1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000 - 2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 - 2011
Majstrovstvá SR: mladší žiaci – 14. 5. 2011 – Rimavská Sobota
30 kg   1. Kaprinay F., Sparta P. Bystrica          34 kg 1. Smahin L., ŠK Zemplín Michalovce
2. Spurný A., Junior Lučenec                            2. Bolibruch P., TJ Mladosť Žilina
3. Rakyta E., Judo club ZŤS Martin                  3. Halaj M., Junior Lučenec
3. Pakan M., ŠK Zemplín Michalovce              3. Lukáč Š., AŠK Slávia Trnava
5. Jelok M., Slávia STU Bratislava                   5. Strečka A., Loko. Rimavská Sobota
5. Chromiak R., ZŤS Dubnica n/Váhom          5. Szombath A., ŠK Kolárovo
38 kg   1. Ruttkay M., Judo club ZŤS Martin 42 kg   1. Šišák A., Junior Lučenec
2. Vrabec P., Judo club ZŤS Martin                  2. Kerekeš M., ŠK Zemplín Michalovce
3. Roshko M., ŠK Zemplín Michalovce           3. Palacka R., Slávia STU Bratislava
3. Mokoš M., Slávia STU Bratislava                3. Mitrovič F., 1. JC Pezinok
5. Rujak M., ŠK Zemplín Michalovce              5. Kočiš N., Junior Lučenec
5. Ďurčo D., DUKLA Banská Bystrica             5. Čery T., TJ Sokol Prievidza
46 kg   1. Fízel M., ŠKP Banská Bystrica 50 kg   1. Jaklovský M., Judo club ZŤS Martin
2. Horváth S., Slávia STU Bratislava                2. Turcel K., Slávia Žilinská univerzita
3. Turjak M., TJ Mladosť Žilina                        3. Devečka P., TJ Mladosť Žilina
3. Netkov Ch., 1. JC Pezinok                             3. Horáček A., 1. JC Pezinok
5. Van Der Valk D., ŠK Z. Michalovce            5. Piffko L., Strojár Malacky
5. Jadroň M., Judo club ZŤS Martin                  5. Whitworth J., 1. JC Pezinok
55 kg   1. Turčan M., ŠKP Banská Bystrica 60 kg   1. Dostál D., JUDO KOŠICE
2. Húszka Z., JC pri TJ Elán Rožňava               2. Filo N., Slávia STU Bratislava
3. Hanousek M., AŠK Slávia Trnava                 3. Fedič D., ŠK Zemplín Michalovce
3. Naňo A., 1. JC Pezinok                                  4. Jančovič A., AŠK Slávia Trnava
5. Varga B., ŠK Kolárovo
                         5. Slanina R., MŠK Vranov nad Topľou
 
65 kg 1. Maďar J., Loko. Rim. Sobota nad 65 kg   1. Zachar F., RELAX Rim. Sobota
2. Precner M., RELAX Rim. Sobota                 2. Hlobej I., Judo club ZŤS Martin
3. Turac D., Slávia STU Bratislava
3. Koričár P., Strojár Malacky
5. Miklóš Michal ŠKP Banská Bystrica
5. Juhás S., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstvá SR: mladšie žiačky – 14. 5. 2011 – Rimavská Sobota
25 kg   1. Morongová M., ŠK Z. Michalovce    28 kg   1. Maťašová S., ŠK Zemplín Michalovce
 32 kg 1. Bobáľová A., Junior Lučenec             36 kg   1. Repková M., MŠK Vranov n/Topľou
2. Balogová A., Junior Lučenec                         2. Wachbergerová D., STU Bratislava
3. Bokorová P., Junior Lučenec                         3. Stupárová P., ŠKP Budo club Poprad
  
40 kg   1. Mayerová B., ŠKP Budo Poprad        44 kg   1. Paršová V.,JUDO DUKLA B. Bystrica
2. Rybárová D., Slávia Žilinská uni.                  2. Moravčíková L., STU Bratislava
3. Orlovská L., Slávia STU Bratislava
 
48 kg 1. Hajduová M., TJ Elán  Rožňava         57 kg   1. Ondrejová A., MŠK Vranov n/Topľou
63 kg   1. Koreňová E., ŠK Zemplín Michalovce
Majstrovstá SR: starší žiaci – družstvá – 14. 5. 2011 – Rimavská Sobota
1. JC ZŤS Martin 8b  
2. Mladosť Rimavská Sobota 6b 
3. Slávia STU Bratislava 3b 
4. AŠK Slávia Trnava 2b  
5. ŠK Zemplín Michalovce 1b 
Majstrovstvá SR: dorastenci – 19. 3. 2011 – Pezinok
45 kg   1. Bežo R., TJ Mladosť Žilina 50 kg   1. Kiss P., Slávia STU Bratislava
2. Majer M., TJ Mladosť Žilina                         2. Šmida M., Slávia STU Bratislava
3. Antal J., TJ RELAX Rim. Sobota                  3. Lhotský M., Nové Mesto nad Váhom
3. Matiaš J., TJ Sokol Prievidza                         3. Boršos P., RELAX Rim. Sobota
5. Útis R., RELAX Rim. Sobota                        5. Bényi Bence ŠK Kolárovo
5. Ženčák K., ŠK Zemplín Michalovce             5. Novák D., AŠK Slávia Trnava
 55 kg   1. Becík M., UMB Banská Bystrica 60 kg   1. Švábek P., Slávia STU Bratislava
2. Randl R., 1. JC Pezinok                                 2. Sršeň M., KJ UMB Banská Bystrica
3. Durmis J., RELAX Rim. Sobota                    3. Hospodársky D., Sokol Bratislava
3. Šípoš J., Slávia STU Bratislava                      3. Mäsiar M., KJ UMB Banská Bystrica
5. Abdulajev A., Slávia STU Bratislava            5. Binder M., TJ Mladosť Žilina
5. Slobodník R., Sokol Bratislava                      5. Vajkai K., ŠK Kolárovo
66 kg   1. Hotový R., Slávia STU Bratislava      73 kg   1. Slíž K., Mladosť RELAX Rim. Sobota
2. Klamo J., 1. JC Pezinok                                 2. Štetiar T., 1. JC Pezinok
3. Ulbricht F., Judo club ZŤS Martin                 3. Wakeel A., Judo club ZŤS Martin
3. Hoferica P., Judo club ZŤS Martin                3. Štork M., Mladosť RELAX R. Sobota
5. Varga M., Sokol Bratislava                            5. Gunár O., ZŤS Dubnica nad Váhom
5. Bartakovics Ľ., ŠK Arkádia Galanta              5. Turan E., Slávia Žilinská univerzita
      
81 kg   1. Schnidt R., UMB Banská Bystrica 90 kg   1. Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky
2. Murányi G., ŠK Kolárovo                              2. Kútik M., KJ UMB Banská Bystrica
3. Sýkora L., Junior Lučenec                              3. Szabó B., ŠK Kolárovo
4. Sobkuliak R., Judo club ZŤS Martin              4. Žačok F., Mladosť Poprad
    
nad 90 kg 1. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
2. Rovný D., Junior Lučenec
3. Sarvaš M., Junior Lučenec
3. Pasierb M., ŠK Universal Prešov
     
Majstrovstvá SR: dorastenci – družstvá – 19. 11. 2011 – Bratislava
1. TJ Mladosť Relax R.Sobota 175b
2. TJ Mladosť Žilina 134b
3. ŠK Kolárovo   99b
4. Slávia STU Bratislava   91b
5. ŠK Michalovce   43b
6. JC Pezinok 34b
7. Sokol Bratislava   10b
Majstrovstvá SR: dorastenky – 19. 3. 2011 – Pezinok
40 kg 1. Rýdza B., ZŤS Dubnica n/Váhom      44 kg   1. Begáňová L., Sparta Pov. Bystrica
48 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov n/T. 52 kg   1. Svoreňová S., MŠK Vranov n/Topľou
2. Serafínová P MŠK Vranov n/T.
3. Strečanská V., AŠK Slávia Trnava
3. Bollová K., TJ Mladosť Žilina
5. Veliká V., MŠK Vranov nad Topľou
5. Voľanská B., MŠK Vranov nad Topľou
57 kg   1. Mužíková M., ZŤS Dubnica n/V. 63 kg   1. Tibenská Lucia 1. JC Pezinok
2. Očenášová Z., RELAX Rim. Sobota             2. Varadyová M., ŠK Z. Michalovce
3. Kanátová S., RELAX Rim. Sobota                3. Petríková M., ZŤS Dubnica n/Váhom
3. Szabová L., Patrónka Bratislava
5. Mlynarčíková T., Slávia STU Bratislava
5. Šimová M., TJ Sokol Prievidza
  
70 kg   1. Jakubcová A., ZŤS Martin nad 70 kg   1.Almašiová N., Slávia STU Bratislava
Majstrovstvá SR: juniori – 9. 4. 2011 – Vranov nad Topľou
55 kg   1. Seman K., JUDO KAN Bardejov 60 kg   1. Poliak M., TJ Mladosť Žilina
                         2. Marušin B., JUDO KAN Bardejov                2. Hospodársky D., Sokol Bratislava
3. Durmis J., RELAX Rim. Sobota                    3. Randl R., 1. JC Pezinok
3. Becík M., KJ UMB Banská Bystrica             3. Sršeň M., KJ UMB Banská Bystrica
5. Kiss P., Slávia STU Bratislava                       5. Varga M., Sokol Bratislava
5. Iľko A., ŠK Zemplín Michalovce
66 kg   1. Franický E., Mladosť Poprad              73 kg   1. Gažo Adam AŠK Slávia Trnava
2. Klamo J., 1. JC Pezinok                                 2. Vidra E., Sokol Bratislava
3. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov              3. Havír Juraj JUDO KAN Bardejov
3. Kendra J., AŠK Slávia Trnava                       3. Michalčin Š., AŠK Slávia Trnava
5. Jarolím O., Slávia STU Bratislava                 5. Puzder E., JUDO KAN Klub Bardejov
5. Hotový R., Slávia STU Bratislava                 5. Turčáni S., Sparta Považská Bystrica
81 kg   1. Mráz J., Dukla Banská Bystrica          90 kg   1. Hegeduš D., VSC Dukla B. Bystrica
2. Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky                2. Hajas M., VSC Dukla B. Bystrica
3. Sidor M., Slávia STU Bratislava                     3. Angyal K., ŠK Kolárovo
3. Žilka P. ml., Judo klub Sokol Vrútky             3. Oravec R., Slávia STU Bratislava
5. Zicho F., TJ Mladosť Žilina                            5. Žačok F., Mladosť Poprad
5. Lászlo R., Sokol Bratislava                             5. Čech J., AŠK Slávia Trnava
100 kg   1. Juhás J., Dukla B. Bystrica         nad 100 kg   1. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
Majstrovstvá SR: juniorky – 9. 4. 2011 – Vranov nad Topľou
48 kg   1. Voľanská D., MŠK Vranov n/T. 52 kg   1. Majorošová V., Slávia STU Bratislava
2. Kuchareková M., 1. JC Pezinok                     2. Rýdza T., ZŤS Dubnica nad Váhom
3. Hladová M., MŠK Vranov nad Topľou
57 kg   1. Krišandová A., MŠK Vranov n/T.     63 kg   1. Škrovanková A., JUDO Bardejov
2. Matiesková B., Sl.Žilinská uni.                     2. Tibenská L., 1. JC Pezinok
3. Kanátová S., RELAX Rim. Sobota               3. Czibulová K., Slávia STU Bratislava
4. Mlynarčíková T., STU Bratislava                 3. Čonková P., MŠK Vranov nad Topľou
5. Čapková R., ŠK Arkádia Galanta
 70 kg   1. Jakubcová A., ZŤS Martin 78 kg   1. Kunšteková S., Strojár Malacky
2. Halasová K., Džudo Spišská N.Ves
3. Tomová K., RELAX Rim. Sobota
 
nad 78 kg   1. Kunšteková P., Strojár Malacky
Majstrovstvá SR: juniorky – družstvá – 19. 11. 2011 – Bratislava
1. MŠK Vranov nad Topľou 131 b
2. Slavia STU Bratislava 100 b
3. ZŤS Dubnica nad Váhom   97 b 
Majstrovstvá SR: muži – 29. 10. 2011 – Rimavská Sobota
60 kg   1. Inczédi A., Sokol Bratislava 66 kg   1. Kogler R., Ipon judo klub Bratislava
2. Jantek M., VSC Dukla B. Bystrica                2. Kendra J., AŠK Slávia Trnava
3. Matiaš Š., VSC Dukla B. Bystrica                 3. Franický E., Mladosť Poprad
4. Marušin B., JUDO KAN Bardejov                3. Hospodársky D., Sokol Bratislava
5. Mlynarič M., JUDO KAN Bardejov
5. Varga M., Sokol Bratislava
 
73 kg   1. Zagorov M., STU Bratislava 81 kg   1. Milichovský M., Dukla B. Bystrica
2. Šoška F., TJ Mladosť Žilina                          2. Matúš E. ml., Sokol Bratislava
3. Cesnak M., VSC Dukla B. Bystrica 3. Zicho F., TJ Mladosť Žilina
3. Novotka M., VSC Dukla B. Bystrica           3. Žilka P. ml., Judo klub Sokol Vrútky
5. Havír J., JUDO KAN Klub Bardejov           5. Farkaš L., AŠK Slávia Trnava
5. Michalčin Š., AŠK Slávia Trnava                 5. Lipovský M., Slávia STU Bratislava
90 kg   1. Randl M., Dukla B. Bystrica 100 kg   1. Jurčík P., Slávia STU Bratislava
2. Hegeduš D., Dukla B. Bystrica                     2. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
3. Hajas M., VSC Dukla B. Bystrica                3. Sarubaev E., Slávia STU Bratislava
3. Kárpáty E., ŠK Kolárovo                              3. Oravec R., Slávia STU Bratislava
5. Juhás J., VSC Dukla B. Bystrica                   5. Gubáň T., AŠK Slávia Trnava
5. Lászlo R., Sokol Bratislava
  
nad 100 kg   1. Gaži M., Lokomotíva Rimavská Sobota
2. Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
3. Petříček J., TJ Mladosť RELAX Rim. Sobota
Majstrovstvá SR: muži – družstvá – 26. 11. 2011 – Žilina
1. VŠC Dukla Banská Bystrica
2. Slávia STU Bratislava
3. TJ Mladosť Žilina
4. ŠK Kolárovo
Majstrovstvá SR: ženy – 29. 10. 2011 – Rimavská Sobota
48 kg   1. Kuchareková M., 1. JC Pezinok 52 kg   1. Rýdza T., ZŤS Dubnica nad Váhom
2. Mihoková I., ŠK Z. Michalovce                    2. Jaššová M., TJ Mladosť Žilina
 
57 kg   1. Majorošová V., STU Bratislava 63 kg   1. Czibulová K., Slávia STU Bratislava
2. Mužíková M., ZŤS Dubnica n/V.                  2. Jakubcová A., Judo club ZŤS Martin
3. Vojteková I., TJ Mladosť Žilina
3. Vráblová N., ZŤS Dubnica n/Váhom
5. Čonková P., MŠK Vranov n/Topľou
5. Kukanová M., Sokol Bratislava
    
 70 kg   1. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
2. Péterová A., Slávia STU Bratislava
3. Šupolová M., TJ Mladosť Žilina
          
Majstrovstvá SR: muži – veterani – 30. 4. 2011 – Považská Bystrica
73 kg   1. Mitro J., TJ Mladosť Žilina 81 kg   2. Pozník P., Sparta Považská Bystrica
1. Zeman J., Sparta P. Bystrica                          3. Stopka V., Slávia STU Bratislava
2. Puckallér L., Sparta P. Bystrica                     3. Zemančík P., RELAX Rim. Sobota
3. Homola V., Judo klub Sokol Vrútky             3. Zagorov Ľ. st., Patrónka Bratislava
3. Fedor M., Individuálny člen
5. Turčáni S. st., Sparta P. Bystrica
            
90 kg   1. Vinkler R., Dukla B. Bystrica 100 kg   2. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
1. Slezák P., Patrónka Bratislava                       3. Gaži M., Loko. Rimavská Sobota
1. Burda Mi., Slávia Žilinská univerzita           4. Kossúth Ľ., Sparta Považská Bystrica
2. Torónyi V., JK PS Bratislava
2. Brunovský R., 1. JC Pezinok
3. Maruna R., Judo klub Sokol Vrútky
3. Balvan B., Slávia Žilinská univerzita
5. Szabo Peter Patrónka Bratislava
             
nad 100 kg   1. Kňažek P., Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom
2. Keleberc B., 1. JC Pezinok
       
Majstrovstvá SR: ženy – veteránky – 30. 4. 2011 – Považská Bystrica
70 kg   2. Nurková Ľ., Bodu-džudo Michalovce
Majstrovstvá Európy: dorastenci – 26. 6. 2011 – Cottonera
81 kg   5. Štancel F., Judo klub Sokol Vrútky
Majstrovstvá Európy: juniori – 17. 9. 2011 – Lommel (Belgicko)
60 kg Poliak M., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
73 kg       Gažo A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
81 kg       Žilka P. ml., Judo klub Sokol Vrútky  – bez umiestnenia
90 kg       Hegeduš D., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži do 23 rokov – 19. 11. 2011 – Ťumen (Rusko)
60 kg        Poliak M., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
73 kg        Gažo A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
73 kg Zagorov M., Slávia STU Bratislava     – bez umiestnenia
81 kg Milichovský M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg       Dzúr M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg      Szakács A., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: ženy do 23 rokov – 19. 11. 2011 – Ťumen (Rusko)
63 kg       Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Európy: muži – 23. 4. 2011 – Istanbul (Turecko)
90 kg   5. Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica
Majstrovstvá Európy: ženy – 23. 4. 2011 – Istanbul (Turecko)
63 kg   9. Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava
Majstrovstvá Európy: muži – veteráni – 10. 11. 2011 – Leibnitz (Rakúsko)
73 kg       Mitro J., TJ Mladosť Žilina  – bez umiestnenia
73 kg      Zeman J., Sparta Považská Bystrica  – bez umiestnenia
100 kg   2. Slabý M., Slávia Žilinská univerzita
100 kg   3. Svátek J., AŠK Slávia Trnava
100 kg   3. Rieger M., AŠK Slávia Trnava
100 kg       Burda M., Slávia Žilinská univerzita  – bez umiestnenia
100 kg        Brunovský R., 1. JC Pezinok  – bez umiestnenia
100 kg        Balvan B., Slávia Žilinská univerzita  – bez umiestnenia
100 kg        Torónyi V., JK Pozemné stavby Bratislava  – bez umiestnenia
EYOF: dorastenci – 26. 7. 2011 – Trabzon (Turecko)
55 kg       Becík M., KJ UMB Banská Bystrica
66 kg       Hotový R., Slávia STU Bratislava
73 kg       Slíž K., TJ Mladosť RELAX Rim. Sobota
90 kg   9. Kovár P., Slávia STU Bratislava
nad 90 kg       Bozay D., ŠK Arkádia Galanta
EYOF: dorastenky – 26. 7. 2011 – Trabzon (Turecko)
48 kg   9. Voľanská D., MŠK Vranov nad Topľou
63 kg   9. Jakubcová A., Judo club ZŤS Martin
Majstrovstvá Sveta: muži – 25. 8. 2011 – Paríž (Francúzsko)
81 kg       Benkóczky M., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
90 kg   9. Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica
Majstrovstvá Sveta: ženy – 25. 8. 2011 – Paríž (Francúzsko)
63 kg Komlóšiová I., AŠK Slávia Trnava  – bez umiestnenia
Majstrovstvá Sveta: muži – veteráni – 19. 6. 2011 – Frankfurt (Nemecko)
73 kg Binder J., Sparta Považská Bystrica  – bez umiestnenia
 90 kg 9. Brunovský R., 1. JC Pezinok
100 kg 1. Svátek J., AŠK Slávia Trnava
Svetové vojenské hry: muži – 25. 7. 2011 – Rio de Janeiro (Brazília)
73 kg Kubena P., VSC Dukla Banská Bystrica  – bez umiestnenia
81 kg   7. Benkóczky M., VSC Dukla Banská Bystrica
90 kg   3. Randl M., VSC Dukla Banská Bystrica
Svetová univerziada: muži – 15. 8. 2011 – Shenzhen
73 kg      Zagorov M., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
100 kg      Janata M., Slávia STU Bratislava  – bez umiestnenia
Vitajte na stránke Viliama Kohúta. NOVINKA !!! KNIHA NÁVŠTEV !!! NOVINKA
2011