1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 23. 10. 1999 – Bratislava
27 kg 1. Schroner B., Nové Zámky 30 kg 1. Šoška F., Mladosť Žilina
2. Štrba M., Žilinská univerzita 2. Bartek J., ŠK Arkádia Galanta
3. Jezsó T., ŠK Kolárovo 3. Chrobák R., ZŤS Martin
       
33 kg 1. Barák F., SNP Ružomberok 36 kg 1. Bobáľ M., Loko Rim. Sobota
2. Hradňanský M., Loko Zvolen 2. Tkáč R., MDDM Lipt. Hrádok
3. Hromík K., Mladosť Poprad 3. Garaj D., ŠK Arkádia Galanta
3. Vinohradský M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Sýs J., Patrónka Bratislava
       
40 kg 1. Minárik I., ZŤS Martin 44 kg 1. Gejdoš R., MDDM Lipt. Hrádok
2. Krakovský R., Junior Lučenec 2. Flimel K., ZŤS Martin
3. Kalanka F., Strojár Malacky 3. Siekel M., Strojár Malacky
3. Kondákor E., ŠK Arkádia Galanta 3. Alfoldy A., 1. JC Sokol Pezinok
       
48 kg 1. Ondrejka M., Ipon Bratislava 53 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Lukáč R., ŠK Zemp. Michalovce 2. Muller H., ZŤS Martin
3. Ruman M., ZŤS Martin 3. Schlessinger K., Mladosť Žilina
       
58 kg 1. Malček M., Loko Rim. Sobota 64 kg 1. Fragal E., Sl. Žilinská univerzita
2. Fazekás T., Nové Zámky 2. Sýkora T., Sokol Bratislava
3. Kollár R., ŠK Kolárovo 3. Forro K., ŠK Arkádia Galanta
   
nad 64 kg 1. Zapatický J., Strojár Malacky
2. Legény M., PS Bratislava
3. Rábik T., Sl. Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 9. 10. 1999 – Galanta
27 kg 1. Vyšňanová A., Lipt. Hrádok 33 kg 1. Markovičová M., ZŤS Martin
2. Šimonutiová D., Mladosť Žilina 2. Šuteková D., Loko Košice
3. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
3. Varlová D., Sl. Žilinská univerzita
       
36 kg 1. Plišiová D., ŠK Kolárovo 40 kg 1. Papajová B., ZŤS Martin
2. Matúšová M., ZŤS Martin 2. Uhrinová S., ŠK Kolárovo
3. Hírová A., ŠK Kolárovo 3. Deáková Z., Mladosť Rim. Sobota
       
44 kg 1. Tlačbabová K., Ml. Rim. Sobota 48 kg 1. Tlačbabová L., Mladosť Rim. Sobota
2. Matejčíková B., Ml. Žilina 2. Plačková B., TJ Elán Rožňava
3. Turinicová B., Arkádia Galanta
       
53 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin nad 64 kg 1. Kalmánová R., ŠK Arkádia Galanta
2. Vojteková I., Ml. Žilina
3. Ledényiová B., Ipon Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 13. 11. 1999 – Prešov
36 kg 1. Barjak Š., Sl. Prešovská univ. 40 kg 1. Juhász P., ŠK Zemplín Michalovce
2. Danko R., Junior Lučenec 2. Ignačák M., ZŤS Martin
3. Ivan V., Strojár Malacky 3. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce
       
44 kg 1. Dudík K., ZŤS Martin 48 kg 1. Vasil M., ZŤS Martin
2. Kríž P., Sl. Prešovská univer. 2. Tóth K., Mladosť Rim. Sobota
3. Kubena P., Sokol Vrútky 3. Gonda P., Mladosť Rim. Sobota
3. Leiner M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Štubňa J., Mladosť Žilina
       
53 kg 1. Lajka Z., Mladosť Rim. Sobota 58 kg 1. Ziemba J., Slávia Prešovská univerzita
2. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava 2. Barinec M., Drôtovňa Hlohovec
3. Inczédi A., Sokol Bratislava 3. Dobrovolský J., ŠK Zemplín Michalovce
3. Potenga R., ZŤS Martin 3. Toman M., Ipon Bratislava
       
64 kg 1. Majdán J., Mladosť Žilina 72 kg 1. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava
2. Sojka S., Ml. Rim. Sobota 2. Sluka P., Lokomotíva Zvolen
3. Orth R., ŠK Arkádia Galanta 3. Kacvinsky D., TJ Sokol gymn. L. Hrádok
3. Dianiška M., Mladosť Žilina
   
nad 72 kg 1. Janata M., Ipon Bratislava
2. Šarišský V., Slávia Prešovská univerzita
3. Gardlík R., Lokomotíva Zvolen
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 20. 3. 1999 – Rimavská Sobota
1. ŠK Arkádia Galanta 10 bodov
2. JC ZŤS Martin 8
3. Slávia Prešovská univerzita 4
3. AŠK Slávia Trnava 4
5. JC Sokol Prievidza 2
5. ŠK Zemplín Michalovce 2
7. Mladosť Žilina 1
7. Mladosť Rimavská Sobota 1
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 9. 10. 1999 – Galanta
36 kg 1. Ivanová T., Mladosť Poprad 40 kg 1. Hrádecká V., MDDM Lipt. Hrádok
2. Trhajová K., Arkádia Galanta 2. Suchá L., Ipon Bratislava
       
44 kg 1. Bednáriková E., Ml. Poprad 48 kg 1. Valčeková L., Ipon Bratislava
2. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 2. Šlosárová S., Slávia Prešovská univerzita
3. Sádecká A., Sp. ZŤS Dubnica n/V 3. Hrehová L., ŠK Zemplín Michalovce
3. Trokanová D., Sp. ZŤS Dubnica n/V 3. Sýsová K., Patrónka Bratislava
       
53 kg 1. Šimková A., Mladosť Poprad 58 kg 1. Žilčayová V., Elektrosvit Nové Zámky
2. Bodnárová L., ŠK Z. Michalovce 2. Hajduková A., Lokomotíva Košice
3. Bušová M., Loko Košice 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Schichorová P., Sokol Bratislava 3. Antošová J., UMB B. Bystrica
       
64 kg 1. Trnková J., Lipt. Hrádok nad 64 kg 1. Baranyiová Z., MDDM Lipt. Hrádok
2. Zelenská S., Strojár Malacky 2. Paľovčíková Ma., ŠK Zemplín Michalovce
3. Paľovčíková M., ŠK Z. Michalovce 3. Garbierová L., Slávia Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 6. 11. 1999 – Martin
50 kg 1. Mrázik M., Mladosť Žilina 55 kg 1. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
2. Kondákor M., Arkádia Galanta 2. Furda R., Bodu-džudo Michalovce
3. Kolman M., AŠK Slávia Trnava 3. Lajka Z., Mladosť Rim. Sobota
3. Dobek R., ŠK Zemplín Michalovce 3. Galamb A., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Vysocký M., Sp. ZŤS Martin 5. Hronec R., Slávia Žilinská univerzita
5. Štofira M., Elán Rožňava 5. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
       
60 kg 1. Schroner B., Ele. Nové Zámky 66 kg 1. Chudík Mi. ml., Mladosť Poprad
2. Šesták M., Loko Rim. Sobota 2. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Lendvay V., Sp. ZŤS Martin 3. Zanovit T., ZŤS Martin
3. Szabó Á., ŠK Kolárovo 3. Gergely P., AŠK Slávia Trnava
5. Brezáni S., Sp. ZŤS Dubnica n/V 5. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
5. Dianiška M., Mladosť Žilina 5. Klein M., Mladosť Poprad
       
73 kg 1. Tóth E., AŠK Dukla B. Bystrica 81 kg 1. Maščeník V., ŠK Zemplín Michalovce
2. Chudík M., AŠK D. B. Bystrica 2. Fordos P., ŠK Kolárovo
3. Jarab P., ZŤS Martin 3. Minárovič R., Drôtovňa Hlohovec
3. Drugáč D., Mladosť Poprad 3. Gregor Ľ., ZŤS Martin
5. Sládek J. ml., ZŤS Martin 5. Král R., Kokoro Košice
5. Mišech V., Drôtovňa Hlohovec 5. Nyífor Š., Mladosť Rim. Sobota
   
90 kg 1. Hegeduš M., Kokoro Košice
3. Arendáš M., Sokol Prievidza
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 20. 11. 1999 – Bratislava
1. JC ZŤS Martin 194 bodov
2. ŠKP Budo Poprad 190
3. ŠK Kolárovo 140
4. AŠK Slávia Trnava 116
5. Mladosť Rimavská Sobota 69
6. Sokol Bratislava 31
 
Majstrovstvá SR: juniori – 10. 4. 1999 – Martin
55 kg 1. Szabó Á., ŠK Kolárovo 60 kg 1. Karola V., Loko Rim. Sobota
2. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 2. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
3. Galamb A., Junior Lučenec 3. Vilhan M., Mladosť Rim. Sobota
4. Čajka R., Mladosť Poprad 3. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Kaščák D., Slávia Prešovská univer.
       
66 kg 1. Konársky M., Tatran S. N. Ves 73 kg 1. Pulc L., Slávia STU Bratislava
2. Tóth J., VTJ VVL Košice 2. Kolesár P., ŠK Zemplín Michalovce
3. Štefanovský M., Sl. STU Bratislava 3. Tóth E., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Chudík Mi. ml., Mladosť Poprad 3. Chudík Ma., Mladosť Poprad
5. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota 5. Janov M., Slávia ODDM Bardejov
5. Kolbašský M., Kokoro Košice 5. Bielik V., Sparta Považská Bystrica
       
81 kg 1. Schichor R., Sl. STU Bratislava 90 kg 1. Hovanec D., Slávia ODDM Bardejov
2. Král R., Kokoro Košice 2. Gregor Ľ., ZŤS Martin
3. Milner T., Junior Lučenec
3. Maščeník V., ŠK Zemplín Michalovce
5. Minarovič R., Drôtovňa Hlohovec
5. Marcin J., ŠK Zemplín Michalovce
   
100 kg 1. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Hickel R., AŠK Dukla B. Bystrica
 
Majstrovstvá SR: juniorky – 10. 4. 1999 – Martin
44 kg 1. Balažová H., Sokol Prievidza 48 kg 1. Bušová M., Lokomotíva Košice
2. Trokanová D., ZŤS Dubnica n/V 2. Sádecká M., Sp. ZŤS Dubnica n/V
3. Horvátová A., Sl. Žilinská univerzita 3. Kršková M., Sokol Prievidza
4. Kiršnerová D., ŠK Zemp. Michalovce 3. Šlosárová S., Sl. Prešovská univerzita
5. Hrehová L., ŠK Zemplín Michalovce 5. Lukačová A., ŠK Zemplín Michalovce
       
52 kg 1. Papanová M., ŠK Z. Michalovce 57 kg 1. Mordinová K., Sl. Prešovská univerzita
2. Šimková A., Mladosť Poprad 2. Poljaková A., Sokol Prievidza
3. Hajduková A., Lokomotíva Košice 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Žilčayová V., Ele. Nové Zámky 3. Majerová Z., UMB B. Bystrica
5. Riecká Z., Sl. Žilinská univerzita 5. Sopková I., ŠK Zemplín Michalovce
5. Urbančíková V., ŠK Zem. Michalovce 5. Fulopová E., ŠK Kolárovo
       
63 kg 1. Ňuňuková P., Patró. Bratislava 70 kg 1. Schmotzerová E., Lokomotíva Košice
2. Bohunická M., AŠK Sl. Trnava 2. Burgerová M., Slávia Žilinská univerzita
3. Vojteková K., Sokol Prievidza 3. Jahodníková J., Mladosť Rim. Sobota
3. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota 4. Ibošová I., Mladosť Rim. Sobota
5. Kolbaská G., Lokomotíva Košice 5. Klučková E., Sparta Považská Bystrica
5. Trnková J., MDDM Lipt. Hrádok
   
nad 78 kg 1. Mrlianová V., Mladosť Poprad
2. Burgerová B., Slávia Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 6. 11. 1999 – Banská Bystrica
1. Patrónka Bratislava 184 bodov
2. KJ UMB Banská Bystrica 136
3. Slávia Prešovská univerzita 104
4. Mladosť Poprad 104
5. Lokomotíva Košice 69
6. Zemplín Michalovce 55
7. Sokol Prievidza 43
 
Majstrovstvá SR: muži – 17. 4. 1999 – Trnava
60 kg 1. Pokrývka B., Sl. STU Bratislava 66 kg 1. Matuszek M., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Pisoň M., Slávia STU Bratislava 2. Adamovič J., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Rác R., Junior Lučenec 3. Štefanovský M., Slávia STU Bratislava
3. Janič M., Slávia Prešovská univerzita 3. Hrnčiar I., AŠK Slávia Trnava
5. Karola V., oko Rim. Sobota 5. Markovics A., 1. JC Sokol Pezinok
5. Konársky M., Tat. Spišská Nová Ves 5. Kováč R., AŠK Dukla B. Bystrica
       
73 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava 81 kg 1. Novotný B., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Babic B., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Minárik A., ZŤS Martin
3. Kúdela T., Slávia STU Bratislava 3. Keszeli A., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Čopák G., ŠK Zemplín Michalovce 3. Neu R., 1. JC Sokol Pezinok
5. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok 5. Gimera V., Slávia Prešovská univerzita
5. Pulc L., Slávia STU Bratislava 5. Schichor R., Slávia STU Bratislava
       
90 kg 1. Gogh T., AŠK D. B. Bystrica 100 kg 1. Krejči P., Slávia STU Bratislava
2. Komloš M., Sl. Prešovská univ. 2. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Gregor J. ml., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Gabčo M., ZŤS Martin
3. Vinkler R., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Korbel P. ml., Slávia Žilinská univerzita
5. Opálka M., ZŤS Martin 5. Svátek J., AŠK Slávia Trnava
5. Peteja M., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Molnár S., Sokol Bratislava
   
nad 100 kg 1. Pepic S., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Uhliar J., Mladosť Rim. Sobota
3. Pršo S., ZŤS Martin
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – I. liga – 27. 11. 1999 – Pezinok
1. AŠK Dukla Banská Bystrica 48 bodov
2. JC ZŤS Marin 36
3. PS Bratislava 32
4. 1. JC Sokol Pezinok 20
5. AŠK Slávia Trnava 14
6. Sokol Bratislava 0
 
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – II. liga – 13. 11. 1999 – Martin
1. Sparta Považská Bystrica 42 bodov
2. JC Sokol Vrútky 30
3. AŠK Banská Bystrica ,,B“ 25
4. JC ZŤS Martin ,, B“ 23
5. JC Kokoro Košice 16
6. Mladosť Rimavská Sobota 16
7. Slávia Žilinská univerzita 14
 
Kvalifikácia do I. ligy: muži – 23. 1. 1999 – Žilina
1. 1. JC Sokol Pezinok 2 body
2. Slávia Žilinská univerzita 0
 
Majstrovstvá SR: ženy – 17. 4. 1999 – Trnava
48 kg 1. Rodanová K., Sl. Prešovská uni. 52 kg 1. Micenková J., Lokomotíva Košice
2. Šteisová Z., Patrónka Bratislava 2. Papanová M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Šoltésová S., Mladosť Poprad 3. Melková R., Sokol Bratislava
4. Buchalová K., Lokomotíva Košice
5. Leitmannová M., Slávia Prešovská univ.
       
57 kg 1. Bohinická M., AŠK Sl. Trnava 63 kg 1. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
2. Serenčová A., Sl. Prešovská univ. 2. Lilgová M., ZŤS Martin
3. Sebestyénová L., Sokol Bratislava 3. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
3. Fulopová E., ŠK Kolárovo
5. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta
5. Duchová M., Sokol Sl. UPJŠ Prešov
   
70 kg 1. Virosteková A., ŠKP Budo club Poprad
2. Suchánková M., Patrónka Bratislava
3. Schmotzerová E., Loko Košice
3. Rothová M., Sparta Považská Bystrica
5. Buryová G., Patrónka Bratislava
5. Blašková G., AŠK Slávia Trnava
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 19. 11. 1999 – Rím (Taliansko)
60 kg Schroner Branislav – Sokol Nové Zámky – bez umiestnenia
73 kg Pulc Libor – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
81 kg Schichor Rudolf – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
100 kg 2. Palkovács Zoltán – AŠK Dukla Banská Bystrica
nad 100 kg Madzin Marek – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniorky – 19. 11. 1999 – Rím (Taliansko)
52 kg Majerová Zuzana – KJ UMB Banská Bystrica – bez umiestnenia
57 kg Bohunická Martina – AŠK Slávia Trnava – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: muži – 22. 5. 1999 - Bratislava
60 kg Pisoň Martin – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
66 kg 5. Matuszek Marek – AŠK Dukla Banská Bystrica
73 kg Krnáč Jozef – PS Bratislava – bez umiestnenia
81 kg Novotný Boris – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
90 kg Gogh Tomáš – AŠK Dukla Banská Bystrica
nad 100 kg 2. Pepic Semír – AŠK Dukla Banská Bystrica
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 23. 5. 1999 – Bratislava
52 kg Papanová Martina – ŠK Zemplín Michalovce – bez umiestnenia
57 kg Bohumická Martina – AŠK Slávia Trnava – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Sveta: muži – 7. 10. 1999 – Birmingham
66 kg 9. Matuszek Marek – AŠK Dukla Banská Bystrica
nad 100 kg Pepic Semír – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
absolútna Pepic Semír – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
 
Military World Games: muži – 9. 8. 1999 – Zagreb (Chorvátsko)
73 kg Babic Branislav – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
81 kg 3. Novotný Boris – AŠK Dukla Banská Bystrica
90 kg 5. Gregor Ján ml. – AŠK Dukla Banská Bystrica
100 kg Slabý Martin – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
nad 100 kg 5. Pepic Semír – AŠK Dukla Banská Bystrica
 
Univerziáda: muži – 3. 7. 1999 – Malorka (Španielsko)
60 kg Pokrývka Branislav – Slávia STU Bratislava
66 kg 3. Krnáč Jozef – PS Bratislava
81 kg 9. Novotný Boris – AŠK Dukla Banská Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
1999