1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 12. 6. 2010 - Michalovce
27 kg 1. Kaprinay F., Sparta P. Bystrica           30 kg   1. Pozník P., Sparta Považská Bystrica
2. Bobuľa Ľ., TJ Mladosť Žilina
3. Šubák M., ŠK Zemplín Michalovce
34 kg   1. Útis R., TJ Ml.  Rim. Sobota               38 kg   1. Antal J., TJ Ml. RELAX Rim. Sobota
2. Ďurčo D., DUKLA B. Bystrica                      2. Šiák A., Junior Lučenec
3. Kerekeš M., ŠK Zemplín Michalovce           3. Spurný P., Junior Lučenec
3. Mokoš M., Slávia STU Bratislava                 3. Schneirer A., TJ Mladosť Žilina
5. Babiak S., MŠK Vranov nad Topľou            5. Gombala J., Junior Lučenec
5. Rujak M., ŠK Zemplín Michalovce              5. Blanár J., Slávia Žilinská univerzita
 
42 kg 1. Boršos P.,Mladosť Rim. Sobota         46 kg   1. Horáček A., 1. JC Pezinok
2. Netkov Ch., 1. JC Pezinok                             2. Krutek R., Junior Lučenec
3. Šmida M., Slávia STU Bratislava                  3. Komorník J., Sl. Prešovská univerzita
3. Van Der Valk D., ŠK Z. Michalovce             3. Liška I., 1. JC Pezinok
5. Hoferica N., Judo club ZŤS Martin               5. Solenský S., ŠK Zemplín Michalovce
5. Turjak M., TJ Mladosť Žilina                        5. Abdulajev A., Slávia STU Bratislava
 
50 kg   1. Navara D., 1. JC Pezinok                    55 kg   1. Kopiš M., Judo club ZŤS Martin
2. Klima V., Mladosť Rim. Sobota                    2. Čech-Špirek L., JUDO KAN Bardejov
3. Hamran M., ŠK Kolárovo                              3. Kurák Lukáš Junior Lučenec
3. Dugovič R., Sokol Bratislava                         3. Naňo A., 1. JC Pezinok
5. Madaras S., ŠK Zemplín Michalovce            5. Sklár D., ŠK Zemplín Michalovce
5. Mokri R., ŠK Zemplín Michalovce               5. Turčan M., ŠKP Banská Bystrica
60 kg   1. Pacalaj A., ŠKP Banská Bystrica       65 kg   1. Zachar F., Ml. RELAX Rim. Sobota
2. Maďar J., Loko. Rimavská Sobota                2. Ďurčan D., TJ Mladosť Žilina
3. Chrastina J., TJ Mladosť Žilina                     3. Szládicsek A., AŠK Slávia Trnava
3. Kubičina M., Judo club ZŤS Martin             3. Gábor Š., Slávia STU Bratislava
5. Miko V., ŠKP Banská Bystrica                     5. Murányi A., ŠK Kolárovo
5. Podhorský M., TJ Mladosť Žilina                 5. Juhás S., ŠK Zemplín Michalovce
nad 65 kg   1. Huska J., ŠKP Banská Bystrica
2. Hlobej I., Judo club ZŤS Martin
3. Križak M., ŠK Zemplín Michalovce
 Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 12. 6. 2010 - Michalovce
28 kg 1. Patúcová V., 1. JC Pezinok                32 kg   1. Fencíková A., Slávia Žilinská univ.
2. Bokorová P., Junior Lučenec
            
 36 kg   1. Kincelová D., ŠK Z. Michalovce      40 kg   1. Begáňová L., Sparta Považská Bystrica
2. Turasová E., AŠK Slávia Trnava                  2. Karolčíková A., AŠK Slávia Trnava
3. Bahulová R., Judo Sokol Prievidza              3. Virčíková V., ŠK Zemplín Michalovce
4. Hriňová S., Mladosť R. Rim. Sobota           4. Paršová V., DUKLA Banská Bystrica
44 kg   1. Flimelová K.,Sokol Prievidza             48 kg   1. Grečová M., Junior Lučenec
2. Šarkadyová N., STU Bratislava                     2. Šípošová K., Slávia STU Bratislava
3. Veliká V., MŠK Vranov nad Topľou            3. Ondrejová A., MŠK Vranov n/Topľou
4. Schwarzová M., ŠK Z. Michalovce               4. Danajková A. Spišská Nová Ves
5. Kredatusová P., AŠK Slávia Trnava             5. Uchnárová N., 1. JC Pezinok
 
52 kg   1. Papcunová M., ZŤS Martin 57 kg   1. Varadyová M., ŠK Zem. Michalovce
2. Koreňová E., ŠK Z. Michalovce                   2. Očenášová Z., RELAX Rim. Sobota
3. Galssschneiderova N.,Spišská N. Ves          3. Šimová M., Sokol Prievidza
4. Gajdošová D., ŠK Universal Prešov
63 kg   1. Stroková R., 1. JC Pezinok
  
Majstrovstvá SR: starší žiaci – 16. 10. 2010 - Kolárovo
38 kg   1. Kubíček M., AŠK Slávia Trnava        42 kg   1. Majer M., TJ Mladosť Žilina
2. Pečeňa Z., TJ Mladosť Žilina                         2. Kopecký M., AŠK Slávia Trnava
3. Andrik B., Loko. Rimavská Sobota               3. Kolárčik P., Džudo Spišská Nová Ves
4. Ševčík J., MŠK Vranov nad Topľou             4. Pavúk F., MŠK Vranov nad Topľou
5. Kreheľ M., ŠK Universal Prešov                   5. Molnár D., ŠK Kolárovo
  
46 kg   1. Trokan J., DUKLA B. Bystrica          50 kg   1. Kiss P., Slávia STU Bratislava
2. Hanko R.,ŠK Zemplín Michalovce                2. Pecko L., TJ Mladosť Žilina
3. Bežo R., TJ Mladosť Žilina                            3. Csóka V., Slávia STU Bratislava
3. Kordiak D., AŠK Slávia Trnava                     3. Durmis J., RELAX Rim. Sobota
5. Novák D., AŠK Slávia Trnava                       5. Farkaš D., Loko. Rimavská Sobota
5. Škultéty M., Judo club Sokol Prievidza 5. Zeleňák M., Slávia STU Bratislava
55 kg   1. Becík M., UMB Banská Bystrica       60 kg   1. Varga Michal Sokol Bratislava
2. Sršeň M., UMB Banská Bystrica 2. Švelka P., TJ Mladosť Žilina
3. Randl R., 1. JC Pezinok 3. Vajkai K., ŠK Kolárovo
3. Román A., ŠK Kolárovo 4. Binder M., TJ Mladosť Žilina
5. Németh S., Slávia STU Bratislava 5. Zacharovský M., UMB B. Bystrica
5. Šípoš J., Slávia STU Bratislava
  
66 kg   1. Štetiar T., 1. JC Pezinok 73 kg   1. Štork M., RELAX Rim. Sobota
2. Hoferica P., Judo club ZŤS Martin 2. Gunár O., ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Klein R., Džudo Spišská Nová Ves 3. Uhliar M., AŠK Slávia Trnava
3. Šprlák M., Slávia Žilinská univerzita
5. Šimco R., JUDO KAN Klub Bardejov
5. Pánik Martin Junior Lučenec
nad 73 kg   1. Szabó B., ŠK Kolárovo
2. Murányi G., ŠK Kolárovo
3. Gajdoš J., Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Kútik M., KJ UMB Banská Bystrica
5. Gonda M., Junior Lučenec
5. Nemček M., KJ UMB Banská Bystrica
           
Majstrovstvá SR: starší žiaci – družstvá – 12. 6. 2010 - Michalovce 
1. Mladosť Žilina 6 b 
2. ŠK Kolárovo 4 b 
3. Mladosť R. Sobota 2 b 
4. ŠK Michalovce 0 b 
Majstrovstvá SR: staršie žiačky – 16. 10. 2010 – Kolárovo
44 kg   1. Voľanská B., MŠK Vranov n/T 48 kg   1. Strečanská V., AŠK Slávia Trnava
2. Neuová N., 1. JC Pezinok 2. Serafínová P., MŠK Vranov n/Topľou
3. Mullerová R., ŠK Zemplín Michalovce
4. Fuljerová K., Judo club ZŤS Martin
5. Pijaková M., TJ Kysučan Ochodnica
      
52 kg   1. Kanátová S., RELAX Rim. Sobota    57 kg   1. Mlynarčíková T., Sl. STU Bratislava
2. Szabová L., Patrónka Bratislava 2. Revaková P., Slávia Prešovská univ.
3. Hladová M., MŠK Vranov nad Topľou 3. Krištofová N., Judo club ZŤS Martin
63 kg   1. Tibenská L., 1. JC Pezinok
2. Tomová K., TJ Mladosť RELAX Rim. Sobota
3. Piknová K., AŠK Slávia Trnava
4. Gajdošová S., ŠK Universal Prešov
5. Fízelová K., ŠKP Banská Bystrica
   
Majstrovstvá SR: dorastenci – 10 . 4. 2010 – Pezinok
45 kg   1. Pecko L., TJ Mladosť Žilina               50 kg   1. Becík M., KJ UMB Banská Bystrica
2. Trokan J., DUKLA B. Bystrica 2. Marušin B.,JUDO KAN Bardejov
3. Majer M., Slávia Žilinská univerzita 3. Kiss P., Slávia STU Bratislava
3. Csóka V., Slávia STU Bratislava 3. Šípoš J., Slávia STU Bratislava
5. Bežo R., TJ Mladosť Žilina 5. Fillo A., KJ UMB Banská Bystrica
5. Hanko R., ŠK Zemplín Michalovce 5. Semely E., AŠK Slávia Trnava
 
55 kg   1. Klamo J., 1. JC Pezinok 60 kg   1. Kendra J., AŠK Slávia Trnava
2. Sršeň M., UMB Banská Bystrica 2. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
3. Kyjak R., Slávia Žilinská univerzita 3. Hotový R., Slávia STU Bratislava
3. Román A., ŠK Kolárovo 3. Šprlák M., Slávia Žilinská univerzita
5. Chocholáček D., AŠK Slávia Trnava 5. Wakeel A., Judo club ZŤS Martin
5. Nilabovič J., Mladosť Poprad 5. Matiaš Š., Judo club Sokol Prievidza
 
66 kg   1. Puzder E., JUDO KAN Bardejov 73 kg   1. Žilka P., Judo klub Sokol Vrútky
2. Cesnak M., UMB Banská Bystrica 2. Slíž K., Mladosť RELAX Rim. Sobota
3. Ulbricht F., Judo club ZŤS Martin 3. Chríbik R., TJ Mladosť Žilina
3. Schnidt R., KJ UMB Banská Bystrica 3. Páleš J., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Krejčí D., Slávia STU Bratislava 5. Petr J., TJ Mladosť Žilina
5. Kanát J.,Mladosť RELAX Rim. Sobota        5. Mestický M., TJ Mladosť Žilina
81 kg   1. Štancel F., Judo Sokol Vrútky 90 kg   1. Hajas M., VSC Dukla Banská Bystrica
2. Husanica R., Mladosť Poprad 2. Oravec R., Slávia STU Bratislava
3. Búda D., ŠKP Banská Bystrica 3. Juhás J., VSC Dukla Banská Bystrica
3. Gódor J., RELAX Rim. Sobota 5. Pasierb M., ŠK Universal Prešov
5. Sýkora Lukáš Junior Lučenec 5. Šichman P., Sokol Bratislava
5. Macko P., Sokol Bratislava                              
nad 90 kg   1. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
2. Rovný D., Junior Lučenec
3. Sarvaš M., Junior Lučenec
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 23. 10. 2010 – Martin
1. ZŤS Martin 168 b
1. Mladosť R. Sobota 158 b
3. KAN Bardejov 140 b
4. STU Bratislava   74 b
5. Sokol Bratislava   59 b
6. ŠK Michalovce   28 b 
7. ŠK Kolárovo   19 b
Majstrovstvá SR: dorastenky – 10. 4. 2010 – Pezinok
40 kg   1. Serafínová P., MŠK Vranov n/T         44 kg   1. Žigová E., TJ Mladosť Žilina
2. Hortobágyiová E., UMB B. Bystrica 2. Svoreňová S., MŠK Vranov n/Topľou
3. Fuljerová K., Judo club ZŤS Martin
4. Voľanská B.,MŠK Vranov n/Topľou
 
48 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov n/T 52 kg 1. Kanátová S., RELAX Rim. Sobota
2. Mužíková M.,ZŤS Dubnica n/Váhom 2. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
3. Hladová M., MŠK Vranov nad Topľou 3. Revaková P., Slávia Prešovská univ.
57 kg   1. Mlynarčíková T., STU Bratislava 63 kg   1. Tibenská L., 1. JC Pezinok
2. Petríková M., Sparta P. Bystrica 2. Halasová K.,Džudo Spišská Nová Ves
3. Matiesková B., Slávia Žilinská univ. 3. Psotová K., 1. JC Pezinok
4. Tomová K., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Kubíčková I., AŠK Slávia Trnava
   
 70 kg   1. Jakubcová A., Judo club ZŤS Martin
2. Almašiová N., Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá SR: juniori – 1. 5. 2010 – Banská Bystrica
55 kg   1. Kasznár N., ŠK Kolárovo 60 kg   1. Poliak M., TJ Mladosť Žilina
2. Švábek P., Slávia STU Bratislava 2. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
3. Marušin B., JUDO KAN Bardejov 3. Matiaš Š., Judo club Sokol Prievidza
3. Semely E., AŠK Slávia Trnava 4. Wakeel A., Judo club ZŤS Martin
5. Iľko A., ŠK Zemplín Michalovce
5. Kyjak R., Slávia Žilinská univerzita
 
66 kg   1. Kogler R., Ipon Bratislava                  73 kg   1. Mráz J., VSC Dukla Banská Bystrica
2. Puzder E., JUDO KAN Bardejov 2. Matúš E. ml., Sokol Bratislava
3. Kendra J., AŠK Slávia Trnava 3. Novotka M., VSC Dukla B. Bystrica
3. Girga R., Slávia STU Bratislava 3. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
5. Šarišský K., JUDO KAN Bardejov 5. Lipovský M., Slávia STU Bratislava
5. Cesnak M., KJ UMB Banská Bystrica 5. Žilka P., Judo klub Sokol Vrútky
81 kg   1. Hegeduš D., Dukla B. Bystrica           90 kg   1. Dzúr M., VSC Dukla Banská Bystrica
2. Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky 2. Hajas M., VSC Dukla B. Bystrica
3. Pacúch R., Sparta Považská Bystrica 3. Oravec R., Slávia STU Bratislava
3. Husanica R., Mladosť Poprad 3. Húska M., Judo club Sokol Prievidza
5. Pacúch Roman Sparta Považská Bystrica 5. Juhás J., VSC Dukla Banská Bystrica
5. Glinda D., AŠK Slávia Trnava 5. Čech J., AŠK Slávia Trnava
 
nad 100 kg   1. Mikoláš M., Slávia Žilinská univ.
      
Majstrovstvá SR: juniorky – 1. 5. 2010 – Banská Bystrica
44 kg   1. Serafínová P., MŠK Vranov n/T        48 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov n/Topľou
2. Mužíková M., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
4. Hladová M., MŠK Vranov n/ Topľou
5. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina
      
52 kg   1. Majorošová V., STU Bratislava 57 kg   1. Krišandová A., MŠK Vranov n/Topľou
2. Rýdza T., ZŤS Dubnica nad Váhom 2. Czibulová K., Slávia STU Bratislava
3. Kuchareková M., 1. JC Pezinok 3. Sasaráková T., Mladosť Poprad
3. Mlynarčíková T., STU Bratislava
5. Matiesková B., Sl. Žilinská univerzita
5. Bošková V., Sparta Považská Bystrica
      
63 kg   1. Čonková P., Vranov nad Topľou 70 kg   1. Lepetová N., Judo klub Sokol Vrútky
2. Jakubcová A., ZŤS Martin
3. Halasová K., Džudo klub Spišská Nová Ves
3. Škrovanková A., JUDO KAN Bardejov
5. Janočková L., Slávia STU Bratislava
5. Petríková M., Sparta Považská Bystrica
      
Majstrovstva SR: juniorky – 23. 10. 2010 – Martin
      
1. Dubnica nad Váhom 133 b 
2. STU Bratislava   68 b
3. Vranov nad Topľou   65 b    
 
Majstrovstvá SR: muži – 30.10. 2010 – Rimavská Sobota
60 kg 1. Poliak M,. TJ Mladosť Žilina 66 kg   1. Franický E., Mladosť Poprad
2. Jantek M., VSC Dukla B. Bystrica 2. Girga R., Slávia STU Bratislava
3. Pentka M., VSC Dukla B. Bystrica 3. Kogler R., Ipon judo klub Bratislava
4. Alfoldy K., 1. JC Pezinok 3. Janič M., Slávia Prešovská univerzita
5. Kasznár N., ŠK Kolárovo 5. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
5. Danko M., VSC Dukla B. Bystrica
73 kg   1. Zagorov M., STU Bratislava 81 kg   1. Grunner Patrik AŠK Slávia Trnava
2. Kubena P., VSC Dukla B. Bystrica 2. Pulc L., Slávia STU Bratislava
3. Novotka M., VSC Dukla B. Bystrica 3. Benkóczky M.,VSC Dukla B. Bystrica
3. Šoška F., TJ Mladosť Žilina 3. Matúš E. ml., Sokol Bratislava
5. Vidra E., Sokol Bratislava 5. Zicho F., TJ Mladosť Žilina
5. Lipovský M., Slávia STU Bratislava 5. Tóth K., VSC Dukla Banská Bystrica
 
90 kg   1. Randl M., Dukla B. Bystrica 100 kg   1. Jurčík P., Slávia STU Bratislava
2. Dzúr M., Dukla Banská Bystrica 2. Minarovič M., AŠK Slávia Trnava
3. Hegeduš D., Dukla Banská Bystrica 3. Szarka T., AŠK Slávia Trnava
3. Komloš M., Slávia Prešovská univ. 3. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
5. Hajas M., Dukla Banská Bystrica 5. Petříček J., Ml. RELAX Rim. Sobota
5. Lászlo Richard Sokol Bratislava 5. Vlčko T., Slávia Žilinská univerzita
nad 100 kg   1. Molnár S., Sokol Bratislava
2. Minarovič R., AŠK Slávia Trnava
3. Korbel P. ml., TJ Mladosť Žilina
       
Majstrovstvá SR: ženy – 30. 10. 2010 – Rimavská Sobota
52 kg   1. Rýdza T, ZŤS Dubnica n/V. 57 kg   1. Majorošová V., Slávia STU Bratislava
2. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina 2. Čarná K., MŠK Vranov nad Topľou
 
63 kg   1. Čonková P., MŠK Vranov n/T. 70 kg   1. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
2. Škrovanková A., J. KAN Bardejov 2. Janočková L., Slávia STU Bratislava
3. Grossertová D., Junior Lučenec 3. Balašková L., Junior Lučenec
   
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 26. 6. 2010 – Teplice
60 kg Cesnak M., KJ UMB Banská Bystrica  – bez umiestnenia
81 kg       Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: dorastenky – 26. 6. 2010 – Teplice
63 kg Jakubcová A., Judo club ZŤS Martin  – bez umiestnenia 
Majstrovstvá Európy: juniori – 18. 9. 2010 – Samokov (Bulharsko)
73 kg   3. Gažo A., AŠK Slávia Trnava
 81 kg       Hegeduš D., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg       Dzúr M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy:  muži do 23 rokov – 20. 11. 2010 – Sarajevo
60 kg       Poliak Matej TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
73 kg       Zagorov Martin Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
 
Majstrovstvá Európy: ženy do 23 rokov – 20. 11. 2010 – Sarajevo
52 kg       Krišandová Z., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
63 kg       Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 24. 4. 2010 – Viedeň
73 kg       Kubena P., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
81 kg       Milichovský M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg   7. Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica
100 kg   9. Pálkovács Z., VSC Dukla Banská Bystrica
 
Majstrovstvá Európy: ženy – 24. 4. 2010 – Viedeň
52 kg Krišandová Z., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži veteráni – 10. 10. 2010 – Poreč
73 kg       Binder J., Sparta Považská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg   9. Burda M., Slávia Žilinská univerzita
Balvan B., Slávia Žilinská univerzita  – bez umiestnenia
Brunovský R., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
         
Majstrovstvá Sveta: juniori – 23. 10. 2010 – Agadir
73 kg       Gažo A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
81 kg   9. Szakács A., AŠK Slávia Trnava
90 kg       Dzúr M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: muži – 9. 9. 2010 – Tokio
90 kg       Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
100 kg       Pálkovács Z., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Olympiáda mládeže: juniori – 22. 8. 2010 – Singapúr
81 kg   3. Szakács A., AŠK Slávia Trnava
Olympiáda mládeže: juniorky – 22. 8. 2010 – Singapúr
52 kg       Krišandová A., MŠK Vranov nad Topľou  – bez umiestnenia
Olympiáda mládeže: zmiešané družstvá – 22. 8. 2010 – Singapúr
52 kg   1. Krišandová A., MŠK Vranov nad Topľou
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2010