plzeň 4
5. Junior Lučenec 2
6. Mladosť Rimavaská Sobota 0
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – 19. 10. 1991 – Praha
44 kg 1. Kretschmerová K., TJ Vršovice 48 kg 1. Kotková J., TJ Vršovice 1870
2. Barnová V., TJ Vršovice 2. Řeřichová P., LIAZ Jablonec nad Nisou
3. Mertová M., České Budejovice 3. Gecková Z., ŠK Michalovce
3. Chudá A., Mier Nitra 3. Witnerová I., Slávia Prešov
       
52 kg 1. Matiová K., Loko Humenné 56 kg 1. Bláhová R., TJ Vršovice 1870
2. Břízová L., TJ Vršovice 1870 2. Jarošová M., Loko Košice
3. Hamplová S., S. Hradec Králové 3. Čukatová A., Sokol Hr. Králové
3. Gardaská Z., Slávia Holešov 3. Rupová M., LIAZ Jablonec
       
61 kg 1. Moulisová J., Loko Poběžovice 66 kg 1. Martinkovičová V., Sokol Bratislava
2. Valentíková J., Patrónka Bratis. 2. Zrnová B., TJ Vršovice 1870
3. Walterová R., Moravská Sl. Brno 3. Nákoneczná L., EMĚ Mělník
3. Hefková A., Sokol Bratislava 3. Kittanová Pa., Poprad
       
72 kg 1. Cabalová E., Hr. Králové nad 72 kg 1. Hnyková J., Loko Poběžovice
2. Kelecsényiová Š., S. Bratisl. 2. Koháková V., Slovan Varnsdorf
3. Vlasáková P., LIAZ Jablonec 3. Křížová M., TJ Vršovice 1870
3. Šafaříková R., KPS Brno 3. Ružičková V., Slezan Opava
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – družstvá – 19. 10. 1991 – Praha
1. LIAZ Jablonec 10 bodov
2. TJ Vršovice 1870 Praha 8
3. Sokol Bratislava 6
4. Sokol Brno I 4
5. Loko Poběžovice 2
6. Junior Lučenec 0
 
Majstrovstvá ČSFR: juniori – 12. 10. 1991 – Pezinok
55 kg 1. Tobolič B., Slávia Kroměříž 60 kg 1. Matuszek M., Loko Pezinok
2. Hradil M., MEZ Mohelnice 2. Bura L., Baník Ostrava
3. Utis R., B. Bystrica 3. Belfi R., B. Bystrica
3. Suchánek M., Baník Karviná 3. Ťupa F., USK Praha
       
65 kg 1. Jošt M., Sokol Hr. Králové 71 kg 1. Ulč J., ASVŠ B. Bystrica
2. Kopeček M., Sokol Hr. Králové 2. Vraštiak P., ASVŠ B. Bystrica
3. Schovanec I., Martin 3. Motlíček M., Baník Ostrava
3. Donner M., STU Bratislava 3. Kvaček R., Sokol Hr. Králové
       
78 kg 1. Saksa M., Sokol Hr. Králové 86 kg 1. Maruna R., ASVŠ B. Bystrica
2. Záhorský J., ASVŠ B. Bystrica 2. Kačmar O., ASVŠ B. Bystrica
3. Krejčí P., STU Bratislava 3. Štoll S., TJ Hulín
3. Vinkler R., Levice 3. Martínek P., USK Praha
       
95 kg 1. Jákl P., USK Praha nad 95 kg 1. Pepic S., ASVŠ B. Bystrica
2. Kubík I., Slávia Kroměříž 2. Kolbl J., Baník Ostrava
3. Raši R., VSŽ Košice 3. Klouda T., ASVŠ B. Bystrica
3. Kňažek P., Dubnica nad Váhom 3. Húska I., ZŤS Martin
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – 20. 4. 1991 – Hradec Králové
60 kg 1. Marušin J., Dukla B. Byst. 65 kg 1. Nováček R., Dukla B. Bystrica
2. Borbely R., Dukla B. Bystrica 2. Štrait V., Sokol Hr. Králové
3. Matuszek M., Loko Pezinok 3. Pražský D., Dukla B. Bystrica
3. Blahuta R., Baník Ostrava 3. Jošt M., Sokol Hr. Králové
       
71 kg 1. Drahota P., VŠ Praha 78 kg 1. Riňák V., Dukla B. Bystrica
2. Šimsa R., Dukla B. Bystrica 2. Báča M., VŠ Praha
3. Veselý L., VŠ Praha 3. Pilař J., Sokol Hr. Králové
3. Šelf V., Sparta Praha 3. Saksa M., Sokol Hr. Králové
       
86 kg 1. Karger R., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Stromko Ľ., ZŤS Martin 2. Hampl M., Sokol Hr. Králové
3. Lubojacký J., Tatra Studénka 3. Babinčák L., Solivar Prešov
3. Jukl T., Dukla B. Bystrica 3. Votruba V., Sparta Praha
   
nad 95 kg 1. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
2. Svoboda J., Sparta Praha
3. Čanda P., Sokol Hr. Králové
3. Knap P., KPS Brno
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – bez rozdielu váh – 5. 10. 1991 – Přibram
1. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
2. Hampl M., Sokol Hr. Králové
3. Knap J., KS Brno
3. Votruba V., Sparta Praha
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – družstvá – 23. 11. 1991 – Hradec Králové
Skupina o 1.-4. miesto
USK Praha – Sokol Hradec Králové 3:2 (22:15)
Dukla Banská Bystrica – ZŤS Martin 4:1 (30:10)
O tretie miesto:
Sokol Hradec Králové – ZŤS Martin 5:2 (28:20)
Finále:
Dukla Banká Bystrica – USK Praha 3:3 (30:30) po opakovanom stretnutí 4:3 (40:30)
Skupina o 5.-8. miesto
Baník Ostrava – KPS Brno 4:2 (37:15)
Sparta Praha – TJ Jičín 1:4 (10:37)
O 5.-6. miesto
Bamík Ostrava – TJ Jičín 4:2 (32:10)
O 7.-8. miesto
KPS Brno – Sparta Praha 3:4 (23:26)
Konečná tabuľka:
1. Dukla Banská Bystrica
2. USK Praha
3. Sokol Hradec Králové
4. ZŤS Martin
5. Baník Ostrava
6. TJ Jičín
7. Sparta Praha
8. KPS Brno
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – 27. 4. 1991 – Jičín
48 kg 1. Gecková Z., ŠK Michalovce 52 kg 1. Wojtowiczová J., PF Hr. Králové
2. Prevužnáková Z., Sl. Prešov 2. Břízová L., Vršovice 1870
3. Kotková J., Vršovice 1870 3. Veselá P., Sokol Bratislava
3. Řeřichová P., LIAZ Jablonec 3. Matiová K., Loko Humenné
       
56 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava 61 kg 1. Šindlerová L., PF Hr. Králové
2. Bláhová R., Vršovice 1870 2. Pěchovičová P., PF Hr. Králové
3. Bystrá D., Baník Prievidza 3. Vernerová M., LIAZ Jablonec
3. Jiránková M., Loko Poběžovice 3. Křupalová P., PF Hr. Králové
       
66 kg 1. Groborzová R., PF Hr. Králové 72 kg 1. Hefková K., PF Hr. Králové
2. Štusáková R., PF Hr. Králové 2. Jenčíková I., Český lev Neštěmice
3. Potužáková D., Vršovice 1870 3. Cabalková E., PF Hr. Králové
3. Martinová D., LIAZ Jablonec 3. Nezvalová L., SK Zlín
   
nad 72 kg 1. Pelantová V., TJ Turnov
2. Krišková J., Loko Pezinok
3. Nešporová E., Sokol Kostice
3. Fischerová A., Vršovice 1870
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – bez rozdielu váh – 5. 10. 1991 - Přibram
1. Hefková K., Sokol Hr. Králové
2. Groborzová R., Baník Ostrava
3. Křupalová P., Baník Ostrava
3. Pelantová V., TJ Turnov
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – družstvá – 23. 11. 1991 – Bratislava
1. LIAZ Jablonec nad Nisou 10 bodov
2. PF Hradec Králové 8
3. Sokol Vršovice 6
4. Sokol Bratislava 4
5. Sokol Hradec Králové 2
6. Slávia UPJŠ Prešov 0
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 14.-17. 1991 – Pieksämäki (Fínsko)
60 kg 9. Matuszek Marek
65 kg Jošt Martin – bez umiestnenia
78 kg 9. Saksa Milan
95 kg 2. Pepic Semir
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 14.-17. 1991 – Pieksämäki (Fínsko)
52 kg 9. Wojtowiczová Jana
56 kg 9. Jarošová Miriam
61 kg 5. Vernerová Michaela
66 kg 7. Martinová Dana
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 25.-28. 7. 1991 – Barcelona
60 kg 9. Šedivák Peter
65 kg 9. Petřikov Pavel
71 kg 7. Věnsek Josef
95 kg 3. Sosna Jiří
nad 95 kg 9. Řezáč Milan
OPEN Řezáč Milan – bez umiestnenia
Štartovalo celkom 500 pretekárov zo 60 krajín.
 
Majstrovstvá Európy: muži – 16.-19. 5. 1991 – Praha <
60 kg 5. Šedivák Petr
65 kg Nováček Roman – bez umiestnenia
71 kg 2. Věnsek Josef
78 kg Riňák Vincent – bez umiestnenia
86 kg Karger Roman – bez umiestnenia
95 kg 7. Sosna Jiří
nad 95 kg Řezáč Milan – bez umiestnenia
OPEN 7. Řezáč Milan
 
Majstrovstvá Sveta: ženy – 25.-28. 7. 1991 - Barcelona
56 kg Jánošíková Miroslava – bez umiestnenia
61 kg Šindlerová Lenka – bez umiestnenia
66 kg 9. Štusáková Radka
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 16.-19. 5. 1991 – Praha
48 kg Gecková Zuzana – bez umiestnenia
52 kg Wojtowiczová Jana – bez umiestnenia
56 kg Jánošíková Miroslava – bez umiestnenia
61 kg Pěchovičová Pavlína – bez umiestnenia
66 kg Groborzová Renáta – bez umiestnenia
72 kg Hefková Karin – bez umiestnenia
nad 72 kg Pelantová Věra – bez umiestnenia
OPEN Krišková Jarmila – bez umiestnenia
Majstrovstiev sa zúčastnilo 129 pretekárok z 21 krajín.
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1991