1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstva SR: mladší žiaci – 7. 6. 2008 – Považská Bystrica
27 kg   1. Molnár D., ŠK Kolárovo               30 kg   1. Bencze A., Relax R. Sobota
2. Pečeňa Z., TJ Mladosť Žilina
3. Vartovník H., Sparta Považská Bystrica
3. Džurný I., Mladosť Poprad
5. Palkovič P., Slávia STU Bratislava
5. Ženčák K., ŠK Zemplín Michalovce
34 kg   1. Majer M.,  Žilinská univerzita      38 kg   1. Randl R., 1. JC Pezinok
2. Mižák L., ŠK Zemplín Michalovce       2. Kincel P., ŠK Zemplín Michalovce
3. Bežo R., TJ Mladosť Žilina                    3. Šípoš J., Slávia STU Bratislava
3. Pecko L., TJ Mladosť Žilina                    3. Kiss P., Slávia STU Bratislava
5. Lhocký M., JK DAKO Nové M. n/V      5. Ďurčo D., JUDO Dukla B. Bystrica
5. Hanko R., ŠK Zemplín Michalovce 5. Kordiak D., AŠK Slávia Trnava
42 kg   1. Becík M., KJ UMBB. Bystrica     46 kg   1. Hoferica P., Judo club ZŤS Martin
2. Dubovecký M., JUDO Bardejov              2. Králik J., TJ Mladosť Žilina
3. Urbaník M., Sl. Žilin. Univerzita             3. Švelka P., TJ Mladosť Žilina
3. Páleník M., JK PS Bratislava                   3. Bartakovics A., ŠK Arkádia Galanta
5. Pazdernatý M., 1. JC Pezinok                  5. Kovaľ J., JUDO KAN Klub Bardejov
5. Makay K., Sparta Považská Bystrica     5. Farkaš D., Lokomotíva Rimavská Sobota
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 7. 6. 2008  - Považská Bystrica
32 kg            1. Serafínova P., MŠK Vranov 36 kg   1. Strečanská V., AŠK Slávia Trnava
            2. Neuová N., 1.JC Pezinok     
            3. Pozdechová A., AŠK Slavia Trnava
            4. Mullerová R., ŠK Zemplín Michalovce
                         5. Benkovská Z., Judo club ZŤS Martin
44 kg   1. Kanátova S., TJ Ml. Rim. Sobota   48 kg   1. Tibenská L., 1. JC Pezinok
                         2. Školnikovičová D., TJ Ml. Žilina 2. Barteková S., Judo club ZŤS Martin
3. Hladová M., MŠK Vranov nad Topľou
5. Račkovičová L., TJ Mladosť Žilina
5. Liptáková L., Šk Zemplín Michalovce
7. Záborská Z., Sokol Vrútky
52 kg   1. Psotová K., 1. JC Pezinok              57 kg   1. Tomová K., TJ Mladosť Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 18. 10. 2008 – Bardejov
38 kg   1. Marušin B., JUDO Bardejov          42 kg   1. Švábek P., 1. JC Pezinok
2. Iľko A., ŠK Zemplín Michalovce    2. Seman K., JUDO KAN Bardejov
3. Rehák M., Sokol Bratislava
5. Bényi B., ŠK Kolárovo
5. Slobodník R., Sokol Bratislava
46 kg   1. Wakeel A., ZŤS Martin                  50 kg   1. Kendra J., JUDO KAN Bardejov
2. Kyjak R., Sl. Žilinská univ. 2.Tlacháč R., Judo club ZŤS Martin
3. Rajnoha R., KJ UMB B. Bystrica             3. Sirotiak J., TJ Mladosť  Rim. Sobota
4. Rajniak R., TJ Sokol L. Hrádok 3. Varga M., Sokol Bratislava
5. Matiaš Š., Judo club Sokol Prievidza
5. Rožník B., TJ Mladosť Žilina
55 kg   1. Mlynarič M., JUDO Bardejov       60 kg   1. Puzder E., JUDO KAN Bardejov
2. Cesnak M., KJ UMB B. Bystrica              2. Slíž K., TJ Mladosť Rim. Sobota
3. Hotový R., 1. JC Pezinok 3. Búran P., spartak ZŤS Dubnica n/V
3. Kanát J., TJ Ml. Rim. Sobota 3. Németh F., Judo club Sokol Prievidza
5. Schnidt R., Dukla B. Bystrica      5. Ilavský D., Mladosť Poprad
5. Milec L., TJ Mladosť Žilina 5. Bilý D., TJ Sokol gymnázium  L. Hrádok
  
66 kg   1. Žilka P., Sokol Vrútky                    73 kg   1. Štancel F., Sokol Vrútky
2. Chudý Š., Slávia STU Bratislava 2. Juhás J., ŠKP Banská Bystrica
3. Husanica R., Mladosť Poprad 3. Oravec R., Slávia STU Bratislava
3. Páleš J., TJ Ml. Rim. Sobota 3. Gódor J., TJ Mladosť Rim. Sobota
5. Mestický M., TJ Mladosť Žilina 5. Kovár P., Slávia STU Bratislava
5. Rapavý A., Judo klub Sokol Vrútky 5. Bednár E., Slávia Prešovská univerzita
                   
nad 73 kg   1. Hajas M., Judo club ZŤS Martin
2. Buda D., ŠKP Banská Bystrica
3. Páleník J., Sokol Bratislava
5. Hruška L., TJ Mladost RELAX Rim. Sobota
5. Trudič J., JUDO KAN Bardejov
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 7. 6. 2008 – Považská Bystrica
1.  ZŤS Martin
2.   JUDO KAN Bardejov
3.  Mladosť RELAX R. Sobota
4.   JC Pezinok
5.   Mladosť Žilina
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 18. 10. 2008 – Bardejov
40 kg 1. Žigová E., TJ Mladosť Žilina         44 kg   1. Mužíková M., Spartak ZŤS Dubnica n/V
2. Voľanská D., MŠK Vranov n/T                 2. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
3. Kornucová A., ŠK Z. Michalovce             3. Konárska  Z., Džudo klub Spišska N. Ves
52 kg   1. Urbančíková A., Z. Michalovce     57 kg   1. Jakubcová A., JK  Nové Mesto n/V
2. Matiesková B., Sl. Žilinská univ.              2. Halasová K., Džudo klub Spišska N. Ves
3. Petríková M., Sparta Pov. Bystrica 3. Tychaničová L., ŠK Universal Prešov
 
63 kg   1. Kotradyová S., Ml. Poprad      nad 63 kg 1. Paliroková K., Sparta Považská Bystrica
2. Rimaková M., ŠK Universal Prešov          2. Kosáková A., Judo klub Sokol Vrútky
Majstrovstva SR: dorastenci – 15. 3. 2008 – Vranov nad Topľou
45 kg   1. Novak M., AŠK Sl. Trnava             50 kg   1. Kasznár N., ŠK Kolárovo
2. Švábek P., 1. JC Pezinok 2. Kendra J., JUDO KAN Bardejov
3. Klamo J., 1. JC Pezinok 3. Sapieta J., TJ Mladosť Žilina
3. Žigo V., TJ Mladosť Žilina 3. Poliak M., TJ Mladosť Žilina    
    5. Turan E., Slávia Žilinska univerzita           5. Kordiak F., AŠK Slávia Trnava
5. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
55 kg   1. Girga R., Džudo klub SNV            60 kg   1. Franický E., Mladosť Poprad
2. Ihnát P., MŠK Sokol Vranov n/T              2. Jarolim O., Slávia STU Bratislava
3. Slíž K., TJ Ml. Rim. Sobota 3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
    3. Vokel D., Sparta P. Bystrica 3. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta
5. Puzder E., JUDO KAN Bardejov 5. Takács  J., ŠK Kolárovo
5. Tibenský M., 1. JC Pezinok 5. Jóba C., ŠK Kolárovo
  
66 kg   1. Gažo A., AŠK Slávia Trnava         73 kg   1. Zicho F., TJ Mladosť Žilina
2. Kováč F., AŠK Slávia Trnava                   2. Hegeduš D., Judo club ZŤS Martin  
3. Olbert M., Judo klub Sokol Vrútky          3. Turčáni S., Sparta Považská Bystrica
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava              3. Mráz J., Judo klub Sokol Vrútky
5. Lipovský M., Slávia STU Bratislava        5. Kanicska M., ŠK Kolárovo
5. Lászlo R., Sokol Bratislava                       5. Oravec R., Slávia STU Bratislava
81 kg   1. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava     90 kg   1. Čech J., AŠK Slávia Trnava
2. Kepka J., TJ Ml. Rim. Sobota        2. Jančovič M., Sokol Bratislava
3. Glinda D., AŠK Slávia Trnava
  3. Ďuriník J., AŠK Slávia Trnava
5. Juhás J., ŠKP Banská Bystrica 
5. Škerlecz Dominik Judo club ZŤS Martin
nad 90 kg   1. Frič M., ŠK Zemplín Michalovce
2. Mikoláš M., Slávia Žilinská univerzita
3. Klaudis M., Judo club ZŤS Martin 
Majstrovstva SR: dorastenci – družstvá – 22. 11. 2008 – Bratislava
1. ZŤS Martin
2. Sokol Bratislava
3. ŠK Michalovce
4. Mladosť Relax R. Sobota
5. Slávia STU Bratislava
6. ŠK Kolárovo
Majstrovstvá SR: dorastenky – 15. 3. 2008 – Vranov nad Topľou 
40 kg   1. Žigová E., TJ Mladosť Žilina          44 kg   1. Kuchareková M., 1. JC Pezinok
2. Konárska Z., Džudo Spiš. N Ves                2. Urbančíková A., ŠK Zem. Michalovce
3. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
     
48 kg   1. Krišandová A., MŠK Vranov n/T    52 kg   1. Majorošová V., Slávia STU Bratislava
2. Rýdza T.,  ZŤS Dubnica n/V 2. Čonková P., MŠK Vranov nad Topľou
3. Piváčková L., Strojár Malacky 3. Halasová K., Džudo klub Spiš. N. Ves
4. Putnokyová E., TJ Ml. Rim. Sobota 3. Lániová S., Judo club ZŤS Martin
5. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina 5. Harčarová M., JUDO KAN  Bardejov
5. Matiesková B., Sl. Žilinská univerzita
57 kg   1. Kohútová M., ŠK Z. Michalovce     63 kg   1. Kukanová M., Patrónka Bratislava
2. Czibulová K., Sl. STU Bratislava                2. Saliniová S., Judo club ZŤS Martin
3. Čapková Romana ŠK Arkádia Galanta
4. Jakubcová A., JK Nové Mesto nad Váhom     
5. Tychaničová L., ŠK Universal Prešov
      
70 kg   1. Kunšteková S., St. Malacky       nad 70 kg   1. Kunšteková P., Strojár Malacky
2. Šarišská D., ŠK Universal Prešov
Majstrovstva SR: juniori – 5. 4. 2008 – Pezinok
55 kg    1. Pentka M., Dukla B. Bystrica            60 kg   1. Urbančík M., Slávia STU Bratislava
2. Vasiľ M., ŠK Zemplín Michalovce 2. Franický E., Mladosť Poprad
3. Poliak M., TJ Mladosť Žilina                        3. Vajda J., ŠK Zemplín Michalovce
3. Kantár Z., ŠK Kolárovo 3. Ihnát Š., MŠK  Vranov nad Topľou
5. Hnaníček P.,ZŤS Dubnica n/Váhom 5. Papiernik Ondrej Strojár Malacky
5. Girga R., Džudo klub Spišská N. Ves 5. Szelle Zoltán ŠK Arkádia Galanta
66 kg   1. Novotka M., Dukla B. Bystrica           73 kg   1. Zagorov M., Slávia STU Bratislava
2. Matúš E., ml. Sokol Bratislava 2. Milichovský M.,Dukla B. Bystrica
3. Kováč F., AŠK Slávia Trnava   3. Nagy F., ml. JK PS Bratislava
3. Kogler R., Ipon judo klub Bratislava 3. Fekete Á., ŠK Kolárovo
5. Lukáč Peter JUDO KAN Klub Bardejov 5. Zicho F., TJ Mladosť Žilina
5. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava 5. Hegeduš D., Judo club ZŤS Martin
81 kg   1. Čupka M., 1. JC Pezinok 90 kg   1. Bachar M., AŠK Slávia Trnava
2. Uherek A., 1. JC Pezinok 2. Gažo M., AŠK Slávia Trnava
3. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava 3. Čech J., AŠK Slávia Trnava
3. Žilka V ml., Judo klub Sokol Vrútky 3. Kukumberg M., 1. JC Pezinok
5. Mrázik M., TJ Mladosť Žilina 5. Forró A., Sokol Bratislava
5. Dzúr Miroslav JUDO KAN Bardejov 5. Dubovský M., AŠK Slávia Trnava
100 kg   1. Kárpáty G., Dukla B. Bystrica    nad 100 kg   1. Klaudis M., Judo club ZŤS Martin
2. Maščeník P., JUDO CLUB GAMA
3. Frič Martin ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: juniorky – 5. 4. 2008 – Pezinok
48 kg   1. Krišandová A., MŠK Vranon n/T         52 kg   1. Kucháriková M., Judo club ZŤS Martin
2. Kuchareková M., 1. JC Pezinok          2. Sasaráková T., Mladosť Poprad
3. Čonková P., MŠK Vranov nad Topľou
57 kg   1. Majorošová V., STU Bratislava           63 kg   1. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
2. Czibulová K., Slávia STU Bratislava 2. Péterová A., Slávia STU Bratislava
3. Szakácsová D., AŠK Slávia Trnava 3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
3. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta 3. Janočková L., Slávia STU Bratislava
5. Valentová V., Strojár Malacky 5. Čuriková E., ZŤS Dubnica nad Váhom
  5. Orelová L., ŠK Arkádia Galanta 5. Lepetová N., Judo klub Sokol Vrútky
78 kg 1. Šarišská D., ŠK Universal Prešov
 
Majstrovstva SR: juniorky – družstvá –  22. 11. 2008 – Bratislava
1.  Slávia STU Bratislava
2.  MŠK Vranov nad Topľou
3.  ZŤS Dubnica nad Váhom
Majstrovstvá SR: muži – 25. 10. 2008 – Pezinok
60 kg   1. Jantek M., JUDO KAN Bardejov       66 kg   1. Krnáč J., JK PS Bratislava
2. Vasiľ M., Dukla Banská Bystrica                  2. Danko M.,  Dukla Banská Bystrica
3. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava 3. Szakáll P., Slávia STU Bratislava
3. Alfoldy K., 1. JC Pezinok
5. Varga P., Junior Lučenec
5. Lipovský M., Slávia STU Bratislava
 73 kg   1. Kubena P., Dukla B. Bystrica 81 kg   1. Babic B., Slávia STU Bratislava
2. Konársky M., Sl. STU Bratislava 2. Tománek M., 1. JC Pezinok
3. Štefanovský M., Slávia STU Bratislava        3. Ondrejka M., Slávia STU Bratislava
3. Zagorov M., Slávia STU Bratislava 3. Pulc L., Slávia STU Bratislava
5. Šoška F., TJ Mladosť Žilina         5. Hegeduš D., Judo club ZŤS Martin
5. Vinohradský M., 1. JC Pezinok 5. Milčák Etien JUDO CLUB GAMA
90 kg   1. Jurčík P., Slávia STU Bratislava      100 kg   1. Pálkovács Z., Dukla Banská Bystrica
2. Randl M., Dukla Banská Bystrica 2. Janata M., Slávia STU Bratislava
3. Chudík M., Dukla Banská Bystrica 3. Sarubaev E., Slávia STU Bratislava
3. Szarka Tamás ŠK Arkádia Galanta 3. Minarovič Marcel AŠK Slávia Trnava
5. Janák F., Judo club ZŤS Martin 5. Kárpáty G., Dukla Banská Bystrica
5. Kukumberg Michal 1. JC Pezinok 5. Dianiška M., Sl. Žilinská univerzita
  
nad 100 kg   1. Madzin M., Slávia STU Bratislava
2. Minarovič R., VSC Dukla Banská Bystrica
3. Maščeník Vladimír JUDO CLUB GAMA
4. Valcharčiak S., VSC Dukla Banská Bystrica
  
  Majstrovstva SR: muži – družstvá – 6. 12. 2008 – Galanta
1.  Slávia STU Bratislava
2.  VŠC Dukla Banská Bystrica
3.  GAMA Michalovce
4.  JC Pezinok
II. liga: muži – družstvá – 23. 11. 2008 – Bratislava
1.   ŠK Kolárovo
2.   Sokol Vrútky
3.   Mladosť Žilina
4.  Sokol Bratislava
5.   STU Bratislava“B“
6.  Sparta P. Bystrica
7.   Arkádia Galanta
8.  GAMA Michalovce“B“ 
Majstrovstvá SR: ženy – 25. 10. 2008 - Pezinok
52 kg   1. Krišandová Z., MŠK Vranov n/T      57 kg   1. Sýsová K., Patrónka Bratislava
2. Kucháriková M.,  ZŤS Martin 2. Bednáriková E., Mladosť Poprad
3. Mihoková I., Slávia STU Bratislava 3. Ledényiová B., Ipon Bratislava
4. Valentová V., Strojár Malacky
5. Kovácsová M., Junior Lučenec
63 kg   1. Komlóšiová I., AŠK Sl. Trnava         70 kg   1. Matúšová M., Judo club ZŤS Martin
2. Péterová A., Slávia STU Bratislava
3. Čarná K., ŠK Zemplín Michalovce
  4. Janočková L., Slávia STU Bratislava
5. Farkašová Miroslava Junior Lučenec
   
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 5. 7 . 2008 – Sarajevo
50 kg       Poliak M., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
60 kg       Franický E., Mladosť Poprad  – bez umiestnenia
66 kg       Gažo A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
73 kg      Zicho F., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
81 kg       Szakácz A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 5. 7 . 2008 – Sarajevo
 48 kg       Krišandová Andrea MŠK Vranov nad Topľou  – bez umiestnenia
 52 kg   5.Majorošová Viktória Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá Európy: juniori – 13. 9. 2008 – Waršava
66 kg      Novotka M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia 
73 kg      Milichovský M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
81 kg      Čupka M., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: juniorky – 13. 9. 2008 – Waršava
63 kg      Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: do 23 rokov – muži – 22. 11. 2008 - Záhreb  
66 kg       Danko Michal VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
73 kg      Kubena Pavol VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg   7. Randl Milan VSC Dukla Banská Bystrica
100 kg   5. Janata Martin Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá Európy: do 23 rokov – ženy  – 22. 11. 2008 - Záhreb
48 kg   7. Krišandová Zuzana MŠK Vranov nad Topľou
63 kg       Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 12. 4. 2008 – Lisabon (Portugalsko)
66 kg Krnáč J., JK Pozemné stavby Bratislava – bez umiestnenia 
90 kg       Randl M., 1. JC Pezinok        – bez umiestnenia
100 kg       Pálkovács Z., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: juniori – 25. 10. 2008 - Bankok
73 kg       Milichovský M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Olympijské hry: muži – 9. 8. 2008 – Beijing
           100 kg       Pálkovács Zoltán VSC Dukla Banská Bystrica
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2008