1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci  - 2. 6. 2007 – Bratislava
34 kg: 1. Randl R., 1. JC Pezinok                   38 kg: 1. Klamo J., 1. JC Pezinok
2. Bényi B., ŠK Kolárovo 2. Švábek P., 1. JC Pezinok
3. Bežo R., Žilinská univerzita                     3. Mižák L., ŠK Zemplín Michalovce
42 kg:   1. Hospodarský D., Stro. Malacky   46 kg: 1. Hotový R., 1. JC Pezinok
2. Štetiar T., 1. JC Pezinok                             2. Slíž K., RELAX Rim. Sobota
3. Konc P., 1. JC Pezinok                               3. Mikláš M., STU Bratislava
3. Ondruš J., Žilinská univerzita                    3. Vlk D., Mladosť Žilina
      
27 kg: 1. Ševčík J., Sokol Vranov n. T.          30 kg: 1. Giacko M., Mladosť Poprad
             2. Durmis J., RELAX Rim. Sobota
3. Nilabovič J., Mladosť Poprad
3. Trokan J., JUDO KAN Bardejov
50 kg: 1. Kapráľ M., Žiinská univer.              55 kg: 1. Štancel F., Sokol Vrútky
2. Ulbricht F., ZŤS Martin                    2. Rác M., ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Petr J., Mladosť Poprad 3. Žačok F., Mladosť Poprad
3. Katuščák L., JUDO KAN Bardejov 3. Škumat M., Sl. Žilinská univerzita
60 kg: 1. Kovár P., PS Bratislava                   65 kg: 1. Páleník J., Sokol Bratislava
2. Chovanculiak M., Žilinská univ.       2. Chríbik P., Žilinská univerzita
3. Szabó B., ŠK Kolárovo 3. Cvrček P., Žilinská univerzita
nad 65 kg:   1. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
2. Trudič J., JUDO KAN Bardejov
3. Barla M., Dukla Banská Bystrica
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 2. 6. 2007 – Bratislava
28 kg: 1. Serafínová P., S. Vranov n/T.        32 kg: 1. Žigová E., Slávia Žilinská univerzita  
2. Meszáros F., ŠK Arkádia Galanta
3. Kornucová A., ŠK Zemplín Michalovce
36 kg:  1. Hladová M., S. Vranov n/T.            40 kg: 1. Kubičková I., AŠK Slávia Trnava
2. Voľanská D., Sokol Vranov n/T.               2. Tibenská L., 1. JC Pezinok
3. Bollová K., Žilinská univerzita 3. Rákoczyová I., ZŤS Martin
3. Mužiková M., ZŤS Dubnica nad Váhom
44 kg: 1. Malašenková I., STU Bratislava    48 kg: 1. Halasová K., Spišská nová Ves
             2. Kecskemétyová Am., ŠK  Michalovce
52 kg:   1. Kučerová D., AŠK Trnava             57 kg:   1. Rovná L., ZŤS Martin
2. Kosáková A., Sokol Vrútky                     2. Valková L., ZŤS Martin
3. Tomová K., RELAX Rim. Sobota
63 kg: 1. Boháčiková V., Prievidza       nad 63 kg: 1. Szilvasyová M., Sokol Bratislava   
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 20. 10. 2007 – Pezinok
38 kg: 1. Žigo V., Žilinská univerzita          42 kg: 1. Tlachač R., ZŤS Martin
2. Šulc J., Mladosť Žilina
3. Kyjak R., Žilinská univerzita
42 kg: 1. Kendra J., JUDO Bardejov           50 kg: 1. Poliak M., Mladosť Žilina
2. Uherčík P., 1. JC Pezinok                          2. Ďuriško P., Sokol Vranov n/T.
  3. Novák M., AŠK Slávia Trnava 3. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
3. Sojka M., RELAX Rim. Sobota 3. Tibenský M., 1. JC Pezinok
55 kg:   1. Takács J., ŠK Kolárovo                60 kg: 1. Vidra E., Sokol Bratislava
2. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta                  2. Klempár M., Spišská Nová Ves
3. Vajda J., ŠK Zemplín Michalovce            3. Páleš J., RELAX Rim. Sobota      
3. Michalčin Š., JUDO KAN Bardejov        3. Žilka P., Sokol Vrútky
66 kg:    1. Mráz J., Sokol Vrútky                    73 kg: 1. Hajas M., ZŤS Martin    
2. Gódor J., RELAX Rim. Sobota 2. Masaryk J.,STU Bratislava
3. Lászlo R., Sokol Bratislava 3. Buda D., ŠKP Banská Bystrica
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava              3. Kanicska M., ŠK Kolárovo
nad 73 kg:   1. Szakácz A., ŠK Zemplín Michalovce
2. Hallon R., Slávia STU Bratislava
3. Frič M., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 2. 6. 2007 – Bratislava
1. JUDO KAN Bardejov
2. Sokol Bratislava
3. Arkádia Galanta
4. Mladosť Žilina
5. ŠK Kolárovo
6. Slávia Žilinská univerzita
7. Mladosť RELAX Rimavská Sobota
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 20. 10. 2007 – Pezinok
44 kg: 1. Kuchareková M.,1. JC Pezinok    48 kg: 1. Krišandová A., MŠK S. Vranov n/T.
2. Zanovitová N., ZŤS Martin 2. Kolandrová L., Strojár Malacky
3. Urbančíková A., ŠK Z. Michalovce 3. Pivačková L., Strojár Malacky
3. Putnokyová E., RELAX Rim. Sobota
52 kg: 1. Čonková P., MŠK Vranov n/T.    57 kg: 1. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta
2. Nováková K., Strojár Malacky 2. Salinová S., ZŤS Martin
3. Harčarová M., JUDO KAN Bardejov       3. Kolesárová E., Patrónka Bratislava
63 kg: 1. Kotradyová S., Ml. Poprad      nad 63 kg: 1. Fulleová S., PS Bratislava
   2. Kukanová M., Patrónka Bratislava
Majstrovstvá SR: dorastenci – 24. 3. 2007 – Pezinok 
               
45 kg: 1. Tibenský M., 1. JC Pezinok           50 kg: 1. Puzder E., JK Bardejov
2. Poliak M., Mladosť Žilina 2. Ihnát P., MŠK Sokol Vranov n/T.
3. Kendra J., JUDO KAN Bardejov              3. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
3. Ďuriško P., MŠK Sokol Vranov n/T.        3. Kantár Z., ŠK Kolárovo
5. Kasznár N., ŠK Kolárovo 5. Ihnát Š., MŠK Sokol Vranov n/T.
5. Sojka M., RELAX Rim. Sobota      5. Vokel D., Sparta Považská Bystrica
55 kg: 1. Gažo A., AŠK Slávia Trnava       60 kg:   1. Novotka M., Junior Lučenec
2. Girga R., Spišská Nová Ves 2. Lukáč P., JUDO KAN Bardejov
3. Franický E., Mladosť Poprad                    3. Kováč F., AŠK Slávia Trnava
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava              3. Kogler R., Ipon Bratislava
5. Papiernik O., Strojár Malacky     5. Bréda M., Kokoro Košice
5. Takács J., ŠK Kolárovo     5. Brejčák Ľ., Mladosť Poprad
66 kg: 1. Dzúr M., JUDO KAN Bardejov   73 kg:   1. Čupka M., 1. JC Pezinok
2. Zicho F., Mladosť Žilina                   2. Dudej P., ŠK Zemplín Michalovce
3. Matúš E., Sokol Bratislava 3. Švolík S., ŠKP B. Bystrica
3. Hegeduš D., ZŤS Martin 3. Filipek J., AŠK Slávia Trnava
5. Mráz J., Sokol Vrútky 5. Masaryk J., STU Bratislava
5. Bočkay M., 1. JC Pezinok 5. Kepka J., RELAX Rim. Sobota
81 kg:  1. Szakácz A., ŠK Z. Michalovce    90 kg: 1. Duroška J., Sokol Bratislava
2. Čupka J., 1. JC Pezinok                  
3. Megela H., RELAX Rim. Sobota     
3. Ďuriník J., AŠK Slávia Trnava     
5. Frič M., ŠK Zemplín Michalovce     
5. Juhás J., ŠKP B. Bystrica                  
nad 90 kg:   1. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
2. Hallon R., STU Bratislava
3. Mikoláš M., Slávia Žilinská univerzita
3. Klaudis M., ZŤS Martin
5. Szilvasy I., Sokol Bratislava
5. Paukovic J., Sokol Bratislava
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 17. 11. 2007 – Vranov nad Topľou
1. ŠK Zemplín Michalovce 180 bodov
2. AŠK Trnava 160
3. 1. JC Pezinok 144
4. ŠK Kolárovo 128
5. Sokol Bratislava 93
6. ZŤS Martin 85
7. Mladosť Poprad 80
8. Mladosť Rimavská Sobota 71
Majstrovstvá SR: dorastenky – 24. 3. 2007 – Pezinok 
40 kg: 1. Kuchareková M., 1. Pezinok        44 kg: 1. Rýdza T., ZŤS Dubnica nad Váhom
2. Urbančíkova A., ŠK Z. Michalovce         2. Krišandová A., Sokol Vranov n/T.
3. Pivačková L., Strojár Malacky
3. Kolandrová L., Strojár Malacky
48 kg:  1. Čonková P., Sok. Vranov nT.      52 kg:   1. Majorošová V., Junior Lučenec
2. Holkovičová J., Arkádia Galanta              2. Sasaraková T., Mladosť Poprad
3. Komorová N., Patrónka Bratislava       3. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta
3. Tomková D., ŠK Zemplín Michalovce
5. Nováková K., Strojár Malacky
5. Matiová M., ŠK Zemplín Michalovce
57 kg:   1. Čarná A., ŠK Michalovce  63 kg:   1. Lepetová N., Sokol Vrútky
2. Kohútová M., ŠK Z. Michalovce      2. Šoltésová K., Mladosť Poprad
3. Valentová V., Strojár Malacky 3. Janočková L., STU Bratislava
3. Czibulková K., STU Bratislava      3. Čuriková E., ZŤS Dubnica nad Váhom
5. Chlpaňová P., ZŤS Dubnica n/V.             5. Hallonová M., STU Bratislava
5. Kotradyová S., Mladosť Poprad               5. Farkašová M., Junior Lučenec
nad 70 kg:   1. Šarišská D., TJ LINEAS ŠK
                         2. Kunšteková S., Strojár Malacky
Majstrovstvá SR: juniori – 21. 4. 2007 – Žilina
55 kg: 1. Pentka M., Junior Lučenec          60 kg:   1. Jantek M., JUDO KAN Bardejov
2. Girga R., Spišská Nová Ves 2. Kogler R., Ipon Bratislava
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava 3. Slovenčák J., Dukla Banská Bystrica
3. Franický E., Mladosť Poprad 3. Kasznár R., ŠK Kolárovo
5. Kantár Z., ŠK Kolárovo 5. Lukáč P., JUDO KAN Bardejov
5. Ihnát Š., Sokol Vranov n/T.                      5. Šarišský K., JUDO KAN Bardejov
66 kg: 1. Šoška F., Mladosť Žilina             73 kg:   1. Milichovský M., Dukla Banská Bystrica
2. Novotka M., Junior Lučenec 2. Vinohradský M., 1. JC Pezinok
3. Trnovec M., Žilinská univerzita     3. Cino E., 1. JC Pezinok
3. Zicho F., Mladosť Žilina 3. Zagorov M., STU Bratislava
5. Matúš E. ml., Sokol Bratislava 5. Bočkay M., 1. JC Pezinok
5. Kaszmány K., STU Bratislava        5. Nagy F. ml., PS Bratislava
81 kg: 1. Čupka M., 1. JC Pezinok             90 kg: 1. Kollár R., ŠK Kolárovo
2. Uherek A., 1. JC Pezinok                   2. Kukumberg M., 1. JC Pezinok
3. Kárpáty E., ŠK Kolárovo        3. Spurný J., Sparta Považská Bystrica
3. Krivosudský R., Patrónka Bratislava       3. Chabada J., Sparta Považská Bystrica
5. Žilka V., Sokol Vrútky  5. Forró A., Sokol Bratislava
5. Sýs J., Patrónka Bratislava                   5. Pluhár M., AŠK Slávia Trnava
100 kg:         1. Szarka T., Ark. Galanta nad 100 kg: 1. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
2. Valcharčiak S., Dukla B. Bystrica           2. Paukovic J., Sokol Bratislava
3. Mikoláš M., Slávia Žilinska univer.
Majstrovstvá SR: juniorky – 21. 4. 2007 – Žilina
44 kg:   1. Rýdza T., ZŤS Dubnica n/V.       48 kg:   1. Holkovičová J., ŠK Arkádia Galanta
2. Krišandová A., Sokol Vranov n/T. 2. Čonková P., Sokol Vranov n/T.
3. Komorová N., Patrónka Bratislava
52 kg:   1. Kucháriková M., ZŤS Martin      57 kg:   1. Péterová A., STU Bratislava
2. Krišandová Z., Sokol Vranov  2. Czibulková K., STU Bratislava
3. Majorošová V., Junior Lučenec 3. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta
4. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta 3. Kohútová M., ŠK Zemplín Michalovce
5. Kubincová K., TJ Mladosť Žilina
5. Čarná A., ŠK Zemplín Michalovce
63 kg:   1. Čarná K., ŠK Z. Michalovce        70 kg:   1. Komlošiová I., RELAX Rim. Sobota
2. Šoltésová K., Mladosť Poprad 2. Plačková B., STU Bratislava
3. Janočková L., STU Bratislava
3. Kaňková Z., Strojár Malacky
5. Šupolová M., Mladosť Žilina
5. Lepetová N., Sokol Vrútky
nad 78 kg:  1. Šimarová E., Slávia Žilinska univerzita
2. Šuníková D., Slávia Žilinska univerzita
3. Šarišská D., TJ LINEAS ŠK
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 17. 11. 2007 – Vranov nad Topľou
1. MŠK Sokol Vranov nad Topľou 145 bodov
2. AŠK Slávia Trnava 116
3. Slávia STU Bratislava 113
4. ZŤS Dubnica nad Váhom 65   
Majstrovstvá SR: muži – 27. 10. 2007 – Pezinok
60 kg:   1. Marušin J., JK Bardejov               66 kg:   1. Danko M., Dukla Banská Bystrica
2. Jantek M., JK Bardejov 2. Alfoldy K., 1. JC Pezinok
3. Pentka M., Junior Lučenec 3. Trnovec M., Slávia Žilinska univerzita
3. Urbančík M., JUDO Club Gama 3. Barjak Š., Slávia Prešovská univerzita
5. Vasiľ M., ŠK Zemplín Michalovce 5. Furda R., Slávia STU Bratislava
5. Hrošovský M., TJ Mladosť Žilina 5. Novotka M., Junior Lučenec
73 kg:  1. Štefanovský M., STU Bratis.       81 kg:   1. Benkóczky M., Dukla Banska Bystrica
2. Zagorov Ľ., Patrónka Bratislava 2. Sýs J., Patrónka Bratislava
3. Soška F., Mladosť Žilina                         3. Janák F., ZŤS Martin
3. Kubena P., Dukla Banská Bystrica                      3. Cino E., 1. JC Pezinok 
5. Nagy F. ml., PS Bratislava 5. Mrázik M., TJ Mladosť Žilina
5. Dzúr M., JUDO KAN Bardejov 5. Zagorov Ľ., PS Bratislava
90 kg:   1. Randl M., 1. JC Pezinok            100 kg:   1. Slabý M., Slávia Žilinska univerzita
2. Jurčík P., 1. JC Pezinok 2. Minárik A., Slávia STU Bratislava
3. Kukumberg M., 1. JC Pezinok 3. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
3. Barinec M., AŠK Slávia Trnava 3. Janata M., Slávia STU Bratislava
nad 100 kg:        1. Gubáň T., AŠK Trnava      absolútna:   1. Minárik A., Slávia STU Bratislava
2. Minarovič R., Dukla B. Bystrica              2. Zagorov M., Slávia STU Bratislava
3. Stupavský L., Sparta P. Bystrica 3. Slabý M., Slávia Žilinska univerzita
3. Jurčík P., 1. JC Pezinok
5. Furda R., Slávia STU Bratislava
5. Nagy F. ml., PS Bratislava
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 1. 12. 2007 – Pezinok
1. 1. JC Pezinok
2. Slávia STU Bratislava
3. Dukla Banská Bystrica
4. ZŤS Martin
5. Slávia Trnava
6. Slávia Žilinska univerzita
II. liga: muži – družstvá – 20. 10. 2007 – Pezinok
1. Gama Michalovce
2. ŠK Kolárovo
3. Sokol Vrútky
4. Arkádia Galanta
5. Sokol Bratislava
6. Sparta Považská Bystrica
7. STU Bratislava
Majstrovstvá SR: ženy -  27. 10. 2007 – Pezinok
52 kg:   1. Kucháriková M., ZŤS Martin      57 kg:   1. Pisárová J., RELAX Rim. Sobota
2. Krišandová Z., Sokol Vranov 2. Bednáriková E., Mladosť Poprad
3. Galádová Z., Junior Lučenec 3. Sýsová k., Patrónka Bratislava
4. Szakacsová D., ŠK Zemplín Michalovce
63 kg:   1. Komlošiová I., Rimavská So.      70 kg:   1. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
2. Kaňková Z., Strojár Malacky 2. Matúšová M., ZŤS Martin
3. Balašková L., Junior Lučenec
nad 78 kg:   1. Šimarová E., Slávia Žilinska univerzita
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 6. 7. 2007 – La Valletta (Malta)
50 kg:       Girga R., Džudo klub Spišská Nová Ves  – bez umiestnenia
66 kg:   9. Dzúr M., JUDO KAN Bardejov
73 kg:   9. Čupka M., 1. JC Pezinok
nad 90 kg:       Kárpáty G., ŠK Kolárovo  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 6. 7. 2007 – La Valletta (Malta)
44 kg:   9. Sasaraková T., Mladosť Poprad
48 kg:       Rýdza T., Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom  – bez umiestnenia
EYOF: dorastenci – 21. 7. 2007 – Belehrad (Srbsko)
50 kg:  13.Girga R., Džudo klub Spišská Nová Ves
55 kg:       Franický E., Mladosť Poprad  – bez umiestnenia
60 kg:   9. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
66 kg:   9. Dzúr M., JUDO KAN Bardejov
73 kg:       Čupka M., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
nad 90 kg:  9. Kárpáty G., ŠK Kolárovo
EYOF: dorastenky – 21. 7. 2007 – Belehrad (Srbsko)
44 kg:   9. Sasaraková T., Mladosť Poprad
48 kg:       Rýdza T., Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom
  
Majstrovstvá Európy: juniori – 5. 10. 2007 – Praha
60 kg:      Urbančík M., JUDO CLUB GAMA  – bez umiestnenia
66 kg:       Šoška F., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
73 kg:        Nagy F. ml., PS Bratislava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniorky – 5. 10. 2007 – Praha
48 kg:       Krišandová Z., MŠK Sokol Vranov nad Topľou  – bez umiestnenia
63 kg:  9. Komlóšiová I., TJ Mladosť RELAX Rimavská Sobota
Majstrovstvá Európy: muži do 23 rokov – 24. 11. 2007 – Salzburg (Rakúsko)
60 kg:       Jantek M., JUDO KAN Bardejov  – bez umiestnenia
66 kg:       Barjak Š., Slávia Prešovská univerzita  – bez umiestnenia
73 kg:       Kubena P., Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg:       Randl M., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
100 kg:   9. Janata M., Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá Európy: muži – 7. 4. 2007 – Belehrad (Srbsko)
66 kg: Krnáč J., PS Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg:       Novotný B., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
90 kg:       Randl M., 1.JC Pezinok  – bez umiestnenia
100 kg:       Palkovács Z., Dukla Banská Bystrica
Majstrovstvá Sveta: muži -15. 9. 2007 – Rio de Janeiro (Brazília)
66 kg:       Krnáč J., PS Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg:      Novotný B., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
90 kg:       Randl M., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
100 kg:   9. Pálkovács Z., Dukla Banská Bystrica
Svetová univerziáda: muži – 11. 8. 2007 – Bankok (Thajsko)
60 kg:   7. Schroner B., Slávia STU Bratislava
90 kg:   9. Jurčík P., 1. JC Pezinok
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2007