1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 18.10. 2003 - Spišská Nová Ves
30 kg 1. Papirnik O., Strojár Malacky 34 kg 1. Franický E., Mladosť Poprad
2. Horník L., Ipon Bratislava 2. Al Jabri Amir, Ipon Bratislava
3. Kasznár N., ŠK Kolárovo 3. Kantár Z., ŠK Kolárovo
3. Lamper T., UMB B. Bystrica
38 kg 1. Szórád M., Arkádia Galanta 42 kg 1. Kozák L., ZŤS Martin
2. Zicho F., Mladosť Žilina 2. Hegeduš D., ZŤS Martin
3. Novotka M., Junior Lučenec 3. Lukáč P., Judo KAN Bardejov
3. Šarišský K., Judo KAN Bardejov 3. Franciszti A., Arkádia Galanta
46 kg 1. Dzur M., Judo KAN Bardejov 50 kg 1. Klekner M., Judo KAN Bardejov
2. Thomka M., ZŤS Martin 2. Hanudeľ V., Prešovská univerzita
3. Kogler R., Ipon Bratislava 3. Vasilišin E., Sokol Vranov n/Topl.
3. Genšor T., ZŤS Martin 3. Bočkay M., 1. JC Sokol Pezinok
55 kg 1. Krasňanský R., 1.JC Pezinok 60 kg 1. Pánik R., ZŤS Martin
2. Jurdík A., Žilinská univerz. 2. Szabó R., Junior Lučenec
3. Wtorek M., Sokol Prievidza 3. Kozmér B., Arkádia Galanta
3. Dunka M., Sokol Prievidza
nad 65 kg 1. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
2. Ralbovský A., Sl. Žilinská univerz.
3. Mikoláš M., Sl. Žilinská univerz.
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 11. 10. 2003 – Pezinok
32 kg 1. Holkovičová J., Ark. Galanta 36 kg 1. Kohútová M.,ŠK Zem. Michalovce
2. Komorová N., Patrónka Bratislava 2. Chlpáňová P., ZŤS Dubnica nad Váhom
40 kg 1. Madayová D., Mladosť Poprad 44 kg 1. Sasaraková T., Mladosť Poprad
2. Siekelová P., 1. JC Pezinok 2. Krakovská I., Junior Lučenec
3. Čarná A., ŠK Zemplín Michalovce 3. Majorošová V., Junior Lučenec
3. Grossertová D., Junior Lučenec 3. Lániová S., Sokol Vrútky
48 kg 1. Valentová V., Strojár Malacky 52 kg 1. Farkašová M., Junior Lučenec
2. Kováčová Z., Arkádia Galanta 2. Korená L., Relax Rim. Sobota
3. Siekelová M., 1. JC Sokol Pezinok
57 kg 1. Balciarová J., Relax Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 15. 11. 2003 – Pezinok
38 kg 1. Baran R., Judo KAN Bardejov 42 kg 1. Trnovec M., Sl. Žilinská univerz.
2. Kasznár R., ŠK Kolárovo 2. Holánik M., Mladosť Žilina
3. Michalička M., Slávia Trnava 3. Sýkora L., Sokol Bratislava
3. Vidlár T., Sokol Vrútky
46 kg 1. Urbančík M., ŠK Z. Michalovce 50 kg 1. Slovenčák J., Relax Rim. Sobota
2. Cino E., 1. JC Sokol Pezinok 2. Vavrinec D., Strojár Malacky
3. Pakandl M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Duvač R., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Cimbaľák I., Judo KAN Bardejov 3. Hrošovský M., Mladosť Žilina
55 kg 1. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok 60 kg 1. Milichovský M., ŠK Zemplín MIchalovce
2. Fiala L., Sokol Vrútky 2. Štencel M., Sokol Vrútky
3. Virgovič M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Balciar J., Relax Rim. Sobota
3. Žemlička M., Judo KAN Bardejov 3. Nagy F. ml., PS Bratislava
66 kg 1. Zagorov M., Patrónka Bratislava 73 kg 1. Matuška L., Slávia Trnava
2. Kuboň Ľ., Patrónka Bratislava 2. Podobek M., Arkádia Galanta
3. Uherek A., 1. JC Sokol Pezinok 3. Rajec M., ZŤS Dubnica
3. Bachar M., Slávia Trnava
nad 73 kg 1. Hreus J., Sl. Žilinská univerz.
2. Pluhár M., Slávia trnava
3. Fulek R., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 7. 6. 2003 – Rimavská Sobota
1. 1.JC Sokol Pezinok 8 bodov
2. ŠK Zemplín Michalovce 8
3. Patrónka Bratislava 8
4. Mladosť Relax Rim. Sobota 4
5. Mladosť Žilina 1
6. Slávia Žilinská univerzita 1
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 11. 10. 2003 – Pezinok
44 kg 1. Péterová A., Junior Lučenec 48 kg 1. Komlóšiová I., Relax Rim. Sobota
2. Bolyósová E., Patrónka Bratislava 2. Tinková P., Sparta Považská Bystrica
3. Kucháriková M., ZŤS Martin 3. Orelová L., Arkádia Galanta
52 kg 1. Imrichová T., Elán Rožňava 57 kg 1. Hakszerová K., Arkádia Galanta
2. Boboková Z., Patrónka Bratislava 2. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
3. Šupolová M., Mladosť Žilina 3. Brunovská L., Strojár Malacky
3. Antalová A., Relax Rim. Sobota
63 kg 1. Mikolajová D., Slávia Prešov +63 kg 1. Cinová V., Slávia Prešov
2. Dienešová P., Relax Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: dorastenci – 31. 5. 2003 – Rimavská Sobota
45 kg 1. Pavlovič M., Ipon Bratislava 50 kg 1. Šoška F., Mladosť Žilina
2. Urbančík M., ŠK Zem. Michalovce 2. Krakovský R., Junior Lučenec
3. Pakandl M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Virgovič M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Bartek J., Arkádia Galanta 3. Slovenčák J., Relax Rim. Sobota
5. Brajer G., Strojár Malacky
5. Neu M., 1. JC Sokol Pezinok
55 kg 1. Vinohradský M., 1. JC Pezinok 60 kg 1. Minárik I., ZŤS Martin
2. Jantek M., JUDO KAN Bardejov 2. Džurný J., Mladosť Poprad
3. Garaj D., Arkádia Galanta 3. Lajka A., Relax Rim. Sobota
3. Barák F., Sokol Liptov. Hrádok 3. Fulep M., Mladosť Žilina
5. Briliak D., ZŤS Martin 5. Portelky M., Relax Rim. Sobota
5. Balciar J., Relax Rim. Sobota 5. Lukačko R., Mladosť Poprad
66 kg 1. Flimel K., ZŤS Martin 73 kg 1. Malček M., UMB B. Bystrica
2. Ševčík M., Sparta Pov. Bystrica 2. Kmeťko J., Sokol Liptov. Hrádok
3. Gejdoš R., Sokol Liptov. Hrádok 3. Mikuláš M., Slávia Trnava
3. Kárpáty E., ŠK Kolárovo 3. Kollár R., ŠK Kolárovo
5. Ondrejka M., Ipon Bratislava 5. Krupa L., Slávia Trnava
5. Trsťan P., ZŤS Dubnica n/Váhom 5. Škerhák D., Sokol Slávia Prešov
81 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok 90 kg 1. Stupavský L., Sparta Považská Bystrica
2. Spurný J., ZŤS Martin 2. Legény M., Patrónka Bratislava
3. Rábik T., Žilinská univerzita
4. Belák M., Sparta Považská Bystrica
nad 90 kg 1. Valcharčiak S., UMB B. Bystrica
2. Lacko M., ŠKP Banská Bystrica
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 22. 11. 2003 – Martin
1. JC Sokol Pezinok 220 bodov
2. Mladosť Žilina 210
3 JC ZŤS Martin 143
4. Mladosť Rimavská Sobota 93
5. ŠK Kolárovo 75
6. AŠK Slávia Trnava 29
7. Sokol Bratislava 4
Majstrovstvá SR: dorastenky – 31. 5. 2003 – Rimavská Sobota
40 kg 1. Péterová A., Junior Lučenec 44 kg 1. Komlóšiová I., Loko Rim. Sobota
2. Lihosithová M., Judo K. Bardejov 2. Orelová L., Arkádia Galanta
3. Prachařová S., Ipon Bratislava
48 kg 1. Mihoková I., ŠK Z. Michalovce 52 kg 1. Hakszerová K., Arkádia Galanta
2. Pilišiová D., ŠK Kolárovo 2. Staňová V., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Hamadejová L., ŠK Zem. Michalovce 3. Vráblová N., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Markovičová M., ZŤS Martin
5. Imrichová T., Elán Rožňava
5. Boboková Z., Patrónka Bratislava
57 kg 1. Matúšová M., ZŤS Martin 63 kg 1. Plačková B., Elán Rožňava
2. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce 2. Kmeťová E., Loko Rim. Sobota
3. Vojteková I., Mladosť Žilina 3. Mrvová M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Trhajová S., Arkádia Galanta 3. Ledényiová B., Ipon Bratislava
5. Kohútová L., ŠK Zemplín Michalovce 5. Dienešová P., Relax Rim. Sobota
5. Antalová A., Loko Rim. Sobota
nad 70 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin
2. Palatinusová A., Relax Rim. Sobota
3. Kalmánová R., Arkádia Galanta
Majstrovstvá SR: juniori – 25. 10. 2003 – Prešov
55 kg 1. Kríž P., Prešovská univerz. 60 kg 1. Neštický Ľ., Slávia Trnava
2. Vinohradský M., 1. JC Pezinok 2. Kubena P., Sokol Vrútky
3. Ondrejkovič M., PS Bratislava 3. Barjak Š., 1. JC Sokol Pezinok
3. Minárik I., ZŤS Martin
5. Juhasz P., ŠK Zemplín Michalovce
5. Portelky M., Relax Rim. Sobota
66 kg 1. Lajka Z., UMB B. Bystrica 73 kg 1. Barinec M., Slávia Trnava
2. Kolman M., Slávia Trnava 2. Benkóczky M., ŠK Kolárovo
3. Krasňanský L., 1. JC Pezinok 3. Tóth K., UMB B. Bystrica
3. Inczédi A., Sokol Bratislava 3. Javor C., Soko, Vrútky
5. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce 5. Sojka S., UMB B. Bystrica
5. Valovič M., 1. JC Pezinok 5. Ondrejka M., Ipon Bratislava
81 kg 1. Randl M., 1. JC Pezinok 90 kg 1. Janata M., Ipon Bratislava
2. Farkaš L., Slávia Trnava 2. Minarovič M., Slávia Trnava
3. Jurčík P., 1. JC Pezinok 3. Legény M., Patrónka Bratislava
3. Muller B., ZŤS Martin 3. Rábik T., Žilinská univerzita
5. Grunner P., Slávia Trnava 5. Šusta M., Slávia STU Bratislava
5. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
100 kg 1. Stupavský L., P. Bystrica nad 100 kg 1. Marčičiak M., Sokol Vrútky
2. Bartoň M., Strojár Malacky 2. Fedorko O., ŠK Zemplín MIchalovce
3. Rontšinský L., UMB B. Bystrica 3. Topalovič V., Junior Lučenec
4. Šarišský V.,Prešovská univerzita
Majstrovstva SR: juniorky – 25. 10. 2003 – Prešov
48 kg 1. Mihoková I., ŠK Z. Michalovce 52 kg 1. Šlosárová S., Prešovská univerzita
2. Kucháriková M., ZŤS Martin 2. Sádecká A., ZŤS Martin
3. Pilišiová D., ŠK Kolárovo 3. Boboková Z., Patrónka Bratislava
3. Brajerová E., Strojár Malacky
57 kg 1. Matúšová M., ZŤS Martin 63 kg 1. Žilčayová V., Sokol Nové Zámky
2. Valčeková L., Ipon Bratislava 2. Antošová J., UMB B. Bystrica
3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce 3. Plačková B., Elán Rožňava
3. Ivanová T., Mladosť Poprad 3. Vojteková I., Mladosť Žilina
5. Grešková M., ŠK Zemplín Michalovce 5. Ledényiová B., Ipon Bratislava
5. Gašparová M., Sokol Vrútky 5. Kaňková Z., Strojár Malacky
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 22. 11. 2003 – Martin
1. JC ZŤS Martin 182 bodov
2. ŠK Arkádia Galanta 114
3. Ipon Bratislava 112
4. Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom 58
Majstrovstvá SR: muži – 6. 4. 2003 – Trnava
60 kg 1. Csutortoki M., D. B. Bystrica 66 kg 1. Matuszek M., Dukla B. Bystrica
2. Neštický Ľ., Slávia Trnava 2. Konársky M., STU Bratislava
3. Schroner B., Sokol Nové Zámky 3. Lajka Z., UMB B. Bystrica
3. Jucha M., Dukla B. Bystrica 3. Janič M., Prešovská univerzita
5. Barjak Š., Prešovská univerzita 5. Brezáni S., ZŤS Dubnica n/Váhom
5. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok 5. Kolman M., Slávia Trnava
73 kg 1. Paríšek M., 1. JC Pezinok 81 kg 1. Babic B., STU Bratislava
2. Majdán J., Žilinská univerzi. 2. Schichor R., STU Bratislava
3. Gimera V., Prešovská univerzi. 3. Král R., Budo Košice
3. Barinec M., Slávia Trnava 3. Tománek M., 1. JC Sokol Pezinok
5. Alobai Dali Ebrahim, Budo Košice 5. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
5. Javor C., Sokol Vrútky 5. Tóth E., Relax Rim. Sobota
90 kg 1. Gregor J. ml., Du. B. Bystrica 100 kg 1. Pálkovács Z., Dukla B. Bystrica
2. Minárik A., Dukla B. Bystrica 2. Gabčo M., ZŤS Martin
3. Maruna R., Sokol Vrútky 3. Korbel P., Žilinská univerzita
3. Kubica P., Arkádia Galanta 3. Minarovič R., UMB B. Bystrica
5. Janata M., Ipon Bratislava 5. Slabý M., Žilinská univerzita
5. Blažek Ľ., Slávia Trnava 5. Šimko P., ZŤS Martin
nad 100 kg 1. Molnár S., Sokol Bratislava
2. Potičný Z., JUDO KAN Bardejov
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 29. 11. 2003 – Pezinok
1. Sokol Bratislava
2. 1. JC Sokol Pezinok
3. AŠK Dukla Banská Bystrica
4. AŠK Slávia Trnava
5. JC ZŤS Martin
6. ŠK Kolárovo
II. liga: muži – 15. 11. 2003 – Košice
1. AŠK Arkádia Galanta 26 bodov
2. Budo club Košice 26
3. Sp. Dubnica n/Váhom 14
4. Sparta P. Bystrica 8
5. Slávia Žilinská univerzita 4
Majstrovstvá SR: ženy – 6. 4. 2003 – Trnava
52 kg 1. Šlosárová S., Prešovská uni. 57 kg 1. Mlynárčíková Z., UMB B. Bystrica
2. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce 2. Ivanová T., Mladosť Poprad
3. Bednáriková E., Mladosť Poprad 3. Fulopová E., ŠK Kolárovo
3. Rodanová K., Prešovská univerzita 3. Sýsová K., Patrónka Bratislava
5. Valčeková L., Ipon Bratislava
63 kg 1. Žilčayová V., Sokol N. Zámky 70 kg 1. Ňuňuková P., Patrónka Bratislava
2. Schichorová P., Sokol Bratislava 2. Jancová S., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Babicová L., Relax Rim. Sobota 3. Pisárová J., Relax Rim. Sobota
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 24. 8. 2003 – Baku (Azerbajdžán)
81 kg 1. Randl Milan – 1. JC Sokol Pezinok
Majstrovstvá Európy: juniori – 21. 11. 2003 – Sarajevo (Bosna a Hercegovina)
60 kg Inczédi Alexander – Sokol Bratislava – bez umiestnenia
66 kg Kolman Miloš – AŠK Slávia Trnava – bez umiestnenia
73 kg Benkóczky Marián – ŠK Kolárovo – bez umiestnenia
81 kg 9. Randl Milan – 1. JC Sokol Pezinok
90 kg Janata Martin – Ipon judo klub Bratislava – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniorky – 21. 11. 2003 – Sarajevo (Bosna a Hercegovina)
57 kg Matúšová Michaela – Judo club ZŤS Martin – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 18. 5. 2003 – Dusseldorf (Nemecko)
66 kg Krnáč Jozef – PS Bratislava – bez umiestnenia
90 kg Minárik Anton – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
100 kg Pálkovács Zoltán – AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
Absolútna 9. Madzin Marek – AŠK Dukla Banská Bystrica
Majstrovstvá Sveta: muži – 11. 9. 2003 – Osaka (Japonsko)
66 kg Krnáč Jozef – PS Bratislava – bez umiestnenia
100 kg 9. Pálkovács Zoltán – AŠK Dukla Banská Bystrica
Univerziáda: muži – 28. 8. 2003 – Kórea
66 kg 3. Krnáč Jozef – PS Bratislava
81 kg Schichor Rudolf – Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
90 kg 5. Minárik Anton – AŠK Dukla Banská Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2003