1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 21.10.2006 – Bratislava
34 kg: 1. Žigo V., Slávia Žilinská univer.        38 kg: 1. Sojka M., TJ Mladosť Rim. Sobota
2. Bényi M., ŠK Kolárovo                      2. Uherčík P., 1. JC Pezinok
3. Mihál P., Sokol Vrútky
42 kg: 1. Poliak M., TJ Mladosť Žilina          46 kg:   1. Vokel D., Sparta Považská Bystrica
2. Tibenský M., 1. JC Pezinok                       2. Ďuriško P., MŠK Sokol Vranov nad T.
3. Kasznár N., ŠK Kolárovo  3. Lašan M., Mladosť Poprad
3. Novák M., AŠK Slávia Trnava                    3. Vajda J., ŠK Zemplín Michalovce         
50 kg:  1. Franický E., Mladosť Poprad            55 kg: 1. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
2. Papiernik O., Strojár Malacky       2. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
3. Girga R., Spišská Nová Ves                3. Lipovský M., JP PS Bratislava
3. Čelinský G., Junior Lučenec 3. Sluka M., TJ Mladosť Žilina
60 kg:  1. Hegeduš D., ZTŠ Martin 66 kg:   1. Zicho F., TJ Mladosť Žilina
2. Jarolím O., STU Bratislava 2. Mráz J., Sokol Vrútky
3. Klempár M., Spišská Nová Ves 3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
3. Kováč F., AŠK Slávia Trnava 3. Turčáni S., Sparta Považská Bystrica
73 kg: 1. Kepka J., TJ Rim. Sobota           nad 73 kg: 1. Klaudis M., ZŤS Martin
2. Szakácz A., Zemplín Michalovce 2. Paukovic J., Sokol Bratislava
3. Dudej P., ŠK Zemplín Michalovce          3. Hallon R., Slávia STU Bratislava
3. Glinda D., AŠK Slávia Trnava           3. Čech J., AŠK Slávia Trnava           
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 21. 10. 2006 – Bratislava
40 kg: 1. Vartrová K., Žilinská univerzita        44 kg: 1. Krišandová A., MŠK Vranov n. T.
2. Kuchareková M., 1.JC Pezinok 2. Kolandrová L., Strojár Malacky
3. Pivačková L., Strojár Malacky          3. Rýdza T., ZŤS Dubnica nad Váhom
48 kg: 1. Holkovičová J., ŠK Galanta 52 kg:   1. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta
2. Čonková P., Sokol Vranov n. T         2. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
 
57 kg: 1. Sitarová J., STU Bratislava 63 kg: 1. Čuriková E., ZŤS Dubnica nad Váhom
2. Czibulková K., STU Bratislava              2. Hallonová M., STU Bratislava
3. Ševčíková T., Sparta Pov. Bystrica       
         
nad 63 kg:   1. Siekelová M., 1. JC Pezinok
 2. Kunšteková S., Strojár Malacky
Majstrovstvá SR: dorastenci – 8.4. 2006 – Pezinok
45 kg:   1. Papiernik O., Strojár Malacky           50 kg: 1. Kasznár R., ŠK Kolárovo
2. Girga R., Spišská Nová Ves 2. Pentka M., Junior Lučenec
3. Franický E., Mladosť Poprad 3. Farkas L., ŠK Kolárovo
3. Ihnát P., Sokol Vranov n. Topľov 3. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
5. Orel T., ŠK Arkádia Galanta 5. Pukluš R., Džudo Spišská Nová Ves
5. Takács J., ŠK Kolárovo                      5. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
55 kg: 1. Urbančík M., ŠK Zemplín Mich.      60 kg: 1. Dzúr M., JUDO KAN Bardejov
2. Novotka M., Junior Lučenec 2. Kogler R., Ipon Bratislava
3. Papiernik M., Strojár Malacky 3. Matúš E., Sokol Bratislava
3. Vasiľ M., ŠK Zemplín Michalovce             3. Hakobyan G., Patrónka Bratislava
5. Sluka M., TJ Mladosť Žilina 5. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
5. Brejčák Ľ., Mladosť Poprad 5. Lajka S., RELAX Rim. Sobota
66 kg: 1. Cino E., 1. JC Pezinok 73 kg:   1. Čupka M., 1.JC Pezinok
2. Nagy F.ml., PS Bratislava 2. Megela H., RELAX Rim. Sobota
3. Bočkay M., 1. JC Pezinok 3. Szakács A., ŠK Zemplín Michalovce
3. Zicho F., TJ Mladosť Žilina 3. Galvánek A., TJ Mladosť Žilina
5. Čupka J., 1. JC Pezinok 5. Vavrinec D., Strojár Malacky
5. Duvač R., ZŤS Dubnica n. Váhom             5. Dudej P., ŠK Zemplín Michalovce
81 kg: 1. Milo J., TJ Mladosť Žilina 90 kg: 1. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta
2. Kukumberg M., 1. JC Pezinok         2. Bachar M., AŠK Slávia Trnava
3. Gažo M., AŠK Slávia Trnava
3. Krutý M., Sokol Bratislava
5. Koprda T., Ipon Bratislava
5. Bajus K., ŠK Zemplín Michalovce
nad 90 kg:   1. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
2. Lennaerts Ch., Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 25. 11. 2006 – Žilina
1. 1. JC Pezinok 210
2. ŠK Zemplín Michalovce 141
3. ŠK Kolárovo 133
4. Mladosť Žilina 114
5. Mladosť Poprad                             99
6. Mladosť Rimavská Sobota            89
7. AŠK Slávia Trnava 58   
8. Sokol Bratislava 53   
9. STU Bratislava 21
Majstrovstvá SR: dorastenky – 8. 4. 2006 – Pezinok
40 kg: 1. Krišandová A., Sokol Vranov         44 kg:   1. Komorová N., Patrónka Bratislava
2. Čonková P., Sokol Vranov 2. Bucová P., ŠK Zemplín Michalovce
48 kg: 1. Sasaraková T., Mladosť Poprad 52 kg:   1. Majorošová V., Junior Lučenec
2. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta        2. Madayová D., Mladosť Poprad
3. Chlpáňová P., ZŤS Dubnica n. Váhom       3. Kubicová K., TJ Mladosť Žilina
4. Holkovičová J., ŠK Arkádia Galanta         3. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
 
57 kg:   1. Čarná A., ŠK Zem.  Michalovce      63 kg: 1. Péterová A., Junior Lučenec
2. Dlugošová M., Kokoro Košice 2. Tychaničová K., Sokol Slávia Prešov
             3. Šupolová M., TJ Mladosť Žilina                                
3. Farkašová M., Junior Lučenec
5. Jelenčíková M., UMB B. Bystrica
5. Balciarová J., RELAX Rim. Sobota
70 kg: 1. Weinbergerová V., S. Brat.       nad 70kg:   1. Šuniková D., Žilinská univerzita
2. Šarišská D., TJ LINEAS....
Majstrovstvá SR: juniori – 7. 10. 2006 – Žilina
55 kg: 1. Kasznár R., ŠK Kolárovo 60 kg: 1. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Pentka M., Junior Lučenec 2. Barák F., Sokol Lipt. Hrádok
3. Gyurosi D., Patrónka Bratislava 3. Slovenčák J., RELAX Rim. Sobota
4. Rigo R., 1. JC Pezinok        3. Jantek M., JUDO KAN Bardejov
66 kg:   1. Vinohradský M., 1. JC Pezinok      73 kg:       1. Krivosudský R., Patrónka Bratislava
3. Lajka A., RELAX Rim. Sobota         2. Šoška F., Mladosť Žilina
3. Bočkay M., 1. JC Pezinok                      3. Kárpáty E., ŠK Kolárovo
5. Trnovec M., Žilinská univerzita         3. Čupka M., 1. JC Pezinok
5. Franický M., Mladosť Poprad          5. Cino E., 1. JC Pezinok
5. Nagy F., PS Brstislava
81 kg: 1. Mrázik M., Mladosť Žilina             90 kg:   1. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta
2. Milichovský M., ŠK Z. Michalovce 2. Mikuláš M., AŠK Slávia Trnava
3. Kollár R., ŠK Kolárovo 3. Šefara M., AŠK Slávia Trnava
3. Žilka V., Sokol Vrútky 4. Bachar M., AŠK Slávia Trnava
5. Matuška L., AŠK Slávia Trnava          
5. Spurný J., ZŤS Martin
100 kg:   1. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
2. Pluhár M., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá SR: juniorky – 7. 10. 2006 – Žilina
48 kg: 1. Krišandová Z., Sokol Vranov 52 kg:   1. Kucháriková M., ZŤS Martin
2. Holkovičová J., ŠK Arkádia Galanta          2. Mihoková I., ŠK Zemplín Michalovce
           3. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Sasaraková T., Mladosť Poprad
57 kg: 1. Čarná A., ŠK Zempl. Michalovce   63kg:   1. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
2. Pivačková L., Strojár Malacky       2. Komlošiová I., RELAX Rim. Sobota
3. Černáková V., Sokol Vrútky 3. Kaňková Z., Strojár Malacky
3. Szakacsová D., ŠK Zemplín Michalovce 3. Matúšová M., ZŤS Martin
5. Chlpaňová P., ZŤS Dubnica n. Váhom      5. Péterová A., Junior Lučenec
5. Valentová V., Strojár Malacky         5. Jancová V., ZŤS Dubnica nad Váhom
70 kg:      1. Plačková B., Elán Rožňava   nad 78 kg:   1. Kmeťová E., RELAX Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 25. 11. 2006 – Žilina
1. MŠK Sokol Vranov nad Topľou 236 bodov
2. ZŤS Martin 127
3. Junior Lučenec 68
Majstrovstvá SR: muži – 28. 10. 2006 – Trnava
60 kg:   1. Alfoldy K., 1. JC Pezinok                66 kg: 1. Schroner B., STU Bratislava
2. Marušin J., JUDO KAN Bardejov 2. Danko M., Dukla Banská Bystrica
3. Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce       3. Šoška F., Mladosť Žilina
3. Jantek M., JUDO KAN Bardejov 3. Pokrývka B.,  AŠK Slávia Bratislava
5. Barák F., Sokol Lipt. Hrádok 5. Fekete Á., ŠK Kolárovo
5. Kiss M., Sparta Považská Bystrica 5. Barjak Š., TJ Lineas ŠK
73 kg:   1. Krnáč J., PS Bratislava 81 kg:   1. Benkóczky M., Dukla Banská Bystrica
2. Kolman M., AŠK Slávia Trnava 2. Tóth K., Dukla Banská Bystrica
3. Uherek A., 1. JC Pezinok 3. Babic B., STU Bratislava
3. Cino E., 1. JC Pezinok 3. Janák F., ZŤS Martin
5. Vinohradský M., 1. JC Pezinok 5. Schichor R., STU Bratislava
5. Janič M., STU Bratislava 5. Kúdela T., STU Bratislava
90 kg: 1. Gregor J. ml., Dukla B. Bystrica   100 kg:   1. Pálkovács Z., Dukla Banská Bystrica
2. Minárik A., Dukla B. Bystrica                     2. Janata M., STU Bratislava
3. Randl M., 1. JC Pezinok 3. Minarovič R., Dukla Banská Bystrica    
3. Jurčík P., 1. JC Pezinok 3. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
5. Minarovič M., AŠK Slávia Trnava 5. Rábik T., Slávia Žilinska univerzita  
5. Komloš M., 1. JC Pezinok 5. Hegeduš M., BUDO klub Košice
nad 100 kg:   1. Molnár S., Sokol Bratislava
2. Madzin M., Dukla Banská Bystrica
3. Gubáň T., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá SR: muži – družstvá  - 2. 12. 2006 – Banská Bystrica
1. Slávia STU Bratislava
2. VŠC Dukla Banská Bystrica
3. 1. JC Pezinok
4. Slávia AŠK Trnava
II. liga: muži – družstvá – 11. 11. 2006 – Považská Bystrica
1. ŠK Kolárovo 22 bodov
2. Sokol Bratislava 20
3. JK Považská Bystrica 16
4. Arkádia Galanta 16
5. Ipon Bratislava 6
Majstrovstvá SR: ženy – 28. 10. 2006 – Trnava
52 kg: 1. Kucháriková M., ZŤS Martin          57 kg:   1. Sýsová K., Patrónka Bratislava
2. Mihoková I., ŠK Z. Michalovce 2. Galádová Z., Junior Lučenec
3. Krišandová Z., Sokol Vranov n. Top.          3. Fehérová J., UMB B. Bystrica
                              3. Bednáriková E., Mladosť Poprad
  5. Pisárová J., RELAX Rim. Sobota
5. Pivačková L., Strojár Malacky
63 kg: 1. Čarná K., ŠK Z. Michalova             70 kg:   1. Plačková B., Elán Rožňava
2. Komlošiová I., RELAX Rim. Sobota 2. Balašková L., Junior Lučenec
3. Kaňková Z., Strojár Malacky 3. Antošová J., UMB B. Bystrica
4. Péterová A., Junior Lučenec 4. Kmeťová E., RELAX Rim. Sobota
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 24. 6. 2006 – Miskolc
50 kg: Kasznár R., ŠK Kolárovo  – bez umiestnenia
60 kg:       Urbančík M., ŠK Zemplín Michalovce  – bez umiestnenia
66 kg: Nagy F. ml., PS Bratislava  – bez umiestnenia
73 kg: Čupka M., 1. JC Pezinok    – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 24. 6. 2006 – Miskolc
52 kg: Madayova D., Mladosť Poprad  – bez umiestnenia
57 kg: Szakacsová D., ŠK Zemplín Michalovce  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniori – 9. 9. 2006 –Talin (Estónsko)
73 kg: Zagorov M., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg: 3. Randl M., 1. JC Pezinok
nad 100 kg:        Stupavský L., Slávia Žilinská univerzita
Majstrovstvá Európy: juniorky – 9. 9. 2006 – Talin (Estónsko)
63 kg: Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži do 23 rokov – 25. 11. 2006 – Moskva
73 kg:   9. Kolman M., AŠK Slávia Trnava
81 kg:   9. Benkóncky M., Dukla Banská Bystrica
90 kg:   9. Jurčík P., 1. JC Pezinok
Majstrovstvá Európy: muži – 27. 5. 2006 – Tampere (Finsko)
81 kg: Novotný B., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
90 kg: Minárik A., Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
100 kg:       Palkovács Z., Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži –veteránov – 18. 11. 2006 – Praha
73 kg: Binder J., Sparta Považská Bystrica  – bez umiestnenia
81 kg: 7. Pozník P., Sparta Považská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg: 7. Kameník M., AŠK Slávia Trnava
Brunovský R., 1. JC Pezinok      – bez umiestnenia
Kohút V., ŠK Zemplín Michalovce  – bez umiestnenia
100 kg:   7. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta
Majstrovstvá Sveta: juniori – 14. 10. 2006 – Dominikánska Republika
81 kg:  7. Randl M., 1. JC Pezinok
nad 100 kg:   9. Stupavský L., Slávia Žilinská univerzita
     
Akademické Majstrovstvé Sveta: muži – 17. 12. 2006 – Suwon  (Južná Korea)
60 kg: 7. Schroner B., Slávia STU Bratislava
73 kg: Kolman M., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
81 kg: Babic B., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
Armádne Majstrovstvá Sveta: muži – 29. 8. 2006 –Vinkovci (Chorvátsko)
81 kg:  7. Benkóczky M., Dukla Banská Bystrica
90 kg: 7. Minárik A., Dukla Banská Bystrica
Gregor J. ml., Dukla Banská Bystrica      – bez umiestnenia
100 kg:  1. Pálkovács Z., Dukla Banská Bystrica
 
              
  
                             
   
  
           
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2006