1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 25. 11. 1995 – Poprad
27 kg 1. Belák M., ZŤS Martin 30 kg 1. Mrázik M., Mladosť MDDM Žilina
2. Štork J., Mladosť Rim. Sobota 2. Valovič M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Štrba J., 1. JC Sokol Pezinok
       
33 kg 1. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok 36 kg 1. Horváth A., ŠK Kolárovo
2. Kolman M., AŠK Slávia Trnava 2. Brgyányi J., Sokol Bratislava
3. Linhard M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Milner L., Junior Lučenec
3. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 3. Ryšánek P., Sokol Bratislava
       
40 kg 1. Drugáč D., Mladosť Poprad 44 kg 1. Toth E., Mladosť DDM Rim. Sobota
2. Paučo P., JC Sokol Prievidza 2. Šimko Z., Sokol Bratislava
3. Szabó C., ŠK Kolárovo 3. Benkoczky L., ŠK Kolárovo
3. Holovka M., Kendokan Košice 3. Hancko J., Drôtovňa Hlohovec
       
48 kg 1. Kozlov R., Bodu Michalovce 53 kg 1. Stolárik R., Judo club ZŤS Martin
2. Stuľák E., Zemplín Michalovce 2. Král R., Kendokan Košice
3. Hadviger M., Slávia STU Bratislava 3. Janeček P., Junior Lučenec
3. Chudík M., Mladosť Poprad 3. Fonó P., Mladosť DDM Rim. Sobota
       
58 kg 1. Balko P., JC Sokol Prievidza 64 kg 1. Buják M., Sparta Považská Bystrica
2. Balúch P., Budo club Poprad 2. Fordos P., ŠK Kolárovo
3. Sporina M., Sokol Bratislava
   
nad 64 kg 1. Donoval P., Sokol Bratislava
2. Kvietok J., Judo lub ZŤS Martin
3. Gregor Ľ., Judo club ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 25. 11. 1995 – Poprad
27 kg 1. Procházková P., KJ B. Bystrica 30 kg 1. Bednáriková E., Mladosť Poprad
2. Balážová H., Sokol Prievidza 2. Šlosárová S., ŠK Policie – Prešov
3. Kostková K., Loko Košice
       
33 kg 1. Bušová M., Loko Košice 36 kg 1. Hajduková A., Loko Košice
2. Spigelhalterová S., Mlad. Poprad 2. Murdzíková Z., ŠK Zemplín Michalovce
3. Hrehová L., ŠK Zemplín Michalovce 3. Antošová J., KJ UMB Otčina B. Bystrica
3. Ševčíková A., Drôtovňa Hlohovec
       
40 kg 1. Leitmanová M., UPJŠ Prešov 44 kg 1. Fazekášová M., Loko Rim. Sobota
2. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 2. Urbančíková V., ŠK Zemplín Michalove
3. Šimková A., Mladosť Poprad 3. Kamenská M., Junior Lučenec
3. Slovenčáková M., Loko Rim. Sobota 3. Kelemenová Z., ŠK Zemplín Michalovce
       
48 kg 1. Jesenayová L., Sokol Bratislava 53 kg 1. Kochanová I., Loko Rim. Sobota
2. Bláhová I., Loko Rim. Sobota 2. Mašánová L., Patrónka Bratislava
3. Paľovčíková M., ŠK Z. Michalovce 3. Hriceňáková A., Mladosť Poprad
   
58 kg 1. Schmotzerová E., Loko Košice
2. Hovancová Ľ., ŠK Zemplín Michalovce
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 21. 10. 1995 – Bratislava
36 kg 1. Trabalka K., ŠK Kolárovo 40 kg 1. Burian M., PS Bratislava
2. Ralbovský T., Sl. UPJŠ Prešov 2. Biskupič R., PS Bratislava
3. Furda R., Bodu Michalovce 3. Poník J., Slávia UPJŠ Prešov
       
44 kg 1. Vándák B., AŠK Sl. Trnava 48 kg 1. Šulek J., Judo club ZŤS Martin
2. Bramuška S., Sl. UPJŠ Prešov 2. Gronský R., AŠK Slávia Trnava
3. Vilhan M., Mladosť Rim. Sobota 3. Kolbašský M., Kendokan Košice
3. Kolesár P., Bodu Michalovce 3. Hrkeľ D., AŠK Slávia Trnava
       
53 kg 1. Weiss P., Judo club ZŤS Martin 58 kg 1. Konársky M., Tatran Sišská Nová Ves
2. Ševčík P., Judo club ZŤS Martin 2. Hegeduš M., Kendokan Košice
3. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota 3. Pavlorek Ľ., Judo club ZŤS Martin
3. Karola V., Loko Rim. Sobota 3. Osacký M., Judo club ZŤS Martin
       
64 kg 1. Rablanský P., Sokol Bratislava 72 kg 1. Tresťanský P., Junior Lučenec
2. Šálka M., ŠK Arkádia Galanta 2. Bauman R., Sokol Bratislava
3. Kabina R., Sparta P. Bystrica 3. Zvrškovec M., Sparta P. Bystrica
3. Pajonc P., MDDM Lipt. Hrádok 3. Badík R., Judo club ZŤS Martin
   
nad 72 kg 1. Madzin M., Slávia STU Bratislava
2. Palkovács Z., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Tomčík T., Judo club ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 13. 5. 1995 – Rimavská Sobota
1. Kendokan Košice
2. ŠK Kolárovo
3. Mladosť Rimavská Sobota
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 25. 11. 1995 – Poprad
36 kg 1. Gubálová M., Drôt. Hlohovec 40 kg 1. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Hriceňáková L., Mladosť Poprad
3. Hanková A., Loko Rim. Sobota
       
44 kg 1. Gáladová Z., Junior Lučenec 48 kg 1. Spurná M., Junior Lučenec
2. Báčová Z., Slávia Michalovce 2. Papanová M., Bodu Michalovce
3. Smolková M., Mladosť Poprad 3. Šoltésová S., Mladosť Poprad
3. Macková M., ŠK Zemp. Michalovce 3. Heldáková G., Mladosť Poprad
       
53 kg 1. Micenková J., Loko Košice 58 kg 1. Neiplová Z., Mladosť Poprad
2. Vinczeová H., ŠK Kolárovo 2. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
3. Kršková M., Jc Sokol Prievidza 3. Ňuňuková P., Slávia STU Bratislava
3. Poljaková A., Jc Sokol Prievidza 3. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota
       
64 kg 1. Vysaníková P., B.Michalovce +64 kg 1. Závadská Z., Mladosť Poprad
2. Majerová A., UMB B. Bystrica 2. Novotňáková Z., Mladosť Poprad
3. Mrížová M., Slávia Michalovce 3. Slamková Z., Judo club Sokol Prievidza
3. Musilová N., Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 6. 5. 1995 – Prešov
50 kg 1. Babic B., ASVŠ Dukla B. B. 55 kg 1. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov
2. Adamovič J., Sl. UPJŠ Prešov 2. Tóth J., Kendokan Košice
3. Štancel J., Judo club ZŤS Martin 3. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta
3. Satko D., Mier Nitra 3. Fajčík I., AŠK Slávia Trnava
       
60 kg 1. Gergely P., AŠK Slávia Trnava 65 kg 1. Moravík J., Dukla B. Bystrica
2. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 2. Csala M., Kendokan Košice
3. Kúdela T., Sl. STU Bratislava 3. Bokor M., Junior Lučenec
3. Sobolič J., Sl. STU Bratislava 3. Bury M., Sl. STU Bratislava
       
71 kg 1. Gimera V., Sl. UPJŠ Prešov 78 kg 1. Iro R., AŠK Slávia Trnava
2. Gašparec L., Sparta P. Bystrica 2. Michalička M., Slávia STU Bratislava
3. Ablonczy V., Kendokan Košice 3. Sýkora Ľ., Mladosť MDDM Žilina
3. Mikeš J., Kendokan Košice 3. Chlebuš M., PS Bratislava
       
86 kg 1. Roško M., Mladosť Poprad nad 86 kg 1. Beňovský B., Judo club ZŤS Martin
2. Knížat Ľ., Mier Nitra 2. Mokáň P., Mladosť MDDM Žilina
3. Řehák Ľ:, PS Bratislava 3. Horváth A., ŠK Arkádia Galanta
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 2. 12. 1995 – Trnava
1. Mladosť Rim. Sobota 29 bodov
2. Mladosť Poprad 29
3. Slávia STU Bratislava 27
4. AŠK Slávia Trnava 16
5. Sokol Slávia Prešov 11
6. JC ZŤS Martin 8
7. Sokol Bratislava 6
 
Majstrovstvá SR: juniori – 20. 5. 1995 – Žilina
55 kg 1. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov 60 kg 1. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
2. Tverdík M., ASVŠ Dukla B. B 2. Kolman M., AŠK Slávia Trnava
3. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta 3. Pisoň M., Slávia STU Bratislava
3. Tóth J., Kendokan Košice 3. Morvay M., Judo club Sokol Prievidza
       
65 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 71 kg 1. Tománek J. ml., AŠK Slávia Trnava
2. Útis R., Mladosť Rim. Sobota 2. Maník M., Judo club ZŤS Martin
3. Csala M., Kendokan Košice 3. Moravík M., Dukla B. Bystrica
3. Moravík J., Dukla B. Bystrica 3. Mikeš J., Kendokan Košice
       
78 kg 1. Minárik A., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Komloš M., ASVŠ Dukla B. Bystrica
2. Novotný B., Sl. STU Bratislava 2. Peteja M., Slávia VŠDS Žilina
3. Gašparovič J., PS Bratislava 3. Zelman P., ASVŠ Dukla B. Bystrica
3. Michalička M., Sl. STU Bratislava 3. Peteja B., Slávia VŠDS Žilina
       
95 kg 1. Slabý M., ASVŠ Dukla B. B. +95 kg 1. Filkor P., Dukla B. Bystrica
2. Čičmanec R., Sokol Bratislava 2. Sochor M., AŠK Slávia Trnava
3. Hrachovský M., ASVŠ D. B. B. 3. Varga T., ŠK Arkádia Galanta
 
Majstrovstvá SR: juniorky 20. 5. 1995 – Žilina
44 kg 1. Papanová M., Bodu Michalovce 48 kg 1. Rodanová K., Slávia UPJŠ Prešov
2. Popelášová L., Sl. UPJŠ Prešov 2. Spurná M., Junior Lučenec
3. Poliaková D., UMB B. Bystrica 3. Goghová Z., ŠK Kolárovo
3. Smolková M., Mladosť Poprad
       
52 kg 1. Kamenská Z., Junior Lučenec 56 kg 1. Žilinková M., Sokol Bratislava
2. Duchová M., Sl. UPJŠ Prešov 2. Knížatová M., Mier Nitra
3. Dragunová M., Loko Košice 3. Babicová L., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Timková M., Sl. UPJŠ Prešov 3. Uhrinová K., ŠK Kolárovo
       
61 kg 1. Blahutová J., Sokol Bratislava 66 kg 1. Rothová M., Sparta P. Bystrica
2. Vysaníková P., Bodu Michalovce 2. Predajnianska M., Junior Lučenec
3. Majerová A., UMB B. Bystrica 3. Závadská Z., Mladosť Poprad
3. Lukačová J., Junior Lučenec 3. Moravčíková Z., Slávia VŠDS Žilina
       
72 kg 1. Hanzelová M., Sokol Brati. nad 72 kg 1. Máčovská J., ABC judo club Bratislava
2. Závacká J., Sokol Bratislava 2. Verešvá K., Mladosť MDDM Žilina
3. Antalová J., Patrónka Bratislava 3. Tománková L., 1. JC Sokol Pezinok
 
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 4. 11. 1995 – Bratislava
1. Sokol Prešov 37 bodov
2. Sokol Bratislava 30
3. Mladosť Poprad 28
4. ŠK Kolárovo 27
5. Junior Lučenec 28
6. Mladosť Rim. Sobota 14
7. Patrónka Bratislava 2
 
Majstrovstvá SR: muži – 8. 4. 1995 – Trnava
60 kg 1. Marušin J., ZŤS Martin 65 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Arendáč J., ZŤS Martin 2. Matuszek M., ASVŠ Dukla B. Bystrica
3. Belfi R., Elektrosvit Nové Zámky 3. Fabian Z., Kendokan Košice
3. Filipko Z., PS Bratislava 3. Stopka V., Slávia STU Bratislava
       
71 kg 1. Tománek J ml., AŠK Sl. Trnava 78 kg 1. Riňák V., ASVŠ Dukla B. Bystrica
2. Kozák Z., Judo club ZŤS Martin 2. Vinkler R., ASVŠ Dukla B. Bystrica
3. Moravík M., Dukla B. Bystrica 3. Minárik A., Dukla B. Bystrica
3. Čopák G., Bodu Michalovce 3. Torónyi V., PS Bratislava
       
86 kg 1. Komloš M., ASVŠ Dukla B. B. 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Maruna R., Judo club ZŤS Martin 2. Sivák I., Judo club ZŤS Martin
3. Jakubík J., Sparta P. Bystrica 3. Krejčí P., Slávia STU Bratislava
3. Stromko Ľ., Judo club ZŤS Martin 3. Žilka P., Judo club ZŤS Martin
   
nad 95 kg 1. Filkor P., Dukla B. Bystrica
2. Húska I., Judo club ZŤS Martin
3. Antal Z., ŠK Arkádia Galanta
3. Frič F., Slávia UPJŠ Prešov
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá
1. JC ZŤS Martin 53 bodov
2. Dukla Banská Bystrica 52
3. PS Bratislava 37
4. JC VTJ Martin 24
5. Sparta Pov. Bystrica 8
6. Slávia Žilina 6
 
Majstrovstvá SR: ženy – 8. 4. 1995 – Trnava
48 kg 1. Gecková Z., Sl. UPJŠ Prešov 52 kg 1. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta
2. Šugárová Z., Sokol Bratislava 2. Kamenská Z., Junior Lučenec
3. Rodánová K., Slávia UPJŠ Prešov 3. Melková R., Sokol Bratislava
3. Goghová Z., ŠK Kolárovo 3. Dragunová M., Lokomotíva Košice
       
56 kg 1. Uhrinová K., ŠK Kolárovo 61 kg 1. Blahutová J., Sokol Bratislava
2. Mazúrová M., Budo club Poprad 2. Žilinková M., Sokol Bratislava
3. Matiová K., Sokol Bratislava 3. Michalová – Dianová A., Sok. Bratislava
3. Serenčová A., Slávia UPJŠ Prešov
       
66 kg 1. Valntíková J., STU Bratislava 72 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava
2. Sebestyenová L., Sokol Bratislava 2. Suchanková M., Patrónka Bratislava
3. Predajnianska M., Junior Lučenec 3. Virosteková A., Budo club Poprad
3. Macošková D., UMB B. Bystrica
   
nad 72 kg 1. Marianková Z., Slávia VŠDS Žilina
2. Mikulášová D., Drôtovňa Hlohovec
3. Svrčková B., Patrónka Bratislava
 
Majstrovstvá SR: ženy – družstvá – 7. 10. 1995 – Bratislava
1. Sokol Bratislava 22 bodov
2. Slávia Prešov 11
3. Patrónka Bratislava 10
4. Junior Lučenec 3
 
Majstrovstvá Európy: muži – 11.-14. 5. 1995 – Birmigham (Veľká Británia)
60 kg 9. Matuszek Marek
 
Majstrovstvá Európy: muži – družstvá – 15. 10. 1995 – Trnava (Slovensko)
Slovensko – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 28. 9.-1. 10. 1995 – Makuhari (Japonsko)
60 kg Matuszek Marek – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 16.-19. 11. 1995 – Valladolid (Španielsko)
65 kg 3. Krnáč Jozef
71 kg 9. Tománek Jozef
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1995