1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 2. 6. 2001 – Spišská Nová Ves
27 kg 1. Petrič M., JUDO KAN Bardejov 30 kg 1. Pakandl M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Kučera M., Junior Lučenec 2. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Marek M., Mladosť Poprad 3. Seman R., JUDO KAN Bardejov
33 kg 1. Holánik M., Mladosť Žilina 36 kg 1. Marcinčin M., JUDO KAN Bardejov
2. Trnovec M., Žilinská univer. 2. Virgovič M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Frišták M., ŠK Arkádia Galanta 3. Nagy F. ml., PS Bratislava
3. Mucha M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Krajč M., Junior Lučenec
40 kg 1. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok 44 kg 1. Uherek A., 1. JC Sokol Pezinok
2. Krivosudský R., Ipon Bratislava 2. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta
3. Milichovský M., ŠK Z. Michalovce 3. Brajer G., Strojár Malacky
3. Štancel M., Sokol Vrútky 3. Balciar J., Relax Rim. Sobota
48 kg 1. Kuboň Ľ., Patrónka Bratislava 53 kg 1. Da Silva Edmilson , Ipon Bratislava
2. Zahorčák M., ŠK Z. Michalovce 2. Gadík S., Mladosť Relax Rim. Sobota
3. Novák J., Žilinská univer. 3. Podobek M., ŠK rkádia Galanta
3. Galvánek A., Mladosť MDDM Žilina 3. Mrázik M., Mladosť MDDM Žilina
58 kg 1. Zagorov M., PS Bratislava
2. Maščeník P., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 20. 10. 2001 – Rimavská Sobota
33 kg 1. Orelová L., ŠK Arkáda Galanta 36 kg 1. Komlóšiová I., Loko Rim. Sobota
2. Kucháriková M., ZŤS Martin
3. Péterová A., Junior Lučenec
44 kg 1. Čarná K., ŠK Z. Michalovce 48 kg 1. Hakszerová K., ŠK Arkádia Galanta
2. Boboková Z., Patrónka Bratislava 2. Antalová A., Loko Rim. Sobota
3. Imrichová T., Elán Rožňava 3. Králiková E., ŠK Kolárovo
58 kg 1. Szakacsová D., ŠK Zemplín Michalovce
nad 64 kg 1. Palatinusová A., Mladosť Relax Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: starší žiaci 1. 12. 2001 – Martin
36 kg 1. Staňo V., Mladosť Žilina 40 kg 1. Šoška F., Mladosť Žilina
2. Bartek J., ŠK Arkádia Galanta 2. Schroner B., Elektrosvit Nové Zámky
3. Chrobák R., ZŤS Martin 3. Macko P., Mladosť Poprad
3. Stankovics L., Junior Lučenec
44 kg 1. Vinohradský M., 1. JC Pezinok 48 kg 1. Minárik I., ZŤS Martin
2. Malček R., Junior Lučenec 2. Barák F., TJ Sokol gym. L. Hrádok
3. Briliak D., ZŤS Martin 3. Garaj D., ŠK Arkádia Galanta
3. Schlessinger K., Mladosť Žilina
53 kg 1. Gejdoš R., TJ Sokol L. Hrádok 58 kg 1. Flimel K., ZŤS Martin
2. Glazkov A., Patrónka Bratislava 2. Palubjak R., Mladosť Žilina
3. Žák D., Ipon Bratislava 3. Ševčík M., Sparta Považská Bystrica
3. Džurný J., Mladosť Poprad 3. Alfoldy A., 1. JC Sokol Pezinok
64 kg 1. Malček M., Loko Rim. Sobota 72 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Krasňanský M., 1. JC S. Pezinok 2. Mosný M., Mladosť Žilina
3. Šípka I., TJ Sokol L. Hrádok 3. Spurný D., ZŤS Martin
3. Ondrejka M., Ipon Bratislava
nad 72 kg 1. Legény M., Patrónka Bratislava
2. Stupavský L., Sparta Považská Bystrica
3. Forró K., ŠK Arkádia Galanta
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 20. 10. 2001 – Rimavská Sobota
1. 1. JC Sokol Pezinok 10 bodov
2. Mladosť MDDM Žilina 8
3. JC ZŤS Martin 6
4. Ipon Bratislava 4
5. Mladosť Relax R. Sobota 2
6. Mladosť Poprad 0
Majstrovstvá SR:staršie žiačky – 20. 10. 2001 – Rimavská Sobota
36 kg 1. Vyšňanová A., TJ S. L. Hrádok 40 kg 1. Matiščíková M., ZŤS Martin
44 kg 1. Markovčová M., ZŤS Martin 48 kg 1. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
2. Pilišiová D., ŠK Kolárovo 2. Matúšová M., ZŤS Martin
3. Vojenčiaková G., Junior Lučenec 3. Varlová D., Slávia Žilinská univerzita
3. Papajová B., ZŤS Martin
53 kg 1. Staňová V., ZŤS Dubnica n/V 58 kg 1. Kmeťová E., Loko Rim. Sobota
2. Vargová Z., ZŤS Dubnica n/V 2. Plačková B., TJ Elán Rožňava
3. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce 3. Ledényiová B., Ipon Bratislava
3. Šmahovská S., Patrónka Bratislava 3. Vojteková I., Mladosť MDDM Žilina
64 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin nad 64 kg 1. Kalmánová R., ŠK Arkádia Galanta
2. Šimarová E., Sl. Žilinská uni. 2. Ďuranová M., Slávia Žilinská univerzita
3. Mrvová M., 1. JC Sokol Pezinok
Majstrovstvá SR: dorastenci – 6. 5. 2001 – Prešov
45 kg 1. Barjak Š., Sl. Prešovská univer. 50 kg 1. Kríž P., Slávia Prešovská univer.
2. Minárik I., ZŤS Martin 2. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Ondrejkovič M., PS Bratislava 3. Kondákor E., ŠK Arkádia Galanta
3. Vinohradský M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Brežný J., Slávia Žilinská univerzita
5. Žák D., Ipon Bratislava 5. Gejdoš R., TJ Sokol gym. L. Hrádok
5. Barák F., TJ Sokol gym. L. Hrádok 5. Džurný J., Mladosť Poprad
55 kg 1. Tóth K., Ml. Relax Rim. Sobota 60 kg 1. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Kubena P., Sokol Vrútky 2. Dobrovolský J., ŠK Zem. Michalovce
3. Flimel K., ZŤS Martin 3. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
3. Mriglod J., ZŤS Martin 3. Inczédi A., Sokol Bratislava
5. Dudík K., ZŤS Martin 5. Potenga R., ZŤS Martin
5. Svoboda J., Sokol Prievidza 5. Zvolenský P., JC Elán Rožňava
66 kg 1. Majdán J., Sl. Žilinská univ. 73 kg 1. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava
2. Toman M., Ipon Bratislava 2. Barinec M., Drôtovňa Hlohovec
3. Antal E., Loko Rim. Sobota 3. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok 3. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
5. Kondákor M., ŠK Arkádia Galanta 5. Gumulák M., Mladosť Poprad
5. Minárik F., AŠK Slávia Trnava 5. Ďuriška O., Sokol Bratislava
81 kg 1. Šimko M., Patrónka Bratislava 90 kg 1. Janata M., Ipon Bratislava
2. Rábik T., Sl. Žilinská univer. 2. Šarišský V., Slávia Prešovská univerzita
3. Minarovič M., Drôtovňa Hlohovec 3. Legény M., Patrónka Bratislava
3. Sedliak M., Strojár Malacky
5. Motyka V., JUDO KAN Bardejov
5. Hanzlík P., Sokol Bratislava
nad 90 kg 1. Fedorko O., ŠK Zemplín Michalovce
2. Bodnár M., Bodu-džudo Michalovce
3. Marčičiak M., Judo klub Sokol Vrútky
4. Dorič P., ŠK Zemplín Michalovce
I. liga: dorastenci – 24. 11. 2001 – Martin
1. Sokol Bratislava 189 bodov
2. AŠK Slávia Trnava 153
3. ŠK Zemplín Michalovce 142
4. Mladosť R. Sobota 128
5. Slávia Žilinská univerzita 118
6. Judo club ZŤS Martin 115
7. ŠK Arkádia Galanta 66
Majstrovstvá SR: dorastenky6. 5. 2001 – Prešov
44 kg 1. Trhajová S., ŠK Ar. Galanta 48 kg 1. Brajerová E., Strojár Malacky
2. Matúšová M., ZŤS Martin 2. Papajová B., ZŤS Martin
3. Kucháriková L., ZŤS Martin 3. Ivanová T., Mladosť Poprad
3. Varlová D., Slávia Žilinská univ. 3. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce
5. Hamadejová L., ŠK Zem. Michalovce 5. Konečná Ž., AŠK Slávia Trnava
5. Bátorová D., Sokol Prievidza 5. Ondová Z., ŠK Zemplín Michalovce
52 kg 1. Valčeková L., Ipon Bratislava 57 kg 1. Hakszerová J., ŠK Arkádia Galanta
2. Grešková M., ŠK Z. Michalovce 2. Schichorová P., Sokol Bratislava
3. Sýsová K., Patrónka Bratislava 3. Gašparová M., Sokol Vrútky
3. Kondákorová M., ŠK Arkádia Galanta 3. Huňová B., ZŤS Martin
5. Drobčová I., KJ UMB B. Bystrica 5. Mičková E., Mladosť Relax Rim. Sobota
5. Mášiková L., KJ UMB B. Bystrica 5. Vojteková I., Mladosť MDDM Žilina
63 kg 1. Žilčayová V., Nové Zámky 70 kg 1. Trnková J., Sokol gym. L. Hrádok
2. Szabová A., Ml. Re. Rim. Sobota 2. Kalmánová R., ŠK Arkádia Galanta
3. Baranyiová Z., Sokol gym. L. Hrádok 3. Paľovčíková M., ŠK Zemplín Michalovce
4. Stašová S., ZŤS Martin
5. Šaškovičová J., AŠK Slávia Trnava
78 kg 1. Garbierová L., Slávia Žilinská univerzita
2. Kolárska M., KJ UMB Banská Bystrica
I. liga: dorastenky – 24. 11. 2001 Martin
1. ŠK Zemplín Michalovce 212 bodov
2. ŠK Arkádia Galanta 131
3. Ipon Bratislava 103
Majstrovstvá SR: juniori – 27. 10. 2001 – Trnava
55 kg 1. Kolman M., AŠK Sl. Trnava 60 kg 1. Schroner B., Sokol Elektr. Nové Zámky
2. Kubena P., Sokol Vrútky 2. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Kríž P., Sl. Prešovská univerzita 3. Javor C., Sokol Vrútky
3. Juhasz P., ŠK Zemplín Michalovce 3. Neštcký Ľ., AŠK Slávia Trnava
5. Galamb A., Junior Lučenec 5. Svoboda J., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Vasil M., ZŤS Martin 5. Mrázik M., Slávia Žilinská univerzita
66 kg 1. Zanovit T., ZŤS Martin 73 kg 1. Majdán J., Slávia Žiinská univerzita
2. Pivarči M., AŠK D. B. Bystrica 2. Toman M., Ipon Bratislava
3. Szabó Á., ŠK Kolárovo 3. Sojka S., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Brezáni S., ZŤS Martin 3. Grajciar V., ZŤS Martin
5. Inczédi A., Sokol Bratislava 5. Chudík Mi. ml., Mladosť Poprad
5. Lendvay V., ZŤS Dubnia n/V 5. Cibulka V., Sokol Bratislava
81 kg 1. Král R., Kokoro Košice 90 kg 1. Hegeduš M., Kokoro Košice
2. Chudík Ma., Mladosť Poprad 2. Janata M., Ipon Bratislava
3. Šusta M., ZŤS Dubnica n/V 3. Minarovič R., Drôtovňa Hlohovec
3. Muller B., ZŤS Martin
5. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava
5. Minarovič M., Drôtovňa Hohovec
100 kg 1. Gubáň T., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Gregor Ľ., ZŤS Martin
3. Badida J., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: juniorky – 27. 10. 2001 – Trnava
44 kg 1. Kiršnerová D., ŠK Zemplín Michalovce
48 kg 1. Valčeková L., Ipon Bratislava 52 kg 1. Bednáriková E., Mladosť Poprad
2. Ivanová T., Mladosť Poprad 2. Urbančíková V., ŠK Zemplín Michalovce
3. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/V 3. Brajerová E., Strojár Malacky
3. Šlosárová S., Slávia Prešovská univerzita
5. Hradecká V., KJ UMB Banská Bystrica
57 kg 1. Čičmancová J., JC Dubnica n/V 63 kg 1. Paprancová B., Sokol Prievidza
2. Sýsová K., Patrónka Bratislava 2. Leitmanová M., Slávia Prešovská unive.
3. Schichorová P., Sokol Bratislava 3. Antošová J., KJ UMB Banská Bystrica
3. Bodnárová L., ŠK Zemplín Michalovce 4. Kondákorová M., ŠK Arkádia Galanta
5. Hakszerová J., ŠK Arkádia Galanta 5. Szabová A.., Mladosť Relax Rim. Sobota
70 kg 1. Žilčayová V., Ele. Nové Zámky 78 kg 1. Paľovčíková M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Trnková J., Sokol gym. L. Hrádok 2. Paľovčíková M., ŠK Zem. Michalovce
3. Bartková V., Sokol Vrútky
Majstrovstvá SR: muži – 21. 4. 2001 – Trnava
60 kg 1. Pokrývka B., Sl. STU Bratislava 66 kg 1. Krnáč J., PS Bratislava
2. Jucha R., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Matuszek M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Jucha M., ŠK Arkáda Galanta 3. Konársky M., Slávia STU Bratislava
3. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 3. Pisoň M., Slávia STU Bratislava
5. Konársky Mar., Spišská Nová Ves 5. Zanovit T., ZŤS Martin
5. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava 5. Štefanovský M., Slávia STU Bratislava
73 kg 1. Babic B., AŠK D. B. Bystrica 81 kg 1. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Kúdela T., Slávia STU Bratislava 2. Neu R., 1. JC Sokol Pezinok
3. Paríšek M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Král R., Kokoro Košice
3. Čopak G., ŠK Zemplín Michalovce 3. Schichor R., Slávia STU Bratislava
5. Pulc L., Slávia STU Bratislava 5. Keszeli A., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Jarab P., ZŤS Martin 5. Kolesár P., AŠK Dukla B. Bystrica
90 kg 1. Minárik A., ZŤS Martin 100 kg 1. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Gregor J. ml., AŠK D. B. Bystrica 2. Gogh T., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Hovanec D., AŠK D. B. Bystrica 3. Uhlár J., Sokol Prievidza
3. Maruna R., Sokol Vrútky 3. Molnár S., Sokol Bratislava
5. Marcin J., ŠK Zemplín Michalovce 5. Roško M., Mladosť Poprad
5. Hegeduš M., Kokoro Košice
nad 100 kg 1. Filkor P., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
3. Madzin M., AŠK Dukla B. Bystrica
I. liga: muži – 1. 12. 2001 – Bratislava (play off)
1. AŠK Dukla B. Bystrica
2. 1. JC Sokol Pezinok
3. Judo club PS Bratislava
4. Slávia Prešovská univerzita
------------------------------------
5. ŠKP Budo club Poprad
6. AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá SR: ženy – 21. 4. 2001 – Trnava
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Majerová Z., KJ UMB Banská Bystrica
2. Popelášová L., Sl. Prešovská uni. 2. Urbančíková V., ŠK Zemplín Michalovce
3. Šlosárová S., Sl. Prešovská uni. 3. Hradecká V., Sokol gym. L. Hrádok
4. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/V
5. Kiršnerová D., ŠK Zemplín Michalovce
57 kg 1. Bohunická M., AŠK Sl. Trnava 63 kg 1. Valentíková J., Slávia STU Bratislava
2. Fulopová E., ŠK Kolárovo 2. Jánošíková M., Sokol Bratislava
3. Šimková A., Mldosť Poprad 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Mlynárčiková Z., KJ UMB B. Bystrica 3. Žilčayová V., Elek. Nové Zámky
5. Berecová P., Slávia Prešovská univer.
5. Babicová L., Mladosť Relax Rim. Sobota
70 kg 1. Ňuňuková P., Pat. Bratislava 78 kg 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Gazdovičová I., ŠK Z. Michalovce 2. Peciarová L., Slávia Žilinská univerzita
3. Trnková J., Sokol gym. L. Hrádok
4. Jahodniková J., Mladosť Relax Rim. Sobota
5. Paľovčíková Mo., ŠK Zemplín Michalovce
absolútna 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
3. Kolbaská G., Loko Košice
5. Švarlová S., PS Bratislava
5. Buchalová K., Loko Košice
EYOD Murcia: dorastenci – 27. 7. 2001 – Murcia (Španielsko)
66 kg 3. Majdán Ján , Slávia Žilinská univerzita
EYOD Murcia: dorastenky – 27. 7. 2001 – Murcia (Španielsko)
63 kg 5. Žilčayová Veronika , Sokol Elektrosvit Nové Zámky
Majstrovstvá Európy: juniori – 18. 11. 2001 – Budapšť (Maďarsko)
60 kg Schroner Branislav , Sokol Elektrosvit Nové Zámky – bez umiestnenia
66 kg Zanovit Tomáš , Judo club ZŤS Martin – bez umiestnenia
73 kg Majdán Ján , Slávia Žilinská univerzita – bez umiestnenia
81 kg Král Rastislav , Judo club Kokoro Košice – bez umiestnenia
90 kg Hegeduš Milan , Judo club Kokoro Košice – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 20. 5. 2001 – Paríž (Francúzsko)
60 kg 9. Matuszek Marek , AŠK Dukla Banská Bystrica
66 kg 3. Krnáč Jozef , PS Bratislava
81 kg Novotný Boris , AŠK Dukla Banská Bystica
90 kg Minárik Anton , Judo club ZŤS Martin
100 kg 9. Palkovács Zoltán , AŠK Dukla Banská Bystrica
Univerziáda Peking: muži – 27. 8. 2001 – Peking (Čína)
66 kg 9. Krnáč Jozef , PS Bratislava
73 kg Babic Branislav , AŠK Dukla Banská Bystrica
90 kg 5. Minárik Anton , Judo club ZŤS Martin
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2001