1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 18. 10. 1997 – Galanta
30 kg 1. Barjak Š., Sl. Prešovska univerz. 33 kg 1. Juhász P., ŠK Zemplín Michalovce
2. Danko M., ŠK Ze. Michalovce 2. Kríž P., Sl. Prešovská univerzita
3. Danko R., Junior Lučenec 3. Farkaš M., ŠK Arkádia Galanta
3. Gregorčík M., ZŤS Martin 3. Pivarči T., Junior Lučenec
5. Zagiba P., Elán Rožňava 5. Vasil M., ZŤS Martin
5. Balogh M., Ml. Rim. Sobota 5. Hliničan P., Ipon judo club Bratislava
       
36 kg 1. Inczédi A., Sokol Bratislava 40 kg 1. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
2. Kopáčik M., Ipon Bratislava 2. Bulík M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Sládek M., ZŤS Martin 3. Jánák F., ZŤS Martin
3. Valovič M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Toman M., Ipon Bratislava
5. Gregorčík J., ZŤS Martin 5. Poliak J., Sokol Prievidza
5. Mriglod J., ZŤS Martin 5. Brincko T., Slávia Prešov
       
44 kg 1. Zahorec N., ŠK Kolárovo 48 kg 1. Ziemba J., Slávia Prešov
2. Minárik F., AŠK Slávia Trnava 2. Kacvinský D., MDDM Lipt. Hrádok
3. Jurkemík J., Mladosť Rim. Sobota 3. Ország D., Mladosť Rim. Sobota
3. Dobrovolský J., ŠK Z. Michalovce 3. Sluka P., ŠVK Lokokomotíva Zvolen
5. Púplava M., MDDM Lipt. Hrádok 3. Sojka S., Mladosť Rim. Sobota
5. Konákor M., ŠK Arkádia Galanta 3. Garaj A., MDDM Lipt. Hrádok
       
53 kg 1. Majdán J., Mladosť Žilina nad 64 kg 1. Krajčovič L., 1. JC Sokol Pezinok
2. Šimko M., Sokol Bratislava 2. Janata M., Ipon Bratislava
3. Múčka Z., ZŤS Martin 3. Bodnár M., Bodu Michalovce
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 11. 10. 1997 – Prešov
30 kg 1. Ivanová T., Mladosť Poprad 33 kg 1. Valčeková L., Ipon Bratislava
2. Tušárová S., ŠK Z. Michalovce 2. Zimová L., ŠK Zemplín Michalovce
3. Lenartová J., Sokol FALCON Vrútky 3. Šumpíková L., ŠK Zemplín Michalovce
3. Tomajková L., ZŤS Martin
       
36 kg 1. Brajerová E., Strojár Malacky 40 kg 1. Lukáčová A., ŠK Zemplín Michalovce
2. Mináriková E., Strojár Malacky 2. Girmalová V., Slávia UPJŠ Prešov
3. Chochulová K., Elán Rožňava 3. Baloghová E., ŠK Zemplín Michalovce
3. Miklošová A., Sokol Bratislava 3. Kusá M., Ipon Bratislava
5. Frašťacka Z., Ipon Bratislava 5. Tomková L., Slávia UPJŠ Prešov
5. Kudlíková A., Mladosť Rim. Sobota
       
44 kg 1. Žilčayová V., Elektr. N. Zámky 48 kg 1. Trnková J., MDDM Lipt. Hrádok
2. Méraiová I., Elektr. N. Zámky 2. Schichorová P., Sokol Bratislava
3. Brezovská P., Drôtovňa Hlohovec 3. Tužáková I., Budo club Poprad
3. Šimková L., ŠK Zemplín Michalovce 4. Paľovčíková M., ŠK Zemplín Michalovce
       
53 kg 1. Šisková A., UMB B. Bystrica 58 kg 1. Topošová J., ŠVK Lokomotíva Zvolen
2. Hauserová D., Slávia UPJŠ Prešov
3. Baranyiová Z., MDDM Lipt. Hrádok
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 22. 11. 1997 – Martin
36 kg 1. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 40 kg 1. Popvič S., Slávia Žilinská univerzita
2. Štofira M., Elán Rožňava 2. Javor C., Sokol FALCON Vrútky
3. Tatar R., Kendokan Košice
3. Baláž M., Sokol Prievidza
       
44 kg 1. Szabó G., ŠK Kolárovo 48 kg 1. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
2. Butkovský P., ŠK Z. Michalovce 2. Horváth A., ŠK Kolárovo
3. Polák M., AŠK Sl. Trnava 3. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok
3. Košťal P., Žilinská univerzita 3. Ralbovský M., Sl. Prešovská univerzita
       
53 kg 1. Zanovit T., ZŤS Martin 58 kg 1. Drugáč D., Mladosť Poprad
2. Szabó Á., ŠK Kolárovo 2. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Brezáni S., Sp. ZŤS Dubnica n.V. 3. Benkoczky L., ŠK Kolárovo
3. Benkóczky M., ŠK Kolárovo 3. Flender J., Sokol Elektrosvit Nové Zámky
       
64 kg 1. Toth E., AŠK Dukla B. Bystrica 72 kg 1. Kozlov R., Bodu Michalovce
2. Chudík M., Mladosť Poprad 2. Král R., Kendokan Košice
3. Stolárik R., ZŤS Martin 3. Balko P., Sokol Preividza
3. Šimko Z., Sokol Bratislava 4. Šedík M., ZŤS Martin
   
nad 72 kg 1. Gregor Ľ., ZŤS Martin
2. Hickel R., Sp. ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Kvietok J., ZŤS Martin
3. Badida J., ŠK Zemplín Michalovce
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 3. 5. 1997 – Bratislava
1. JC ZŤS Martin
2. ŠK Zemplín Michalovce
3. ŠK Kolárovo
4. AŠK Slávia Trnava
5. Mladosť Poprad
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 11. 10. 1997 – Prešov
36 kg 1. Trokanová D., ZŤS Dubnica 40 kg 1. Bušová M., Lokomotíva Košice
2. Bednariková E., Mladosť Poprad 2. Šlosárová S., ŠK Polície – Prešov
3. Balážová H., Sokol Prievidza
4. Procházková P., UMB B. Bystrica
       
44 kg 1. Kamenská M., Junior Lučenec 48 kg 1. Šimková A., Mladosť Poprad
2. Hajduková A., Loko Košice 2. Mordinová K., Slávia Prešovská univer.
3. Paprancová B., Sokol Prievidza 3. Leitmannová M., Slávia Prešovská univ.
3. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 3. Fulopová E., ŠK Kolárovo
       
53 kg 1. Fazekášová M., Loko R. Sobota 58 kg 1. Antošová J., UMB B. Bystrica
2. Buchalová K., Loko Košice 2. Poljaková A., Sokol Prievidza
3. Kelemenová Z., ŠK Z. Michalovce 3. Jeleníková S., Patrónka Bratislava
   
64 kg 1. Schmotzerová E., Loko Košice
2. Ibošová I., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Paľovčíková Ma., ŠK Zemplín Michalovce
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 8. 11. 1997 – Martin
50 kg 1. Szabó Á., ŠK Kolárovo 55 kg 1. Vandák B., AŠK Slávia Trnava
2. Zanovit T., ZŤS Martin 2. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Trabalka K., ŠK Kolárovo 3. Drugáč D., Mladosť Poprad
3. Čajka R., Mladosť Poprad 3. Schroner B., Elektrosvit Nové Zámky
5. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 5. Tínes R., Sokol Prievidza
5. Furi T., ŠK Kolárovo
       
60 kg 1. Konársky M., T. S. N. Ves 65 kg 1. Pulc L., Slávia STU Bratislava
2. Bruna A., Sl. STU Bratislava 2. Jarab P., ZŤS Martin
3. Karola V., Loko Rim. Sobota 3. Zajvald O., Slávia STU Bratislava
3. Štefanovský M., AŠK Sl. Trnava 3. Weiss P., ZŤS Martin
5. Toth E., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Tóth J., VTJ VVL Košice
5. Kusko J., Kendokan Košice 5. Ševčík P., ZŤS Martin
       
71 kg 1. Polák M., AŠK Slávia Trnava 78 kg 1. Kolesár P., Bodu Michalovce
2. Pavlorek Ľ., ZŤS Martin 2. Marcin J., Bodu Michalovce
3. Hegeduš M., Kendokan Košice 3. Maščeník V., Bodu Michalovce
3. Tresťanský P., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Rablanský P., Sokol Bratislava
5. Szabó A., ŠK Kolárovo 5. Cibulka T., Sokol Bratislava
5. Ryšavý M., Sl. Žilinska univer. 5. Badík R., ZŤS Martin
       
86 kg 1. Potocký P., ŠK Kolárovo nad 86 kg 1. Madzin M., Slávia STU Bratislava
2. Poliak B., Mladosť Poprad 2. Palkovács Z., Mladosť DDM Rim. Sobota
3. Hornák T., AŠK Sl. Trnava 3. Orság M., Sparta Považská Bystrica
3. Tomčík T., ZŤS Martin
5. Gregor Ľ., ZŤS Martin
5. Baumann R., Sokol Prievidza
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 1997
1. ZŤS Martin 37 bodov
2. STU Bratislava 31
3. ŠK Kolárovo 26
4. Mladosť Poprad 19
5. Sokol Bratislava 14
6. Slávia Trnava 14
7. Ml. Rim. Sobota 10
 
Majstrovstvá SR: juniori – 17. 5. 1997 – Poprad
55 kg 1. Štefanovský M., Sl. Trnava 60 kg 1. Pokrývka B., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Schroner B., Ele. Nové Zámky 2. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta
3. Karola V., Loko Rim. Sobota 3. Bruna S., Slávia STU Bratislava
3. Tínes R., Sokol Prievidza 3. Janič M., Slávia UPJŠ Prešov
5. Bramuška S., Sl. UPJŠ Prešov 5. Bruna A., Slávia STU Bratislava
5. Vilhan M., Mladosť Rim. Sobota 5. Konársky M., Tatran Spišska Nová Ves
       
65 kg 1. Kúdela T., Sl. STU Bratislava 71 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Pulc L., Sl. STU Bratislava 2. Scichor R., Slávia STU Bratislava
3. Hanzlík R., AŠK Sl. Trnava 3. Keszeli A., Dukla Banská Bystrica
3. Babic B., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Csala M., VTJ VVL Košice
5. Gergely P., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Babčianský V., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Jagerčík J., Mladosť Rim. Sobota 5. Brygin M., Slávia Žilinska univerzita
       
78 kg 1. Minárik A., AŠK Dukla B. B. 86 kg 1. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica
2. Gogh T., ŠK Kolárovo 2. Řehák Ľ., PS Bratislava
3. Gimera V., So. Sl. UPJŠ Prešov 3. Opálka M., ZŤS Martin
3. Kolesár P., Bodu Michalovce 3. Cisár P., Sokol Bratislava
5. Rablanský P., Sokol Bratislava 5. Korbel P., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Molnár S., Sokol Bratislava
       
95 kg 1. Hauner P., Mladosť Poprad nad 95 kg 1. Kováč V., Mladosť Rim. Sobota
2. Palkovács Z., Ml. R. Sobota 2. Beňovský B., ZŤS Martin
3. Mokáň P., Slávia STU Bratislava
3. Roško M., Mladosť Poprad
5. Dolinský P., VTJ VVL Košice
5. Tomčík T., ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: juniorky – 17. 5. 1997 – Poprad
44 kg 1. Popelášová L., Sl. UPJŠ Prešov 48 kg 1. Beňková Ľ., Slávia UPJŠ Prešov
2. Leitmannová M., Sl. UPJŠ Prešov 2. Škottová I., Sokol Bratislava
3. Smolková M., Mladosť Poprad 3. Kamenská M., Junior Lučenec
4. Horvátová A., Sl. Žilinská univer. 3. Rodanová K., Sokol Slávia UPJŠ Prešov
5. Gajdošíková J., Sokol Bratislava
5. Urbančíková V., ŠK Zemplín Michalovce
       
52 kg 1. Micenková J., Loko Košice 56 kg 1. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota
2. Papanová M. Bodu Michalovce 2. Mazúrová J., Mladosť Poprad
3. Spurná M., Junior Lučenec 3. Bohunická M., AŠK Sl. Trnava
3. Majerová Z., UMB B. Bystrica 3. Jaščurová L., Sávia UPJŠ Prešov
5. Laliková L., Mladosť Rim. Sobota 5. Mlynarčíková Z., UMB B. Bystrica
5. Šoltésová S., Mladosť Poprad 5. Hochmátová Z., Sokol Sl. UPJŠ Prešov
       
61 kg 1. Babicová L., Mladosť R. Sobota 66 kg 1. Ňuňuková ., Patrónka Bratislava
2. Banská K., Patrónka Bratislava 2. Rothová M., Sparta Považská Bystrica
3. Majerová A., UMB B. Bystrica 3. Kozelová J., Sokol Slávia UPJŠ Prešov
3. Neiplová Z., Mladostť Poprad 4. Závadská Z., Mladosť Poprad
5. Schmotzerová E., Loko Košice
5. Poljaková A., Sokol Prievidza
       
72 kg 1. Novotňáková Z., Poprad nad 72 kg 1. Švrčková B., Patrónka Bratislava
2. Burgerová M., Žilinska univ. 2. Síkorová A., Patrónka Bratislava
3. Farkašová A., Žilinska univer. 3. Burgerová B., Slávia Žilinska univerzita
 
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 1997
1. Mladosť Poprad 33 bodov
2. Sl. UPJŠ Prešov 26
3. Junior Lučenec 21
4. Patrónka Bratislava 18
5. KJ UMB B. Bystrica 16
6. Lokomotíva Košice 6
 
Majstrovstvá SR: muži – 12. 4. 1997 – Pezinok
60 kg 1. Marušin J., ZŤS Martin 65 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Pisoň M., Sl. STU Bratislava 2. Matuszek M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Janič M., Sl UPJŠ Prešov 3. Hanzlík R., AŠK Slávia Trnava
3. Arendáč J., ZŤS Martin 3. Schovanec I., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Adamovič J., Sl. UPJŠ Prešov 5. Hrnčiar I., AŠK Slávia Trnava
5. Pokrývka B., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Kúdela T., Slávia STU Bratislava
       
71 kg 1. Tománek J. ml., AŠK Sl. Trnava 78 kg 1. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica
2. Kozák Z., ZŤS Martin 2. Minárik A., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Čopák G., Bodu Michalovce 3. Gogh T., ŠK Kolárovo
3. Schichor R., Slávia STU Bratislava 3. Novotný B., Slávia STU Bratislava
5. Marcin J., Bodu Michalovce 5. Maník M., ZŤS Martin
5. Gimera V., Sokol Sl. UPJŠ Prešov 5. Vígľaš P., Sokol Bratislava
     
86 kg 1. Maruna R., FALCON Vrútky 95 kg 1. Žilka P., JK TJ Sokol FALCON Vrútky
2. Vinkler R., AŠK D. B. Bystrica 2. Stromko Ľ., ZŤS Martin
3. Komloš M., Sl. UPJŠ Prešov 3. Slabý M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Peteja B., Žilinska univerzita 3. Jakubík J. Sparta P. Bystrica
5. Gabčo M., ZŤS Martin 5. Korbel P. ml., Slávia Žilinska univerzita
5. Marček P., ZŤS Martin 5. Čičmanec R., Sokol Bratislava
   
nad 95 kg 1. Pepic S., Dukla B. Bystrica
2. Filkor P., Dukla B. Bystrica
3. Húska I., Sokol FALCON Vrútky
3. Hoťka M., Sokol FALCON Vrútky
5. Kováč V., Mladosť Rim. Sobota
5. Sivý R., Bodu Michalovce
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 1997
1. Dukla Banská Bystrica 42 bodov
2. JC ZŤS Martin 42
3. PS Bratislava 26
4. Sokol Pezinok 14
5. AŠK Slávia Trnava 13
6. Falcon Vrútky 13
 
Majstrovstvá SR: ženy – 12. 4. 1997 – Pezinok
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta
2. Rodanová K., Sl. UPJŠ Prešov 2. Lalíková L., Mladosť Rim. Sobota
3. Papanová M., Bodu Michalovce 3. Marmulová B., Patrónka Bratislava
4. Spurná M., Junior Lučenec 3. Bittnerová E., UMB Otčina B. Bystrica
5. Popelašová L., Sokol Sl. UPJŠ Prešov
       
56 kg 1. Serenčová A., Sl UPJŠ Prešov 61 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Melková R., Sokol Bratislava 2. Matiová K., Sokol Bratislava
3. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota 3. Majerová A., UMB B. Bystria
3. Majerová Z., UMB B. Bystrica 3. Berecová P., Slávia UPJŠ Prešov
5. Bohunická M., AŠK Slávia Trnava 5. Lukáčová J., Junior Lučenec
5. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota 5. Tadlová A., UMB B. Bystrica
       
66 kg 1. Blahutová J., Sokol Bratislava 72 kg 1. Závacká J., Sokol Bratislava
2. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava 2. Virosteková A., Budo club Poprad
3. Nurková Ľ., Bodu Michalovce 3. Burgerová M., Slávia Žilinska univerzita
4. Rothová M., Sp. Povžská Bystrica 4. Buryová G., Slávia Žilinska univerzita
   
nad 72 kg 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Švrčková B., Patrónka Bratislava
3. Matušovicová S., ŠVK Lokomotíva Zvolen
 
Majstrovstvá SR: ženy – družstvá – 1997
1. Patrónka Bratislava 10 bodov
2. Slávia Prešovská univerzita 8
3. Junior Lučenec 0
 
Majstrovstvá Európy: muži – 7.-11. 5. 1997 – Oostende (Belgicko)
60 kg Matuszek Marek – bez umiestnenia
65 kg Krnáč Jozef – bez umiestnenia
95 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
OPEN Filkor Peter – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 9.-10. 11. 1997 – Pariž (Francúzko)
60 kg Matuszek Marek – bez umiestnenia
65 kg Krnáč Jozef – bez umiestnenia
+95 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
OPEN Filkor Peter – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 14.-15. 11. 1997 – Ljubljana (Slovinsko)
60 kg Pokrývka Branislav – bez umiestnenia
65 kg 1. Krnáč Jozef
78 kg 7. Minárik Anton
86 kg 9. Gregor Ján ml.
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 14.-15. 11. 1997 – Ljubljana (Slovinsko)
48 kg Rodanová Katarína – bez umiestnenia
52 kg Micenková Jana – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1997