1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 16. 11. 2002 – Rimavská Sobota
30 kg 1. Kantár Z., ŠK Kolárovo 33 kg 1. Michalička M., AŠK Slávia Trnava
2. Bolek M., ZŤS Martin 2. Seman R., JUDO KAN Bardejov
3. Vasiľ M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Baran R., JUDO KAN Bardejov
3. Kasznár R., ŠK Kolárovo
36 kg 1. Vidlár T., Sokol Vrútky 40 kg 1. Bočkay M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Szórád M., Arkádia Galanta 2. Kozák L., ZŤS Martin
3. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Cino E., 1. JC Sokol Pezinok
3. Lipták P., ZŤS Martin 3. Dzur M., JUDO KAN Bardejov
44 kg 1. Klekner M., JUDO K. Bardejov 48 kg 1. Marcinčin M., JUDO KAN Bardejov
2. Varinec D., Strojár Malacky 2. Brajer G., Strojár Malacky
3. Boža M., JUDO KAN Bardejov 3. Krasňanský R., 1. JC Sokol Peziok
3. Megela H., Relax Rim. Sobota 3. Kiš J., Relax Rim. Sobota
53 kg 1. Pánik R., ZŤS Martin 58 kg 1. Szarka T., Arkádia Galanta
2. Nagy F. ml., PS Bratislava 2. Novák J., Slávia Žilinská univerzita
3. Gažo M., AŠK Slávia Trnava 3. Albert M., Relax Rim. Sobota
3. Kukumberg M., 1. JC Sokol Pezinok
64 kg 1. Bachar M., AŠK Sl. Trnava nad 64 kg 1. Kárpaty G., ŠK Kolárovo
2. Janata I., Ipon Bratislava
3. Maščeník P., ŠK Zempliín Michalovce
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 26. 10. 2002 – Žilina
36 kg 1. Frišták M., ŠK Arkádia Galanta 40 kg 1. Trnovec M., Slávia Žilinská univerzita
2. Bartek J., ŠK Arkádia Galanta 2. Pavlovič M., Ipon Bratislava
3. Pakandl M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Cimbaľák I., JUDO KAN Bardejov
44 kg 1. Šoška F., Ml. MDDM Žilina 48 kg 1. Macko P., Mladosť Poprad
2.Staňo V., Mladosť MDDM Žilina 2. Milichovský M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Virgovič M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Krakovský R., Junior Lučenec
3. Malček R., Junior Lučenec 3. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok
53 kg 1. Garaj D., ŠK Arkádia Galanta 58 kg 1. Kárpáty E., ŠK Kolárovo
2. Jantek M., JUDO KAN Bardejov 2. Žák D., Ipon Bratislava
3. Krivosudský R., Ipon Batislava 3. Kuboň Ľ., Patrónka Bratislava
3. Balciar J., Relax Rim. Sobota 3. Sýs J., Patrónka Bratislava
64 kg 1. Ševčík M., Považská Bystrica 72 kg 1. Spurný D., ZŤS Martin
2. Podobek M., Arkádia Galanta 2. Zagorov M., PS Bratislava
3. Alfoldy A., 1. JC Sokol Pezinok 3. Krupa L., AŠK Slávia Trnava
3. Trsťan P., ZŤS Dubnica n/Váhom 3. Bohm A., Ipon Bratislava
nad 72 kg 1. Valcharčiak S., ŠVK Lokomotíva Zvolen
2. Lacko M., ŠKP Banská Bystrica
3. Belák M., Sparta Považská Bystrica
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 1. 12. 2002 – Bratislava
1. 1. JC Sokol Pezinok 8 bodov
2. ŠKP Budo club Poprad 4
3. TJ Mladosť MDDM Žilina 4
4. JK Patrónka Bratislava 4
5. Ipon JK Bratislava 0
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 12. 10. 2002 – Pezinok
27 kg 1. Komorvá N., Patr. Bratislava 33 kg 1. Kucháriková B., ZŤS Martin
2. Chlpáňová P., ZŤS Martin
36 kg 1. Grossertová D., Junior Lučenec 40 kg 1. Péterová A., Junior Lučenec
2. Sasaráková T., Mladosť Poprad 2. Krakovská I., Junior Lučenec
3. Siekelová P., 1. JC Sokol Pezinok 3. Fecenková J., Ipon Bratislava
53 kg 1. Imrichová T., Elán Rožňava
2. Tychaničová K., Sokol Slávia Prešov
3. Stankovičová Z., Ipon Bratislava
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 12. 10. 2002 – Pezinok
40 kg 1. Komlóšiová I., L. Rim. Sobota 44 kg 1. Pilišiová D., ŠK Kolárovo
2. Kucháriková M.,ŠK Arkádia Galanta
3. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta
48 kg 1. Boboková Z., Pat. Bratislava 53 kg 1. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
2. Vojenčiaková G., Junior Lučenec 2. Hakszerová K., ŠK Arkádia Galanta
3. Balašková L., Junior Lučenec 3. Kohútová L., ŠK Zemplín Michalovce
3. Drobenová M., Patrónka Bratislava 3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
58 kg 1. Ledényiová B., Ipon Bratislava 64 kg 1. Plačková B., Elán Rožňava
2. Vargová Z., Dubnica n/Váhom 2. Kubričanová L., Sokol Bratislava
3. Vienešová P., Relax Rim. Sobota 3. Čahojová Z., Patrónka Bratislava
3. Kaňková Z., Strojár Malacky
nad 64 kg 1. Palatinusová A., Relax Rim. Sobota
2. Šimarová E., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá SR: dorastenci – 14. 4. 2002 – Michalovce
45 kg 1. Malček R., Junior Lučenec 50 kg 1. Garaj D., ŠK Arkdia Galanta
2. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok 2. Minárik I., ZŤS Martin
3. Šoška F., Mladosť MDDM Žilina 3. Vinohradský M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Schroner B., Nové Zámky 3. Barák F., TJ Sokol gym. L. Hrádok
5. Macko P., Mladosť Poprad 5. Ondrejkovič M., PS Bratislava
5. Slovenčák J., Relax Rim. Sobota 5. Petrovič T., ŠKP Banská Bystrica
55 kg 1. Danko M., ŠK Z. Michalovce 60 kg 1. Kubena P., Judo Klub Sokol Vrútky
2. Juhász P., ŠK Z. Michalovce 2. Šimaliak R., Mladosť MDDM Žilina
3. Fulep M., Mladosť MDDM Žilina 3. Lamrich M., Relax Rim. Sobota
3. Palubjak R., Mladosť MDDM Žilina 3. Flimel K., ZŤS Martin
5. Glazkov A., Patrónka Bratislava 5. Alfoldy A., 1. JC Sokol Pezinok
5. Gejdoš R., Sokol gym L. Hrádok 5. Ševčík M., Sparta Považská Bystrica
66 kg 1. Tóth K., AŠK Dukla B. Bystrica 73 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Krasňanský L., 1. JC S. Pezinok 2. Antal E.,AŠK Dukla B. Bystrica
3. Svoboda J., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok
3. Malček M., Loko Rim. Sobota 3. Ďuriška O., Sokol Bratislava
5. Mriglod J., ZŤS Martin 5. Mosný M., Mladosť MDDM Žilina
5. Gonda P., Relax Rim. Sobota 5. Vargic J., Relax Rim. Sobota
81 kg 1. Grunner P., AŠK Sávia Trnava  90 kg 1. Šarišský V., Slávia Prešovská univerzita
2. Minarovič M., Drôt. Hlohovec 2. Stupavsý L., Sparta Považská Bystrica
3. Rábik T., Slávia Žilinská unverz. 3. Lacko M., ŠKP Banská Bystrica
3. Gašparík J., Ipon Bratislava
5. Matis P., ZŤS Matin
5. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
nad 90 kg 1. Legény M., Patrónka Bratislava
2. Bodnár M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Marčičiak M., Sokol Vrútky
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 23. 11. 2002 – Michalovce
1. 1. JC Soko Pezinok 221 bodov
2. Judo club ZŤS Martin 165
3. Mladosť Rim. Sobota 163
4. ŠK Zemplín Michalovce 142
5. Mladosť MDDM Žilina 108
6. AŠK Slávia Trnava 54
7. Ipon Bratislava 52
8. Sokol Bratislava 33
9. ŠKP Banská Bystrica 6
Majstrovstvá SR: dorastenky – 14. 4. 2002 – Michalovce
44 kg 1. Šuteková D., Individuálny člen 48 kg 1. Matúšová M., ZŤS Martin
2. Pilišiová D., ŠK Kolárovo 2. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
3. Vojenčiaková G., Junior Lučenec 3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
3. Markovičová M., ZŤS Martin
52 kg 1. Ivanová T., Mladosť Poprad 57 kg 1. Sýsová K., Patrónka Bratislava
2. Brajerová E., Strojár Malacky 2. Gašparová M., Sokol Vrútky
3. Grešková M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Kmeťová E., Loko Rim. Sobota
3. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce 3. Vojteková I., Mladosť MDDM Žilina
5. Valčeková L., Ipon Bratislava 5. Škerleczová M., ZŤS Martin
5. Vráblová N., ZŤS Dubnica n/Váhom 5. Krakovská L., Junior Lučenec
63 kg 1. Kondákorová M., Ark. Galanta 70 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin
2. Ledényiová B., Ipon Bratislava 2. Palatinusová A., Relax Rim. Sobota
3. Plačková B., Elán Rožňava 3. Bartková V., Sokol Vrútky
nad 70 kg 1. Kalmánová R., ŠK Arkádia Galanta
2. Garbierová L., Slávia Žilinská univerzita
3. Ďuranová M., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá SR: juniori – 5. 10. 2002 – Martin
55 kg 1. Kríž P., Sl. Prešovská univer. 60 kg 1. Kubena P., Sokol Vrútky
2. Minárik I., ZŤS Martin 2. Csutortoki M., ŠK Kolárovo
3. Juhász P., ŠK Zemplín Michalovce 3. Neštický Ľ., AŠK Slávia Trnava
3. Barjak Š., Sl. Prešovská univerzita 3. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok
5. Gregorčík M., ZŤS Martin 5. Štubňa J., Slávia Žilinská univerzita
5. Ondrejkovič M., PS Bratislava 5. Šimaliak R., Mladosť MDDM Žilina
66 kg 1. Zanovit T., ZŤS Martin 73 kg 1. Barinec M., Drôtovňa Hlohovec
2. Majdán J., Sl. Žilinská univer. 2. Brezáni S., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Tóth K., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
3. Szabó Á., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok
5. Šesták M., Loko Rim. Sobota 5. Grajciar V., ZŤS Martin
5. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Javor C., Sokol Vrútky
81 kg 1. Tóth E., Relax Rim. Sobota 90 kg 1. Gubáň T., Drôtovňa Hlohovec
2. Chudík M., Mladosť Poprad 2. Šusta M., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava 3. Janata M., Ipon Bratislava
3. Muller B., ZŤS Martin 4. Bartoň M., Strojár Malacky
5. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
5. Grunner P., AŠK Slávia Trnava
100 kg 1. Fordos P., ŠK Kolárovo nad 100 kg 1. Šarišský V., Slávia Prešovská univ.
Majstrovstvá SR: juniorky – 5. 10. 2002 – Martin
48 kg 1. Šuteková D., Kokoro Košice 52 kg 1. Šlosárová S., Slávia Prešovská univerzita
2. Markovičová M., ZŤS Martin 2. Matúšová M., ZŤS Martin
3. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/Váhom 3. Bednáriková E., Mladosť Poprad
3. Ivanová T., Mladosť Poprad 5. Staňová V., ZŤS Martin
5. Trhajová S., ŠK Arkádia Galanta
57 kg 1. Fulopová E., ŠK Kolárovo 63 kg 1. Schichorová P., Sokol Bratislava
2. Sýsová K., Patrónka Bratislava 2. Žilčayová V., Sokol Elekt. Nové Zámky
3. Šmahovská S., 1. JC Sokol Pezinok 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Gašarová M., Sokol Vrútky 3. Antošová J., KJ UMB B. Bystrica
5. Grešková M., ŠK Zemplín Michalovce 5. Ledényiová B., Ipon Bratislava
5. Vojteková I., Mladosť MDDM Žilina 5. Szabová A., Relax Rim. Sobota
70 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin 78 kg 1. Trnková J., TJ Sokol gym. L. Hrádok
2. Kondákorová M., Ark. Galanta 2. Bartková V., Sokol Vrútky
3. Leitmannová M., Sl. Prešovská uni.
3. Kmeťová E., Loko Rim. Sobota
5. Jancová S., ZŤS Dunica n/Váhom
nad 78 kg 1. Garbierová L., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 23. 11. 2002 – Michalovce
1. Slávia PU Prešov 171 bodov
2. ŠK Zemplín Michalovce 118
3. AŠK Slávia Trnava 113
4. Judo club ZŤS Martin 107
5. Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom 80
Majstrovstvá SR: muži – 6. 4. 2002 – Trnava
60 kg 1. Schroner B., Nové Zámky 66 kg 1. Konárský M., Slávia STU Bratislava
2. Janič M., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Zanovit T., ZŤS Martin
3. Jucha M., ŠK Arkádia Galanta 3. Gronský R., AŠK Slávia Trnava
3. Kubena P., Sokol Vrútky 3. Bruna S., Slávia STU Bratislava
5. Csutortoki M., ŠK Kolárovo 5. Szabó Á., ŠK Kolárovo
5. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica 5. Burian M., PS Bratislava
73 kg 1. Kúdela T., Sl. STU Bratislava 81 kg 1. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Pulc L., Slávia STU Bratislava 2. Schichor R., Slávia STU Bratislava
3. Štefanovský M., Sl. STU Bratislava 3. Muller B., ZŤS Martin
3. Majdán J., Slávia Žilinská univerzita 3. Chudík Ma., Mladosť Poprad
5. Gergely P., AŠK Slávia Trnava 5. Král R., Budo club Košice
5. Paríšek M., 1. JC Sokol Pezinok 5. Bielak M., ZŤS Martin
90 kg 1. Minárik A., AŠK D. B. Byst. 100 kg 1. Palkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Gregor J. ml., AŠK Dukla B. B. 2. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
3. Keszeli A., AŠK Dukla B. Bystrica 3. Astrab J., PS Bratislava
3. Maruna R., Sokol Vrútky 4. Minarovič R., Drôtovňa Hlohovec
5. Komloš M., Sl. Prešovská univerzita 5. Gabčo M., ZŤS Martin
5. Vinkler R., AŠK Dukla B. Bystrica
nad 100 kg 1. Molnár S., Sokol Bratislava
2. Madzin M., AŠK Dukla B. Bystrica
I. liga muži: 30. 11. 2002 - Pezinok
1. AŠK Dukla Banská Bystrica
2. 1. JC Sokol Pezinok
3. JK PS Bratislava
4. JC ZŤS Martin
5. ŠK Kolárovo
II. liga muži: 16. 11. 2002 – Bratislava
1. AŠK Slávia Trnava 38 bodov
2. Sokol Bratislava 30
3. Slávia Žilinská univerzita 28
4. ŠK Arkádia Galanta 22
5. JC Sparta Považská Bystrica 17
6. Ml. Relax Rim. Sobota 13
7. ŠKP Budo club Poprad 12
8. Spartak ZŤS Dubnica n/Váhom 8
Majstrovstvá SR: ženy – 6. 4. 2002 – Trnava
48 kg 1. Šugárová Z., Sokol Bratislava 52 kg 1. Valčeková L., Ipon Bratislava
2. Sádecká M., ZŤS Dubnica n/Váhom 2. Rodanová K., Slávia Prešovská univerzita
3. Kiršnerová D., ŠK Z. Michalovce 3. Šlosárová S., Slávia Prešovská univerzita
3. Brajerová E., Strojár Malacky
57 kg 1. Fulopová E., ŠK Kolárovo 63 kg 1. Jánošíková M., Sokol Bratislava
2. Čičmancová J., ZŤS Dubnica n/V 2. Babicová L., Relax Rim. Sobota
3. Schichorová P., Sokol Bratislava 3. Paprancová B., Sokol Prievidza
3. Mlynárčiková Z., UMB B. Bystrica 3. Šoltésová S., Mladosť Poprad
5. Sýsová K., Patrónka Bratislava 5. Antošová J., UMB B. Bystrica
5. Mináriková E., Strojár Malacky 5. Kondákorová M., ŠK Arkádia Galanta
70 kg 1. Žilčayová V., Sokol Elektrosvit Nové Zámky
2. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
3. Jancová S., Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 30. 6. 2002 – Gyor (Maďarsko)
60 kg Kubena Pavol – Sokol Vrútky – bez umiestnenia
66 kg Tóth Kristián – AŠK Dukla B. Bystrica – bez umiestnenia
73 kg Randl Milan – 1. JC Sokol Pezinok – bez umiestnenia
90 kg 5. Janata Martin – Ipon Bratislava
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 30. 6. 2002 – Gyor (Maďarsko)
52 kg Valčeková Lucia – Ipon Bratislava – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniori – 17. 11. 2002 – Rotterdam (Holandsko)
66 kg Zanovit Tomáš – Judo club ZŤS Martin – bez umiestnenia
73 kg Tóth Erik – TJ Mladosť RELAX Rim. Sobota – bez umiestnenia
81 kg Muller Boris – Judo club ZŤS Martin – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniorky – 17. 11. 2002 – Rotterdam (Holandsko)
63 kg Žilčayová Veronika – Sokol Elektrosvit Nové Zámky – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 19. 5. 2002 – Maribor (Slovinsko)
60 kg Matuszek Marek – AŠK Dukla B. Bystrica – bez umiestnenia
66 kg 2. Krnáč Jozef – JK Pozemné stavby Bratislava
90 kg 7. Minárik Anton – AŠK Dukla B. Bystrica
100 kg 5. Palkovács Zoltán – AŠK Dukla B. Bystrica
nad 100 kg Madzin Marek – AŠK Dukla B. Bystrica
Absolútna Madzin Marek – AŠK Dukla B. Bystrica
Akademické Majstrovstvá Sveta: muži – 15. 12. 2002 – Novi Sad (Juhoslávia)
66 kg 3. Krnáč Jozef – JK Pozemné stavby Bratislava
81 kg Schichor Rudolf – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
90 kg 7. Minárik Anton – AŠK Dukla B. Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2002