1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 15. 1. 2005 - Poprad
30 kg 1. Lipták O., TJ Elán Rožňava 34 kg 1. Kendra J., JUDO KAN Bardejov
2. Lowinger A., ŠK Arkádia Galanta 2. Puzder E., JUDO KAN Bardejov
3. Miškanin M., JUDO KAN Bardejov 3. Uherčík P., 1. JC Sokol Pezinok
3. Poliak M., TJ Mladosť Žilina
38 kg 1. Tlachač R., ZŤS Martin 42 kg 1. Mackovčin A., 1. JC Sokol Pezinok
2. Tibenský M., 1. JC Sokol Pezinok 2. Takács J., ŠK Kolárovo
3. Sárkozy R., ŠK Arkádia Galanta 3. Mitera P., ŠK Zemplín Michalovce
46 kg 1. Klempár M., Spišská Nová Ves 50 kg 1. Pacúch R., Sparta P. Bystrica
2. Balog A., Lokomotíva Rim. Sobota 2. Durec A., TJ Ml. Relax Rim. Sobota
3. Miklo P., RELAX Rim. Sobota 3. Juráček A., 1. JC Sokol Pezinok
3. Uhlárik R., 1. JC Sokol Pezinok 3. Vidra E., Sokol Bratislava
55 kg 1. Mráz J., Sokol Vrútky 60 kg 1. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
2. Oravec R., 1. JC Sokol Pezinok 2. Kanicska M., ŠK Kolárovo
3. Macko P., Sokol Bratislava 3. Buda D., ŠKP Banská Bystrica
3. Trojanovič A., JUDO KAN Bardejov
65 kg 1. Szakácz A., AŠK Sl. Trnava +65 kg 1. Hallon R., Slávia STU Bratislava
2. Masaryk J., Slávia STU Bratislava 2. Angyal K., ŠK Kolárovo
3. Gódor J., RELAX Rim. Sobota 3. Hominda D., Mladosť Poprad
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 5. 10. 2005 – Poprad
32 kg 1. Urbančíková A., Z. Michalov 36 kg 1. Luščáková L., Mladosť Poprad
2. Zanovitová N., ZŤS Martin
3. Čuchranová D., JUDO CLUB Radatice
40 kg 1. Krišandová A., Sok. Vranov n/T 44 kg 1. Micáková M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Kolandrová L., Strojár Malacky 2. Čonková P., MŠK Sokol Vranov n/T
3. Nováková K., Strojár Malacky 3. Korčáková K., Sokol Slávia Prešov
3. Homolová K., JUDO CLUB Radatice
48 kg 1. Čapková R., ŠK Ark. Galanta 52 kg 1. Ševčíková T., Sparta Pov. Bystrica
63 kg 1. Hallonová M., Sl. STU BA nad 63 kg 1. Dudejová B., ŠK Zemplín Michalovce
2. Janščová Z., ZŤS Dubnica n/V
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 5. 11. 2005 – Rimavská Sobota
38 kg 1. Kasznár N., ŠK Kolárovo 42 kg 1. Papiernik O., Strojár Malacky
2. Hnaníček P., ZŤS Dubnica n/V 2. Girga R., Džudo klub Spišská N. Ves
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
3. Ihnát Š., MŠK Sokol Vranov n. Topľou
46 kg 1. Pukluš A., Spišská N. Ves 50 kg 1. Hegeduš D., Judo club ZŤS Martin
2. Franický E., Mladosť Poprad 2. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
3. Vokel D., Sparta P. Bystrica 3. Rakoczy R., Judo club ZŤS Martin
3. Lipovský M., PS Bratislava 3. Farkas L., ŠK Kolárovo
55 kg 1. Dzur M., JUDO KAN Bardejov 60 kg 1. Zicho F., TJ Mladosť Poprad
2. Novotka M., Junior Lučenec 2. Kogler R., Ipon Bratislava
3. Franciszti A., ŠK Arkádia Galanta 3. Filipek J., AŠK Slávia Trnava
3. Matúš E., Sokol Bratislava 3. Brand D., Judo club Sokol Prievidza
66 kg 1. Klekner M., JK Bardejov 73 kg 1. Čupka M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Megela H., Relax Rim. Sobota 2. Fučela P., Judo club ZŤS Martin
3. Genšor T., Judo club ZŤS Martin 3. Švolik S., ŠKP Banská Bystrica
3. Čupka J., 1. JC Sokol Pezinok
nad 73 kg 1. Kárpáty E., ŠK Kolárovo
2. Pánik R., Judo club ZŤS Martin
3. Klaudius M., Judo club ZŤS Martin
3. Ralbovský A., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá - 7. 5. 2005 – Martin
1. JC ZŤS Martin
2. JC Pezinok
3. TJ Mladosť Žilina
4. Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 5. 11. 2005 – Rimavská Sobota
48 kg 1. Komorová N., Pat. Bratislava 52 kg 1. Madayová D., Mladosť Poprad
2. Holkovičová J., ŠK Arkádia Galanta 2. Čarná A., ŠK Zemplín Michalovce
3. Černáková V., Sokol Vrútky 3. Balogová M., Lokomotíva Rim. Sobota
3. Sasaraková T., Mladosť Poprad 3. Majorošová V., Junior Lučenec
57 kg 1. Valentová V., Strojár Malacky 63 kg 1. Kunšteková S., Strojár Malacky
2. Noskovičová R., 1. JC S. Pezinok 2. Farkašová M., Junior Lučenec
3. Czibulková K., STU Bratislava 3. Siekelová M., 1. JC Sokol Pezinok
3. Dlugošová M., Kokoro Košice
nad 63 kg 1. Balciarová J., TJ Mladosť RELAX Rim. Sobota
2. Janočková L., Slávia STU Bratislava
3. Šarišská D., TJ LINEAS ŠK
Majstrovstvá SR: dorastenci – 22. 10. 2005 – Michalovce
50 kg 1. Kasznár R., ŠK Kolárovo 55 kg 1. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Michaličká M., AŠK Sl. Trnava 2. Slovenčák J., TJ Ml. RELAX R. Sobota
3. Vasiľ M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Novotka M., Junior Lučenec
3. Farkas L., ŠK Kolárovo 3. Dzur M., JUDO KAN Bardejov
5. Kováč F., AŠK Slávia Trnava 5. Hrošovský M., TJ Mladosť Žilina
5. Gažo A., AŠK Slávia Trnava 5. Matúš E., Sokol Bratislava
60 kg 1. Jantek M., JUDO Bardejov 66 kg 1. Milichovský M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Trnovec M., Sl. Žilinská univer. 2. Nagy F. ml., PS Bratislava
3. Ondis J., JUDO KAN Bardejov 3. Meleg T., 1. JC Sokol Pezinok
3. Fekete Á., ŠK Kolárovo 3. Virgovič M., 1. JC Sokol Pezinok
5. Zicho F., TJ Mladosť Žilina 5. Cino E., 1. JC Sokol Pezinok
5. Kogler R., Ipon Bratislava 5. Klekner M., JUDO Kan Bardejov
73 kg 1. Mrázik M., TJ Mladosť Žilina
2. Štancel M., Judo klub Sokol Vrútky
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 19. 10. 2005 - Trnava
1. 1.JC Pezinok 251 bodov
2. ŠK Zemplín Michalovce 206 bodov
3. Slávia ŽU Žilina 158 bodov
4. ŠK Kolárovo 129 bodov
5. AŠK Slávia Trnava 79 bodov
6. Mladosť RELAX Rim. Sobota 42 bodov
7. Strojár Malacky 14 bodov
8. Sokol Bratislava 13 bodov
Majstrovstvá SR: dorastenky – 22. 10. 2005 – Michalovce
48 kg 1. Sasaraková T., Mladosť Poprad 52 kg 1. Kucháriková M., Judo club ZŤS Martin
2. Komorová N., Patrónka Bratislava 2. Majorošová V., Junior Lučenec
3. Tinková P., Slávia Žilinská univer. 3. Valentová V., Strojár Malacky
4. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Madayová D., Mladosť Poprad
5. Čarná A., ŠK Zemplín Michalovce
5. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta
57 kg 1. Farkašová R., AŠK Sl. Trnava 63 kg 1. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
2. Péterová A., Junior Lučenec 2. Komlóšiová I., RELAX Rim. Sobota
3. Imrichová T., Elán Rožňava 3. Antalová A., RELAX Rim. Sobota
3. Szakacsová D., AŠK Sl. Trnava 4. Kunšteková S., Strojár Malacky
5. Piváčková L., Strojár Malacky
5. Dlugošová M., Kokoro Košice
70 kg 1. Mikolajová D., Sokol Slávia Prešov
2. Dienešová P., RELAX Rim. Sobota
3. Balciarová J., RELAX Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: juniori – 19. 3. 2005 – Pezinok
55 kg 1. Trnovec M., Sl. Žilinská univer. 60 kg 1. Šoska F., TJ Mladosť Žilina
2. Hrošovský M., TJ Mladosť Žilina 2. Barák F., Sokol gymnázium L. Hrádok
3. Slovenčák J., RELAX Rim. Sobota 3. Pavlovič M., Ipon Bratislava
3. Cimbaľák I., JUDO KAN Bardejov 3. Jantek M., JUDO KAN Bardejov
5. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce 5. Macko P., Mladosť Poprad
5. Šiser A., Slávia Žilinská univerzita
66 kg 1. Kubena P., Sokol Vrútky 73 kg 1. Tóth K., AŠK Dukla Banská Bystrica
2. Minárik I., ZŤS Martin 2. Kárpáty E., ŠK Kolárovo
3. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce 3. Zagorov M., Patrónka Bratislava
3. Vinohradský M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Flimel K., Judo club ZŤS Martin
5. Milichovský M., ŠK Zem. Michalovce 5. Sýs J., Patrónka Bratislava
5. Briliak D., Judo club ZŤS Martin 5. Ďuriška O., Sokol Bratislava
81 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok 90 kg 1. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok
2. Pračko P., STU Bratislava 2. Janata M., Slávia STU Bratislava
3. Kollár R., ŠK Kolárovo 3. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Vargic J., RELAX Rim. Sobota
5. Antal E., RELAX Rim. Sobota
5. Bohm A., Ipon Bratislava
nad 100 kg 1. Minarovič M., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá SR: juniorky – 19. 3. 2005 – Pezinok
44 kg 1. Sasaraková T., Mladosť Poprad 48 kg 1. Krišandová Z., MŠK Sokol Vranov n/T
2. Madayová D., Mladosť Poprad
3. Pilišiová D., ŠK Kolárovo
4. Brajerová E., Strojár Malacky
52 kg 1. Mihoková I., ŠK Z. Michalovce 57 kg 1. Farkašová R., AŠK slávia Trnava
2. Kucháriková M., ZŤS Martin 2. Ivanová T., Mladosť Poprad
3. Boboková Z., Patrónka Bratislava 3. Sýsová K., Patrónka Bratislava
3. Vorlová D., Slávia Žilinská univerzita 3. Imrichová T., JC TJ Elán Rožňava
5. Piváčková L., Strojár Malacky 5. Ledényiová B., Ipon Bratislava
5. Szakacsová D., AŠK Slávia Trnava 5. Sokirová A., ŠK Zemplín Michalovce
63 kg 1. Matúšová M., ZŤS Martin 70 kg 1. Mináriková E., Strojár Malacky
2. Plačková B., JC TJ Elán Rožňava 2. Mikolajová D., Sokol Slávia Prešov
3. Komlošiová I., RELAX Rim. Sobota
3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
5. Kaňková Z., Strojár Malacky
78 kg 1. Stašová S., Judo club ZŤS Martin
2. Šimarová E., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 19. 11. 2005 – Trnava
1. Sokol Vranov/Topľou 223 bodov
2. ZŤS Martin 94 bodov
3. AŠK Slávia Trnava 92 bodov
Majstrovstvá SR: muži – 9. 4. 2005 – Pezinok
60 kg 1. Alfoldy K., 1. JC Sokol Pezinok 66 kg 1. Konárský M., Slávia STU Bratislava
2. Šoška F., TJ Mladosť Žilina 2. Pokrývka B., AŠK Slávia Trnava
3. Barák F., Sokol L. Hrádok 3. Kubena P., Judo klub Sokol Vrútky
3. Minárik I., Judo club ZŤS Martin
5. Lajka Z., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Danko M., ŠK Zemplín Michalovce
73 kg 1. Majdan J., Žilinská univer. 81 kg 1. Randl M., 1. JC Sokol Pezinok
2. Valovič M., 1. JC Sokol Pezinok 2. Babic B., Slávia STU Bratislava
3. Koloman M., AŠK Slávia Trnava 3. Pulc L., Slávia STU Bratislava
3. Javor C., Sokol Vrútky 3. Benkóczky M., AŠK Dukla B. Bystrica
5. Kárpáty E., ŠK Kolárovo 5. Olajec Š., Slávia STU Bratislava
5. Štefanovský M., Slávia STU Bratislava 5. Szentiványi L., Mladosť Poprad
90 kg 1. Jurčík P., 1. JC Sokol Pezinok 100 kg 1. Pálkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Gregor J. ml., AŠK D. B. Bystrica 2. Janata M., Slávia STU Bratislava
3. Maruna R., Sokol Vrútky 3. Gabčo M., Judo club ZŤS Martin
3. Komloš M., 1. JC Sokol Pezinok 3. Minarovič M., AŠK Slávia Trnava
5. Markovič M., ŠK Zemplín Michalovce
5. Chudík Ma., AŠK Dukla B. Bystrica
nad 100 kg 1. Molnár J, 1. JC S. Pezinok absolútna 1. Pálkovács Z., AŠK Dukla B. Bystrica
2. Madzin M., AŠK Dukla B. Bystrica 2. Madzin M., AŠK Dukla B. Bystrica
3. Stupavský L., Slávia Žilinská univer. 3. Gregor J. ml., AŠK Dukla B. Bystrica
4. Chalány I., AŠK Slávia Trnava 3. Molnár S., Sokol Bratislava
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 26. 11. 2005 – Banská Bystrica
1. AŠK DUKLA B.Bystrica
2. 1.JC Pezinok
3. Slávia STU Bratislava
4. AŠK Slávia Trnava
II. liga – muži – družstvá – 5. 11. 2005 - Žilina
1. Mladosť Žilina 12 bodov
2. Sokol Bratislava 8 bodov
3. Slávia STU Bratislava “B” 4 body
Majstrovstvá SR: ženy – 9. 4. 2005 – Pezinok
48 kg 1. Šlosárová S., Sl. Prešovská univ. 52 kg 1. Kucháriková M., Judo club ZŤS Martin
2. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta 2. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce
3. Vorlová D., Slávia Žilinská univerzita
57 kg 1. Fehérová J., UMB B. Bystrica 63 kg 1. Matúšová M., Judo club ZŤS Martin
2. Sýsová K., Patrónka Bratislava 2. Čarná A., ŠK Zemplín Michalovce
3. Chobotová J., AŠK Slávia Trnava 3. Antalová A., TJ Ml. RELAX Rim. Sobota
3. Boboková Z., Patrónka Bratislava
70 kg 1. Stašová S., ZŤS Martin 78 kg 1. Suchánková M., Patrónka Bratislava
2. Antošová J., UMB B. Bystrica
3. Kmeťová E., Ml. RELAX Rim. Sobota
absolútna 1. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
2. Suchánková M., Patrónka Bratislava
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 19. 6. 2005 – Salzburk (Rakúsko)
63 kg 5. Čarná Katarína, ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá Európy: juniori – 19. 10. 2005 – Záhreb (Chorvátsko)
66 kg Kubena Pavol, AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
81 kg 9. Randl Milan, 1. JC Sokol Pezinok
90 kg 9. Jurčík Pavol, 1. JC Sokol Pezinok
100 kg Janata Martin, Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
nad 100 kg Stupavský Lukáš, Slávia Žilinská univerzita – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniorky – 29. 9. 2005 – Záhreb (Chorvátsko)
52 kg Mihoková Iveta, ŠK Zemplín Michalovce – bez umiestnenia
57 kg 9. Matúšová Michaela, Judo club ZŤS Martin – bez umiestnenia
63 kg Čarná Katarína, ŠK Zemplín Michalovce – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: do 23 rokov – 19. 11. 2005 – Kyjev (Ukrajina)
60 kg Inczédi Alexander, Sokol Bratislava – bez umiestnenia
73 kg Kolman Miloš, AŠK Slávia Trnava – bez umiestnenia
81 kg 5. Randl Milan, 1. JC Sokol Pezinok
90 kg 9. Jurčík Pavol, 1. JC Sokol Pezinok
Majstrovstvá Európy: muži – 20. 5. 2005 – Rotterdam (Holandsko)
60 kg Schroner Branislav, Slávia STU Bratislava – bez umiestnenia
81 kg 2. Novotný Boris, Slávia STU Bratislava
90 kg Minárik Anton, AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
100 kg Pálkovács Zoltán, AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
nad 100 kg Madzin Marek, AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: muži – 8. 9. 2005 – Káhira (Egypt)
66 kg Krnáč Jozef, JK Pozemné stavby Bratislava
81 kg Novotný Boris, Slávia STU Bratislava
100 kg Pálkovács Zoltán, AŠK Dukla Banská Bystrica – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2005