1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 30. 5. 2009 - Pezinok
30 kg   1. Kubíček M., AŠK Slávia Trnava        34 kg 1. Majer M., Sl. Žilinská univerzita
2. Pozník P., S. Považská Bystrica 2. Boršos P., Ml. RELAX Rim. Sobota
3. Ženčák K., ŠK Zemplín Michalovce 3. Andrik B., Loko. Rimavská Sobota
4. Lapin D., UMB Banská Bystrica      3. Pečeňa Z., TJ Mladosť Žilina
5. Antal J., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Džurný Ivan Mladosť Poprad
38 kg   1. Lhocký M., Nové Mesto n/V              42 kg   1. Šípoš J., Slávia STU Bratislava
2. Body D., Mladosť Poprad 2. Ďurčo D., JUDO DUKLA B. Bystrica
3. Katica A., MŠK Vranov nad Topľou 3. Páleník M., Sokol Bratislava
3. Csóka V., Slávia STU Bratislava 3. Škultéty M., Judo Sokol Prievidza
5. Purdeš P., JUDO KAN Klub Bardejov 5. Liška I., 1. JC Pezinok
5. Skutecký F., TJ Mladosť Žilina 5. Németh S., Slávia STU Bratislava
46 kg   1. Kopiš M., Judo club ZŤS Martin        50 kg   1. Slezák J., Patrónka Bratislava
2. Mikula J., UMB Banská Bystrica 2. Chrastina J., TJ Mladosť Žilina
3. Binder M., TJ Mladosť Žilina 3. Mrázik E., Slávia Žilinská univerzita
3. Pazdernatý M., 1. JC Pezinok 3. Skýpala P., AŠK Slávia Trnava
5. Kubičina M., Judo club ZŤS Martin 5. Bystriansky A., RELAX Rim. Sobota
5. Navara D., 1. JC Pezinok 5. Matoušek P., Judo club ZŤS Martin
 
55 kg   1. Gábor Š., Sl. STU Bratislava 60 kg   1. Hoferica P., Judo club ZŤS Martin
2. Farkaš D., Loko. Rimavská Sobota 2. Sobkuliak R., Judo club ZŤS Martin
3. Ďurčan D., TJ Mladosť Žilina 3. Pohle R., KJ UMB Banská Bystrica
3. Šindelář L., KJ UMB Banská Bystrica          3. Šimco R., JUDO KAN Klub Bardejov
5. Jakab K., Loko Rimavská Sobota 5. Országh F., TJ Mladosť Žilina
5. Podhorský M., TJ Mladosť Žilina 5. Murányi A., ŠK Kolárovo
65 kg   1. Mihalyi R., Mladosť RELAX Rim. Sobota  
2. Duran M., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 30. 5. 2009 – Pezinok
32 kg 1. Kincelová D., ŠK Z. Michalovce        36 kg   1. Begáňová L., Sparta P. Bystrica
2. Rýdza B., Spartak Dub. nad Váhom 2. Neuová N., 1. JC Pezinok
3. Karolčíková A., AŠK Slávia Trnava
3. Bahulová R., Judo club Sokol Prievidza
5. Rusnáková M., 1. JC Pezinok
5. Turasová E., AŠK Slávia Trnava
 
40 kg   1. Grečová M., Junior Lučenec 44 kg   1. Kanátová S Ml. RELAX Rim. Sobota
2. Svoreňová S., MŠK Vranov n/T 2. Mužíková Barbora Junior Lučenec
3. Voľanská B., MŠK Vranov nad Topľou        3. Szabová L., Patrónka Bratislava
3. Flimelová K., Judo club Sokol Prievidza       3. Šípošová K., Slávia STU Bratislava
5. Veliká V., MŠK Vranov nad Topľou 5. Dibalová M., AŠK Slávia Trnava
5. Mullerová R., ŠK Zemplín Michalovce         5. Šarkadyová N., Slávia STU Bratislava
 
 52 kg   1. Šimová M., Sokol Prievidza 57 kg 1. Almašiová N., Slávia STU Bratislava
2. Očenášová Z., Mlad. Rim. Sobota 2. Piknová K., AŠK Slávia Trnava
3. Školníkovičová D., TJ Mladosť Žilina           3. Žatkovičová P., Sl. STU Bratislava
nad 63 kg   1. Ďurkovičova D., Junior Lučenec
Majstrovstvá SR: starší žíaci – 17. 10. 2009 – Žilina
34 kg 1. Ševčík J., Vranov nad Topľou 38 kg 1. Bežo R., TJ Mladosť Žilina
2. Kolárčik P., Spišská Nová Ves   
42 kg 1. Randl Richard 1. JC Pezinok 46 kg   1. Slobodník R., Sokol Bratislava
2. Pecko L., TJ Mladosť Žilina 2. Durmis J., TJ RELAX Rim. Sobota
3. Mižák L., ŠK Zemplín Michalovce 3. Fillo A., KJ UMB Banská Bystrica
3. Trokan J., DUKLA Banská Bystrica             3. Kiss P., Slávia STU Bratislava
5. Hanko R., ŠK Zemplín Michalovce 5. Román A., ŠK Kolárovo
5. Bényi B., ŠK Kolárovo  5. Iľko A., ŠK Zemplín Michalovce
50 kg   1. Becík M., UMB Banská Bystrica 55 kg 1. Wakeel A., Judo club ZŤS Martin
2. Sršeň M., UMB Banská Bystrica                    2. Klamo J., 1. JC Pezinok
3. Švábek P., Slávia STU Bratislava                   3. Ondruš J., Žilinská Univerzita
3. Blanc D., ZŤS Dubnica nad Váhom               3. Švelka P., TJ Mladosť Žilina
5. Semely E., AŠK Slávia Trnava                       5. Mäsiar M., UMB Banská Bystrica
5. Mieris Ľ., Považská Bystrica 5. Vlk D., TJ Mladosť Žilina
60 kg   1. Matiaš Š., Sokol Prievidza                   66 kg   1. Slíž K., TJ RELAX Rim. Sobota
2. Varga M., Sokol Bratislava 2. Németh F., Sokol Prievidza
3. Šprlák M., Slávia Žilinská univ. 3. Petr J., TJ Mladosť Žilina
3. Klein R., Spišská Nová Ves 3. Schnidt R., UMB Banská Bystrica
5. Turan E., Slávia Žilinská univ. 5. Gabonay M., Mladosť Poprad
5. Bartakovics Ľ., Arkádia Galanta                    5. Milec L., TJ Mladosť Žilina      
      
73 kg 1. Chríbik R., TJ Mladosť Žilina     nad 73 kg   1. Štancel F., Sokol Vrútky
2. Kútik M., UMB Banská Bystrica                   2. Beňuška M., UMB Banská Bystrica
3. Bednár E., Prešovská univerzita 3. Rovný D., Junior Lučenec
3. Murányi G., ŠK Kolárovo 3. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
5. Solárik L., Slávia Žilinská univ. 5. Sýkora L., Junior Lučenec
5. Szabó B., ŠK Kolárovo 5. Pasierb M., ŠK Universal Prešov
     Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 30. 5. 2009 – Pezinok
1.  ŠK Michalovce
2.  Mladosť Žilina
3.  UMB B. Bystrica
4.   JC Pezinok
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 17. 10. 2009 - Žilina    
40 kg   1. Serafínová P., Vranov nad Topľou     44 kg   1. Voľanská D., Vranov nad Topľou
2. Žigová E., TJ Mladosť Žilina
48 kg 1. Mužíková M., ZŤS Dubnica n/V   52 kg 1. Revaková P., Prešovská univerzita
2. Hladová M., Vranov nad Topľou                   2. Richtáriková T., Sl. STU Bratislava
3. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
4. Strečanská V., AŠK Slávia Trnava
57 kg 1. Tibenská L., 1. JC Pezinok 63 kg 1. Jakubcová A., Nové Mesto n/Váhom
2. Halasová K., Spišská Nová Ves                     2. Tomová K., TJ RELAX Rim. Sobota
3. Petríková M., Považská Bystrica                   3. Fízelová K., ŠKP Banská Bystrica
4. Mlynarčíková M., Sl. STU Bratislava           4. Piknová K., AŠK Slávia Trnava
 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 21. 3. 2009 – Pezinok 
45 kg 1. Becík M., UMB Banská Bystrica        50 kg 1. Klamo J., 1. JC Pezinok
                         2. Seman K., JUDO KAN Bardejov                 2. Wakeel A., Judo club ZŤS Martin
3. Marušin B., JUDO KAN Bardejov               3. Švábek P., Slávia STU Bratislava
3. Žigo V., TJ Mladosť Žilina 3. Kyjak R., Slávia Žilinská univerzita
5. Iľko A., ŠK Zemplín Michalovce                 5. Grečnár B.,TJ Mladosť Žilina
5. Román A., ŠK Kolárovo                               5. Vlk Domiik TJ Mladosť Žilina
  
55 kg   1. Mlynarič M., J. KAN  Bardejov        60 kg   1. Poliak M., TJ Mladosť Žilina
2. Novák M., AŠK Slávia Trnava 2. Puzder E., JUDO KAN Klub Bardejov
3. Matiaš Š., Judo club Sokol Prievidza 3. Tibenský M., 1. JC Pezinok
3. Uherčík P., 1. JC Pezinok 3. Cesnak M., KJ UMB Banská Bystrica
5. Sirotiak J., Ml., RELAX Rim. Sobota 5. Trokan Š., Spartak Dubnica nad Váhom
5. Hotový R., Slávia STU Bratislava 5. Čelinský G., Junior Lučenec
 
 66 kg 1. Vidra E., Sokol Bratislava                   73 kg 1. Mráz J., Judo klub Sokol Vrútky
2. Takács J., ŠK Kolárovo 2. Páleš J., Mladosť RELAX Rim. Sobota
3. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta 3. Mesíček Martin AŠK Slávia Trnava
3. Michalčin Š., JUDO KAN Bardejov 3. Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky
5. Havír J., JUDO KAN Klub Bardejov 5. Gódor J., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Slíž K., Mladosť RELAX Rim. Sobota 5. Lászlo R., Sokol Bratislava
81 kg   1. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava 90 kg 1. Oravec R., Slávia STU Bratislava
2. Hajas M., Judo club ZŤS Martin                  2. Šichman P., Sokol Bratislava
3. Kovár P., Slávia STU Bratislava 3. Angyal K., ŠK Kolárovo
3. Búda D., ŠKP Banská Bystrica 4. Lamrich R., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Macko P., Sokol Bratislava 5. Hamran B., ŠK Kolárovo
5. Rybár M., Patrónka Bratislava
nad 90 kg   1. Frič M., ŠK Zemplín Michalovce     
2. Virág K., Patrónka Bratislava
Majstrovstva SR: dorastenky – 21. 3. 2009 – Pezinok 
40 kg   1. Serafínová P., MŠK Vranov n/T      44 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov nad Topľou
2. Žigová E., TJ Mladosť Žilina
3. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
4. Hladová M., MŠK Vranov nad Topľou
5. Konárska Z., Džudo Spišská Nová Ves
  
48 kg 1. Kuchareková M., 1. JC Pezinok 52 kg 1. Krišandová A., MŠK Vranov n/ Topľou
2. Urbančíková A., ŠK Z. Michalovce 2. Matiesková B., Sl. Žilinská univerzita
3. Mužíková M., Spar. Dubnica n/Váhom 3. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina
   
57 kg 1. Halasová K., Dž. Spišská N. Ves 63 kg   1. Jakubcová A.,  Nové Mesto nad Váhom
3. Mlynarčíková M., STU Bratislava       2. Čonková P., MŠK Vranov nad Topľou
4. Kolesárová E., Patrónka Bratislava              3. Kotradyová S., Mladosť Poprad
3. Kukanová M., Patrónka Bratislava
5. Ďurišková A., Sokol Bratislava
5. Chabadová M., Judo club ZŤS Martin
          
nad 70 kg   1. Kunšteková P., Strojár Malacky +78 kg 2. Petríková M., Sparta Považská Bystrica
     
Majstrovstvá SR: juniori – 18. 4. 2009 – Dubnica nad Váhom
 55 kg   1. Pentka M., Dukla B. Bystrica 60 kg   1. Urbančík M., Slávia STU Bratislava
2. Kasznár N., ŠK Kolárovo                             2. Poliak M., TJ Mladosť Žilina
3. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov 3. Vasiľ M., VSC Dukla Banská Bystrica
4. Uherčík P., 1. JC Pezinok 3. Tibenský M., 1. JC Pezinok
5. Puzder E., JUDO KAN Klub Bardejov  
5. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
     
66 kg 1. Gažo A., AŠK Slávia Trnava              73 kg 1. Nagy F., ml. JK PS Bratislava
2. Novotka M., Dukla B. Bystrica 2. Kováč F., AŠK Slávia Trnava
3. Vidra E., Sokol Bratislava 3. Mráz J., Judo klub Sokol Vrútky
3. Franický E., Mladosť Poprad 3. Matúš E., ml. Sokol Bratislava
5. Kogler R., Ipon judo klub Bratislava 5. Mesíček M., AŠK Slávia Trnava
5. Szelle Z., ŠK Arkádia Galanta 5. Turčáni S., Sparta Považská Bystrica
 
81 kg   1. Hegeduš D., Judo ZŤS Martin   90 kg 1. Bachar M., AŠK Slávia Trnava
2. Dzúr M., Dukla Banská Bystrica 2. Brajer G., Strojár Malacky
3. Hajas M., Judo club ZŤS Martin 3. Čech J., AŠK Slávia Trnava
3. Glinda D., AŠK Slávia Trnava 3. Jančovič M., Sokol Bratislava
5. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava 5. Dubovský M., AŠK Slávia Trnava
5. Navrátil L., Junior Lučenec 5. Angyal K., ŠK Kolárovo
100 kg 1. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta +100 kg 1. Klaudis M., Judo club ZŤS Martin
2. Kárpáty G., Dukla B. Bystrica 2. Mikoláš M., Slávia Žilinská univerzita
3. Frič M., ŠK Zemplín Michalovce
 
Majstrovstva SR: juniorky – 18. 4. 2009 – Dubnica nad Váhom
44 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov n/T 48 kg   1. Rýdza T., Spartak Dubnica nad Váhom
2. Kuchareková M., 1. JC Pezinok
3. Mužíková M., Spartak Dubnica n/Váh.
 
52 kg   1. Majorošová V., STU Bratislava         57 kg 1. Czibulová K., Slávia STU Bratislava
2. Krišandová A., MŠK Vranov n/T 2. Čonková P., MŠK Vranov nad Topľou
3. Lániová S., Judo club ZŤS Martin 3. Halasová K., Džudo Spišská Nová Ves
4. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina 4. Petríková M., Sparta Považská Bystrica
5. Matiesková B., Sl. Žilinská univerzita
63 kg   1. Péterová A., STU Bratislava            70 kg 1. Kunšteková S., Strojár Malacky
2. Farkašová M., Junior Lučenec 2. Kotradyová S., Mladosť Poprad
3. Chabadová M., Judo ZŤS Martin
3. Janočková L., Slávia STU Bratislava
 
nad 78 kg   1. Šarišská D., ŠK Universal Prešov
2. Kunšteková P., Strojár Malacky
   
Majstrovstvá SR: muži – 31. 9. 2009 – Banská Bystrica
     
60 kg   1. Urbančík M., Sl. STU Bratislava 66 kg   1. Pisoň M., Slávia STU Bratislava
2. Jantek M., VSC Banská Bystrica 2. Franický E., Mladosť Poprad
3. Poliak M., TJ Mladosť Žilina 3. Danko M., VSC Banská Bystrica
3. Pentka M., VSC Banská Bystrica 3. Szabó Á., ŠK Kolárovo
5. Sapieta J., TJ Mladosť Žilina 5. Szakáll P., Slávia STU Bratislava
5. Novák M., AŠK Slávia Trnava 5. Papiernik O., Strojár Malacky
73 kg   1. Zicho F., TJ Mladosť Žilina 81 kg   1. Benkóczky M., VSC Banská Bystrica
2. Novotka M., VSC B. Bystrica 2. Milichovský M., VSC Banská Bystrica
3. Šoška F., TJ Mladosť Žilina 3. Kúdela T., Slávia STU Bratislava
3. Nagy F., ml. JK PS Bratislava 3. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava
5. Olbert M., Sokol Vrútky 5. Štancel M., Sokol Vrútky
5. Kubena P., VSC Banská Bystrica 5. Fekete Á., ŠK Kolárovo
  90 kg   1. Randl M., VSC B. Bystrica              100 kg 1. Pálkovács Z., VSC Banská Bystrica
2. Maruna R., Sokol Vrútky 2. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta
3. Dzúr M., VSC Banská Bystrica 3. Minarovič M., AŠK Slávia Trnava
3. Kárpáty E., ŠK Kolárovo
5. Chudík M., Mladosť Poprad
5. Janák F., Judo club ZŤS Martin
 
nad 100 kg   1. Minarovič R., AŠK Slávia Trnava
2. Gubáň T., AŠK Slávia Trnava
3. Valcharčiak S., VSC Banská Bystrica
    
Absolútka 1. Pálkovács Z., VSC Banská Bystrica
2. Szarka T., ŠK Arkádia Galanta
3. Dzúr M., VSC Banská Bystrica
4. Jantek M., VSC Banská Bystrica
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 5. 12. 2009 – Vranov nad Topľou
1. STU Bratislava
2. VŠC Dukla B. Bystrica
3. GAMA Michalovce
4. ŠK Kolárovo
II.liga: muži – družstvá – 21. 11. 2009 – Poprad
1. Sokol Bratislava 28 b
2. Sokol Vrútky 26 b
3. Mladosť Žilina 17 b
4. STU Bratislava 16 b
5. Mladosť Poprad 15 b
6. Junior Lučenec 14 b
7. Arkádia Galanta 10 b
Majstrovstvá SR: ženy –  31. 10. 2009 – Banská Bystrica
48 kg   1. Mihoková I., Sl. STU Bratislava   52 kg 1. Majorošová V., Slávia STU Bratislava
2. Kuchareková M., 1. JC Pezinok
57 kg   1. Čarná K., ŠK Zem. Michalovce         63 kg 1. Čonková P., Vranov nad Topľou
2. Kucháriková M., ZŤS Martin 2. Farkašová M., Junior Lučenec
3. Sýsová K., Patrónka Bratislava
4. Pisárová J., TJ RELAX Rim. Sobota
    
 70 kg   1. Komlóšiová I., AŠK Trnava nad 78 kg  1. Antošová J., UMB Banská Bystrica
2. Lepetová N., Sokol Vrútky
  
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 26. 6. 2009 – Koper
60 kg       Poliak Matej TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
66 kg       Vidra Eduard Sokol Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg   2. Szakácz Arpád AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 26. 6. 2009 – Koper
52 kg   5. Krišandová A., MŠK Vranov nad Topľou
Majstrovstvá Európy: muži – 25. 4. 2009 – Tbilisi
60 kg      Krnáč J., JK PS Bratislava  – bez umiestnenia
90 kg     Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: dorastenci – 8. 8. 2009 – Budapešť
60 kg      Poliak M., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
 66 kg      Vidra E., Sokol Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg 5. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá Sveta: dorastenky – 8. 8. 2009 – Budapešť
52 kg  9. Krišandová A., MŠK Vranov nad Topľou  
Majstrovstvá Sveta: juniori – 22. 10. 2009 – Paríž
66 kg 9. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
73 kg       Nagy F., ml. JK PS Bratislava  – bez umiestnenia
81 kg   9. Čupka M., Slávia STU Bratislava
100 kg       Szarka T., ŠK Arkádia Galanta  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: muži – 30. 8. 2009 – Rotterdam
66 kg       Krnáč J., JK PS Bratislava
90 kg   5. Randl M., VSC B. Bystrica
100 kg       Janata M., STU Bratislava
Majstrovstvá Sveta: ženy – 30. 8. 2009 – Rotterdam
63 kg   9. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
Svetová Univerziáda: muži – 9. 7. 2009 – Belehrad
66 kg       Šoška F., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
 90 kg       Jurčík P., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
100 kg       Janata M., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
Absolútka   9. Janata M., Slávia STU Bratislava
Svetová Univerziáda: ženy – 9. 7. 2009 – Belehrad
63 kg   9. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
EYOF: dorastenci – 20. 7. 2009 – Tampere
60 kg   9. Poliak M., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
66 kg       Vidra E., Sokol Bratislava  – bez umiestnenia
73 kg       Mesíček M., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
81 kg   1. Szakácz A., AŠK Slávia Trnava
EYOF: dorastenky – 20. 7. 2009 – Tampere
44 kg       Kuchareková M., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
52 kg   3. Krišandová Andrea MŠK Vranov n T.
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2009