1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
 
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 28. 5. 2000 – Martin
30 kg 1. Bartek J., ŠK Arkádia Galanta 33 kg 1. Pavlovič M., Ipon Bratislava
2. Frišták M., ŠK Arkádia Galanta 2. Chrobák R., ZŤS Martin
3. Schroner B., Elektro. Nové Zámky 3. Slovenčák J., Mladosť Rim. Sobota
3. Macko P., Mladosť Poprad
       
36 kg 1. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok 40 kg 1. Malček R., Junior Lučenec
2. Vinohradský M., 1. JC S. Pezinok 2. Uherek A., 1. JC Sokol Pezinok
3. Sabó M., Junior Lučenec 3. Garaj D., ŠK Arkádia Galanta
3. Červeňák T., ŠK Zemplín Michalovce 3. Krakovský R., Junior Lučenec
       
44 kg 1. Zahorčák M., ŠK Z. Michalovce 48 kg 1. Alfoldy A., 1. JC Sokol Pezinok
2. Kuboň Ľ., Patrónka Bratislava 2. Zanovit L., ZŤS Martin
3. Balciar J., Mladosť Rim. Sobota 3. Olschleger J., Elán Rožňava
3. Žák D., Ipon Bratislava 3. Hreus J., Žilinská univerzita
       
53 kg 1. Zagorov M., PS Bratislava 58 kg 1. Schlessinger K., Mladosť Žilina
2. Spurný D., ZŤS Martin 2. Kollár R., ŠK Kolárovo
3. Matuška L., AŠK Slávia Trnava 3. Baláž P., ŠK Zemplín Michalovce
   
nad 64 kg 1. Belák M., Sparta Považská Bystrica
2. Valcharčiak S., ŠVK Loko Zvolen
 
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 18. 11. 2000 – Bratislava
30 kg 1. Vyšňanová A., Lipt. Hrádok 33 kg 1. Komlóšiová I., Lok Rim. Sobota
2. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta 2. Gelatičová D., ŠK Zemplín Michalovce
3. Kelemecová D., ŠK Zemplín Michalovce
       
36 kg 1. Balašková L., Junior Lučenec 40 kg 1. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
2. Bobková Z., Patrónka Bratislava 2. Pilišiová D., ŠK Kolárovo
3. Tibenská L., ŠK Zemplín Michalovce 3. Kucháriková L., ZŤS Martin
3. Novotková M., Junior Lučenec
       
44 kg 1. Hakszerová K., Arkádia Galanta 53 kg 1. Plačková B., TJ Elán Rožnáva
2. Výškrabková L., ZŤS Martin 2. Vargová Z., ZŤS Dunica nad Váhom
3. Králiková E., ŠK Kolárovo 3. Fridrichová R., Sokol Zlaté Moravce
3. Hírová A., ŠK Kolárovo 3. Betušiaková S., Sokol Lipt. Hrádok
       
58 kg 1. Ledényiová B., Ipon Bratislava +64 kg 1. Palatinusová A., Mladosť Rim. Sobota
2. Šimarová E., Sl. Žilinská univ.
3. Kubošková B., Ipon Bratislava
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 9. 12. 2000 – Martin
36 kg 1. Stankovics L., ŠKP B. Bystrica 40 kg 1. Bobáľ M., Loko. Rim. Sobota
2. Bezák J., Junior Lučenec 2. Gregorčík M., ZŤS Martin
3. Briliak D., ZŤS Martin
4. Kopšo A., JC Dubnica n/Váhom
       
44 kg 1. Minárik I., ZŤS Martin 48 kg 1. Juhász P., Zemplín Michalovce
2. Barák F., Liptovský Hrádok 2. Danko M., Zemplín Michalovce
3. Ondrejkovič M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Drábik
3. Ivan V., 3. Gejdoš R., Liptovský Hrádok
       
58 kg 1. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok 64 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Balogh D., Mladosť R. Sobota 2. Juhás T., Trnava
3. Potenga R., ZŤS Martin 3. Ruman J. ZŤS Martin
3. Ondrejka M., Ipon Bratislava 3. Antal E., Loko Rim. Sobota
       
72 kg 1. Grunner P., Trnava +72 kg 1. Janata M., Ipon judo klub Bratislava
2. Ďuriška O., Sokol Bratislava 2. Garlík R.,
3. Sagan M., Žilina 3. Sluka P.,
3. Markovič M., Zemplín Michalovce 3. Matis P.,
 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 18. 11. 2000 – Bratislava
36 kg 1. Markovičová M., ZŤS Martin 40 kg 1. Matúšová M., ZŤS Martin
2. Matiščíková J., Mladosť Žilina 2. Šuteková D., Loko Košice
3. Varlová D., Slávia Žilinská univerzita
       
44 kg 1. Ivanová T., Mladosť Poprad 48 kg 1. Brajerová E., Strojár Malacky
2. Trhajová K., ŠK Arkádia Galanta 2. Papajová B., ZŤS Martin
3. Bátorová D., Sokol Prievidza 3. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce
3. Vráblová N., ZŤS Dubnica nad Váhom
       
53 kg 1. Sýsová K., Patrónka Bratisava 58 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin
2. Gašparová M., Sokol Vrútky 2. Vojteková I., Mladosť Žilina
3. Grešková M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Hakszerová J., ŠK Arkádia Galanta
3. Valčeková L., Ipon Bratislava 3. Schichorová P., Sokol Bratislava
       
64 kg 1. Szabová A., Ml. R. Sobota nad 64 kg 1. Trnková J., Sokol gymnázium L. Hrádok
2. Paľovčíková M., Z. Michalovce 2. Kalmánová R., ŠK Arkádia Galanta
3. Šaskovičová J., AŠK Trnava 3. Zelenská S., Strojár Malacky
3. Garbierová L., Slávia Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 28. 10. 2000 - Bratislava
1. JC ZŤS Martin 4 body
2. Mladosť Poprad 4
3. 1. JC Sokol Pezinok 2
4. Ipon Bratislava 2
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 8. 4. 2000 – Martin
45 kg 1. Gejdoš R., Sokol Lipt. Hrádok
2. Barjak Š., Slávia Prešovská univerzita
3. Brežný J., Mladosť Žilina
3. Juhasz P., ŠK Zemplín Michalovce
5. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce
5. Vas V. ml., Lokomotíva Rim. Sobota
       
50 kg 1. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 55 kg 1. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
2. Mrázik M., Mladosť Žilina 2. Lajka Z., Mladosť Rim. Sobota
3. Štubňa J., Mladosť Žilina 3. Galamb A., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Vasil M., ZŤS Martin 3. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
5. Vysocký M., Sp. ZŤS Dubnica n/V 5. Figa P., AŠK Slávia Trnava
5. Tóth K., Mladosť Rim. Sobota 5. Inczédi A., Sokol Bratislava
       
60 kg 1. Szabó Á., ŠK Kolárovo 66 kg 1. Zanovit T., ZŤS Martin
2. Majdán J., Mladosť Žilina 2. Pivarči M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok 3. Brezáni S., ZŤS Martin
3. Vičan J., ZŤS Martin 3. Šesták M., Loko Rim. Sobota
5. Sojka S., Mladosť Rim. Sobota 5. Varga T., Kokoro Košice
5. Toman M., Ipon Bratislava 5. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
       
73 kg 1. Gergely P., AŠK Slávia Trnava 81 kg 1. Tóth E., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Chudík Ma., AŠK Dukla B. B. 2. Král R., Kokoro Košice
3. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava 3. Janata M., Ipon Bratislava
3. Sládek J. ml., ZŤS Martin 3. Šusta M., Spartak ZŤS Dubnica n/Váhom
5. Keblušek R., Sokol Bratislava 5. Bartoň M., Strojár Malacky
   
90 kg 1. Gubáň T., Drôtovňa Hlohovec
2. Fordos P., ŠK Kolárovo
3. Gregor Ľ., ZŤS Martin
 
I. liga: dorastenci – 2. 12. 2000 - Kolárovo
1. Judo club ZŤS Martin 215 bodov
2. Mladosť Rimavská Sobota 177
3. ŠK Kolárovo 140
4. Elán Rožňava 84
5. Slávia Trnava 83
6. Mladosť Žilina 55
7. ŠK Arkádia Galanta 31
8. Sokol Bratislava 22

Majstrovstvá SR: juniori – 4. 11. 2000 – Prešov
55 kg 1. Neštický Ľ., AŠK Sl. Trnava 60 kg 1. Vandák B., AŠK Slávia Trnava
2. Galamb A., Junior Lučenec 2. Csutorortoki M., ŠK Kolárovo
3. Tóth K., Mladosť Rim. Sobota 3. Furi T., ŠK Kolárovo
3. Dobek R., ŠK Zemplín Michalovce 3. Schronrer B., Sokol Nové Zámky
5. Vysocký M., ZŤS Dubnica n/V 5. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Minárik F., AŠK Slávia Trnava
       
66 kg 1. Konársky M., ZŤS Martin 73 kg 1. Tóth E., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Zanovit T., ZŤS Martin 2. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
3. Brezáni S., ZŤS Martin 3. Jarab P., ZŤS Martin
3. Burian M., PS Bratislava 3. Chudík Mi. ml., Mladosť Poprad
5. Toman M., Ipon Bratislava 5. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota
5. Brezáni J., ZŤS Martin 5. Kurian M., Kokoro Košice
       
81 kg 1. Maščeník V., ŠK Z. Michalovce 90 kg 1. Hegeduš M., Kokoro Košice
2. Král R., Kokoro Košice 2. Hovanec D., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Šulek J., ZŤS Martin 3. Minarovič R., Drôtovňa Hlohovec
3. Chudík Ma., Mladosť Poprad 4. Fordos P., ŠK Kolárovo
5. Gregor Ľ., ZŤS Martin 5. Ďurec P., Sparta Považská Bystrica
   
100 kg 1. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Rablanský P., Sokol Bratislava
3. Fedorko O., ŠK Zemplín Michalovce
 
Majstrovstvá SR: juniorky – 4. 11. 2000 – Prešov
48 kg 1. Šlosárová S., Prešovská univ. 52 kg 1. Šimková A., Mladosť Poprad
2. Bednáriková E., Mladosť Poprad 2. Urbančíková V., ŠK Zemplín Michalovce
3. Brajerová E., Strojár Malacky 3. Papanová M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Hrehová L., Prešovská univer. 3. Mordinová K., Sl. Prešovská univ.
5. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/V 5. Bušová M., Loko Košice
5. Valčeková L., Ipon Bratislava
       
57 kg 1. Mlynárčíková Z., B. Bystrica 63 kg 1. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
2. Leitmanová M., Prešovská uni. 2. Antošová J., UMB B. Bystrica
3. Schichorová P., Sokol Bratislava 3. Paľovčíková M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Fulopová E., ŠK Kolárovo 3. Žilčayová V., Sokol Nové Zámky
5. Mičková E., Mladosť Rim. Sobota 5. Paprancová B., Sokol Prievidza
5. Bodnárová L., ŠK Z. Michalovce 5. Kišová L., Loko Košice
       
70 kg 1. Trnková J., Lipt. Hrádok 78 kg 1. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
2. Gazdovičová I., ŠK Z. Michalovce 2. Klučková E., Sparta Považská Bystrica
3. Zelenská S., Strojár Malacky 3. Burgerová B., Slávia Žilinská univerzita
 
Majstrovstvá SR: muži – 15. 4. 2000 – Galanta
60 kg 1. Pisoň M., AŠK Dukla B. B. 66 kg 1. Matuszek M., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta 2. Janič M., Slávia Prešovská univerzita
3. Vandák B., AŠK Slávia Trnava 3. Adamovič J., Slávia Prešovská univerzita
3. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 3. Štefanovský M., Slávia Prešovská unive.
5. Pavlovič J., Bodu-džudo Michalovce
       
73 kg 1. Babic B., AŠK Dukla B. B. 81 kg 1. Novotný B., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Pulc L., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Tóth E., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Gimera V., Sl. Prešovská univerzita
3. Pavlorek Ľ., ZŤS Martin 3. Keszeli A., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Kúdela T., Slávia STU Bratislava 5. Marcin J., ŠK Zemplín Michalovce
5. Chudík Ma., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Kolesár P., ŠK Zemplín Michalovce
       
90 kg 1. Minárik A., ZŤS Martin 100 kg 1. Slabý M., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Maruna R., Sokol Vrútky 2. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Gogh T., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Molnár S., Sokol Bratislava
3. Komloš M., Sl. Prešovská univer. 4. Krejči P., Slávia STU Bratislava
5. Blažek Ľ., AŠK Slávia Trnava 5. Peteja B., Slávia Žilinská univerzita
5. Bielak M., ZŤS Martin
       
nad 100 kg 1. Madzin M., AŠK D. B. B absolút. 1. Krejči P., Slávia STU Bratislava
2. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta 2. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Babic B., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Pulc L., AŠK Dukla B. Bystrica
 
I. liga: muži – 25. 11. 2000 – Martin
1. AŠK Dukla B. Bystrica 47 bodov
2. JC ZŤS Martin 39
3. PS Bratislava 29
4. 1. JC Sokol Pezinok 23
5. AŠK Slávia Trnava 10
6. Sparta Považská Bystrica 2
 
II. liga: muži – 11. 11. 2000 – Bratislava
1. ŠKP Budo club Poprad 34 bodov
2. Judo club Sokol Vrútky 26
3. Slávia Prešovská univer. 19
4. Sokol Bratislava 18
5. Judo club Kokoro Košice 18
6. Slávia Žilinská univer. 15
7. Ml. DDM Rimavská Sobota 14
8. Judo club ZŤS Martin 10
 
Majstrovstvá SR: ženy – 15. 4. 2000 – Galanta
48 kg 1. Popelašová L., Prešovská unive. 52 kg 1. Majerová Z., KJ UMB Banská Bystrica
2. Bednáriková E., Mladosť Poprad 2. Šimková A., Mladosť Poprad
3. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/V 3. Duchová M., Sokol Slávia UPJŠ Prešov
4. Šlosárová S., Sl. Prešovská univer. 3. Papanová M., ŠK Zemplín Michalovce
5. Šteisová Z., Patrónka Bratislava 5. Mordinová K., Sl. Prešovská univerzita
5. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta
       
57 kg 1. Sebestyenová L., So. Bratislava 63 kg 1. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
2. Bohunická M., AŠK Sl. Trnava 2. Babicová L., Mladosť Rim. Sobota
3. Leitmanová M., Sl. Prešovská uni. 3. Berecová P., Slávia Prešovská univerzita
3. Serenčová A., Slávia Prešovská uni. 3. Žiličayová V., Elektrosvit Nové Zámky
5. Fulopová E., ŠK Kolárovo 5. Gonosová D., Patrónka Bratislava
5. Antošová J., UMB B. Bystrica
       
70 kg 1. Suchánková M., P. Bratislava absolút. 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Buryová G., Patrónka Bratislava 2. Silná V., 1. JC Sokol Pezinok
3. Gazdovičová I., Bodu Michalovce 3. Buryová G., Patrónka Bratislava
 
Akademické majstrovstvá SR: muži – 3. 2. 2000 – Žilina
66 kg 1. Janič M., Slávia Prešovská uni. 73 kg 1. Csala M., VTJ VVL Košice
2. Štefanovský M., STU Bratislava 2. Ivan S., Kokoro Košice
3. Markovics A., 1. JC Sokol Pezinok 3. Svoreň M., Mladosť Rim. Sobota
       
81 kg 1. Keszeli A., AŠK D. B. Bystrica 90 kg 1. Gregor J. ml., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Schichor R., Sl. STU Bratislava 2. Korbel P., Slávia Žilinská univerzita
3. Sýkora Ľ., Mladosť Poprad 3. Peteja B., Slávia Žilinská univerzita
       
nad 100 kg 1. Slábý M., AŠK D. B. Bystrica absolút. 1. Gregor j. ml., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Hauner P., Mladosť Poprad 2. Korbel P., Slávia Žilinská univerzita
3. Herda M., ZŤS Dubnica n/V 3. Peteja B., Slávia Žilinská univerzita
 
Akademické majstrovstvá SR: ženy – 3. 2. 2000 – Žilina
57 kg 1. Majerová Z., UMB B. Bystrica 78 kg 1. Sebestyénová L., Sokol Bratislava
2. Píšová Z., ŠK Arkádia Galanta 2. Suchánková M., Patrónka Bratislava
3. Popelášová L., Slávia Prešovská uni. 3. Buryová G., Patrónka Bratislava
 
Armádne majstrovsvá Sveta: muži – 13. 11. 2000 – Holandsko
66 kg 7. Matuszek Marek , AŠK Dukla Banská Bystrica
73 kg 5. Babic Branislav , AŠK Dukla Banská Bystrica
81 kg Novotný Boris , AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
90 kg 5. Gregor Ján ml. , AŠK Dukla Banská Bystrica
100 kg Gogh Tomáš , AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
nad 100 kg 5. Filkor Peter , AŠK Dukla Banská Bystrica
 
Akademické majstrovstvá Sveta: muži – 14. 12. 2000 – Malaga (Španielsko)
60 kg Pokrývka Branislav – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
66 kg 1. Krnáč Jozef – PS Bratislava
73 kg Kúdela Tomáš – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
90 kg 7. Minárik Anton – ZŤS Martin
 
Majstrovstvá Sveta: juniori – 26. 10. 2000 – Nabeul (Tunisko)
100 kg 2. Palkovács Zoltán – AŠK Dukla B. Bystrica
nad 100 kg Madzin Marek – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: juniori – 7. 12. 2000 – Cyprus
100 kg 3. Palkovács Zoltán , AŠK Dukla Banská Bystrica
nad 100 kg 5. Madzin Marek , Slávia STU Bratislava
 
Majstrovstvá Európy: muži – 18. 5. 2000 – Wroclav (Poľsko)
60 kg 9. Matuszek M., AŠK Dukla Banská Bystrica
66 kg Krnáč Jozef , PS Bratislava – bez umiestnenia
81 kg Novotný Boris , AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
90 kg Gregor Ján ml., AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
 
Olympijské Hry: 16. 9. 2000 – Sydney (Austrália)
60 kg 9. Matuszek Marek , AŠK Dukla Banská Bystrica
 
World Kurash Championship: muži – 13. 7. 2000 – Turecko
90 kg 2. Minárik Anton – ZŤS Martin
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2000