1969 - 1970 - 1971 - 1972 - 1973 - 1974 - 1975 - 1976 - 1977 - 1978 - 1979 -
- 1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 - 1990 - 1991 - 1992 -
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 7. 11. 1992 – Štúrovo
36 kg 1. Štefanovský M., Sl. Trnava 40 kg 1. Hakulín J., STU Bratislava
2. Zajvalo O., Slávia Prešov 2. Chromý S., Mladosť Poprad
3. Muchanič M., Slávia Prešov 3. Csiernik Z., Kolárovo
3. Švec J., Mladosť Rim. Sobota 3. Krivka M., ZŤS Martin
       
44 kg 1. Michalovič R., Sokol Bratislava 48 kg 1. Soboli J., STU Bratislava
2. Benkovič I., STU Bratislava 2. Vincze R., Kolárovo
3. Pätoprstý M., Sokol Bratislava 3. Oláh T., Kolárovo
3. Holeša M., Slávia Trnava 3. Kurimský M., Bardejov
       
53 kg 1. Drnaj A., Sokol Prievidza 58 kg 1. Hudec O., Mladosť Rim. Sobota
2. Strážovec R., Slávia Trnava 2. Antaš Š., Mladosť Poprad
3. Poliak B., Mladosť Poprad 3. Pecko Ľ., Žilina
3. Duffala M., Loko Pezinok
       
64 kg 1. Uhrák D., Sokol Prievidza nad 64 kg 1. Komlóši J., Mladosť Rim. Sobota
2. Suško P., Bardejov 2. Madzin M., STU Bratislava
3. Valach J., Mladosť Rim. Sobota
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 31 . 10. 1992 - Prešov
36 kg 1. Babic B., Mladosť R. Sobota 40 kg 1. Kolman M., Slávia Trnava
2. Halenár M., Slávia Trnava 2. Jagerčík J., Mladosť R. Sobota
3. Katial M., Sokol Prievidza 3. Janič M., VSŽ Košice
3. Fábry J., Sokol Prievidza 3. Králik M., VSŽ Košice
       
44 kg 1. Lupták N., VSŽ Košice 48 kg 1. Gergely P., Slávia Trnava
2. Kolesár J., VSŽ Košice 2. Keszeli A., Rimavská Sobota
3. Michalec M., Sparta P. Bystrica 3. Kúdela T., STU Bratislava
3. Satko J., Mier Nitra 3. Jambrich P., Poprad
       
53 kg 1. Búry M., STU Bratislava 58 kg 1. Uhliar M., Dukla B. Bystrica
2. Miščík P., Sl. UPJŠ Prešov 2. Kocka S., Mladosť Rim. Sobota
3. Vítek M., ZŤS Martin 3. Chudík M., Mladosť Poprad
3. Adamec A.,Mladosť R. Sobota 3. Gašperec L., Sparta P. Bystrica
       
64 kg 1. Kvoček R., Nitra 72 kg 1. Korbel P., Mladosť Žilina
2. Mikeš J., VSŽ Košice 2. Roško M., Poprad
3. Bohynský Š., Junior Lučenec 3. Pasterňák M., Sl. UPJŠ Prešov
3. Michalička M., STU Bratislava 3. Mlynár M., Poprad
   
nad 72 kg 1. Beňovský B., ZŤS Martin
2. Červenák B., Junior Lučenec
3. Kollár B., Sokol Bratislava
3. Knížat Ľ., Mier Nitra
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 20. 6. 1992 – Bratislava
1. Mladosť Rimavská Sobota
2. Slávia UPJŠ Prešov
3. Sokol Bratislava
4. Judo club ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 10. 10. 1992 – Kolárovo
30 kg 1. Papanová M., Zem. Michalovce 33 kg 1. Andreidesová L., Mladosť Poprad
2. Heldáková G., Poprad 2. Lukáčová A., Loko Humenné
3. Harmaniaková A., PF B. Bystrica 3. Smolková M., Mladosť Poprad
3. Fazekášová M., Rimavská Sobota 3. Dávidová J., Mladosť Rim. Sobota
       
36 kg 1. Endrelová P., Hlohovec 40 kg 1. Mazúrová J., Poprad
2. Pohleová J., PF B. Bystrica 2. Jurová A., Loko Humenné
3. Gabriová A., Loko Humenné 3. Šoltésová S., Poprad
3. Taba Ž., Sokol Bratislava 3. Kaničárová D., Zemplín Michalovce
       
44 kg 1. Spurná M., Junior Lučenec 48 kg 1. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
2. Bohmová Z., Mladosť Poprad 2. Micenková J., Loko Košice
3. Kolbová M., Mladosť Poprad 3. Gonosová D., Zemplín Michalovce
3. Bittnerová E., PF B. Bystrica 3. Kršková M., Sokol Prievidza
       
53 kg 1. Neiplová Z., Mladosť Poprad 58 kg 1. Slebodová S., Mladosť Poprad
2. Litaycová J., Loko Humenné 2. Csepyová G., Sokol Bratislava
3. Vysaníková P., Zem. Michalovce 3. Lengyová L., Lokomotívá Košice
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 10. 10. 1992 – Kolárovo
36 kg 1. Uhrová L., Loko Humenné 40 kg 1. Lalíková L., Mladosť R. Sobota
2. Marková P., Sokol Bratislava 2. Dragunová M., Loko Košice
3. Popelášová L., Loko Humenné
3. Rodanová K., Slávia Prešov
       
44 kg 1. Goghová Ž., Kolárovo 48 kg 1. Kamenská Z., Junior Lučenec
2. Kočišová Z., Loko Humenné 2. Zlatohlavá M., Slávia Prešov
3. Hricová Ľ., Loko Košice 3. Janošková I., Zemplín Michalovce
3. Gálová L., Mladosť R. Sobota 3. Kunešová K., Loko Humenné
       
53 kg 1. Knížatová M., Mier Nitra 58 kg 1. Košová D., Sokol Bratislava
2. Žilinková M., Sokol Bratislava 2. Hanzelová M., Sokol Bratislava
3. Berkyová A., Banská Bystrica 3. Herdová L., Loko Pezinok
3. Blahutová J., Sokol Bratislava 3. Rothová M., Sparta P. Bystrica
       
64 kg 1. Závacká J., Sok. Bratislava nad 64 kg 1. Máčovská J., ABC Bratislava
2. Ďurkovičová J., J. Lučenec 2. Ďurkovičová D., Junior Lučenec
3. Fredajinská M., Junior Lučenec 3. Krasňanská K., Sparta P. Bystrica
3. Kmeťová I., Elán Rožňava
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 4. 4. 1992 – Bratislava
50 kg 1. Tverdík M., Sl. Prešov 55 kg 1. Gregor J., B. Bystrica
2. Krnáč J., PS Bratislava 2. Bačenko M., Slávia Prešov
3. Belfi M., B. Bystrica 3. Vinner I., Zemplín Michalovce
3. Pokrývka B., Slávia Trnava 3. Kačmár M., Slávia Prešov
       
60 kg 1. Vámoš P., Junior Lučenec 65 kg 1. Tománek J., Loko Pezinok
2. Purdeš P., Mladosť Bardejov 2. Ahmeti R., B. Bystrica
3. Viola I., PS Bratislava 3. Andráš I., B. Bystrica
3. Pisoň M., STU Bratislava 3. Holoďák R., Slávia Prešov
       
71 kg 1. Olajec Š., PS Bratislava 78 kg 1. Rovenský R., Loko Pezinok
2. Novotný B., Mladosť R. Sobota 2. Komloš M., Slávia Prešov
3. Čičmanec R., Sokol Bratislava 3. Magula M., PS Bratislava
3. Havran J., Junior Lučenec 3. Peteja M., Slávia VŠDS Žilina
       
86 kg 1. Lilge P., SVŠM B. Bystrica nad 86 kg 1. Bárta M., Mier Nitra
2. Sivý R., Zemplín Michalovce 2. Kadlečík I., Slávia Prešov
3. Hrabina M., Sokol Bratislava 3. Slabý M., Slávia VŠDS Žilina
3. Vereš P., Mladosť Žilina
 
SNL: dorastenci – I. liga – 24. 10. 1992 – Martin
1. Junior Lučenec 34 bodov
2. Judo club ZŤS Martin 29
3. Lokomotíva Pezinok 28
4. Mladosť Rimavská Sobota 26
5. Slávia STU Bratislava 25
6. Slávia UPJŠ Prešov 20
7. Mladosť Poprad 6
8. Juhcelpap Štúrovo 0
 
SNL: dorastenci – II. liga – 5. 12. 1992 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 35 bodov
2. Mier Nitra 25
3. Slávia Trnava 23
4. ŠK Kolárovo 21
5. Mladosť Žilina 8
6. Sokol Prievidza 6
 
Kvalifíkácia do SNL I. liga: dorastenci – 18. 1. 1992 – Žilina
1. Slávia UPJŠ Prešov
2. ZŤS Martin
3. Sokol Bratislava
4. Mier Nitra
 
Majstrovstvá SR: dorastenky – 19. 9. 1992 – Lučenec
44 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 48 kg 1. Lukačinová D., Loko Humenné
2. Goghová Ž., ŠK Kolárovo 2. Golitková N., PF B. Bystrica
3. Macháčová M., Loko Pezinok 3. Kamenská Z., Junior Lučenec
3. Kočišová Z., Loko Humenné 3. Micíková K., Zemplín Michalovce
       
52 kg 1. Mazurová M., Mladosť Poprad 56 kg 1. Berkyová R., PF B. Bystrica
2. Vašíčková A., Drôt. Hlohovec 2. Sebestyenová L., Sokol Bratislava
3. Blahutová J., Sokol Bratislava 3. Habaniková M., Junior Lučenec
3. Pišová Z., Galanta 3. Hanzelová M., Sokol Bratislava
       
61 kg 1. Valentíková J., Patrónka Bratis. 66 kg 1. Vargová M., Junior Lučenec
2. Hefková A., Sokol Bratislava 2. Sucináková M., Patrónka Bratislava
3. Závacká J., Sokol Bratislava 3. Ďurkovičová D., Junior Lučenec
3. Predajnianska M., Junior Lučenec 3. Virosteková A., Mladoť Poprad
   
70 kg 1. Kittanová Pa., Mladosť Poprad
2. Marianková M., Slávia VŠDS Žilina
3. Krasňanská K., Sokol Prievidza
 
SNL: dorastenky - 20. 9. 1992 - Lučenec
1. Sokol Bratislava 42 bodov
2. Mladosť Poprad 30
3. Junior Lučenec 28
4. Lokomotíva Pezinok 24
5. Lokomotíva Humenné 14
6. Slávia VŠDS Žilina 13
7. Patrónka Bratislava 10
8. Slávia UPJŠ Prešov 5
 
Majstrovstvá SR: juniori – 13. 6. 1992 – Žilina
55 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 60 kg 1. Belfi R., Dukla B. Bystrica
2. Rác R., Dukla B. Bystrica 2. Vámoš P., Junior Lučenec
3. Bačenko M., Slávia UPJŠ Prešov 3. Hanzlík R., Slávia Trnava
3. Futo M., ODPM Bardejov 3. Sendecký S., Mladosť Poprad
       
65 kg 1. Matuszek M., Dukla B. Bystrica 71 kg 1. Rác R., ZŤS Martin
2. Bura L., Dukla B. Bystrica 2. Vraštiak P., Dukla B. Bystrica
3. Holoďák Š., Slávia UPJŠ Prešov 3. Motlíček M., Dukla B. Bystrica
3. Hvozdovič M., Dukla B. Bystrica 3. Schovanec M., ZŤS Martin
       
78 kg 1. Saksa M., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Maruna R., Dukla B. Bystrica
2. Vinkler R., Dukla B. Bystrica 2. Vaškovič P., PS Bratislava
3. Varga M., Sokol Bratislava 3. Vykoupil B., VŠDS Žilina
3. Svitek M., STU Bratislava 3. Plášek R., UŤS Martin
95 kg 1. Gabčo M., VSŽ Košice nad 95 kg 1. Klouda T., Dukla B. Bystrica
2. Kňažek P., Dubnica n. V. 2. Bárta M., Mier Nitra
3. Slabý M., Slávia VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SR: muži – 22. 3. 1992 – Trnava
60 kg 1. Matuszek M., Loko Pezinok 65 kg 1. Koky A., Mladosť Poprad
2. Belfi R., Čupka B. Bystrica 2. Horvát B., STU Bratislava
3. Adamkovič P., Slávia Prešov 3. Bura L., Dukla B. Bystrica
3. Arendáč J., ZŤS Martin 3. Hrnčiar I.,Slávia Trnava
       
71 kg 1. Kozák Z., ZŤS Martin 78 kg 1. Saksa M., Dukla B. Bystrica
2. Hroudný R., Dukla B. Bystrica 2. Tománek M., Loko Pezinok
3. Jambrich Ľ., Slávia VŠDS Martin 3. Torónyi V., PS Bratislava
3. Čopak G., Zemplín Michalovce 3. Vykoupil B., Slávia VŠDS Žilina
       
86 kg 1. Jakubík J., Sparta P. Bystrica 95 kg 1. Sivák I., ZŤS Martin
2. Jukl T., Sokol Bratislava 2. Babinčák L., Slovan Solivar Prešov
3. Plášek R., ZŤS Martin 3. Jakubík M., Sparta P. Bystrica
3. Vaškovič P., PS Bratislava 3. Svátek J., Slávia Trnava
   
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Žilka V., ZŤS Martin
3. Klouda T., B. Bystrica
3. Pršo S., ZŤS Martin
 
SNL: muži – 24. 10. 1992 – Považská Bystrica
1. Judo club ZŤS Martin 34 bodov
2. Sparta Považská Bystrica 24
3. AŠK Slávia Trnava 20
4. Sokol Bratislava 18
5. VTJ VVLS SNP Košice 14
6. Lokomotíva Pezinok 10
 
Majstrovstvá SR: ženy – 14. 3. 1992 – Štúrovo
48 kg 1. Wittnerová I., Slávia Prešov 52 kg 1. Gecková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Husivargová A., Solivar Prešov 2. Fričová M., Slávia Prešov
3. Vašíčková A., Drôtovňa Hlohovec 3. Matiová K., Loko Humenné
3. Šugarová Z., Sokol Bratislava 3. Pišová Z., ČH Galanta
       
56 kg 1. Berkyová R., PF B. Bystrica 61 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Sebestyenová L., Sokol Bratis. 2. Jirsáková K., PF B. Bystrica
3. Hanzelová E., Slávia VŠDS Žilina 3. Mateášíková Z., Drôtovňa Hlohovec
3. pavlíková S., Mladosť Poprad 3. Hefková A., Sokol Bratislava
       
66 kg 1. Michalová A., Sokol Bratislava 72 kg 1. Vargová M., Junior Lučenec
2. Nurková Ľ., Zemplín Michalovce 2. Kelecsényiová Š., Sokol Bratis.
3. Kittanová Pa., Mladosť Poprad 3. Pavlíková S., Mladosť Poprad
3. Hrušková P., Patrónka Bratislava
   
nad 72 kg 1. Krišková J., Loko Pezinok
2. Valčeková J., Sokol Bratislava
3. Hupková V., Loko Pezinok
3. Konečná M., Patrónka Bratislava
 
SNL: ženy – 7. 11. 1992 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 32 bodov
2. Slávia PF Banská Bystrica 16
3. Patrónka Bratislava 14
4. Lokomotíva Pezinok 14
5. Slávia UPJŠ Prešov 4
 
Majstrovstvá ČSFR: starší žiaci – 21. 11: 1992 – Brartislava
36 kg 1. Lorenc D., JC Litomeřice 40 kg 1. Salomon P., SKP Ostrava
2. Babic B., Mladosť R. Sobota 2. Sladký R., Baník Ostrava
3. Podzimek P., TJ Jičín 3. Čiháček P., KPS Brno
3. Musil J., EMĚ Mělník 3. Hes P., SKP Karlovy Vary
       
44 kg 1. Prejda T., Slezan Opava 48 kg 1. Mráček J., USK Praha
2. Motlíček M., MEZ Mohelnice 2. Červenka A., Slezan Opava
3. Lupták N., Kendokan Košice 3. Zelenka R., Litomeřice
3. Libo O., Slezan Opava 3. Prokop L., Baník Karviná
       
53 kg 1. Šimek R., Sokol Hr. Králové 58 kg 1. Kundrát L., Litomeřice
2. Hiemr P., Slezan Opava 2. Mihok S., Baník Ostrava
3. Kroužek Z., USK Praha 3. Helebrand D., Kralupy
3. Neumajer P., Litomeřice 3. Paraj J., Sokol Hradec Králové
       
64 kg 1. Vebr M., Sokol Česká Třebová 72 kg 1. Ševčík P., Slezan Opava
2. Mikeš J., Kendokan Košice 2. Pilc L., MSKJ Karviná
3. Hubka M., Sokol Bratislava 3. Hyndrák V., VH České Budejovice
3. Kalivoda E., USK Praha 3. Kaleta R., Dul Staříč
   
nad 72 kg 1. Pulgert J., Litomeřice
2. Chrz J., USK Praha
3. Červenák B., Junior Lučenec
3. Ferenc M., Baník Karviná
 
Majstrovstvá ČSFR: staršie žiačky – 14. 11. 1992 – Hradec Králové
36 kg 1. Barcalová P., Slezan Opava 40 kg 1. Králová V., Vltava České Budejovice
2. Uhrová L., Loko Humenné 2. Hricová Ľ., Loko Košice
3. Fejtková P., TJ Benešov 3. Dragunová M., Kendokan Košice
3. Plíhalová M., Litomeřice
       
44 kg 1. Vášová R., Litomeřice 48 kg 1. Swaczynová S., MSKJ Karviná
2. Haldejová J., Jiskra Kolín 2. Šoukalová M., KS Brno
3. Procházková R., Litomeřice 3. Kamenská Z., Junior Lučenec
3. Gálová L., Mladosť R. Sobota 3. Jánošková I., ŠK Zemplín Michalovce
       
53 kg 1. Pažoutová A., Sokol Hr. Kr. 58 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava
2. Knížatová M., Mier Nitra 2. Čurdová M., Dačice
3. Hluzová M., Mělník 3. Kavková M., Litomeřice
3. Thořová D., Uherské Hradište 3. Hanzelová M., Sokol Bratislava
       
64 kg 1. Hanousková E., Hradec K. nad 64 kg 1. Šlegrová Š., Sparta Praha
2. Ďurkovičová D., Lučenec 2. Máčovská J., ABC judo club Bratislava
3. Vladyková M., Ústí nad Labem 3. Pagáčová M., Sokol Hradec Králové
3. Novotná M., Sokol Hr. Králové 3. Jernýmová S., Brno
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenci – 16. 5. 1992 – Mohelnice
50 kg 1. Kordík , Škoda Plzeň 55 kg 1. Pelz , Baní Ostrava
2. Čapek , USK Praha 2. Gregor , Dukla B. Bystrica
3. Švec , Mohelnice 3. Štepánek , Sokol Rochlice
3. Belfi , Dukla B. Bystrica 3. Murka , SK Zlín
       
60 kg 1. Sunkovský , Litomeřice 65 kg 1. Daněk , Baník Ostrava
2. Hrubý , Škoda Plzeň 2. Hubinka , USK Praha
3. Jiřík , TJ Znojmo 3. Choleva , Baník Ostrava
3. Dluhoš , Baník Ostrava 3. Tománek , Loko Pezinok
       
71 kg 1. Olajec , PS Bratislava 78 kg 1. Cibulka , SK Zlín
2. Přinda , Škoda Plzeň 2. Zafouk , USK Praha
3. Rezek , USK Praha 3. Kalous , USK Praha
3. Novotný , Mladosť R. Sobota 3. Aulehla , Sokol Hradec Králové
       
86 kg 1. Lilge , Dukla B. Bystrica nad 86 kg 1. Zátopek , Slezan Opava
2. Manhart , USK Praha 2. Bárta , Mier Nitra
3. Paldus , LIAZ Jablonec 3. Kocourek , Sokol Hradec Králové
3. Martínek , Baník Ostrava 3. Poch , Severotuk Ústí nad Labem
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – 17. 10. 1992 – Žilina
44 kg 1. Barnová V., Vršovice Praha 48 kg 1. Kretschmerová K., Vršovice Praha
2. Kaldejová J., Jiskra Kolín 2. Dušánková D., Jiskra Mezimestí
3. Šugarová Z., Sokol Bratislava 3. Swaczynová S., Baník Karviná
3. Dokoupilová V., LIAZ Jablonec 3. Hozová K., Sokol Hr. Králové
       
52 kg 1. Kotková J., Vršovice Praha 56 kg 1. Bláhová R., Vršovice Praha
2. Fehrová M., Vršovice Praha 2. Matiová K., Humenné
3. Mertová M., Vltava Č. Budejovice 3. Sebestyenová L., Sokol Bratislava
3. Gecková Z., Zemplín Michalovce 3. Berkyová R., PF B. Bystrica
61 kg 1. Valentíková J., Patr.Bratislava 66 kg 1. Vargová M., Lučenec
2. Jarošová M., LIAZ Jablonec 2. Jiránková M., Loko Pobežovice
3. Závacká J., Sokol Bratislava 3. Bulínová E., EMĚ Mělník
3. Komárková J., Sokol Hr. Králové 3. Hanousková E., Sokol Hr. Králové
       
72 kg 1. Vlasáková P., LIAZ Jablon. nad 72 kg 1. Kotlínová M., VWC Brno
2. Mácková M., MEZ Moheln. 2. Svobodová R., Zlín
3. Marianková M., VŠDS Žilina 3. Hnyková J., Loko Pobežovice
3. Šafaříková R., KP Brno
 
Majstrovstvá ČSFR: dorastenky – družstvá – 18. 10. 1992 – Žilina
1. Sokol Bratislava 10 bodov
2. Sokol Vršovice Praha 8
3. LIAZ Jablonec nad Nisou 6
4. Sokol Hradec Králové 4
5. Lokomotíva Pobežovice 2
6. Mladosť Poprad 0
 
Majstrovstvá ČSFR: juniori – 31. 10. 1992 – Banská Bystrica
55 kg 1. Tobolič B., Slávia Kromeříž 60 kg 1. Bura L., Dukla B. Bystrica
2. Krnáč J., STU Bratislava 2. Hák M., Sokol Hr. Králové
3. Kordín P., JC Plzeň 3. Bosák M., Baník Ostrava
3. Luppi R., Tatra Prachatice 3. Belfi R., Dukla B. Bystrica
       
65 kg 1. Schovanec I., D. B. Bystrica 71 kg 1. Motlíček M., Dukla B. Bystrica
2. Hubinka M., USK Praha 2. Holub J., USK Praha
3. Pšenička R., Sokol Hr. Králové 3. Tomáš D., Sokol Hr. Králové
3. Hvozdovič M., Dukla B. Bystrica 3. Rác R., ZŤS Martin
       
78 kg 1. Saksa M., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Martínek P., USK Praha
2. Lacina P., USK Praha 2. Maruna R., Dukla B. Bystrica
3. Winkler R., Dukla B. Bystrica 3. Lilge P., Dukla B. Bystrica
3. Svitek M., Dukla B. Bystrica 3. Kratochvíl F., JC Plzeň
95 kg 1. Jákl P., USK Praha nad 95 kg 1. Kolbl J., USK Praha
2. Havlínek L., Prešov 2. Antal Z., Galanta
3. Mlynár M., Dukla B. Bystrica 3. Mojžiš P., Loko Zvolen
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – 11. 4. 1992 – Hradec Králové
60 kg 1. Matuszek M., Dukla B. Bystrica 65 kg 1. Pražský D., Dukla B. Bystrica
2. Kašuba J., Sokol Hr. Králové 2. Jošt M., Sokol Hr. Králové
3. Bura L., Dukla B. Bystrica 3. Svitič J., Baník Ostrava
3. Borbély R., Dukla B. Bystrica 3. Vařecha R., KPS Brno
       
71 kg 1. Petřikov P., Sokol Hr. Králové 78 kg 1. Chynoranský R., Jičín
2. Drahota P., USK Praha 2. Schicker J., USK Praha
3. Šimsa R., USK Praha 3. Heller R., Sparta Praha
3. Věnsek J., Dukla B. Bystrica 3. Lacina P., USK Praha
       
86 kg 1. Karger R., Dukla B. Bystrica 95 kg 1. Sosna J., SKP Praha
2. Kroužek M., Baník Ostrava 2. Pepic S., Dukla B. Bystrica
3. Kyzivát R., Jičín 3. Jákl P., USK Praha
3. Maruna R., Dukla B. Bystrica 3. Hampl M., Sokol Hr. Králové
   
nad 95 kg 1. Furák I., USK Praha
2. Kocman V., České Budejovice
3. Žilka V., ZŤS Martin
3. Řezáč M., Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – absolútna kategória – 3. 10. 1992 – Jičín
1. Řezáč M., Dukla Banská Bystrica
2. Karger R., Dukla Banská Bystrica
3. Kyzivát R., TJ Jičín
3. Hampl M., Sokol Hradec Králové
5. Kopuletý P., KP Brno
5. Furák I., USK Praha
 
Majstrovstvá ČSFR: muži – družstvá – 7. 11. 1992 – Hradec Králové, Jičín
1. Sokol Hradec Králové 6
2. USK Praha 4
3. Dukla Banská Bystrica 2
4. Baník Ostrava 0
5. JC ZŤS Martin 6
6. TJ Jičín 4
7. Sparta Praha 2
8. PS Bratislava 0
9. KP RIA Brno 6
10. Slávia VŠD Žilina 0
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – 12. 4. 1992 – Hradec Králové
48 kg 1. Rabasová D., Karviná 52 kg 1. Gecková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Mertová M., České Budejovice 2. Wojtowiczová J., PF B. Bystrica
3. Kotková J., Sokol Vršovice 3. Řeřichová P., LIAZ Jablonec
3. Kretschmerová K., Sokol Vršovice 3. Kadeřábková M., Litomeřice
       
56 kg 1. Matiová K., Loko Humenné 61 kg 1. Janošíková M., Sokol Bratislava
2. Bláhová R., Sokol Vršovice 2. Pěchovičová P., PF Hradec Králové
3. Hanzelová E., VŠDS Žilina 3. Valentíková J., Patrónka Bratislava
3. Topičová P., Prostejov 3. Moulisová J., Loko Poběžovice
       
66 kg 1. Groborzová R., Baník Ostrava 72 kg 1. Hefková K., PF Hr. Králové
2. Potužáková D., Sokol Vršovice 2. Křupalová P., Baník Ostrava
3. Zrnová B., Sokol Vršovice 3. Fischerová A., Sokol Vršovice
3. Nurková Ľ., Zemplín Michalovce 3. Vargová M., Junior Lučenec
   
nad 72 kg 1. Pelantová V., Turnov
2. Krišková J., Lokomotíva Pezinok
3. Hupková V., Lokomotíva Pezinok
3. Hnyková J., Lokomotíva Poběžovice
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – absolútna kategória – 3. 10. 1992 – Jičín
1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Hefková K., Sokol Bratislava
3. Křupalová P., Baník Ostrava
3. Štusáková R., PF Hradec Králové
5. Michalová J., Sokol Bratislava
5. Groborzová R., Baník Ostrava
 
Majstrovstvá ČSFR: ženy – družstvá – 21. 11. 1992 – Jablonec nad Nisou
1. Vršovice Praha
2. Sokol Bratislava
3. Banská Bystrica
4. LIAZ Jablonec
 
Akademické majtrovstvá SR: muži – ženy – 7. 2. 1992 – Žilina
60 kg 1. Horník J., VŠDS SET Žilina 65 kg 1. Donner M., FTVŠ UK Bratislava
2. Adamkovič P., PF UPJŠ Prešov 2. Bálek J., VŠDS PEDAS Žilina
3. Bodnár G., PF B. Bystrica 3. Molínek M., VVTŠ L. Mikuláš
       
71 kg 1. Jambrich Ľ., VŠDS Žilina 78 kg 1. Vykoupil B., VŠDS Žilina
2. Schovanec I., VŠE B. Bystrica 2. Smuda J., PF B. Bystrica
3. Švikruha P., VVTŠ L. Mikuláš 3. Kováč M., VŠDS Žilina
3. Hok J., STU Bratislava
       
86 kg 1. Zachar J., PF B. Bystrica 95 kg 1. Těšík T., VŠDS Žilina
2. Vaškovič P., STU Bratislava 2. Balvan B., VŠDS Žilina
3. Kočí R., VŠP Nitra 3. Molnár R., VŠDS Žilina
absolútna 1. Vykoupil B., VŠDS Žilina
2. Jambrich Ľ., VŠDS Žilina
3. Balvan B., VŠDS Žilina
3. Těšík T., VŠDS Žilina
 
ženy:
56 kg 1. Hanzelová E., VŠDS Žilina 66 kg 1. Michalová A., FTVŠ Bratislava
2. Melková R., STU Batislava 2. Tešlová D., PF UPJŠ Prešov
3. Gecková A., PF UPJŠ Prešov 3. Marianková Z., VŠDS Žilina
absolútna 1. Michalová A., FTVŠ Bratislava
2. Zanzelová E., VŠDS Žilina
3. Marianková Z., VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 23.-26. 11. 1992 – Jeruzalem (Izrael)
60 kg Matuszek Marek – bez umiestnenia
78 kg 9. Saksa Milan
86 kg 9. Maruna Robert
95 kg 9. Pepic Semír
nad 95 kg 5. Kolbl Jiří
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 23. 11. 1992 – Jeruzalem (Izrael)
56 kg 9. Bláhová Renata – Sokol Vršovice
66 kg Zrnová Barbora – Sokol Vršovice – bez umiestnenia
72 kg 7. Vlasáková P., LIAZ Jablonec n/Nisou
 
Majstrovstvá Európy: muži – Paris (Francúzko)
71 kg 9. Věnsek Josef
78 kg Chynoranský Roman – bez umiestnenia
86 kg Karger Roman – bez umiestnenia
95 kg 9. Sosna Jiří
OPEN 9. Pepic Semír
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 7.-10. 5. 1992 – Paríž (Francúzko)
61 kg 9. Jánošíková
66 kg Groborzová – bez umiestnenia
72 kg Hefková – bez umiestnenia
absolútna 9. Groborzová
 
Majstrovstvá Európy: ženy – družstvá – 24. 10. 1992 – Leonding (Rakúsko)
1. Francúzko Účasť československých pretekárok
2. Holandsko 48 kg – Kotková Jana
3. Spol. nezávislých štátov 52 kg – Wojtowiczová Jana
3. Veľká Británia 56 kg – Vernerová Michaela
5. Nemecko 61 kg – Jánošíková Miroslava
5. Československo 66 kg – Štusáková Radka
72 kg – Hefková Karin
+72 kg – Groborzová Renata
 
Olympijské hry: 6.-9. 8. 1992 – Barcelona (Španielsko)
60 kg Šedivák Petr – bez umiestnenia
65 kg 9. Petřikov Pavel
71 kg Věnsek Josef – bez umiestnenia
95 kg Sosna Jiří – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1992