1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci 26. 11. 1994 – Poprad
27 kg 1. Geľatko R., ŠK Z. Michalovce 30 kg 1. Furda R., Bodu Michalovce
2. Štork J., Mladosť Rim. Sobota 2. Kulík I., ŠK Zemplín Michalovce
3. Štrbka T., Mladosť Poprad
3. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
       
33 kg 1. Jurkemík J., Mladosť R. Sobota 36 kg 1. Trabalka K., ŠK Kolárovo
2. Lizák J., Mladosť Poprad 2. Juhász M., Mladosť Rim. Sobota
3. Horváth A., ŠK Kolárovo 3. Kmiť M., Dukla B. Bystrica
3. Szabó A., ŠK Kolárovo 3. Matyas M., Slávia VŠDS Žilina
       
40 kg 1. Drugáč D., Mladosť Poprad 44 kg 1. Chudík M. ml., Mladosť Poprad
2. Chudík Ma., Mladosť Poprad 2. Kozlov R., Bodu – džudo Michalovce
3. Toth E., Mladosť Rim. Sobota 3. Hutka M., Mladosť Rim. Sobota
3. Sládek J., ZŤS Martin 3. Stolárik R., ZŤS Martin
       
48 kg 1. Štark E., Kendokan Košice 53 kg 1. Hegeduš M., Kendokan Košice
2. Bišto J., Kendokan Košice 2. Rudý S., Kendokan Košice
3. Fazekáš M., Loko Rim. Sobota 3. Nyífor Š., Mladosť Rim. Sobota
3. Adamčík P., Bodu Michalovce 3. Rablanský P., Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 5. 11. 1994 – Rimavská Sobota
27 kg 1. Procházková P., ŠK B. Bystrica 30 kg 1. Gubálová M., Drôtovňa Hlohovec
2. Hrnčarová M., Drôtovňa Hlohovec
3. Suchánková K., Drôtovňa Hlohovec
       
33 kg 1. Kelemenová Z., ŠK Michalovce 36 kg 1. Mordinová K., Slávia Prešov
2. Ševčíková A., Drôt. Hlohovec 2. Bačová Z., ŠK Sl. ODDaM Michalovce
3. Vargová M., ŠK Kolárovo 3. Fazekášová M., Loko Rim. Sobota
3. Liptáková E., Loko Rim. Sobota
       
40 kg 1. Gáládová Z., Junior Lučenec 44 kg 1. Dekanovská I., Mladosť MDDM Žilina
2. Gazdovičová I., Bodu Michalovce 2. Kestlerová K., Patrónka Bratislava
3. Kamenská M., Junior Lučenec 3. Ševčíková J., Drôtovňa Hlohovec
3. Buchalová K., Loko Košice 3. Slancová S., Mladosť Rim. Sobota
       
48 kg 1. Kišová L., Lokomotíva Košice 53 kg 1. Schmotzerová E., Loko Košice
2. Šerbanová Z., ŠK Z. Michalovce
3. Slancová Ž., Mladosť Rim. Sobota
   
nad 64 kg 1. Slamková Z., JC Sokol Prievidza
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 29. 10. 1994 – Bratislava
36 kg 1. Vandák B., AŠK Sl. Trnava 40 kg 1. Rendek R., JC Sokol Prievidza
2. Golis M., Sokol Bratislava 2. Kusko J., Kendokan Košice
3. Tomusko M., Mladosť Poprad 3. Kolbašský m., Kendokan Košice
3. Dérer Ľ., JC Sokol Prievidza
       
44 kg 1. Štefanovský M., Sl. Trnava 48 kg 1. Tóth J., Kendokan Košice
2. Satko D., Mier Nitra 2. Weiss P., ZŤS Martin
3. Švec J., Mladosť Rim. Sobota 3. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota
3. Heger R., ZŤS Martin 3. Tínes R., JC Sokol Bratislava
       
53 kg 1. Konársky m., Tat. Sp. N. Ves 58 kg 1. Huštaty S., Kendokan Košice
2. Kelemen Ľ., Junior Lučenec 2. Marcin J., Bodu – džudo Michalovce
3. Drugáč P., Mladosť Poprad 3. Sivák D., AŠK Slávia Trnava
3. Pulc L., Sl. STU Bratislava 3. Oláh T., ŠK Kolárovo
       
64 kg 1. Hegeduš T., Kendokan Košice 72 kg 1. Poliak B., Mladosť Poprad
2. Vincze R., ŠK Kolárovo 2. Magura M., Bodu – džudo Michalovce
3. Schichor R., Sokol Bratislava 3. Palkovács Z., Mladosť Rim. Sobota
3. Kolesár P., Bodu Michalovce 3. Žiak J., Mladosť Rim. Sobota
   
nad 72 kg 1. Komloši J., Mladosť Rim. Sobota
2. Tomčík T., ZŤS Martin
3. Madzin M., Sl. STU Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 11. 6. 1994 – Rimavská Sobota
1. Mladosť Rimavská Sobota 8 bodov
2. Kendokan Košice 4
3. JC Sokol Prievidza 2
4. AŠK Slávia Trnava 2
5. ŠK Kolárovo 0
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 5. 11. 1994 – Rimavská Sobota
36 kg 1. Hanková A., Loko Rim. Sobota 40 kg 1. Heldáková G., Mladosť Poprad
2. Macková M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Liptáková I., Loko Rim. Sobota
       
44 kg 1. Papanová M., Bodu Michalovce 48 kg 1. Spurná M., Junior Lučenec
2. Vojteková K., Sokol Prievidza 2. Rodanová K., Slávia UPJŠ Prešov
3. Gerasimová A., Slávia Michalovce 3. Laliková K., Mladosť Rim. Sobota
3. Popelášová L., Slávia UPJŠ Prešov 3. Bittnerová E., ŠK UMB B. Bystrica
       
53 kg 1. Micenková J., Loko Košice 58 kg 1. Serenčová A., Slávia UPJŠ Prešov
2. Tadlová A., UMB B. Bystrica 2. Ballová A., ŠK Kolárovo
3. Dubovská N., Junior Lučenec 3. Jahodniková J., Mladosť Rim. Sobota
3. Neiplová Z., Mladosť Poprad 3. Vysaníková P., Bodu Michalovce
       
64 kg 1. Moravčíková Z., Sl. Žilina nad 64 kg 1. Antalová J., Patrónka Bratislava
2. Závadská Z., Mlad. Poprad 2. Burgerová M., Mladosť MDDM Žilina
3. Kokényová K., Junior Lučenec
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 7. 5. 1994 – Žilina
50 kg 1. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 55 kg 1. Gergely P., AŠK Slávia Trnava
2. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov 2. Markovics A., JC Pezinok
3. Gondek Ľ., Tatran Spišska N. Ves 3. Kimák M., Kendokan Košice
3. Adamovič J., Slávia UPJŠ Prešov 3. Kúdela T., Slávia STU Bratislava
       
60 kg 1. Pokrývka B., AŠK Sl. Trnava 65 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Paríšek M., JC Pezinok 2. Viola I., PS Bratislava
3. Csala M., Kendokan Košice 3. Hanzlík R., AŠK Slávia Trnava
3. Moravík J., Dukla B. Bystrica 3. Gimera V., Sokol Slávia UPJŠ Prešov
       
71 kg 1. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica 78 kg 1. Minárik A., Dukla B. Bystrica
2. Neu R., JC Pezinok 2. Chlebuš M., PS Bratislava
3. Poliak R., Mladosť Poprad 3. Michalička M., Slávia STU Bratislava
3. Gašparec L., Sparta P. Bystrica 3. Mlynár M., ZŤS Martin
       
86 kg 1. Cisár P., ZŤS Martin nad 86 kg 1. Kováč V., Mladosť DDM Rim. Sobota
2. Hauner P., Mladosť Poprad 2. Bíro L., Mier Nitra
3. Sýkora M., Mladosť Poprad 3. Mokáň P., Mladosť MDDM Žilina
3. Knížat Ľ., Mier Nitra 3. Honz R., Slávia STU Bratislava
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – I. liga –3. 12. 1994 – Žilina
1. Slávia Trnava 33 bodov
2. Slávia STU Bratislava 30
3. Mladosť Poprad 25
4. Mladosť Rimavská Sobota 16
5. JC ZŤS Martin 12
6. Mladosť Žilina 8
7. Junior Lučenec 0
 
Majstrovstvá SR: dorastenci družstvá – II. liga – 19. 11. 1994 – Pezinok
1. Slávia UPJŠ Prešov 34 bodov
2. JC VTJ VVLŠ Košice 28
3. Sokol Bratislava 24
4. AŠK 1. JC Pezinok 19
5. ŠK Kolárovo 11
6. JC Sokol Prievidza 2
 
Majstrovstvá SR: dorastenky – 4. 6. 1994 – Trnava
44 kg 1. Rodanová K., Sl. UPJŠ Prešov 48 kg 1. Goghová Z., ŠK Kolárovo
2. Lalíková L., Ml. Rim. Sobota 2. Dragunská M., Kendokan Košice
3. Poliaková D., UMB B. Bystrica 3. Golitková N., ŠK UMB B. Bystrica
3. Hricová Ľ., Lokomotíva Košice 3. Spurná M., Junior Lučenec
       
52 kg 1. Kamenská Z., Junior Lučenec 56 kg 1. Blahutová J., Sokol Bratislava
2. Micenková J., Loko Košice 2. Žilinková M., Sokol Bratislava
3. Uhrinová K., ŠK Kolárovo 3. Košová D., Sokol Bratislava
3. Timková M., Sokol Sl. UPJŠ Prešov 3. Serenčová A., Sokol Slávia UPJŠ Prešov
       
61 kg 1. Hefková A., Patrońka Bratislava 66 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava
2. Timková S., So. Sl. UPJŠ Prešov 2. Predajnianska M., Junior Lučenec
3. Adameková A., Slávia Michalovce 3. Rothová M., Sparta Považská Bystrica
3. Mrlianová K., Mladosť Poprad 3. Jackovičová L., Mladosť Poprad
 
Majstrovstvá SR: dorastenky družstvá – 26. 11. 1994 – Lučenec
1. Junior Lučenec 46 bodov
2. Mladosť Poprad 30
3. Sokol Bratislava 29
4. Sokol Slávia UPJŠ Prešov 28
5. ŠK Kolárovo 22
6. ŠK UMB Banská Bystrica 7
7. Mladosť Rimavská Sobota 6
 
Majstrovstvá SR: juniori – 4. 6. 1994 – Trnava
55 kg 1. Rác R., ASVŠ D. B. Bystrica 60 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Gergely P., AŠK Sl. Trnava 2. Pisoň M., Slávia STU Bratislava
3. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 3. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
3. Kimák M., Kendokan Košice 3. Paríšek M., AŠK, 1. JC Pezinok
       
65 kg 1. Útis Ri., ASVŠ D. B. Bystrica 71 kg 1. Tománek J. ml., ASVŠ D. B. Bystrica
2. Szabó R., ŠK Kolárovo 2. Olajec Š., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Minárik P., ASVŠ D. B. Bystrica 3. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica
3. Viner I., ŠK Zemplín Michalovce 3. Maník M., Judo club ZŤS Martin
       
78 kg 1. Minárik A., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Komloš M., ASVŠ D. B. Bystrica
2. Novotný B., Mlad. Rim. Sobota 2. Lilge P., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Staňo M., Slávia VŠDS Žilina 3. Peteja B., Slávia VŠDS Žilina
3. Krutý S., AŠK Slávia Trnava 3. Peteja M., Slávia VŠDS Žilina
       
95 kg 1. Kňažek P., ASVŠ D. B. B. nad 95 kg 1. Filkor P., Dukla B. Bystrica
2. Slabý M., Sl. VŠDS Žilina 2. Kováč V., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Hrachovský M., AŠK, 1. JC Pezinok 3. Sochor M., AŠK Slávia Trnava
 
Majstrovstvá SR: muži – 23. 4. 1994 – Banská Bystrica
60 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 65 kg 1. Matuszek M., ASVŠ D. B. Bystrica
2. Jucha R., ŠK BERIHA Galanta 2. Útis R., ASVŠ D. B. Bystrica
3. Rác R., ASVŠ D. B. Bystrica 3. Hrnčiar I., AŠK Slávia Trnava
3. Hazír Š., Mladosť Rim. Sobota 3. Donner M., Slávia STU Bratislava
       
71 kg 1. Olajec Š., ASVŠ D. B. Bystrica 78 kg 1. Riňák V., ASVŠ D. B. Bystrica
2. Čopák G., Bodu Michalovce 2. Varga M., Sokol Bratislava
3. Ahmeti R., Dukla B. Bystrica 3. Svitek M., Slávia STU Bratislava
3. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica 3. Kiss R., Slávia STU Bratislava
       
86 kg 1. Lilge P., ASVŠ D. B. Bystrica 95 kg 1. Babinčák L., Solivar Prešov
2. Krejči P., Slávia STU Bratislava 2. Jakubík J., Sparta P. Bystrica
3. Komloš M., ASVŠ D. B. Bystrica 3. Uhliar J., Mladosť Rim. Sobota
3. Herda P., Slávia VŠDS Žilina 3. Mojžiš P., ASVŠ D. B. Bystrica
   
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Filkor P., Dukla B. Bystrica
3. Svátek J., AŠK Slávia Trnava
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – I. liga – 26. 11. 1994 – Martin
1. ZŤS Martin 54 bodov
2. Dukla Banská Bystrica 52
3. PS Bratislava 30
4. VTJ Martin 30
5. VŠDS Žilina 12
6. Mladosť Rimavská Sobota 4
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – II. liga – 12. 11. 1994 – Prešov
1. Sparta Považská Bystrica 24 bodov
2. AŠK 1. JC Pezinok 22
3. STU Bratislava 16
4. Slávia Prešov 8
5. Junior Lučenec 8
6. Korba Solivar Prešov – účasť len na 1. kole – anulované výsledky
 
Majstrovstvá SR: ženy – 23. 4. 1994 – Banská Bystrica
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Gecková Z., Slávia UPJŠ Prešov
2. Goltíková N., UMB B. Bystrica 2. Píšová Z., ŠK BERIHA Galanta
3. Marmulová B., Patrónka Bratislava 3. Uhrinová K., ŠK Kolárovo
3. Kamenská Z., Junior Lučenec
       
56 kg 1. Matiová K., Sokol Bratislava 61 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Blahutová J., Sokol Bratislava 2. Sebestyénová L., Sokol Bratislava
3. Žilnková M., Sokol Bratislava 3. Hefková A., Patrónka Bratislava
       
66 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava 72 kg 1. Hefková K., Patrónka Bratislava
2. Vargová M., Junior Lučenec 2. Suchánková M., Patrónka Bratislava
3. Macošková D., UMB B. Bystrica 3. Virosteková A., Mladosť Poprad
 
Majstrovstvá SR: ženy – družstvá – 12. 11. 1994 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 22 bodov
2. Patrónka Bratislava 16
3. Junior Lučenec 8
4. ŠK UMB B. Bystrica 2
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 19.-20. 11. 1994 – Lisabon (Portugalsko)
60 kg Krnáč Jozef – bez umiestnenia
71 kg Tománek Jozef – bez umiestnenia
78 kg Minárik Anton – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 17. 11. 1994 – Lisabon (Portugalsko)
66 kg 9. Závacká Jana – Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá Sveta: juniori – 3. 11. 1994 – Káhira (Egypt)
60 kg Krnáč Jozef – PS Bratislava – bez umiestnenia
71 kg 9. Tománek Jozef ml. – ASVŠ Dukla Banská Bystrica
 
Majstrovstvá Sveta: juniorky – 3. 11. 1994 – Káhira (Egypt)
66 kg 7. Závacká Jana – Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá Európy: muži – 19.-22. 5. 1994 – Gdaňsk (Poľsko)
60 kg 7. Matuszek Marek
78 kg Kozák Zdeno – bez umiestnenia
86 kg Lilge Pavol – bez umiestnenia
95 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
absolútna Pepic Semír – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 19. 5. 1994 – Gdaňsk (Poľsko)
61 kg 3. Jánošíková Miroslava – Sokol Bratislava
66 kg Závacká Jana – Sokol Bratislava – bez umiestnenia
72 kg Hefková Karin – Sokol Bratislava – bez umiestnenia
 
Akademické majstrovstvá Sveta: muži – 12. 12. 1994 – Munster (Nemecko)
60 kg 3. Matuszek Marek – ASVŠ Dukla Banská Bystrica
 
Akademické majstrovstvá Sveta: ženy – 12. 12. 1994 – Munster (Nemecko)
56 kg 9. Matiová Katarína – Sokol Bratislava
61 kg Sebestyénová Lucia – Sokol Bratislava – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1994