1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 17. 10. 1998 – Rimavská Sobota
27 kg 1. Barák F., Ružomberok 30 kg 1. Gregorčík M., Judo club ZŤS Martin
2. Franciszti T., Arkádia Galanta 2. Briliak D., Jc ZŤS Martin
3. Puskás T., Arkádia Galanta
       
33 kg 1. Danko M., ŠK Z. Michalovce 36 kg 1. Juhász P., ŠK Zemplín Michalovce
2. Tkáč R., Liptovský Hrádok 2. Farkaš M., Arkádia Galanta
3. Ivan V., Strojár Malacky 3. Spiegelhalter L., Mladosť Poprad
3. Bobaľ M., Loko Rim. Sobota 3. Svoboda J., Sokol Prievidza
       
40 kg 1. Gregorčík J., Jc ZŤS Martin 44 kg 1. Gonda P., Mladosť Rim. Sobota
2. Mriglod J., Jc ZŤS Martin 2. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Kopáčik M., Ipon Bratislava 3. Tóth K., Mladosť Rim. Sobota
3. Surovčík M., Sokol Prievidza 3. Sládek M., Judo club ZŤS Martin
       
48 kg 1. Potenga R., Jc ZŤS Martin 53 kg 1. Ďuriška O., Sokol Bratislava
2. Ruman J., Jc ZŤS Martin 2. Bury S., Slávia Žilinská univerzita
3. Zajac M., Sl. Žilinská univerzita 3. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Gašparík J., Slávia STU Bratislava
       
58 kg 1. Sluka P., Loko Zvolen 64 kg 1. Genšor M., Judo club ZŤS Martin
2. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok
3. Antal E., Loko Rim. Sobota
3. Gumulák M., Mladosť Poprad
   
nad 64 kg 1. Gardlík R., Loko Zvolen
2. Janata M., Ipon judo club Bratislava
3. Zapatický J., Strojár Malacky
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 11. 10. 1998 – Michalovce
30 kg 1. Markovičová M., Jc ZŤS Martin 33 kg 1. Ivanová T., Mladosť Poprad
2. Suchá L., Ipon Bratislava 2. Doležalová K., UMB B. Bystrica
3. Hajduková I., Bodu džudo Michalovce
       
36 kg 1. Papajová B., Jc ZŤS Martin 40 kg 1. Brajerová E., Strojár Malacky
2. Mihoková I., Bodu Michalovce 2. Kudlíková A., Mladosť Rim. Sobota
3. Barcinková M., Loko Zvolen 3. Valčeková L., Ipon Bratislava
3. Grešková M., ŠK Zemplín Michalovce
       
44 kg 1. Girmalová V., Sl. UPJŠ Prešov 48 kg 1. Méraiová I., So. Elektrosvit Nové Zámky
2. Špírová A., Ipon Bratislava 2. Slančíková S., Judo club ZŤS Martin
3. Kondákorová M., Arkádia Galanta
3. Tlačbabová L., Mladosť Rim. Sobota
       
53 kg 1. Hauserová D., Sl. UPJŠ Prešov 64 kg 1. Zelenská S., Strojár Malacky
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 15. 11. 1998 – Bratislava
36 kg 1. Barjak Š. Sl. Prešovská uni. 40 kg 1. Mrázik M., Mladosť MDDM Žilina
2. Danko R., Junior L učenec 2. Kríž P., Slávia Prešovská univerzita
3. Ruszo J., Loko Rim. Sobota 3. Valovič M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Sebestyen A., Sokol Bratislava 3. Kolman M., AŠK Slávia Trnava
       
44 kg 1. Neštický Ľ., AŠK Sl. Trnava 48 kg 1. Ziemba J., Slávia Prešovská univerzita
2. Hronec R., Žilinská univerzita 2. Kaščák D., Slávia Prešovská univerzita
3. Kondákor M., Arkádia Trnava 3. Polák M., AŠK Slávia Trnava
3. Vysocký M., ZŤS Dubnica n/Váhom 3. Zahorec N., ŠK Kolárovo
       
53 kg 1. Vičan J., Judo club ZŤS Martin 58 kg 1. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
2. Szabó G., ŠK Kolárovo 2. Majdán J., Mladosť MDDM Žilina
3. Ryšánek P., Sokol Bratislava 3. Gergely P., AŠK Slávia Trnava
3. Kereszteš Š., Loko Rim. Sobota 3. Tóth T., ŠK Kolárovo
       
64 kg 1. Sentesi P., Sl. Prešovská univ. 72 kg 1. Král R., Judo club Kokoro Košice
2. Milan D., Judo club ZŤS Martin 2. Fordos P., ŠK Kolárovo
3. Balogh V., Mladosť Rim. Sobota 3. Šusta M., Sp. ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Farkaš L., AŠK Sl. Trnava 3. Bartoň M., Strojár Malacky
   
nad 72 kg 1. Krajčovič L., 1. JC Sokol Pezinok
2. Badida J., ŠK Zemplín Michalovce
3. Maňas M., Mladosť MDDM Žilina
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 17. 6. 1998
1. ŠK Arkádia Galanta
2. Ml. Rimavská Sobota
3. JC ZŤS Martin
4. AŠK Slávia Trnava
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 11. 10. 1998 – Michalovce
36 kg 1. Hradecká V., Lipto. Hrádok 40 kg 1. Bednáriková E., Mladosť Poprad
2. Tušárová S., ŠK Z. Michalovce 2. Trokanová D., S. ZŤS Dubnica n/V
3. Zimová L., ŠK Z. Michalovce 3. Lacíková J., Mladosť DDM Rim. Sobota
       
44 kg 1. Mičková E., Ml. Rim. Sobota 48 kg 1. Bušová M., Lokomotíva Košice
2. Lukáčová A., ŠK Z. Michalovce 2. Spiegelhalterová S., Mladosť Poprad
3. Balogová E., ŠK Z. Michalovce 3. Kamenská M., Junior Lučenec
3. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 3. Sádecká M., Sp. ZŤS Dubnica nadVáhom
       
53 kg 1. Šimková A., Mladosť Poprad 58 kg 1. Marošová K., Judo club ZŤS Martin
2. Žilčayová V., Sokol Nové Zámky 2. Poljaková A., Judo club Sokol Prievidza
3. Buchalová K., Loko Košice 3. Magnusová S., ŠK Arkádia Galanta
3. Fulopová E., ŠK Kolárovo 3. Jesenayová L., Sokol Bratislava
       
64 kg 1. Gazdovičová I., Bodu Michalovce nad 64 kg 1. Schmotzerová E., Lokomotíva Košice
2. Paľovčíková M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Baranyiová Z., Judo klub – MDDM Lipt. Hrádok
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 7. 11. 1998 – Spišská Nová Ves
50 kg 1. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 55 kg 1. Schroner B., Elektrosvit Nové Zámky
2. Kereszteš Š., Loko Rim. Sobota 2. Szabó Á., ŠK Kolárovo
3. Galamb A., Junior Lučenec 3. Vandák B., AŠK Slávia Trnava
4. Kaščák D., Prešovská univerzita 3. Brezáni J., Sp. ZŤS Dubnica nad Váhom
5. Kulík I., ŠK Zemplín Michalovce 5. Brezáni S., Sp. ZŤS Dubnica nad Váhom
5. Kubiňák M., Mladosť Rim. Sobota
   
60 kg 1. Konársky M., Tatran S. N. V.
2. Karola V., Loko Rim. Sobota
3. Zanovit T., Judo club ZŤS Martin
5. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
       
65 kg 1. Drugáč D., Mladosť Poprad 71 kg 1. Toth E., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Chudík Mi. ml., Mladosť Poprad 2. Král R., Kokoro Košice
3. Chudík Ma., Mladosť Poprad 3. Pavlorek Ľ., ZŤS Martin
3. Balco M., Mladosť Rim. Sobota 3. Jarab P., ZŤS Martin
5. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota 5. Štark E., Kokoro Košice
5. Weiss P., ZŤS Martin 5. Milner T., Junior Lučenec
       
78 kg 1. Maščeník V., Bodu Michalovce 86 kg 1. Hovanec D., Slávia ODDM Bardejov
2. Rablanský P., Sokol Bratislava 2. Gregor Ľ., ZŤS Martin
3. Hegeduš M., Kokoro Košice 3. Šálka M., ŠK Arkádia Galanta
3. Šulek J., ZŤS Martin 4. Buják M., Sparta Považská Bystrica
5. Tresťanský P., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Šomody M., ŠK Arkádia Galanta
 
1. liga – dorastenci – 21. 11. 1998 – Bratislava
1. JC ZŤS Martin 196 bodov
2. Mladosť Rim. Sobota 153
3. Kokoro Košice 106
4. Mladosť Poprad 100
5. ŠK Kolárovo 99
6. Slávia STU Bratislava 87
7. Slávia Trnava 43
8. Sokol Bratislava 35
 
Majstrovstvá SR: juniori – 9. 5. 1998 – Prešov
55 kg 1. Schroner B., El. Nové Zámky 60 kg 1. Tóth J., VTJ VVL Košice
2. Zanovit T., ZŤS Martin 2. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta
3. Szabó Á., Tatran S. Nová Ves 3. Chudík Mi ml., Mladosť Poprad
4. Konársky M., Tatran S. Nová Ves 3. Štefanovský M., AŠK Slávia Trnava
5. Kelemen Ľ., Junior Lučenec 5. Kusko J., Kokoro Košice
5. Bruna A., Slávia STU Bratislava
       
66 kg 1. Babic B., AŠK Dukla B. B. 73 kg 1. Kolman M., AŠK Slávia Trnava
2. Konársky Mat., Tatran S. N. V. 2. Kúdela T., Slávia STU Bratislava
3. Pulc L., Slávia STU Bratislava 3. Jarab P., ZŤS Martin
3. Zajvald O., Slávia STU Bratislava 3. Kubica P., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota 5. Pavlorek Ľ., ZŤS Martin
5. Kolbašský M., Kokoro Košice 5. Polák M., AŠK Slávia Trnava
       
81 kg 1. Marcin ., Bodu Michalovce 90 kg 1. Opálka M., ZŤS Martin
2. Iro R., AŠK Slávia Trnava 2. Molnár S., Sokol Bratislava
3. Sporina R., Slávia STU Bratislava 3. Tomčík T., ZŤS Martin
4. Hovanec D., Slávia ODDM Bardejov
5. Potocký P., ŠK Kolárovo
   
nad 100 kg 1. Palkovács Z., Mladosť DDM Rim. Sobota
2. Madzin M., Slávia STU Bratislava
 
Majstrovstvá SR: juniorky – 9. 5. 1998 – Prešov
44 kg 1. Bušová M., Loko Košice 48 kg 1. Mordinová K., Slávia Prešovská univer.
2. Šlosárová S., ŠK Policie – Prešov 2. Rodanová K., Slávia Prešovská univerzita
3. Balážová H., Sokol Prievidza 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Horvátová A., Slávia Žilinska univ. 3. Hlinková L., ZŤS Martin
5. Hrehová L., ŠK Zemplín Michalovce
5. Spiegelhalterová S., Mladosť Poprad
       
52 kg 1. Papanová M., Bodu Michalovce 57 kg 1. Majerová Z., UMB B. Bystrica
2. Buchalová K., Loko Košice 2. Šoltésová S., Mladosť Poprad
3. Leitmannová M., Sl. Preš. univ. 3. Kišová L., Loko Košice
3. Mlynarčíková Z., UMB B. Bystrica 3. Serenčová A., Slávia Prešovská univerzita
5. Urbančíková V., ŠK Zem. Michalovce 5. Kelemenová Z., ŠK Zemplín Michalovce
5. Bohunická M., AŠK Slávia Trnava 5. Poljaková A., Sokol Prievidza
       
63 kg 1. Ňunuková P., Patrónka Brati. 70 kg 1. Švrčková B., Patrónka Bratislava
2. Babicová L., Mladosť R. Sobota 2. Schmotzerová E., Loko Košice
3. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota 3. Burgerová M., Slávia Žilinská univerzita
3. Majerová A., UMB B. Bystrica
5. Neiplová Z., Mladosť Poprad
5. Jeleníková S., Patrónka Bratislava
       
78 kg 1. Novotňáková Z., Ml. Poprad nad 78 kg 1. Burgerová B., Slávia Žilinská univerzita
2. Síkorová A., Ipon Bratislava 2. Farkašová A., Slávia Žilinská univerzita
3. Banská K., Patrónka Bratislava
 
1. liga – juniorky – 7. 11. 1998 – Banská Bystrica
1. Slávia Prešovská univerzita 180 bodov
2. Lokomotíva Zvolen 150
3. Patrónka Bratislava 145
4. UMB Banská Bystrica 70
5. Sokol Prievidza 65
 
Majstrovstvá SR: muži – 18. 4. 1998 - Pezinok
60 kg 1. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
2. Marušin J., Judo club ZŤS Martin
3. Janič M., Slávia Prešovská univerzita
3. Rác R., Junior Lučenec
       
66 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 73 kg 1. Tománek J. ml., 1. JC Sokol Pezinok
2. Schovanec I., ZŤS Martin 2. Kozák Z., ZŤS Martin
3. Malata J., Judo club Sokol Vrútky 3. Maník M., ZŤS Martin
3. Babic B., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Čopák G., Bodu-džudo Michalovce
5. Adamovič J., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
5. Pulc L., Slávia STU Bratislava 5. Keszeli A., AŠK Dukla B. Bystrica
       
81 kg 1. Novotný B., Sl. STU Bratislava 90 kg 1. Maruna R., Sokol Vrútky
2. Minárik A., ZŤS Martin 2. Komloš M., Prešovská univerzita
3. Gogh T., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Peteja M., Žilinská univerzita
3. Gimera V., Sokol Slávia UPJŠ Prešov 3. Burda M., Žilinská univerzita
5. Iro R., AŠK Slávia Trnava 5. Opálka M., ZŤS Martin
5. Neu R., 1. JC Sokol Pezinok 5. Vinkler R., AŠK Dukla B. Bystrica
       
100 kg 1. Krejči P., STU Bratislava nad 100 kg 1. Filkor P., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Slábý M., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Pepic S., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Pršo S., ZŤS Martin 3. Húska I., Judo klub Sokol Vrútky
3. Čičmanec R., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Roško M., Mladosť Poprad
5. Mokáň P., Slávia STU Bratislava
 
1. liga – muži – 28. 11. 1998 - Martin
1. AŠK Banská Bystrica 36 bodov
2. JC ZŤS Martin 28
3. PS Bratislava 24
4. Slávia Trnava 12
5. Sokol Pezinok 0
 
Majstrovstvá SR: ženy – 18. 4. 1998 – Pezinok
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Papanová M., Bodu-džudo Michalovce
2. Rodanová K., So. Sl. UPJŠ Prešov 2. Mordinová K., Slávia Prešovská univer.
3. Šteisová Z., Patrónka Bratislava 3. Bohunická M., AŠK Slávia Trnava
3. Melková R., Sokol Bratislava
5. Dekanovská I., Slávia Žilinská univerzita
       
57 kg 1. Sebestyénová L., So. Bratislava 63 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Serenčová A., Sl. UPJŠ Prešov 2. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
3. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta 3. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota
3. Majerová Z., UMB B. Bystrica 3. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
5. Lalíková L., Mladosť Rim. Sobota 5. Škorcová M., Patrónka Bratislava
5. Matiová K., Sokol Bratislava
       
70 kg 1. Virosteková A., Budo c. Poprad 78 kg 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Valentíková J., Sl. STU Bratislava 2. Banská K., Patrónka Bratislava
3. Švrčková B., Patrónka Bratislava 3. Buryová G., Slávia Žilinská univerzita
4. Kozelová J., So. Sl. UPJŠ Prešov
5. Burgerová M., Slávia Žilinská univerzita
   
nad 78 kg 1. Silná V., 1. JC Sokol Pezinok
2. Matušovičová S., ŠVK Lokomotíva Zvolen
3. Burgerová B., Slávia Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá Európy: muži – 14.-17. 5. 1998 – Oviedo (Španielsko)
66 kg Krnáč Jozef – bez umiestnenia
73 kg Tománek Jozef – bez umiestnenia
81 kg Minárik Anton – bez umiestnenia
+100 kg Pepic Semír – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 21.-22. 11. 1998 – Bukurešť (Rumunsko)
60 kg Konársky Matúš – bez umiestnenia
66 kg Babic Branislav – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 22. 11. 1998 – Bukurešť (Rumunsko)
52 kg Papanová Martina – Bodu-džudo Michalovce – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1998