1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 9. 11. 1996 – Bratislava
27 kg 1. Barjak Š., Sl. UPJŠ Prešov 30 kg 1. Kobetič J., AŠK Slávia Trnava
2. Danko R., Junior Lučenec 2. Kríž P., Slávia UPJŠ Prešov
3. Borka T., ŠK Kolárovo 3. Mik V., Drôtovňa hlohovec
       
33 kg 1. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 36 kg 1. Toman M., Patrónka Bratislava
2. Valovič M., 1. JC So. Pezinok 2. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
3. Tóth V., ŠK Kolárovo 3. Žíroš P., Loko Rim. Sobota
3. Baláž M., Sokol Prievidza 3. Kereszteš Š., Loko Rim. Sobota
5. Inczédi A., Sokol Bratislava 5. Gumán R., Slávia UPJŠ Prešov
5. Mrázik M., Mladosť MDDM Žilina 5. Minárik F., AŠK Slávia Trnava
       
40 kg 1. Butkovský P., ŠK Z. Michalovce 44 kg 1. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
2. Brogyányi J., Sokol Bratislava 2. Klíma J., Patrónka Bratislava
3. Ziemba J., Slávia UPJŠ Prešov 3. Štubňa J., Mladosť MDDM Žilina
3. Ryšánek P., Sokol Bratislava 3. Szabó G., ŠK Kolárovo
5. Vysocký M., ZŤS Dubnica n Váhom 5. Muller B., Judo club ZŤS Martin
5. Jurkemík J., Mladosť Rim. Sobota 5. Tóth T., ŠK Kolárovo
       
48 kg 1. Gergely P., AŠK Sl. Trnava 53 kg 1. Sentesi P., ŠK Policie – Prešov
2. Vraštiak M., PS Bratislava 2. Balogh V., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Majdán J., Mladosť MDDM Žilina 3. Vetrák T., Lokomotíva Rim. Sobota
3. Kráľ M., Sp. ZŤS Dubnica n. Váhom
5. Šimko M., Sokol Bratislava
5. Kvašňovský L., Judo club ZŤS Martin
       
58 kg 1. Tóth J., ŠK Kolárovo 64 kg 1. Fordos P., ŠK Kolárovo
2. Šusta M., ZŤS Dubnica n.Váhom 2. Janeček P., Junior Lučenec
3. Suchánek I., Mladosť MDDM Žilina 3. Beňo T., Patrónka Bratislava
   
nad 64 kg 1. Badida J., ŠK Zemplín Michalovce
2. Fedorko O., ŠK Zemplín Michalovce
3. Bartoň M., Strojár Malacky
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 16. 11. 1996 – Michalovce
30 kg 1. Procházková P., UMB B. Byst. 33 kg 1. Hrehová L., ŠK Zemplín Michalovce
2. Hradecká V., Lipt. Hrádok 2. Bednáriková E., Mladosť Poprad
3. Feherová P., ŠK Kolárovo 3. Balážová H., Judo club Sokol Prievidza
       
36 kg 1. Bušová M., Loko Košice 40 kg 1. Murdzíková Z., ŠK Zemplín Michalovce
2. Šlosárová S., ŠK Policie-Prešov 2. Schichorová P., Sokol Bratislava
3. Lukáčová A., ŠK Z. Michalovce 3. Hajduková A., Loko Košice
3. Paprancová B., Judo club Sokol Prievidza
       
44 kg 1. Antošová J., UMB B. Bystrica 48 kg 1. Ševčíková A., Drôtovňa Hlohovec
2. Šimková A., Mladosť Poprad 2. Šisková A., KJ UMB Otčina B. Bystrica
3. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 3. Harazinová V., UMB Otčina B. Bystrica
3. Trnková J., MDDM Lipt. Hrádok
       
53 kg 1. Jesenayová L., Sokol Bratislava 58 kg 1. Hovancová Ľ., ŠK Zemplín Michalovce
2. Trnkusová J., UMB B. Bystrica 2. Tomaščíková E., Slávia UPJŠ Prešov
3. Paľovčíková M., ŠK Z. Michalovce
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 30. 11. 1996 – Rimavská Sobota
36 kg 1. Furda R., Bodu Michalovce 40 kg 1. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok
2. Kulík I., ŠK Z. Michalovce 2. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
3. Geľatko R., ŠK Z. Michalovce 3. Bramuška R., Slávia UPJŠ Prešov
3. Ralbovský T., Slávia UPJŠ Prešov
       
44 kg 1. Trabalka K., ŠK Kolárovo 48 kg 1. Drugáč D., Mladosť Poprad
2. Jaško M., Junior Lučenec 2. Szabó Á., ŠK Kolárovo
3. Čech P., Slávia UPJŠ Prešov 3. Zanovit T., Judo club ZŤS Martin
3. Kažmirský M., ŠK Z. Michalovce 3. Flender J., Sokol Elektrosvit Nové Zámky
       
53 kg 1. Toth E., Mladosť Rim. Sobota 58 kg 1. Elek E., ŠK Arkádia Galanta
2. Benkoczky L., ŠK Kolárovo 2. Štark E., Kendokan Košice
3. Schroner B., Elektrosvit N. Zámky 3. Hadviger M., Slávia STU Bratislava
3. Chudík M., Mladosť Poprad 3. Stolárik R., Judo club ZŤS Martin
       
64 kg 1. Hegeduš M., Kendokan Košice 72 kg 1. Rablanský P., Sokol Bratislava
2. Milan M., Judo club ZŤS Martin 2. Šálka M., ŠK Arkádia Galanta
3. Bišto J., Kendokan Košice 3. Rudý S., Judo klub Košice
3. Jarab P., Judo club ZŤS Martin 3. Maščeník V., Bodu – džudo Michalovce
   
nad 72 kg 1. Benko P., ŠK Kolárovo
2. Baumann R., Sokol Bratislava
3. Hovanec D., Slávia ODDM Bardejov
3. Kvietok J., Judo club ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 11. 5. 1996 – Rimavská Sobota
1. ŠK Kolárovo 6 bodov
2. Mladosť Poprad 6
3. ŠK Arkádia Galanta 5
4. Mladosť Rimavská Sobota 2
5. JC ZŤS Martin 1
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 16. 11. 1996 – Michalovce
40 kg 1. Hriceňáková L., Ml. Poprad 44 kg 1. Leitmannová M., Slávia UPJŠ Prešov
2. Hrnčárová M., Drôtovňa Hlohovec
3. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
       
48 kg 1. Papanová M., Bodu Michalovce 53 kg 1. Kišová L., Loko Košice
2. Mordinová K., Sl. UPJŠ Prešov 2. Gerasimová A., ŠK Zemplín Michalovce
3. Galádová Z., Junior Lučenec 3. Vinczeová H., ŠK Kolárovo
3. Fazekášová M., Loko Rim. Sobota 3. Kamenská M., Junior Lučenec
       
58 kg 1. Babicová L., Ml. Rim. Sobota 64 kg 1. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
2. Poljaková A., Sokol Prievidza 2. Schmotzerová E., Loko Košice
3. Hriceňáková A., Mladosť Poprad 3. Kobelárová D., Patrónka Bratislava
   
nad 64 kg 1. Novotňáková Z., Mladosť Poprad
2. Burgerová B., Slávia VŠDS Žilina
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 26. 10. 1996 – Galanta
50 kg 1. Furi T., ŠK Kolárovo 55 kg 1. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta
2. Vandák B., AŠK Slávia Trnava 2. Štefanovský M., AŠK Slávia Trnava
3. Hrkeľ D., AŠK Slávia Trnava 3. Tínes R., Sokol Prievidza
3. Hrubý S., Sokol Prievidza 3. Czirok R., Sokol Bratislava
5. Rada N., Mladosť Rim. Sobota
5. Chudík M. ml., Mladosť Poprad
       
60 kg 1. Pulc L., Sl. STU Bratislava 65 kg 1. Kúdela T., Slávia STU Bratislava
2. Tóth J., Kendokan Košice 2. Kolman M., AŠK Slávia Trnava
3. Konársky M., Ta. Sp. Nová Ves 3. Spurný M., Junior Lučenec
3. Gondek Ľ., Ta. Spišská Nová Ves 3. Kubica P., ŠK Arkádia Galanta
5. Fajčík I., AŠK Slávia Trnava 5. Halenár M., AŠK Slávia Trnava
5. Ryšavý M., Mladosť MDDM Žilina 5. Pavlorek Ľ., Judo club ZŤS Martin
       
71 kg 1. Schichor R., Sl. STU Bratislava 78 kg 1. Iro R., AŠK Slávia Trnava
2. Chudík M., Mladosť Poprad 2. Bellák M., Judo club ZŤS Martin
3. Oláh T., ŠK Kolárovo 3. Vinduška P., ŠK Arkádia Galanta
3. Sporina R., Slávia STU Bratislava 3. Poliak B., Mladosť Poprad
5. Bielik P., Sparta P. Bystrica 5. Kubiš M., Judo club ZŤS Martin
5. Marcin J., Bodu Michalovce 5. Cebuľa M., Tatran Spišská Nová Ves
       
86 kg 1. Molnár S., Sokol Bratislava nad 86 kg 1. Madzin M., Slávia STU Bratislava
2. Řehák Ľ., PS Bratislava 2. Draxler I., Sokol Bratislava
3. Opálka M., Judo club ZŤS Martin 3. Orság M., Sparta Považská Bystrica
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 23. 11. 1996 – Martin
1. AŠK Slávia Trnava 40 bodov
2. STU Bratislava 36
3. JC ZŤS Martin 26
4. Mladosť Poprad 19
5. Sokol Bratislava 15
6. Kendokan Košice 14
7. Mladosť Rimavská Sobota 10
8. ŠK Kolárovo 8
 
Majstrovstvá SR: juniori – 25. 5. 1996 – Trnava
55 kg 1. Tverdík M., Slávia Prešov 60 kg 1. Jucha R., ŠK Arkádia Galanta
2. Adamovič J., Slávia Prešov 2. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
3. Tínes R., Sokol Prievidza 3. Halenár M., AŠK Slávia Trnava
3. Šulek J., Judo club ZŤS Martin 3. Bruna S., Slávia STU Bratislava
       
65 kg 1. Kúdela T., Sl. STU Bratislava 71 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Hanzlík R., Dukla B. Bystrica 2. Moravík M., Dukla B. Bystrica
3. Paríšek M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Šamaj R., Dukla B. Bystrica
3. Ódor T., ŠK Kolárovo 3. Keszeli A., Dukla B. Bystrica
       
78 kg 1. Minárik A., Dukla B. Bystrica 86 kg 1. Svoreň R., Mladosť Rim. Sobota
2. Novotný B., Sl. STU Bratislava 2. Čičmanec R., Sokol Bratislava
3. Gašparovič J., PS Bratislava 3. Roško M., Mladosť Poprad
3. Ablonczy V., Kendokan Košice 3. Peteja B., Slávia VŠDS Žilina
       
95 kg 1. Korbel P. ml., VŠDS Žilina nad 95 kg 1. Filkor P., Dukla B. Bystrica
2. Beňovský B., ZŤS Martin 2. Sochor M., Dukla B. Bystrica
3. Herda M., ZŤS Dubnica nad Váhom
 
Majstrovstvá SR: juniorky – 25. 5. 1996 – Trnava
44 kg 1. Galádová Z., Junior Lučenec 48 kg 1. Papanová M., Bodu Michalovce
2. Smolková M., Mladosť Poprad 2. Popelášová L., Slávia UPJŠ Prešov
3. Molnárová L., UMB B. Bystrica 3. Poliaková D., UMB B. Bystrica
3. Škottová I., Sokol Bratislava
       
52 kg 1. Majerová Z., UMB B. Bystrica 56 kg 1. Micenková J., Loko Košice
2. Šoltésová S., Mladosť Poprad 2. Duchová M., Slávia UPJŠ Prešov
3. Lalíková L., Mladosť Rim. Sobota 3. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
3. Kršková M., Sokol Prievidza 3. Serenčová A., Slávia UPJŠ Prešov
       
61 kg 1. Ňuňuková P., Pat. Bratislava 66 kg 1. Rothová M., Sparta P. Bystrica
2. Neiplová Z., Mladosť Poprad 2. Antalová J., Patrónka Bratislava
3. Sláviková V., Tatran Sp. Nová Ves 3. Musilková N., Sokol Bratislava
3. Majerová A., UMB B. Bystrica
       
72 kg 1. Jackovičová L., Ml. Poprad nad 72 kg 1. Švrčková B., Patrónka Bratislava
2. Burgerová M., Mladosť Žilina 2. Burgerová B., Mladosť MDDM Žilina
3. Síkorová A., Patrónka Bratislava
 
Majstrostvá SR: juniorky – družstvá – 1996
1. Junior Lučenec 32 bodov
2. Sokol Slávia Prešov 23
3. KJ UMB B. Bystrica 12
4. Patrónka Bratislava 10
5. Mladosť Rim. Sobota 3
 
Majstrovstvá SR: muži – 13. 4. 1996 – Prešov
60 kg 1. Cena M., AŠK Slávia Trnava 65 kg 1. Matuszek M., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Pisoň M., Sl. STU Bratislava 2. Schovanec I., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Marušin J., Judo club ZŤS Martin 3. Kováč R., ŠK Arkádia Galanta
3. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov 3. Čopák G., Bodu Michalovce
       
71 kg 1. Tománek J. ml., AŠK Sl. Trnava 78 kg 1. Vinkler R., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok 2. Novotný B., Slávia STU Bratislava
3. Maník M., Dukla B. Bystrica 3. Kozák Z., Judo club ZŤS Martin
3. Keszeli A., Dukla B. Bystrica 3. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica
       
86 kg 1. Maruna R., J. c. ZŤS Martin 95 kg 1. Riňák V., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Stromko Ľ., Judo club ZŤS Martin 2. Sivák I., Judo club ZŤS Martin
3. Jakubík J., Sp. Považská Bystrica 3. Krejči P., slávia STU Bratislava
3. Komloš M., Slávia UPJŠ Prešov 3. Žilka P., JK TJ Sokol FALCON Vrútky
   
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Filkor P., Dukla B. Bystrica
3. Húska I., JK TJ Sokol FALCON Vrútky
3. Hoťka M., JK TJ Sokol FALCON Vrútky
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 30. 11. 1996 – Martin
1. JC ZŤS Martin 45 bodov
2. AŠK Slávia Trnava 32
3. Dukla Banská Bystrica 32
4. PS Bratislava 23
5. 1. JC Pezinok 16
6. Sparta Považská Bystrica 2
 
Majstrovstvá SR: ženy – 13. 4. 1996 – Prešov
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta
2. Rodanová K., Slávia UPJŠ Prešov 2. Goghová Z., ŠK Arkádia Galanta
3. Husivargová A., ŠK Policie – Prešov 3. Lalíková L., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Melková R., Sokol Bratislava
       
56 kg 1. Micenková J., Loko Košice 61 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Fečová I., Slávia UPJŠ Prešov 2. Blahutová J., Sokol Bratislava
3. Kamenská Z., Junior Lučenec 3. Jirsáková K., UMB B. Bystrica
3. Jahodníková J., Mladosť R. Sobota 3. Timková S., Slávia UPJŠ Prešov
       
65 kg 1. Sebestyenová L., S. Bratislava 72 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava
2. Neiplová Z., Mladosť Poprad 2. Predajnianska M., Junior Lučenec
3. Rothová M., Sparta P. Bystrica 3. Virosteková A., Budo club Poprad
   
nad 72 kg 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Mikulášová D., Drôtovňa Hlohovec
3. Švrčková B., Patrónka Bratislava
 
Majstrovstvá SR: ženy – družstvá – 14. 4. 1996 – Prešov
1. Sokol Bratislava 6 bodov
2. KJ UMB Banská Bystrica 4
3. Slávia UPJŠ Prešov 2
4. Patrónka Bratislava 0
 
Olympijské Hry: muži – 20.-23. 6. 1996 – Atlanta (USA)
95 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: muži – 16.-19. 5. 1996 – Haag (Holandsko)
65 kg Krnáč Jozef – bez umiestnenia
71 kg Tománek Jozef – bez umiestnenia
95 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
nad 95 kg Filkor Peter – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Sveta: juniori – 3.-6. 10. 1996 – Porto (Portugalsko)
65 kg 1. Krnáč Jozef
78 kg Tománek Jozef – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 16. 5. 1996 – Haag (Holandsko)
66 kg 9. Závacká J., Sokol Bratislava
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 16.-17. 11. 1996 – Monaco (Francúzko)
65 kg 2. Krnáč Jozef
78 kg 9. Minárik Anton
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 16.-17. 11. 1996 – Monaco (Francúzko)
52 kg Rodanová Katarína – bez umiestnenia
 
AMS: 10. 12. 1996 – Kanada
60 kg 7. Matuszek Marek
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1996